Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość oczekujaca1234
jolka kupilismy mu3smoczki i zadnego niechce bylismy dzis na podworku przejechalismy3metry i zasnal jutro jak bedzie pogoda to tez pojdziemy a w przyszlym tygodniu to juz bedziemy na dluzej wychodzic.flavia a w srodku tez masz szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
acha:) jak masz taki sluz brudny to nie dotrzymasz do poniedziałku, czop pewnie schodzi, więc to kwestia godzin:) tak mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
brzuchatka mnie moj tak ciśnie głową ze mam zepsuty 2 dzien, bo to jest jakaś masakra, na bali nie umiem usiąść ani pozycji przyjąć, o chodzeniu i sikaniu nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :* A ja dopiero doczłapała się do domu bo rano byłam w nowo otwartej biedronce i kupiłam fajną patelnie tanio , pieluchy, oraz inne cudawianki :P potem pojechałam na KTG i na chwilę do mamy :P Teraz objadłam się gołąbkami i pączkami :P kurcze ale głodna byłam ... Jeszcze mnie dzisiaj wizyta czeka oraz jakiś polecony mam do odebrania ... Jestem mega zmęczona. Rozmawiałam z mamą dzisiaj o porodach to miała 4 porody lekkie i szybkie :P więc się pocieszam, że ja też tak mogę mieć bo moja siostra miała szybki poród :P Brzuchata jak masz brązowy śluz może coś już się dzieje. A u mnie też cisza .... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
mamo3 :) pewnie że już jestem na wylocie. Ale moje szczęście ;) to mały leniuch ;) ani myśli o wychodzeniu. Właśnie pomyłam wszędzie okna, oczywiście m kręcił nosem ale jakoś poszło ;) Najzabawniejsza dzisiaj sytuacja, że rodzina m nie może usiedzieć na tyłkach. Trzy telefonu od rana czy nie rodzę, albo czy nie mam skurczy :D i tłumaczymy że spokojnie przecież zadzwonimy. Teraz wstawiam drugie pranie, posprzątam jeszcze jeden pokój generalnie. A potem gorąca kąpiel :D A jutro drugi pokój i łazienka. Oczywiście jutro wizyta u gina, masakra :P już mi się do niego nie chce chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mi pisal o zzo zeby z lekarzem gadać a nie z położną no i racja tyylko nie wiem jakie lekarze maja podejscie do zzo u mnie w szpitalu niby na wizycie zapoznawczej niby mowili ze nie ma problemu a moga mi odmowic w ogole podania? Albo wymyśla ze nie ma anestezjologa czy cos boje sie ze bede wyla z bolu i nikogo to nie ruszy.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maminia22 bez log
Cześć dziewczyny Wybaczcie lecz nie mam jak przeczytać wszystkich wpisów ale obiecuje nadrobie :) Dwa słowa co u nas . ... w poniedziałek oksytocyna ...nic we wtorek balonik... nic wczoraj odpoczynek tyle tylko że dużo chodzę i po schodach i spacery dzisiaj znów oksytocyna i nic ....... nie wytrzymalam i się poplakalam laska co ze mną leżała na oksytocynie pierwszy raz miała i po 3 godz z rozwarciem 4, 5 cm na porodowce wyladowala i to mnie dobilo :( ja po pierwszej oksytocynie miałam rozwarcie 1, 5 cm po drugiej nie wiem a po baloniku zrobiło się chyba większe bo sam wypadł ... To tyle co u mnie pozdrawiam was ciepło i myślę o was Dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maminia22 bez log
Ogólnie 3 x oksytocyna raz balonik i nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dzięki dziewczyny,myślę że wszystko się nalozylo bo cały czas lało a dziś słońce a teraz jakby burza miała być. Może się zmeczylam,tak mi źle z tym że nic nie mogę robić normalnie,bo Zaraz się mecze i sapie. Czuje się jak kaleki słoń... Brzuchatka a ile jesteś po terminie? Ją myślałam że przed terminem urodzisz. Ja zjadlam obiad i leze sobie;-) Mnie dziś boli brzuch znów i plecy trochę,mogłoby się coś dziać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Maminia, nie chce Cie straszyc, ale kiedy rodzilam Damiana lezalam na sali z dziewczyna, ktora podobnie jak ja miala wywolywany porod i nic kompletnie na nia nie podzialalo. Byla juz 2 tygodnie po terminie, 2 dni ja meczyli i nic. W koncu zapytali, czy chce sobie dac kolejne 24 godziny i dalej probowac, czy maja zrobic cc - wybrala cc. Chlopczyk urodzil sie zdrow jak rybka, pamietam go do tej pory, dala mu na imie Freddy, cala porodowka przychodzila go ogladac, bo sie urodzil z masakryczna iloscia wlosow, smialo mozna mu bylo warkoczyki plesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh kasia jestem 4 dni po terminie... mialam na 1 czerwca. Maminia a Ty jestes tez po terminie? Ze tak usilnie wywoluja? To tak wyglada jakby nic nie bylo gotowe do porodu a wywoluja na sile masz dobrze termi policzony? Po oksy nie mialas zadnych skurczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
My dzisiaj bylismy trzy godziny na spacerze:-) pieknie jest,aż chce sie żyć:-) Stasiek uwielbia telepanie wózka,w miedzy czasie dostał cy//c/a i dalej sobie spał. oczekująca a jaką masz butelkę,może smoczek ma za wielką dziurkę?no musi być jakieś wyjaśnienie...trzeba uważać na to łapczywe jedzenie,czasami od tego dzieci na uszy chorują i wtedy jest masakra. ja na stacha nie narzekam:-) hihi poza tym,ze w nocy ma nagle fazy aktywności,leży sobie i patrzy na ścianę:-) współczuję,że nic sie nie dzieje po OXY,wiem co czujesz:-(moze jeszcze się coś ruszy... czekamy na zdjęcia pozostałych maluszków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny jak dotykam sie po brzuchu to mam takie dziwne uczucie jakby o nie byl moj :/ skora jakas taka bez czucia niefajne to jest to pewnie przez to ze jest juz taka naciagnieta macie tez tak? Mam nadzieje ze ona wroci jakos do swojego normalnego stanu... a nie obwisnje mi do kolan ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Brzuchatka, trzymam kciuki, zeby cos sie ruszylo :) Moze faktycznie uda Ci sie rozpakowac do weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny a ja właśnie się szykuje do lekarza a w tej chwili tak mnie pogoniło, że jeszcze nigdy tak nie miałam i ćmi podbrzusze i miałam ze dwa razy twardy brzuch ... więc nie wiem czekamy dalej :D Dzisiaj sobie kupiłam dwie pary majtek z wysokim stanem i będę mogła troszkę brzuszek ukryć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- a gdzie ta Biedronka?i jakie ceny mają?na otwarcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie! mam pytanie bo wiem że bywały na tym forum pessarowe ciężarówki, ja jestem w 34+2 tc i czuję taki nacisk w pochwie, jak wkładam sobie globulkę to nie czuję żeby coś się tam zmieniło. czy to dziecko już tak uciska, cz tak ma być , wizyta w piątek 13-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziś dzwoniła do mnie ciocia i pyta czy nie urodziłam i jaka jest szacowana waga dziecka- ja mówię ok. 4kg, i dalej rośnie, a ciocia mnie dobiła i mówi-"lepiej,żeby było mniejsze to łatwiej urodzić" :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
33ona na klepaczach starosielce :) w sumie tanie pampersy, fajna patelnia i tania :) a to Ewelina tańsza czy pierogi :P itakietam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ilonek ja problem z rękami już długo. Są zdretwiale przez 24na dobę,ale zaczynam się przyzwyczajać. Wszystko z rąk leci a rano to rąk w ogóle nie mam? Brzuchatka kurcze ja myślałam że się szybciej rozpakujesz. Moglabys być następną:-)bo to już napewno bardzo męczy. Ewinka a powiedz po ilu dniach wyszlas z synkiem?i jak go ubierasz. Bo jak wszystko jest ok to puszczają po 3 dniach,to można obrazu zacząć spacerować? Bo przecież temp w domu jest nawet niższa. No i jak ubrać bobasa? Mi właśnie odpadła kurzajka która wymrazalam 2 tyg temu;-) Moja się rozpycha dziś i też czuje to kulcie,brzuch nie boli ale plecy tak. Chciałabym ja już mieć pomimo wielkiego strachu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
To nowe kafe doprowadza mnie do szalu!!!!! Pisze posta I czasem wyswietli, a czasem nie, czasami przez pol dnia nie widze Waszych nowych postow, a potem pokazuja sie nowe 2 strony na raz!!!! Co za g....!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ewinka to długo spacerowaliście:) u nas burza, jak jechałam do lekarza to mi buty przemokły, tak zacinało:/ Brzuchatka ja w okolicach pępka nie mam jakby czucia, takie dziwne. Ja już po wizycie, szyjka skrócona, rozwarcie na opuszek bobas ma około 3600 i dalej rośnie, bo przepływy sa dobre i dlatego lekarz chce zeby w poniedziałek rano już sie stawiła w szpitalu, tak jak mówiłam, nie ma sensu dla niego chodować bobasa dalej bo jest dość duzy i z dnia na dzien wody mniej, takze cóż...głowa wstawiona, moze cos ruszy. Mamina jestes odborna na oxy, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi-dzięx za info,dla mnie to drugi koniec świata, ja z Dojlid:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Kasia tez chcialabym byc nastepna rodzina i znajomi zdziwienie bo kazdy obstawial ze wcześniej urodze i dupa blada... mialam wielka nadzieje po tym czopie... jestem juz mega zmeczona i znalazlam nastepnego rozstepa wrrr Agata to my chyba w ten sam dzien urodzimy skoro tez w pon idziesz juz do szpitala :) moja tez bedzie teraz wazyla ok 3600 :/ juz i jeszcze usg moze zanizac wage to masakra klocek a taka mala miala byc... ehh Mama3chlopcow ja mam te same problemy z kafe krew mnie zalewa juz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×