Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

No widzisz? Faceci czasem wykazuja jakies ludzkie odruchy ;-) Ciekawe co tam u Mamini I AAAJ, bo sie dzisiaj nie odzywala. Moze juz rozpakowana? Ja nie moge spac, bo zgaga tak mnie meczy, ze chyba zaraz jajo zniose :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mamo3, ja to przed 24.30 nawet sie nie klasę,bo wiem,ze nie zasnę. a wiecie,że ja w sumie nie mam zgagi, chyba po prostu nie naciska tak brzuchol na żołądek bo nisko jest. maminia-stresujesz mnie,nic nie napisałaś,czyżby coś gdzieś wysłali acie wcześniej,wiesz przecież,że lubimy byc na bieżąco:-) Ajj no właśnie,tez dzisiaj milczysz, moze tak fajnie spędziłaś dzień,że nie było kiedy się odezwać? kruszynka-Ty tez nic sie nie odzywasz,a ciekawe jesteśmy jak skończyła sie akcja szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No u mnie przebojowo miałam się stawić w szpitalu w poniedziałek a wczoraj od gina dostałam skierowanie w trybie pilnym a więc po wizycie po torbę i na ip. Z powodu wysokiego ciśnienia chce mnie mieć "pod ręką" i wykluczyć ewentualne zatrucie ciążowe dodając że nie chcąc mnie straszyć ale konsekwencje mogą być straszne. A z lepszych wieści mały waży 3100 i odpukac ma się dobrze na ktg wczoraj szalał ;) nie mam ani milimetra rozwarcia a więc mu się nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAminia trzymaj sie, rozumiem ze jestes pod opieka tak?? POwiedz jak synek sobie radzi be ciebie? U mnie noc spoko coraz lepiej spie:), jutro mam wizyte mam nadzieje ze tak przebojowo nie bedzie, moje dziecko spi rosół sie gotuje, ja po sniadaniu ide sie myć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja wczoraj w nocy pojechalam do szpitala, zlapala mnie ta cholerna kolka nerkowa, bol straszny, dostalam jakies leki przeciwbolowe i wieczorem jak juz bylo lepiej poscili do domu, tylko sie polozylam i zasnelam. Z dzieciatkiem wszystko dobrze. Trzymali mnie do samego wieczora bo na ktg straszne skurcze byly, pozniej sie uspokoilo i wyposcili do domu, z wskazaniem ze jesli cos bedzie sie dzialo mam wrocic. Dzis tylko leze plecy strasznie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamokubusia Bardzo sie ciesze, ze z twoja mama wszystko ok. Oczekujaca jak wczesniej pisalam, zlej tesciow i nie zwracaj na nich uwagi, bo to sie nie zmieni a ty tylko nerwy bedziesz tracic. Ewinka Widze, ze maz sie wczoraj postaral, pieknie oby tak dalej. maminia22 Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok Mamo kubusia ja tez dzis rosol gotuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze mama dzwonila z informacja ze ojciec zlamal noge w kolanie, gips na 6 tygodni, akurat przed wylotem do mnie mu zdejma. Jak nie urok to sraczka, jestem troszke smutna bo jednak wycieczki z nim odpadna, bo napewno nie bedzie mogl duzo chodzic, ale z drugiej strony wszedzie mona autem podjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzis ziem,niaki schabowy i buraczki niedlugo bedew gotowac bo pozniej do banku chvcemu jechac.aaj dobrze ze z toba wszystko ok i z dzieckiem.ja jutro mam wizyte.wczoraj tesciowa w nocy przyszla do sypialmni bez pukania bo drzwi niezamkniete w domu.zasnelam o1a obudzilam sie o4,coraz gorzej brzuch boli.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Maminia,to idziemy łeb w łeb,nawet z wagą dzieciaczków, z tym że mnie w szpitalu nie trzymają,chociaz ostatnio na wizycie miałam 170/90,w domu po tabletkach jest nizsze wiec kazali obserwować. Trzymam mocno kciuki,pisz do nas i sie nie denerwuj,żeby ciśnienie nie szalało. A to był czop? aaj-strasznie współczuję z nerką:-( ja sama nie miałam,ale m miał to wymiotował z bólu:-( obyś zbytnio nie cierpiała... oczekująca -masz rację,noce najgorsze, ale przecież to już koncoweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mielone, ziemniaki i salate z rzodkiewka i smietana:). Oczekujaca na ktora masz wizyte:), ja na 17:30 jutro. Flavia w jakie dni twoj gin ma dyzur? Moj niedziela od 8 do 8 poniedziałek 24 h, i nie wiem czy jeszcze w jakis zapytam jutro twoj pisalaś ale nie pamietam moze uda nam sie grafik ustawic:D. Czekam na kuriera ma byc z plecaczkiem juz musialam powiedziec ze to dla taty do pracy bo maly ciekawski:D. Ile maja wasze brzuchy moj ma 116cm matulko ja juz chce tendencje spadkową:) wagi ale zebra i kosci miednicy czuć wygladam jakbym dynie w całości polkneła:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka moj niby w 36 wazyl 3200 a w 37 3900 mysle ze to blad pomiaru jutro gin ma mi go wymierzyc bo nie wyjde z gabinetu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka U mnie obylo sie bez wymiotow ale maz musial mnie do auta zaniesc bo lezalam skulona na podlodze i ruszyc sie nie moglam, okropny bol, nie zycze nikomu naprawde. Niewiem czemu ale strasznie mnie bola plecy z prawej strony na wysokosci lopatek, nie moge znalezc pozycji, jak stoje to boli jak siedze tez, lezenie odpada bo wtedy skurcze lapia, jak chodze jest troszke lepiej ale bol jest niewielki ale dokuczliwy i denerwujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mamaminia - ojejka mam nadzieje, że się poprawi Twoje ciśnienie :* oczekująca - jestem pełna podziwu , że dajesz radę z teściami :P ja już dawno bym rozszarpała takich teściów. AJJJ fajnie, że wszystko dobrze a jak dzisiejszy dzień ? lepiej się czujesz ??? Ewinka super prezent mąż dla Ciebie przyszykował :D mój to nie pomyśli aby coś kupić :P ale wczoraj poodkurzał, zmienił pościel , pościelił ... a dzisiaj na obiad mam zupę pomidorową więc mam labę :) Dzisiaj lepiej spałam , chodź jak w nocy wstawałam to moje krocze i miednica to strasznie boli, ale w nocy pomyślałam, że szczerze mowiąc się nie dziwie jak takiego klocka w sobie nosze ;) a przewracanie z boku na bok to wyzwanie !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK, to na pewno któryś z tych wymiarów jest błędny:-) lepiej,żeby ten większy:-) napisz w takim razie nam dzisiaj grzecznie co i jak:-) z plecaczkiem super pomysł, to ważne,żeby rozpieszczać w tym okresie to starsze dziecko,bo wiadomo,że większość zainteresowania skupia sie na noworodku. do mnie dzisiaj przyjezdza siostra z synkiem bo juto jedziemy do centrum zdrowia dziecka w celu ustalenia operacji na migdalki, cieszę się na ich krótką wizytę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Esmi-mam tak samo, w nocy to kości jakieś nierozruszane, a naprawdę przewracanie z boku na bok najtrudniejsze i najbardziej boli, ja to najpierw muszę usiąść a dopiero potem położyć sie na drugi bok. Inwalidka normalnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba dostanę paczkę :D super ! :) więc czekam cierpliwie na Nią :P ale miałam przeczucie aby sprawdzić na jakim etapie jest :) bo chciałam jechać na miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ, moze masz nerwobol? Moja mama kiedys czesto miewala, nacieralam ja mascia rozgrzewajaca, a on, biedulka, az krzyczala z bolu. Ale pomagalo. Mamokubusia, moj starszy syn ma w przyszlym tygodniu urodziny I zamowilam mu walizke na kolkach z Angry Birds, bo bedzie lecial z babcia samolotem :-D Mam nadzieje, ze sie ucieszy, bo tak naprawde chcial tableta, ale to po moim trupie. Ja zawioze chlopcow do szkoly I musze jechac do pracy, zeby zawiezc zwolnienie. U mnie zimno I leje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chlopców podziwiam Cię, że tak świetnie dajesz radę :D u mnie pogoda też paskudna miałam zrobić wyniki ale zrobię to jutro bo mąż będzie miał wolne - oby bo nie musi :( ponieważ kierowca :P , ostatnio rozmawiałam z mężem jeżeli jak już akcja się rozkręci czy jego telefonicznie informować i stwierdziłam, że lepiej nie bo ani się zwolnić , ani rzucić trasę w cholere więc jak już skończy pracę to zajedzie do szpitala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamokubusia jutro mam wizyte tak kolo15:30 a w sobote do endokrynologa bo przelozyli mi ja ze wczoraj.ja kiepsko sie czuje pada i zimno a glowa malo nie peknie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekująca w którym miejscu boli Cię głowa?z przodu czy z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część mamy Ja w nocy umierałam z powodu bólu kości ale to przez zmianę pogody chyba. Dziś po śniadaniu dostałam dziwnego klujacego bólu całego brzucha trwał z 3 minuty. Nie wiem czy to był skurcz nie umiem ich rozpoznać. A teraz trochę mnie boli krzyż. Mamina to ile będziesz w szpitalu?i jak się teraz czujesz? Aaaj współczuję bólu,ja miewam kolke elitowa bardzo boli a nerkowa porównuje się do porodu narodowego,więc współczuję ci. Ja nie mam pomysłu na obiad,zrobię zupę jakąś i placki ziemniaczane albo sama nie wiem co Jakie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dzis wstałamo 6ej,ale poszłam znów w kimono i do 8:30 chrapałam:) pada deszcz i pochmurno mama3chłopców-na zgagę moja rada,choć nie zawsze pomaga: nie jedz smażonych jajek-gotowane już tak, surowe jabłka mogą zaszkodzić, najlepiej jeść do godz. 17-19ej ostatecnie, takie moje obserwacje,ale nie zawsze się stosuję do tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
przewracanie z boku na bok to rzeczywiście wyczyn, ja jak jestem w sypialni to chwytam się poręczy i mi łatwiej, bo ciężar częściowo opieram na rekach, a nie na tułowiu,spróbujcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi Dzis juz dobrze kolka przeszla, ale te plecy dokuczaja. oczekujaca ja na bol glowy to zawsze ciepla kapiel bralam i slaba kawe pilam, zawsze pomagalo, staram sie nie brac tabletek od razu tylko innymi sposobami uleczyc, a tabletki to jak juz nie umiem wytrzymac Co do plecaczkow to moja cora ma manie teraz na wszystko z tymi Monster dziewczynkami okropnymi. fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAmo3 moj nie jest na etapie tej bajki wiec kupilam plecak z little life mielismy taki malusi rewelacja ale juz musielismy taki 4+ kupic zobaczcie sobie one sa boskie:). Ewinka jutro napisze co z ta waga:). Umnie slonce ja bym sie z wami na deszcz zamienila:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewinka glowa boli mnie z przodu od ucha do ucha i w czole ten odcinek.moze przez pogode bo pada od rana i z niewyspania.u mnie m kotlety rozbil i ma niedlugo nastawiac ziemniaki:)chociaz raz obiad zrobi,a wczoraj pomyl naczynia po kolacji.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wstyd pytac:), wiem AAAJ mieszka w NIrwegii, Ale mi sie myli mama3 w anglii a jolka?? Pytanko mam do was jakiej jakosci sa pajacyki firmy next bo zamowiłam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona, moze masz racje z tymi jablkami, bo wczoraj chyba kilo zezarlam :-( Dzisiaj zadnych jablek! Dziewczyny, ja wlasnie skonczylam walczyc z rajstopami I obiecalam sobie, ze to byl ostatni raz!!!! Tak sie zasapalam, jakbym maraton przebiegla. Sklony, przysiady, wymachy - wszystko przez kretynskie rajstopy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×