Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość magdalena111
Dziewczyny mam od wczoraj wieczorem ból brzucha taki jak na miesiączkę. Nie jest mocny ale cały czas czuję. Kończę 36 tc. Co to oznacza, czy mam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena ja tez tak mam. ostatnio bolał mnie brzuch 2 dni prawie cały czas, ale nie mocno. póznej przeszło, chwile poboli i przechodzi i tak na zmiane. teraz nie ma dnia zeby mnie brzuch nie bolał jak na okres, ale póki bóle nie są mocne to nie panikuje. tez kończę 36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
Mnie bardzo nie boli tylko jestem zaniepokojona bo wcześniej tego nie miałam. Dopiero od wczoraj boli mnie tak jakbym miała za chwilę dostać miesiączkę. Tak bardzo bym chciała jeszcze chociaż tydzień przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka ja nie będę używać jesli nie będę potrzeby,zwykle kosmetyki dla niemowląt powinny wystarczyć,chyba że będzie coś nie tak. Początek polecam ci banke chińska na rostepy,masuj codziennie z powodu10 min chodzi cellulit i widać super różnice na rozstępach ja mam wciąż różowe ale cienkie naprawdę spróbuj. Co do golenia ja mam włosy bardzo jasne i rzadkie ale ja usuwam woskiem i raz na miesiac .a biedni robi mi mąż;-) Ja gdyby nie te ręce to nic mi nie jest aż dziwne;-) Mi się woda już długo zatrzymuje bo ręce mam jak balony. Aik ja chyba tylko spirytusem będę pepek przemywac Mamina szkoda że się nie dowiedzialas o ten czop,i oby cię tyle nie trzymali do końca,bo będzie ci sie dluzyc. 24latka skoro wszystko jest ok to nie ma potrzeby więcej usg. Co do pełni księżyca to coś w tym jest,pełnią w różny sposób oddzialowuje na ludzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6. 4szt majtek jednorazowych poporodowych, rozmiar L/XL, nowe 7. 3 szt Majtek siateczkowych poporodowych rozmiar L/XL, nowe xx A mogłyby być używane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 nie daj się im,oni patrzą tylko na to żeby człowiekowi pod górkę zrobić. Podpinam się pod pytanie flavi o te formalności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie pamiętam jak jest z formalnościami jutro zadzwonię do kadr i się wszystko dopytam. Zreszta wtedy to było 20 tyg macierzyńskiego. Kurde przysłali pomylony plecak kurde nie cierpie takich rzeczy weź teraz odsyłaj i w ogóle, wrr:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko oilatum i octanisept, jak coś będzie potrzebne dokupimy:-), waciki duże, gaziki takie nasaczone spirytusem to mam w domu, jak już jest jedno to się trochę ma tych pierdołek w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia mowisz ze banki chinskie pomagaja na rozstepy?a smarujesz jakas oliwka czy czyms zeby lepiej sie slizgaly?moze i ja wyprobuje bo zrobily mi sie na udach i kilka na brzuc****a bylam sie przejsc bo niebylismy w banku a przestalo padac,jutrto przed wizyta pojedziemy a wczesniej wyplewie grzadki moze zacznie sie cos ruszac.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banki są dobre, ja wczesniej sobie nogi nacierałam trzeba dac oliwkę bo inaczej się nie ślizgają. oczekująca tylko nie torturuj brzucha tymi bańkami:P jak chcesz juz rodzic to moze na tym rowerku pojezdzij, pamiętam że wtedy co miałas rozwarcie to jezdziłąś na rowerku. mamoK tez nie cierpie jak coś jest nie tak jak miało byc, to taki minus allegro. ja juz troche poczytałam o tym macierzyńskim, jest terac w sumie 52 tyg i to jest macierzyński+dodatkowy+rodzicielski tylko nie wiem czy o kazdy trzeba pisac oddzielne podanie czy nie. to trzeba załatwic max 2 tyg po urodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
flavia na brzuchu niebede ruszac pozatym mam tak napiety ze szok,jutro sprobuje rowerkiem popedalowac zobaczymy czy to cos da:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny w końcu w 9 miesiącu ciąży mam wyniki krwi prawidłowe, nareszcie:) może to od warzywek mojej mamy, nowalijki itp. hmm no ale cieszy mnie to PEDIATRA MUSI BYĆ WYBRANY PRZED CIĄŻĄ, tak mówili na szkole rodzenia, bo o to spytają w szpitalu.Ja jeszcze nie mam pediatry, ani położnej, muszę się wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena111
My z mężem w tym tygodniu byliśmy w przychodni i wybraliśmy pediatrę dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
do dziewczyn z Białegostoku -czy do szpitala bierzecie wszystko z tej listy co dali na szkole rodzenia?czyli wszystko oprócz łóżeczka? rozumiem,że nie oddadzą naszych kosmetyków dla niemowląt itp?trzeba sobie zdublować w domu? koleżanka rodziła 2 lata wstecz i nie trzeba było nic brać, prócz ubranek, a teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata na celulit dobry jest peeling kawowy i taka maska z kawy banki chinskie tez dzialaja.ja bede po porodzie ta maske robic*****eling.teraz troche sie boje.ja niemam pediatry wybranego jeszcze.u mnie piekna pogoda sie zrobila na wieczor.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banki chińskie są super na cellulit i rozstepy to tańsza metoda endermology,tylko bardziej męczy;-) Ja smakuje oliwka bambino i maluje,zawsze w kierunku węzłów. Brzucha nie wolno w ciąży a po ciąży zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pod kolanem mam taki duży to jak się wymasuje to tam daj****nke i zostawiam. Peeling z kawy plus oliwki i cukier super ujedrnia i wygląda no i pięknie pachnie ;-) Po porodzie warto też sobie zrobić dla ujedrnienia porządny peeling potem bardzo dużo balsamu ujedrniajacego i owinac folią strech na noc efekt super;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pracodawcy to trzeba mu dostarczyć skrócony akt urodzenia dziecka i ja będę mu dawać taki wniosek http://umed.pl/pl/doc/druk/201/3%20-%20wniosek%20o%20udzielenie%20dodatk.%20u.%20macierz.%20i%20u.%20rodzicielski.pdf chyba trzeba to dostarczyć w ciągu 14 dni ale tego akurat nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, dzieki, ja pelling zwykły stosuje ale juz mi ciezko to szorowac, ten tyłek i uda, wiec po porodzie napewno bede robic całego ciała, ja mam pediatre i położną wybraną, tzn teoretycznie, musze isc tylko zdeklarować.Kasia juz widze siebie leżącą w strecztaśmie w łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja już wszystkiego próbowałam,tylko mąż się śmieje;-) Fajnie efekty dają ćwiczenia w folii;-) ja bym chciała już rodzic a tu jeszcze bity miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po wizycie i KTG :) Maly jest malutki bo wazy tylko 2500, szyjki nie mam juz w ogole. Smiac mi sie chcialo jak wychodzily mi duze skurcze a ja nic nie czulam. Polozna się smiala, ze wypluje malego w godzinke :) Aa i sie okazalo, ze jutro zaczynam 37tc a nie 38. Ciaza donoszona wiec moge rodzic.. chciaz byłoby lepiej zeby maly przybral na wadze. Niby mowia, ze na cycu urosnie i sie mam nie martwic. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to pewnie niedługo urodzisz! super! ja też jutro zaczynam 37 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek to super ze wszystko dobrze a dzidzius urosnie po porodzie:)a powiedz mi gin mowil ci ze ten czop odpadl masz rozwarcie?moze bedziesz miec bezbolesny porod:)skoro nic nie czujesz boli.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
początekczerwca chyba Ty nam przetrzesz szlaki:) kurcze nawet mi się myśleć nie chce o goleniu, goliłam się 4tyg temu przed wizytą a teraz znowu trzeba, a tam nic nie widać:( przedwczoraj nad ranem złapał mnie taki kurcz w łydkę, że myślałam, że nie wyrobię, nie mogłam na nogę stanąć a potem cały dzień mięsień bolał jak chodziłam, mam nadzieję, że się nie powtórzy. mamoKubusia też się boję, że moje dziecię będzie duże, bo pierwsze było ale nie panikuj, dobrze będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rozwarcie nawet nie pytalam, bo jak mi powiedziala, ze w kazdej chwili moge rodzic bo nie ma szyjki to zglupialam bo mnie brzuch w ogole nie boli.. Tak to byl czop i musze uwazac zeby nie doszlo do infekcji. Pewnie dlatego w nocy dobrze spie bo nie czuje tych skurczy :D Polozna mnie pocieszyla, ze niektore kobiety odczuwają silnie te skurcze co mi wyszly i dlatego tak się wypytywala czy mi nie slabo i jakos inaczej. Troche sie zdziwilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek az ci zazdroszcze ja najgorsze mam wieczory i noce wtedy zaczyna sie.ja jutro wizyta i trzerba sie ogolic jakos:/ciekawe co mi jutro powie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczatek a do jakiej wartosci dochodzily te skurcze? Maleńki ten twoj Jaś. Wkurza mnie moj m, zreszta wszystko mnie wkurza, ta bsba od plecaczks zsdzwonila i przepraszala za pomylke jutro nada nowy, wszystkiego musze dopilnowac sama, rachunki, czy jest wszystko co trzeba , aj. Poczatek ciesz sie ze nie czujesz skurczy js czuje mecze sie i nic z tego teraz miałam 3 pod rzad bolesne i tyle:), macze sie nakrecam i nic:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×