Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość esmi90
A u mnie to rodzina się odzywa :P aż mam dość tego ! Teraz walczyłam z wózkiem i z fotelikiem samochodowym bo natchnęła mnie robota a jeszcze muszę zmienić pościel i pokój wywietrzyć bo dla m źle się śpi od kilku dni :P I też mnie wkurza te pytania " a Ty jeszcze nie rodzisz ?! " i wielkie oczy .... albo " kiedy rodzisz " no toż kuźwa nie mam pojęcia a co ja informacja ? Kuby trzeba pytać bo mu tam dobrze :P Brzuchata na czerwiec może coś się zacznie :d bądź dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dziewczyny mam to samo,aż się trzese z nerwów jak słyszę "jeszcze nie urodziłas","a kiedy rodzisz ","a jak długo jeszcze". Tak jakbym sobie sama to miała wymyślić kiedy urodze. Mnie już nie swedza stopy i dłonie a całe ciało. Jutro idę robić krew i mocz. Zrobiłam fasolke,gotują się ziemniaki i zaraz będę smazyc kalafiora. I musiałam usiąść bo strasznie mi twardnial brzuch,nie boli,ale jakby miała zaraz skóra popekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do rozka,ja dostałam gratis do wózka,ale wydaje mi się że będzie mi wygodniej bez rozka ,ale będę używać do wózka czy jako kolderke,myślę że kilka razy użyje. Sama bym chyba nie kupila,łamanie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Hej mamy,esmi ,sisilka mnie tez to w*****a,wczoraj też usłyszałam a ty jeszcze się toczysz? jeszcze nieurodziłaś? normalnie ciśnienie mi idzie do góry,masakra,ja miałam noc ciężką,łapały mnie bóle jak na okres,krocze boli jakbym miała zakwasy,mały dzisiaj mało *****iwy jest,bardziej w nocy fika posprzątałam,obiad zrobiony mam dzisiaj zupke szczawiową z jajeczkiem i naleśniki z serem,u nas pochmurno ale to i dobrze ciekawe jak Magda?może już urodziła :-)brzuchatka widze że już coś pomału się rozkręca u ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ja sie wlasnie wybieram do poloznej na ostatnia wizyte. U mnie tez leje, przez ta pogode nic mi sie nie chce, tylko bym spala i gapila sie w telewizor. Nawet czytac nie mam ochoty, a normalnie polykam ksiazki. Tez dostaje po kilka sms-ow dziennie z pytanie, czy dalej sie kulam, czy sie cos nie dzieje, blablabla. Wczoraj mi jedna znajoma napisala na fb, ze ja to juz chyba 2 lata w ciazy chodze, malo mnie szlag nie trafil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej dziewczyny,ależ mnie rozśmieszyłyście, widać każdą pytają czy już urodziłyśmy:) - u mnie na obiad- karkówka z brzoskwinią z puszki,żurawiną-wykończyłam słoik i serem żółtym-ale mało dałam, kartofle i sałatka z rukoli - mi jakoś niedobrze- no i czyści mnie:( takie uroki ciąży mojej;) -tak patrzę,że coraz nas mniej na forum,rozpakowane to przy bobasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodę mam okropną nic tylko cały dzień przespać. Rano byłam na ktg, ale jak zwykle nikt mi nic nie powiedział :) Skoro nic nie mówią to chyba ok :) U mnie dziś rybka na obiad, normalnie usmażę do ziemniaków, surówka i tyle. Ubranek wydaje mi się mam sporo, małych do 6 miesiąca, tak mnie więcej: 20 pajacyków, 25 body, 20 koszulek, 10 śpiochów, 5 półśpiochów, 8 sukienek, 20 par leginsów, 20 par skarpetek, 6 łapek niedrapek, 10 par rajstopek. Czekam jeszcze na paczkę od bratowej, po swoich córeczkach oddaje i trochę nowych kupiła. Rożka akurat nie mam, ale za to 6 kocyków, od teściowej :)10 tetrówek, 5 flanelówek, 2 kpl pościeli i to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny mam może dziwne pytanie, bo ja od 2-3 dni moje piersi pachną mlekiem czy tam siarą :P może Wy też coś takiego zauważyliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek to babcia zaszalała z tymi kocykami:) moje tez jakby pryszcz większych rozmiarów, cos tam z nich leci takie żółte ale nic nie czuje:P Ale sie objadłam leczo, na jutro gotuje zupe pomidorową bo mam śpiocha i lenia i kompletnie nic mi sie nie chce, zasne chyba zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ilonek padlam haha esmi ja mam mleko od 18tyg ciazy ale nic nie wyczulam moze bezzapachowe jest hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyczuwam :P mi może o dwa rozmiary urosły :P nie wiem dokładnie Ilonek :P też bym takie chciała małe mieć ja mam może rozmiar D,E :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja naprawdę automatycznie po przeczytaniu pytania esmi schyliłam się, żeby powąchać :) Niestety nic z tego. Najbardziej cieszyłam się, że mi w ciąży piersi urosną, normalnie mam takie małe b. No i dalej mam b z tym, że duże :) Achhh życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ciekawe jak Magda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne jesteście, bo jakby nikt nie pytał was o poród, nie dzwonił, to byście beczały, ze nikt sie wami nie interesuje. I moge sie założyć, ze same rownież zadawaly byście takie pytanie znajomej ciężarnej. No ale wy jesteście już takie biedne i umęczone i tak już was wszystko irytuje ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Gosciu, masz racje, wlasnie siedze I wale glowa w sciane z rozpaczy, ze tak mi zle :-D Zrobilam przerwe specjalnie dla Ciebie, zeby skrobnac slowko. Ja juz po wizycie I po drzemce. Wszystko ok, polozna twierdzi, ze maly jest baaardzo duzy, przekonamy sie za 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3chłopców zaczynamy odlicznie. Ty za 5 dni, ja za 4....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
fajnie wam wiecie kiedy to nastapi kurde a tu czlowiek czeka na to zaskoczenie , chociaz ja nie wiem czemu jestem jakas spokojna :D fajnie nie moge sie doczekac az sie zacznie potem nie bede sie mogla doczekac az sie skonczy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- ale jaja, odchylam biustonosz a tam z sutka kropelka siary płynnej, na prawej piersi,szok a codziennie mam takie żółte suche kuleczki w sutkach i nic poza tym zaczynam się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ilonek, a masz juz stresa? Bo ja tak. Normalnie lubie ogladac rozne programy z medycyna w tle, nie ruszaja mnie pokazywane operacje, ale pare dni temu ucieklam z pokoju, jak zaczeli babce robic cesarskie ciecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
MAMUSIE: tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia --------------Zuzanna--------ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)------Michaś --------ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)------Igorek---------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)-------Jaś -----------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) ------------Staś---------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)----------Michałek-------ur 27.05.2014 Flavia23 24l-------------Krystian------ur 30.05.2014 mammina (Rz) ---------Alessio-------ur 01.06.2014 brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka mamminia22-(22l)------03.06-------Michałek esmi90 (23l)---------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)------------05.06- --------Adam Flavia23 24l-------------- 06.06 --------Krystian Sisilka (28l) --------------07.06----------Bartuś A A A J (28l)---------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka----------------13.06---------Miłoszek Nomadic-------------------14.06--------Kubuś mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ----------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)-------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika (29lat)------------20.06-------chlopczyk 19magda91-(22l)---------21.06 -------Mikołaj Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonek bez log
Mama3chłopców już zaczynam się denerwować. U nas kładą do szpitala dzień przed, no to już ta noc przed będę miała z glowy. Strasznie się też martwię czy ona będzie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ja dzien przed ide tylko na badania, a do szpitala we wtorek rano. Tez sie martwie o malego przez ta cholerna szczepionke i teraz jeszcze sobie wkrecam, ze jak taki duzy, to pewnie tez oznaka czegos niedobrego. Maz i mama juz mnie nie chca sluchac :) W ogole ostatnio wyszlam po cc na drugi dzien, a dzisiaj mi polozna powiedziala, ze teraz zostawiaja na 2 doby i zglupialam. Asik, z jednej strony fajnie, ale z drugiej takie czekanie dobija. Ciebie wezmie z zaskoczenia i pojdzie jak burza, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
I bede ciskac piorunami i grzmotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Haha, lepsze to niz k.....i :) Moja kolezanka strasznie rzucala miesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja pewnie będę klnac. Zawsze mi to pomogą;-) Moja dziś pobudzona. Wciąż mi schodzi śluz ale jakby bardziej gesty. I dziś mnie boli cały dzien brzuch jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kasia ty juz bez czopa? Mi to nic nie schodzi tylko skora z nosa :D Mamo3chlopcow ile ty masz lat i twoi synowie w jakim sa wieku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
asik mi gin mowil ze czesto porod corki jest podobny do matki i moja mama miala krwotok ale dluzej miala bole i dluzej rodzila kasia ja tez czesto klelam a podczas porodu ani razu myslalam abyy dobrze przec i zeby dzidzius caly byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ja tu jestem chyba najstarsza, mam 37 lat, ale podobno mlodo wygladam ;-) Synowie maja 8 I 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki. Ja już po wizycie, mam rozwarcie na niecałe 2cm, czyli prawie nic. Mały siedzi jeszcze wysoko, szyjka jeszcze się nie skraca. Gdy mówiłam o tym ucisku, gin stwierdził że to główka maleństwa nam się rozpychają ;) mój Bartuś dzisiaj strasznie *****iwy. Ktg w porządku, najgorsze że teraz będę chodzić na wizyty bardzo często. Jak to mój gin zażartował :D jak będziesz miała pecha to do zobaczenia w piątek :D uwielbiam jego żarty. Oczywiście kazał m męczyć :) bo potem macie post ;) uśmiałam się, ale podczas badania był bardzo delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×