Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 19magda bez log
Brzuchatko gdzies czytalam ze trzeba wypiv jedna lyzczke a czczo druga za 2 godz i po 4 godz porod ale czy to prawda:-) nie znam nikogo kto by stosowalal takie metody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tez juz czesciej 'ogarniam' na dole ale gole sie z włosem żeby nie bylo az takich podrażnień bo normalnie to by była krwawa masakra :/ magda to pewnie woda sie zatrzymuje nie matrw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hiih nic innego nam nie pozostalo jak pisanie glupotek zeby sie posmiac :D brzuchatka ale by bylo jakbys wypila a goscie przyszli ..., wlas nie moja kolezanka mi napisala zebym robila lewatywe bo przyspiesza porod bardzo szybko :)ale ja mam tylko jedna jak juz skurczy dostne to wykonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
19magda- ja się waże tylko u lekarza, po co się stresować:) ja ostatnio 400gprzytyłam w ciągu 2 tyg.,a ogólnie tyję 2kg/2 tyg. a teraz czuję się grubaśnie, w końcu mały rośnie -obżeram się arbuzem- już nie dam rady,zostawię dla m:) a co, niech ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ogolnie wszystko co powoduje biegunke powinno przyspiszyc bo skurcze jelit pobudzaja do skurczu macice :Dale ja poczekam najpierw na skurcze jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny a ja wróciłam od lekarza i chyba Kuba wyjdzie po terminie ... bo wszystko jest dobrze ale mu się nie spieszy na świat :P i co ja mam zrobić ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi pozostaje juz tylko wiara :D ja mam w sumie jeszce 10 dni hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hehe:) ja mam 2 i co? mały tylko faluje i zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Esmi chyba musisz porządnie zabalować hehehe spodoba się i może wtedy zechce wyjśc ;-) muj tam też się niespieszy a ja dzisiaj torbę spakowałam nas już oboje do szpitala,jutro przyjeżdża limuzyna mojego maluszka i leżaczek,pokoik gotowy,łóżeczko,ciuszki,kosmetyki i dupa blada :-( jak na złość! a na kiedy ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko to chyba My we dwie będziemy rodzić ;P ale kiedy ? nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ciekawe która z nas pierwsza urodzi:) a miałas esmi badanie na fotelu? zamknięte wszystko? jak mi ginekolog powie w czwartek ze tam jest pozamykane to sie zdenerwuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Ożesz! to za 2 dni,esmi chyba jesteś podekscytowana i podenerwowana co? heheh może cię złapac w każdej chwili heheh zazdroszcze ci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dziewczyny ale tak czytam fora i to ze cos tam jest otwarte wcale nie swiadczy o rychlym porodzie zreszta Zobaczcie ile u nas pootwieranych jest i bylo oiw cale ten porod odrazu potem nie nasteopuje , a czytalam tez duzo gtakich dziewczyn co byly u gina oznak porodu zero a w nochy na porodowke jechaly bo skurcze porodowe same skroca i zaczna szyjke rozwierac nie martwmy sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchata na czerwiec i co Twoja lekarka na to, że już jesteś po terminie ??? kiedy masz kolejną wizytę ? Agatka tydzień temu pozamykane miałam bo czop był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchata na czerwiec i co Twoja lekarka na to, że już jesteś po terminie ??? kiedy masz kolejną wizytę ? Agatka tydzień temu pozamykane miałam bo czop był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ja sie dzisiaj objadlam mlodej kapustki z pomidorkami i koperkiem i puszczam takie salwy, ze chyba mnie slychac w sasiedniej wsi :) Moja mama caly czas negocjuje z wnukiem wczesniejsza ewakuacje, a on tylko doope wypina i ma to gdzies, uparciuch :) Dokupilam 2 kocyki - niebieski i zolty, bo sie boje, ze te co mam sa za grube. U mnie, jak zwykle, leje i slonca ani za grosz, ale jest cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi w niedziele minal termin w poniedzialek bylam na ktg w szpitalu i zero skurczy wykazalo wiec nastepne ktg w poatek a jesli nic sie nie zacznie do konca tygodnia to do szpitala juz pod kroplówkę a tego sie boje jak nie wiem i wolalabym sama urodzic dlatego jutro z samego rana wypije koktajl rycynowy ;) a nóż mnie ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
mamo3chlop ja to robie ciagke ta kapuste mloda z marchewka koprem i boczkiem i dzis wstalam zapomnialam schowac do lodowki i skisla :( a teraz bym wszamala tyle poszlo na zmarnowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ja mam wizyte jutro, ale to juz ostatnia i na pewno mnie nie bedzie badac. Posluchamy serducha, pogadamy o p*****lach, sprawdzi moje wyniki w komputerze i tyle, eh. Poszlam dzisiaj na chwile do pracy po kwitek z wyplata i PIT za zeszly rok i jakos strasznie obco sie czulam. Dopiero niecaly miesiac jak nie pracuje, a mialam takie wrazenie, jakby mnie tam rok nie bylo. Wszyscy do mnie wyskoczyli jak oparzeni, bo byli pewni, ze dziecko przyszlam pokazac, hehe. Chcialabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sama nie wiem co bym zjadła :P i to najgorsze ... nie mam pomysłów nawet na obiady ehhhhhhhhh ............ Właśnie mąż robi naleśniki :P zjem z bananem i serkiem danonem i może jeszcze coś wymyślę na słodko :D A Kubuś dzisiaj bardziej ruchliwy :P matke ma gdzieś aby wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Asik, za mna ta kapusta chodzila od dawna :) Teraz sie najem na zapas, bo potem nie da rady. Kapusta, taka zwykla i kiszona, to byly jedyne rzeczy jakich nie jadlam karmiac, bo sama mam po nich okropne wzdecia, a co dopiero dziecko. Chociaz teraz niby mowia, ze te substancje wzdymajace nie przenikaja do mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja wlasnie o dziwo nie mialam wzdec , kocham taka kapuste , ale kiszona nie bardzo , ogorkow tez kiszonych nie lubie i w ciazy nie polubilam tez ;p na obiady tez juz sama nie wiem co robic juz mnie to męczy , moge gotowac alke co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
A ja uwielbiam wszystko, co kiszone :) Mlodszy syn tez, bigosik i ogorkowa rowno wcina. Damian z kolei nie. Jak raz odkrecilam sloik z kiszona kapusta to uciekal z kuchni i krzyczal, ze smierdzi :) A Alek do niego: co z ciebie za Polak, jak Ty kapusty kiszonej nie lubisz :) Mielismy z mezem ubaw. Nie wiem, czy w Waszych regionach sa prazone, bo ja wlasnie mam zamiar zrobic we czwartek. To taka zapiekanka z ziemniakow, kielbasy, marchewki, cebuli i boczku - pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
a jak tą kapuste robicie? ja dzis zrobiłam schabowe z buraczkami i leczo na jutro, jedno i to samo robie, ale mam smak na gołąbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×