Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Brawo mamo3 ja jak chcialam załozyc po jednej nogawce zrezygnowałam:D, dzis po raz pierwszy jadlam w nocy 2 banany;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Oczekujaca-Moze niskie ciśnienie?niebezpieczny jest ból z tyłu głowy,mi przy problemach z ciśnieniem kazali przyjeżdżać do szpitala gdyby mnie Glowa z tylu bolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mama3chłopców- wiem,że się chce zjeść jabłka, ale widzę po sobie, albo jedz połówkę,albo malutkie:) odradzam surową marchewkę oraz cebulkę w surówce,o ile zjesz nawet najmniejszą sztukę do obiadu- zgaga na bank takie uroki ciąży ja nie zakładam rajstop nawet, tak wogóle wstyd przyznać,ale nogi gole może raz na miesiąc, bo sapię strasznie ledwo się zginam i to i tak siedzę na wannie,ale włosy mam rzadkie i blond albo ciemny blond;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) co za noc... widze, że czopy już co niektórym odchodzą, fajnie:) ewinka ale masz fajnego męża, moj nie wpadłby na to:) ale taki ma charakter niestety. AAAJ dobrze, ze juz sie lepiej czujesz, co kobieta musi przejść, masakra. mamina trzymaj się, wysokie ciśnienie jest niebezpieczne i w razie czego Twoj smialo moze sie rodzić:) mamakubusia 3900? ciekawe ile w tym prawdy.Wszystkie macie już spakowane torby? Mnie bolą plecy, tzn kość ogonowa na tyle, ze ledwo sie ruszam i dzis zostaje w domu, nie wiem co to jest, co do prezewracania tez mam problem zeby ten brzuch przerzucić na drugą stronę, pachwiny mi wysiadły, stopy też, nawet ręka mnie boli i mi cos ciągle przeskakuje, ha ha a chciałam okna myć, moze w sobote.Ja niestety musze golić co 2,3 dni bo mam czarne wręcz, i duzo ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33ona ja tez nogi gole co3tyg niedaje rady poprostu,niemierzylam cisnienia zmierze pozniej troche teraz poleze sobie.myslalam ze tylko ze mnie taka niezdara z ubieraniem sie a tu wszystkie to przechodzimy.dzis mam problem bo w klapkach w deszcz niepojade do banku:/a innych niezaloze bo stopy pala.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powiedzcie mi dziewczyny po ile mniej więcej wychodzi wam 1 sztuka Pampersa i czy macie zamiar stosować emolienty (czyli oilatum lub emolium) do mycia zamiast tradycyjnie mydełko do kąpieli i oliwka po kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj jest deszczowa pogoda, ale jakos mi to nie przeszkadza bo mam mega lenia. Dzisiaj jedziemy na 18sta na KTG, a zaraz po tym mam wizyte. Jestem przekonana, że nic nie wyjdzie tzn zadne skurcze bo nic mnie brzuch nie boli. W nocy tak spie, ze mogliby mnie wynieść z lozkiem, a ja bym nawet o tym nie wiedziala. Szkoda, ze to juz koncowka bo czuje sie extra. Wszystko jest fajnie i w ogole tylko w jednym miejscu na udzie mam strasznie glebokie rozstepy. Nie moge przez to chodzic bo mam rane jak po rozcieciu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka ja nie zamierzam stosować, poki skora sie nie okaże za sucha i będzie tego wymagała, oliwke tylko pare kropel do wanny, potem kupie jakiś balsamik do smarowania bo większość jest od 1 miesiąca. Ojej początek, az takie rozstępy dostałaś? mi uda też urosły o brzuchu nie wspomne i dzięki bogu narazie nic nie wyszło, ale jeszcze wszystko przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Poczatekczerwca-zazdroszczę:-) nic tylko rodzić przed 20stka:-) Nitka-kupiliśmy ostatnio pampersy w lidlu i wychodzą ok.45gr/szt. Mamy tez jedno opakowanie jedynek,ale tych białych,byly kiedyś w promocji w rossmanie i wychodzilo ok.55gr/szt. ja jeszcze nie mam spakowanej torby i codziennie mam o tym pogadanke-kiedy to w końcu zrobie?! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek ale ci fajnie ze tak dobrze znosisz koncowke ciazy:) nastraszyli nas lekarze wczesniejszymi porodami a tu maluszki siedza sobie:)bedziesz miala dzisiaj usg?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi kolezanka pisała, ze musiała rodzić naturalnie waga dziecka 4800! w koncu zrobili cesarke, ale widac nie biorą wagi pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a o goleniu nic nie mówicie bo to tragedia !!! mówię serio ... nogi to ja robie aby jak najszybciej i to się męczę jak nigdy a o piczce nie wspomnę :P muszę żyletki inne kupić bo te jakieś felerne :/ Czemu musi padać ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jeżeli chodzi o pampersy to z kartą rossnę w rossmanie kupicie rozm 2 za 40 gr sztukę (tj od 3 do 6 kg) w paczce jest bodajże 92 szt. Miałam kupić w LIDLU bo wychodzi 42 gr, ale obok mam drogerię i sprawdziłam że taniej. Promocja jest od 5.05 ale nie wiem do kiedy;) Czytuje Was ostatnio bardzo często bo termin mam na 8.06 i chciałam się udzielić;-) Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinkaa - trochę wczesnie no ale organizm chyba jest wtedy najmocniejszy. Oczekujaca - tak, tak mam ! W sumie co wizyte mam, ale juz od dawna malo co widze bo dzidzia się nie miesci na ekranie. Pamietam jak lekarka pokazywala mezowi siusiaka.. Haha. Maz prawie mi zszedl z radosci :D Dziewczyny a jak u Was z apetytem ? Ja w siebie od tygodnia wmuszam jedzenie. Nie wiem czy brzydko mówiąc się przezarlam przez te 9mc czy co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
początek super że się dobrze czujesz:] ja tez stwierdziłam że jestem stworzona do chodzenia w ciąży (a mam 32lata) ogólnie nic mi nie dolega żadnych mdłości rozstępów ani takich tam tylko trochę nogi puchną wieczorem, ogólnie przez całą ciąże jem na co mam ochotę a przytyłam tylko 8 kg i aż się martwię bo od tygodnia zamiast waga rosnąć to spadła po świętach wielkanocnych miałam 1,5 kg więcej niż dziś i zastanawiam się czy nie zadzwonić z tym do gina bo aż się zaczynam martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u nas dziś ładna pogoda. mnie tez boli głowa troche ale w skroniach. mamoK- mój gin ma dyżury w piątek i sobote. Wizyte mam w poniedziałek, ciekawe co mi powie. Bardzo duże twoje dziecko mamoK ale myślę ze to jednak pomyłka skoro w 36 było 3200. w kazdym razie którys pomiar pewnie pomylony. Mnie w nocy tez bolały biodra jak się przekręcam to całkiem, a nie mogę długo na jednej stronie leżec. Dobrze że mój mąż ma taką prace ze jak coś się zacznie to rzuca wszsytsko i w 15 min jest na miejscu, zawsze jest zastępstwo. U mnie tez ciężko z goleniem, nogi jakoś na siedząco w wannie ale muszę szybko bo malucha gniotę i strasznie kopie wtedy. A pózniej się kłade i włosy łonowe sobie gole na czuja, w zadnej pozycji nic nie widzę więc upodobałam sobie na leżąco. w ogóle kąpanie to mnie strasznie męczy, podobno nie można za długo w wannie ale mi to wszystko tak długo schodzi ze nie mogę szybciej. zanim się ogole, zanim włosy umyje, pózniej się wygramalam z wanny chyba z 10 min heh to masakra. oczekująca kup sobie jakieś tenisówki większe za pare zł żeby jeszcze ten tydzień przechodzic. ja z butami nie mam problemów, za to dłonie troszkę puchną i ostatnio mi powiedzieli ze na twarzy puchne. ja pij***ardzo dużo wody, moze juz się zatrzymuje. u mnie troche brzuch poboli, pózniej nie boli ale w sumie to nic takiego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gole nogi i robie stopy w zlewie, wkładam noge i tyle :), a z okolicami bikini na czuja:). Ja mysle ze ta waga to jakis blad zreszta zawsze trzeba przyjac jakis blad kuba mial wazyc 4200 a wazyl 3790 dlatego az tak nie panikuje:), ale stracha troche mam:). Moj gin mowil ze bol z tylu głowy jest niebezpieczny mnie tez zaczyna bolec w skroniach i czole moze deszcz bedzie bo sie troche chmurzy. Moj m tez jak zadzwonie to przyjedzie w razie co jest jeszcze tata mama tesciowa wie chyba nic nas nie zaskoczy:), obym sie nie zdziwila i z kuba taksowka nie jechala:), tak to chyba na filmach jest:). Jutro mama przyjedzie posiedzi z malym jak bedziemy do gina jechac zawsze babcia pyta kuby co mu kupic w on ze wszystko ma:). Umylam okno w salonie szybe tylko ale mam takie spore do podlogi nie wspinalam sie na nic nie szarpalam ale musze polezec chwile jeszcze mielone na mnie czekaja, nie chce mi sie juz. Jeszcze kuba chce sie bawic i ciagle cos :), chce mi sie chwilke spokojnosci:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinkaa - to ciekawe z tym rozwarciem, bo ja miałam 2,5 palca i na porodówce mi powiedzieli, że to 3 cm. I miałam szyjkę zgładzoną, cokolwiek to oznacza. Moja gin twierdziła, że jak takie rozwarcie jest pod koniec ciąży (ja miałam w 38 tyg.), to dobrze, bo będzie lekko rodzić. I miała rację. . też już puchnę, musiałam zdjąć obrączkę. Skarpetki też mi się wrzynają. Ja to się boję tego golenia intymnego, bo normalnie to nie golę, tylko obcinam na krótko. A teraz w ciąży mi się zrobiły żylaki sromu i boję się, żeby się nie zaciąć gdzieś przy goleniu na ślepo. No i ciężej będzie. Męża to prosiła nie będę, bo mi głupio, pewnie paskudnie tam wyglądam teraz... :( A muszę to w końcu zrobić, żeby nie zostawiać na ostatnią chwilę, skóra się zahartować musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie golę okolic intymnych,bo tez mam żylaki na wargach sromowych.Do cesarki golą tylko włosy łonowe,tuz pod brzuchem.Więc zostawię to szpitalowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Iwka- ojej,żylaki tam? to zetnij golarką włoski, a pózniej położna może pomoże się ogolić, w końcu też kobieta:) ja włoski ścinam golarka do włosów, a bikini żyletką,ale też wszystkiego nie widzę;) - mi teściowa powiedziała ostatnio,że mi tylko w ciąży chodzić, bo niby okrąglejsza na twarzy jestem, poza tym nikt mi nie powiedział tak- każdy mówi,że tylko brzuch mi wyrósł heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja nogi gole co tydzien a piczke to przed wizyta u gin. i wtedy o pomoc prosze meza lub korzystam z lusterka, ale mam maly brzuszek wiec jakos daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
dziewczyny bedziecie czyms smarowaly pempuszek dzidzi czy zastosujecie gojenie na sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku miałam dzisiaj usg i mały szacunkowo waży 3540 :o no jak to usłyszałam to mnie zamurowalo ;) ewinka nie dowiedziałam się czy to był czop bo skupił się na czym innym nie ma rozwarcia nic się nie dzieje :/ Kasia nie mam pojęcia ile będą mnie trzymać mogą 3 dni a mogą di samego rozwiązania czyli 3 tygodnie w porywach do 5 bo nie są chętni do wywoływania powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi do umywalki? he he ja wsadze 1 noge do wanny, gole a potem 2 i gole, jak w wannie siedze to nie umiem, za duzy brzuch, krocze na kucaka jakoś, i nie wiem czy dokładnie, pewnie moj gin sie smieje.JA kupilam ten octenisept , szpital wymaga do wyprawki szpitalnej, potem bede tym krocze psikac. Mamina duzy dzidziuś:P jakie te dzieci nagle sie duze zrobiły, dopiero po 200gram miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sie golic w rozkroku usiasc tak jak do parcia szeroko nogi lusterko i do dziela dwie ciaze tak robilam a brzuchy mialam fuze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latka 33tc
dziewczyny jestem tu nowa jestem w 33 tc i ciagle się zastanawiam czy mam wszystko i czy dzidzia będzie zdrowa jestem z oswiecimia i tu rodze miałam do tej pory 3 usg i lekarz powiedział ze więcej nie będzie boje się ze to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mąż ogarnia bo ja mimo małego brzucha jak sie schyle do golenia to czuje jakby kregoslup mi pekal. Dziewczyny nie wiem co mi sie dzieje, ale dopiero maz mnie obudzil bo padam na twarz.. przywiozl obiadek wiec nie musze gotowac :D Głowa mi peka.. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Maminia-ale klocuszek!:-) jeju, lepiej niech się u Ciebie coś przyspieszy bo łatwo może nie byc. Co szpital to obyczaj, u mnie jak lekarka zobaczyła że waga 3100 to pierwsze co powiedziala-i tak jest cisnienie to trzeba wcześniej urodzić,wiec lepiej w 38tyg.niz w 41 kiedy dziecko będzie juz b.duze. Przy wadze Twojej dzidzi to chyba od razu by wywolywala poród:-) ale moze tez-co sprzet tk inna waga?? I bądź tu mądry... . ja robie ciasto świerszcz,mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie klocuszki rosną :D a niech rosną będą zdrowsze :D a u mnie dzisiaj będzie bardzo dużo ludzi w domu :P mój tata, mama, teść może teściowa i my i to wszystko dzięki panelom :P bo będą kładli :P a jeszcze teść będzie namawiał moich rodziców na wakacje :P a muszę powoli ogarniać rzeczy z pokoju ... :P jak ja sobie z tym wszystkim poradzę ?! z moim brzuszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×