Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
mnie te twardnienia to powiem szczerze denerwuja bo nic z nich nie ma dzis od 1 do 4,30 nie moglam spac liczylam sobie z nudow i twardnial co 15 minut mniej wiecej tylko przy tym boli mnie dol brzucha tak jak te uciski na krocze i o/d/b/y/t i oddychac mi ciezko jakby ktos mi powietrze zabieral mega wkurz... potrafi mnie to wybudzic ze snu bo czuje brak powietrza , juz wiem co czula moja kolezanka jak mowila ze to frustrujące ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Mamina,wielkie gratki! kolejna szczęsliwa mamusia! esmi,ja też mam dzisiaj wizyte ale dopiero o 16,więc jeszcze kszątam się po domu, na samą myśl o badaniu ginekologicznym mam ciary i znowu będe robić mostki no i ten muj gin ostatnio działa na mnie jak płachta na byka ;-) rano mnie chwycił ból ale to nie skórcze tylko ból brzucha włącznie z nerkami paraliżujący :-( aaj,przykro mi,musi ci być naparawdę ciężko, w takich sytuacjach to nawet niewiadomo co pisać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
kruszynka powodzenia na wizycie, nie stresuj sie badaniem bo bedzie gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- mi brakuje powietrza jak leżę na wznak i to moment, chyba krew nie dociera czy coś.Te twardnienia są wkurzające,ale to ćwiczenia:) takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mammina :-) Asik dziękuję za wciagniecie na listę.Zzo dostalam o 9.30-10ta..druga dawka po około 2godzinach..Alessio byl na swiecie 13.30,takze szybko poszlo.Z tym przyspieszaniem też probowalam,chodzenie po schodach,masaz piersi..seksu nie bo to byla ostatnia rzecz o ktorej myślałam.. Domyslam sie jak Was deneruwja te skurcze(twardnienia)które mijają..ale wierzcie mi..w pewnym momencie nawet sie nie zorientujecie ze to juz:-) Ja o naturalnym zaczeciu sie porodu nie miałam pojęcia..bo Ole mialam z oxytocyna..takze bylam zaskoczona jak lekarka na pogotowiu powiedziała ze mam 3cm.. Trzymam za Was kciuki..sama bylam juz tak zdolowana czekaniem ze wszystko mnie wkurzalo..chyba u mnie czynnikiem przyspieszenia byla depresja przedporodowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Asik,dziękuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Mammina, gratulacje! Alessio, fajne imie, takie pilkarskie ;-) Zazdroszcze Wam tej pieknej pogody, ja juz rzygam deszczem I szarowka. Tym z Was, ktore maja dzisiaj wizyty, zycze powodzenia. Flavia dalej milczy, mam nadzieje, ze wszystko ok. Leon non stop cos wypycha, chyba stope. Mam taka twarda kulke na wysokosci zoladka, smiesznie to wyglada I na szczescie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez lo0g
u mnie w Białymstoku cala noc lalo , teraz szaruwa ale od pt upaly ;/ kurde ja sie martwie bo kupilam klapki do szpitala i jak mam spuchniete nogi to nie wchodza a takie co w domu chodze sa porwane po bokach i cos czuje ze w nich skoncze jak bedzie taka pogoda hehe, niby kupilam wieksze a i tak rozmiarowo sa wąskie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Asik, ja stwierdzilam, ze wezme do szpitala moje robocze buty, czyli crocsy :-D Wygodne, szerokie, prysznic w nich mozna wziac - same plusy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
crocsy fajne ostatnio ogladalam filmik: bitwa o crocsy w lidu bo byly po 75zl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Widzialam cos takiego na Pudelku, ale nie weszlam, bo myslalam, ze to jakas reklama Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
narazie leze bo niemam sily wstawac.przykladam liscie z kapusty i pomaga.mama malym sie zajmuje a ja leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
wez malego przystaw do tej piersi w pozycji spod pachy zeby ci broda uciskal na piers od str pachy trzeba to wyciagnac i bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po wizycie i już w domku :) wizyta express jak nigdy bo szczerze mówiąc się spieszył ale sprawdził przypływy i wszystko jest okey. Jutro znowu mam KTG - jak o tym pomyślę to mnie irytuje bo znowu coś mogą gadać ... a popołudniu mam wizytę wraz z USG i będziemy rozmawiać co dalej... Asiq ja mam taki sam problem jak Ty z tymi klapkami ... W domu mam takie kapcie z pluszaka i je biorę bo z kapciami latać nie będę bo nie wiem jak to będzie :P Dzisiaj spotkałam koleżankę z pracy co termin ma na 19 czerwca i cisza u Niej :P jak zobaczyła mnie u lekarza to się zapytała co ja jeszcze tutaj robię powinnam już rodzić :P kruszynka a czemu Twój lekarz jest dla CIebie jak płachta u byka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi a dzialasz cos na przyspieszenie: sex, draznienie brodawek , schody, przysiady , ciepla kąpiel/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiq seks to ciężki chleb bo nawet o tym nie myślę :P a tak to dużo chodzę , sutki też zaczepiam , sprzątam i wczoraj miałam ciepłą kąpiel :P Ale kiepska pogoda ... spać się chce .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi czemu codziennie masz ktg? ja raz wzielam ciepłą kąpiel ale czułam sie w tej wannie jak wieloryb, chciałam sie połozyć i polezec ale nie umiałam złapać tchu przez wielki brzuch:P boje sie ze za tydzien o tej porze już będę musiała leżeć w szpitalu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi dla dobra sprawy pomysl haha grunt to zaczac ja tez wogole nie miala ochoty a juz jest ok dzis ja nie spalam od 1 do 4 to meza o 3 w nocy obudzilam haha :) i po tym zawsze nasila sie trwadnienie brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq po jutrzejszej wizycie chyba męża wezmę w obroty :P Agata nie mam codziennie ostatnio miałam we czwartek :P a tak to mnie męczą nie wiadomo po co na co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammina z Rzymu gratuluję synka ! oczekująca zapalenie piersi, współczuję :( asik też oglądałam ten filmik, nie rozumiem fenomenu tych butów, 75 zł za nie to naprawdę dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik  bez log
z tego co patrzylam na allegro to dobra :D ja nie chodze w takich ale wygodne sa do pracy wlasnie w szpitalu czy na wakacje ogolnie na plaze ,lato przewiewne , wygodne , lekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ilonek, Asik ma racje, crocsy do pracy w szpitalu sa idealne :-D Wygodne I latwo sie myja, stopa sie w nich nie poci. Po miescie bym w nich nie chodzila. Za to moj maz nosi je cale lato, bo sandaly czy klapki nie dla niego, nie lubi. Z tym ze on sobie kupil takie bardziej reprezentacyjne, wierzch maja z czegos takiego jak zamsz. Podobnie z chlopcami, od lat chodza wylacznie w crocsach. Chociaz w tym roku zazyczyli sobie tez klapki ze Spidermanem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby pod koniec ciąży kobiety mają syndrom wicia gniazda... a ja mam jakąś okropną ospałość, normalnie gdzie głowę przyłożę tam śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dzieci fajnie wygladaja w tych bucikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ilonek ja siedze i ziewam haha nuda taka w domu czysto jedzenie mam , zakupy zrobione ;/ nie mam co robic zupelnie a spac sie nie bede kładła bo i tak bezsennosc nocna a jeszcze czytalam ze na wywolanie porodu mocna kawa parzona , tylko ja niemoge ;/ ale zaraz se walne rozpuszczalna , s mieszne bo ja nigdy nie lubilam kawy pilam moze z raz na miesiac jak juz mi cos odbilo a w ciazy szczegoilnie ostatnio pije czesto rozpuszczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi smakowała słaba rozpuszczalna z mleczkiem, ale jak ciśnienie zaczęło skakać przestałam pić. Biorę się za sprzątanie bo zaraz znowu zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja oglądam opaski takie z kwiatkami itp zaraz wezme pozamawiam :D urocze one sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Moze tez kupie taka opaske dla Leona, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hahahahahah ;D mamo3chlopcow mozesz kupic na zapas na nóż sie kiedys przyda ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki :) U mnie pogoda dopisuje,świeci słoneczko. Widzę że ludzie chodzą w długich spodniach i na krótki rękaw. A mnie podobnie jak was zwala z nóg. Oczy mi się zamykają. Już ściągnęłam w całym mieszkaniu firanki, wyprałam wyprasowałam i powiesiłam :D normalnie dumna z siebie jestem. Choć wiem że powinnam umyć okna, ale ;) nie chcę się już bardziej narażać m. Pewnie i tak mnie o piórkuje za same firanki.Ale już mam dość siedzenia przed kompem i telew. Chyba porobię przysiady jak pisałyście ;) bo zasnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×