Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Witajcie Ewinka Stas jest sliczniutki. Flavia Gratulacje nareszcie sie doczekalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Flavia, a który dokładnie to był tydzień ciąży?ja to pewnie jeszcze ze 2 tyg.będę się turlać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia masuj te guzy i nawet jak on ssac nie chce to go przystawiaj niech pracuje a nie sie obija :) szkoda cycków , pod prysznic idz i rozmasowuj ale niech ci maz czy mama masuje a ty polewaj , tak samo jak pisalam, wczoraj kapusta zbita tluczkiem i zamrozona , laktator pelną parą i jak mąz nie ma obiekcji to dla mojej szwagierki mowili ze najlepszym laktatorem jest maz bo wyssie mociej niz lakktator ... ja sie boje ze u mnie cos sie zbliza boje sie ze te skurcze wroca ludzie koszmar ;/ a byly tylko co 15-20 minut a bol dolu brzucha po nich utrrzymywal sie jakby ze 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
20 szwów? musiałaś konkretnie pęknąć to fakt :( najważniejsze, ze masz już bobaska:) a jak tatuś się czuje? był przy Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik ja mam takie bóle ciągle, napina sie cały brzuch, czuje ucisk i lekki ból jak na okres ale zawsze to zanika, bolą mnie do tego plecy:) i czuje pracie na kupe. Ale jak widać, poród może się zacząć w najmniej spodziewanym momencie, my tu czekamy na bóle a Flavi nagle odeszły wody, skurcze i takie piękne dziecko urodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż był cały czas ze mną, na koncu przeciął pepowinę. asik mój mały wcale nie chce cyca, jak przystawiam to krzyczy od razu nawet nie spróbuje. masuje ale bolą, teraz jak odciągam to piersi są lżejsze. wsztstko przez to ze w pierwszych 2 dobach byłam taka słaba ze nie miałam pokarmu, teraz juz jest ale maluch nie chce ssac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja te napinanie i cmienie brzucha to mialam tez, tak samo ucisk na krocze ale tego co dzis nocy to wogole nie bylo to pot oblewal mnie zimny taki byl bol ;/ ze teraz sie autentycznie boje ze wroci , cos okropnego nie wiedzialam co robic stawalam z rozkaraczonymi nogami brzuch w dol i rece na parapecie , boje sie ze jak to taki bol to ja go chyba nie przezyje jednak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodził się w dokładnie skończone 39 tygodni:) tydzien przed terminem i dobrze bo pewnie do terminu by wazył ponad 4,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
kurcze co z niego za facet ze cyca nie chce hahah ;p , Flavia nie rezygnuj moze ze chce najpierw nakarm butla a na koniec cyca dawaj moze zalapie :) Flavia jaki to jest bol podczas skurczy czy on jest podobny do miesiaczkowego ? bo ja dzis mialam bole i to wogole bylo cos innego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mnie bardzo boli spojenie łonowe i pachwiny, bardzo nicko mam już brzuch. Asik przezyjesz, mówie Ci potem jak sie już zacznie to jakoś to będzie, a dostaniesz znieczulenie to już w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do Mamy K i M- kiedy wyszłaś i na jakiej sali leżałas?:) moze byłysmy obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja miałam taki ból jak przy jelitówce, ze az rozrywa brzuch od środka, jakby się bardzo chciało kupe ale nie mozna zrobic i wszystko ciśnie, to taki wlasnie ból miałam. okropny mówie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
spanikoalam musze wyluzowac , w kazdym badz razie to co mialam dzis w nocy to nie bylo to co zawsze , w sumie jestem troche zla ze sie nie rozkrecilo dalej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
no to juz wiem ze to bylo to , wlasnie ja myslalam ze to po kapuscie bo zjadlam mlodej ale jadlam i 2 dni temu itd i te bole i nudnosci ;/ myslalam wlasnie ze moze zaraz mnie przepraszam za slowo no wiecie na kibelek .. ja mam jeszcze mlode lozysko II/III wiec pewnie wzielo i oksytocynke jeszcze rozlozylo wrr a mogloby byc juz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik a masz jeszcze teraz wizyte jakąs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
tak mam w czw i dzis zadzownie do lekarza ze szpitala i w tym tygodniu pojde mam nadzieje ze te skurcze moze szyjke ruszyly :) ale troche boje sie teraz nocy , mojej poloznej nie bedzie 5 i 16 czerwca wiec musze te terminy ominac heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro mam wizyte u poloznej,zobaczymy co tam bedzie. Mi strasznie nogi puchna. Wlasnie wyschnely firanki wiec zabieram sie za okna i wieszanie firanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
też mam w czwartek, lece na zakupy a potem musze ogarnąć mieszkanie, mam katar alergiczny i mnie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik może to przepowiadające? W mojej rodzinie każda kobieta ma na dwa tyg przed prawdziwym porodem mocne bóle. U mnie w poprzedni wtorek, środę bolało, czop odchodził. Naprawdę myślałam, ze rodzę. Mocno, aż się w nocy obudziłam i już z bólu nie zasnęłam. Był to taki ból miesiączkowy, promieniował na kręgosłup i na prawą nogę. Raz od godz 11 do 17 bolało, a raz od 2 do 4 rano. A teraz jak ręką odjął, nic a nic. Albo może u Ciebie się zaczyna, taki czas, że już może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamy :) wieczor bardzo udany hihih ;) ale jeszcze w calosci siedze :P Flavia gratuluje! Porod rzeczywiście ciężki ale juz po wszystkim teraz tylko radość :) wrzuć malego Krystianka na poczte jak znajdziesz chwile ;( Asik wspolczuje bólu mnie tez taki ból nie podobny do niczego wczoraj trzymal kilka godzin i tez mnie to wkur... ze nic dalej sie nje dzieje jak mamy już cierpieć to w jakims konkretnym celu a nie tak :/ he mojej poloznej tez nie ma 5 czerwca i znając moje szczescie to corce sie zachce wychodzic wlasnie wtedy hehe ale juz mi wszystko jedno! Aaaj moje nogi nie przypominaja ludzkich nog znaczy stóp raczej jakies swinskie racczki i do tego to boli przy chodzeniu i nic nie pomaga chyba tylko porod pomoze... :( Moj maz od rana szuka w necie specyfikow na wywolanie porodu i wymysla takie rzeczy ze glowa mala juz mam go dosc heh jakies koktajle herbatki mieszanki jezu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
tak to musza byc bolace przepowiadacze , bo wiecie co ja wczoraj po schodach latalam specjalnie a ze mieszkam na 7pietrze to troche poganialam :) i mysle ze to pobudzilo , mimo to troche jestem zla ze przeszlo ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
haha brzuchatka lec na schody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja znowu siedze i ogladam oipaski za chiny nie moge sie na nic zdecydowac ;/;/ a jeszcze znalazlam mego spodniczki z tiuliu tutu ale to takie zebyt juz dzidzia siedzoiala ladnie wygladaja na zdjecia czy jakies imprezy allegro.pl/tutu-spodniczka-opaska-sesja-foto-tiul-fiolet-i4296624416.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja tez siedze na pilce heheh a jakie takie cienkie czy szersze ja narazie za mowie cienkie bo wiem zde te szersze to za duze bo szwagierka dopiero ok 4-6mc nakladala za duzy wybor ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te szersze zeby uszka zakryly bo chce zamiast czapki jak upal bedzie no i wlasnie sa dosc duze chyba je wzeze sama... ale daj linka do tych cienkich :) ej laski moj maz polecial do apteki i do sklepu po skladniki do tego magicznego koktajlu aa on zglupial chyba heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
powrzucam linki na meila i patrz wszystkie przedmioty sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×