Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
Oczekujaca miloby bylo jeszcze dzis mi mama mowila ze obym rodzila tak jak ona , mamo3chlopcow no to juz synowie duzi tak pomyslalam ile lat moga miec jak pisalas jak rozmawiali o kapuscie kiszonej hehe a ile lat w angli jestes ? Zamierzasz wracac ? Zarobki w naszym zawodzie sa duze lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Wroce chyba dopiero na emeryturze, bo w moim wieku ciezko zaczynac od nowa. Co prawda tutaj panstwowa emetytura to jeszcze wieksza tragedia niz u nas, ale ja dodatkowo mam jeszcze potracane z pensji na druga emeryture. Tutaj prawie wszyscy placa dodatkowe skladki emerytalne, bo w chwili obecnej z angielskiego odpowiednika ZUS dostaje sie jakies 70 funtow tygodniowo. Prawie mozna za to umrzec z glodu :-) W Anglii mieszkam juz 12 lat, moj maz blisko 15. Zarobki, jak to mowia, d**y nie urywaja. Nie wiem jak to jest w Polsxe, ale tutaj sa tzw bandy, czyli maksymalne stawki, jakie mozna dostac sa ustalane odgornie. Mlodziutkie pielegniarki, zaraz po szkole, mieszkaja z rodzicami albo w wynajetych pokojach, bo na samodzielne wynajecie czegos ich nie stac. W miare dobre pieniadze przychodza ze specjalizacja, ale juz samo doksztalcanie sporo kosztuje. Lekarze tez marniutko, wbrew temu co sie w Polsce powszechnie sadzi. Jeden stazysta pokazal mi kiedys swoj kwitek z wyplata I bylam w szoku - niecale 1500 funtow. Maja mniej placone za godzine niz kasjerka w Aldi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dziewczyny u mnie wszystko ucichlo :( nie mam nawet moich co wieczornych bóli... chyba jednak czeka mnie wywolywanie w poniedzialek ;( do d**y to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Mamo3chlopcow powiem ci tak u mbie na podlasiu lek stazysta 1800 zl na (2letnim) stazu plus dyzury , plg placa podst na sam poczatek w szpitalu od 1100-1300zl plus nocki czyli jak widac tragedia dlatego ja nie pracuje w szpitalu moja ciocia po 25 laatach pracy zarabia ok 2tys ja pracuje 5lat i mam wiecej ... zycie tez drogie mieszkanie zeby kupuc 5tys za m , o cenach dzialek nie wspomne zycie tu jest naprawde ciezkie tyle dobrze ze maz dobrze zarabia ja tez w sumie nienajgorzej bym dorobila ale teraz dziecko to nie bedzie jak ze wzgl na opieke :/ wiec mysle ze u was jednak zycie lepsze :) Brzuchatko 3mam kciuku nie lam sie tez sie boje wywolywania ale moze jak juz ci ten sluz poszedl to ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Wam przynajmniej czopy idą, u mnie cisza nawet z tym. Oczekująca jak poród córki taki jak matki to ja bym musiala zapiertylać do szpitala bo matka mnie i brata chyba w 2h urodziła, nawet lewatywy nie mieli czasu robić tak akcja szła szybko.Ale jak u mnie wsyztsko długie i zamknięte to nie czarujmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
po za tym juz jestem zła na siebie, na brzuch i na moja grubość, taka jestem ospała ze az mnie to denerwuje, ciagle mi sie chce spac, nawet na piłce nie umiem skakać bo czuje bol, ucisk w kroczu , tak samo z chodzeniem, byłam w sklepie i ledwo doszłam bo czuje jakbym miała zrobić kupe w spodnie, boli mnie cały dół, masakra nawet mi sie nie chce kąpać a musze sie ogolic jutro wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Agata jak dostaniesz dobrych skurczy a szyjka sie podda to i w krotkim czasie mozesz urodzic u mojej kolezanki nie bylo oznak porodu a od skurczu 5h i urodzila , a niektore maja rozwarcia a brak boki i lipa nic nie idzie bo bez bolow sie nie urodzi glowa do gory ja tez mam czop moja mama w 4h rodzila i czopa na oczy nie widziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Tutaj wlasnie nie ma znaczenia, czy szpital, czy przychodnia, czy pielegniarka srodowiskowa, bo stawki sa dokladnie takie same dla wszystkich. Srodowiskowa ma niby wiecej placone za godzine, ale z kolei odpadaja im dodatki za nocne zmiany I tzw unsociable hours (za cholere tego nie wytlumacze po polsku, generalnie sa to godziny pracy naliczane po 21.00), wiec koniec koncow wychodzi na to samo. Wiadomo, ze jak pracujesz w przychodni to plusem sa wolne weekendy, ale z kolei minus jest taki, ze w weekendy w szpitalu mam placone wiecej ( dodatkowe 40% podstawy za sobote I 80% podstawy za niedziele). Jak potrzebuje forsy to potrafie pracowac weekendy non stop przez 3 miesiace :-D Brzuchtka, moze dzidzia czeka na ladniejsza pogode ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Asik ja już sama nie wiem czy to czop,jak byłam w szpitalu to lekarz nic mi nie powiedział,nic kompletnie,a u swojej nie byłam badana może z miesiąc,więc nie wiem. W piątek idę do mojej położonej to ja wypytam o wszystko,bo ona jest spoko. Mnie wkurza teściowa bo jak nakłada sobie jedzenie,a wiem ile zjada, to specjalnie zostawia jak np. dziś:pół ziemniaka i pół kawałka kalafiora po to żeby nie myć garnków bo jej sie nie chce,a mnie strasznie cierpią ręce jak zmywam naczynia. Zacznę tylko dla nas gotować bo jak chora byłam to nawet głupiego rosolu nie ugotowala,bo jej się nie chce. Miała sobie ustalić na jutro termin do lekarza to ja musiałam dziś dzwonić i prosić o termin bo ona nie zadzwoni bo nie. Wiem że może jestem teraz przewrazliwiona ale wkurza mnie to,a mąż mówi żeby dać spokój bo chora(kiedyś się zaczadzila ). Tyle że to nie choroba przy której się nie da funkcjonować,powinni iść z nią do neurologa czy gdzieś,a nie mówic że ona już tak ma... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata zgadzam się z asik,możesz nie mieć objawów a urodziło raz dwa:-) I przepraszam że wam się tak tu żale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Agata, mam to samo. Chwile podreptam I czuje taki ucisk w dole brzucha, ze mam wrazenie, ze maly zaraz sam wypadnie. Lydki mam owlosione niemozliwie, jutro bede woskowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
kasia to mieszkacie z teściową? mama3chłopców, zazdroszcze Ci za za pare dni zobaczysz dzidziusia i masz jakiś punkt odniesienia, a tu człowiek czeka, taki gruby, uda mam straszne, i teraz oglądam pogode, niedziela 29 stopni, no nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Dziewczyny czytam Was cały czas:-) ciekawa jestem która następna:-) u mnie Stasiek wykąpany i śpi,pewnie obudzi się dopiero ok.23-24,bo przez ostatnie dni tak ma:-) brzuchatka a u Ciebie jest możliwe zzo? jeśli chodzi o ubranka to numer jeden to pajace-najwygodniejsze i dla dziecka i dla nas,body+spodenki tez zakładamy,ale bardziej dlatego,że są i szkoda ich nie wykorzystać. W piątek mijają już dwa tygodnie,nie wiem kiedy to zleciało. zobaczycie,dzieciaczki zaskoczą Was w najmniej oczekiwanym momencie. Oby wszystkie zdrowe były a porodu łatwe i przyjemne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Agata, pare dni temu Ewa Chodakowska pokazywala w Dzien Dobry TVN 6 minutowe cwiczenia dla kazdego na uda I na brzuch. Nagralam sobie, bo jak patrze na swoje cielsko to wpadam w rozpacz. Mama sie mnie dzisiaj pytala, dlaczego sie kapie po ciemku, a ja po prostu unikam lustra. Kasia, moja tesciowa to z kolei hipochondryczka, non stop u lekarza siedzi I wiecznie doszukuje sie u siebie chorob. Na raka umiera juz chyba ze 30 lat I za kazdym razem jest to inny rak :-D Moim zdaniem powinna sie leczyc, ale na glowe, bo to nie jest normalne. Ostatnio kilja razy zmieniala lekarza, bo koniecznie chciala miec biopsje tarczycy, cholera wie po co. Dzieki Bogu, ze mieszkamy tak daleko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Agata mnie też boli jak pochodzę i to tak ze muszę się położyć tak boli i nie dam rady się ruszać i też jestem spiaca jak cholera spalam dzisiaj w dzień chwile, potem m dzwonił to się rozbudzilam i miałam gości aż do teraz. I znowu spać się chce. Kurcze moja mama miała trzy cesarki wiec ja tak nie chce:) ale pierwszy miałam sn wiec mam nadzieje ze i teraz będzie i szybciej hehe Mamo3chlopcow mój syn ma prawie 8lat. Podobna będzie różnica wiekowa jak i u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Hejka dziewczyny :) Agatka ja mam tak samo jak Ty ale dzisiaj w Auchanie jak robiliśmy zakupy to nagle czułam skurcz na cały brzuch .... już się zdeczka wystraszyłam więc do m żeby szybko robić zakupy bo nie najlepiej się czuje :P ale potem przeszło :P A ja jutro znowu KTG i wizyta u lekarza ;/ po zwolnienie ........... Jeżeli chodzi o zarobki to brak słów ja za troszkę wyższą niż minimalną ale umowę mam, ciekawą pracę mam więc trzymam się jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja po porodzie jade z tym koksem. tzn z moim sflaczałym ciałem, tez unikam luster bo potem mam doła, na twarz nawet nie mam chęci spoglądać. Wy tu o seksie piszecie, a ja sie wstydze rozebrać przed moim, az mnie op*******ł ostatnio, ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinka a ty o której się położysz? A budzisz Stasia na karmienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Mozecie mnie dopisac do listy mam Mikolaj ur 04.05.2014 waga 3600, 56cm dlugosci , porod sn bez znieczulenia z nacieciem. Skonczony 37 tc, Ciesze sie ze juz po, lerzymy sobie teraz, juz mi poharatal piers, jest dokarmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka normalnie jakbym siebie widziała :P bym chciała się poprzytulać ale mam opór jakiś ... sama już nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka normalnie jakbym siebie widziała :P bym chciała się poprzytulać ale mam opór jakiś ... sama już nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka normalnie jakbym siebie widziała :P bym chciała się poprzytulać ale mam opór jakiś ... sama już nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Magda dopisze jak nie bedzie spamowac tabeli :) Gratulacje , duzo zdrowka , jak sie ograniesz napisz jak bylo , ile trwal porod itp :) ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIK BEZ LOG
MAMUSIE: tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia --------Zuzanna Zenobia ---ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)-----------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)----------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)---------Jaś ---------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) --------------Staś------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)--------- ---Michałek-----ur 27.05.2014 Flavia23 24l-------------Krystian------ur 30.05.2014 mammina (Rz) ---------Alessio--------ur 01.06.2014 19magda91-(22l)-------Mikołaj--------ur 04.06.2014 MAMY W DWUPAKU: brzuchatka 28l---------- 01.06---------Laura asiula84 (29l)------------ 03.06------- Marlenka mamminia22-(22l)-------03.06-------Michałek esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub Agata89R (24l)----------05.06- --------Adam Sisilka (28l) --------------07.06----------Bartuś A A A J (28l)-------------08.06-----dziewczynka 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka----------------13.06---------Miłoszek Nomadic-------------------14.06--------Kubuś mama3chłopców.-------15.06----------Leoś ilonek (25l)---- -----------16.06-----------Pola mamowa (20l)------------16.06----------Artur kasia2014 (23l) ---------16.06---------Sandra Justi2 (32l)-- --------------17.06 ------chłopczyk Jolka kolka( 32l)---------17.06.-----dziewczynka Nitka999(31l)--------------20.06-------Paweł, Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika (29lat)-------------20.06-------chlopczyk Gosiaczek201 -----------23.06-------Franciszek 33ona (33l) ----------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- --------28.06 -------Marta AIK---------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratuluje :) fajnie ze juz po eszystkim :) to w koncu byl czop czy wody? Ewinka jest zzo ale mi sie wydaje ze mi go nie dadza bo moja polozna bardzo mnie od tego odwodzila od poczatku nie wiem co jest grane... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Magda, gratulacje! Maly jeszcze sie nauczy, do czego sluzy piers ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Magda super! Gratuluję;-) odpoczywajcie. Mamo3 rozbawilas mnie, dobre to było;-) Agata mieszkamy z matka męża bo tu mamy dużo więcej miejsca dla siebie nuż u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Magda wielkie gratulacje! widze, ze termin miałaś na 21, ale duży dzidziuś jak na ten tydzien, super, wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Magda- gratulacje, mój Tata to Mikołaj i 2 dziadków,aż się prosi i u mnie o te imię,ale m mówi,że możemy imieniem jego ojca nazwać naszego syna;) ja ogoliłam krocze i pokazałam gdzie leżą dokumenty do szpitala i które rzeczy m ma przynieść w dzień wypisu,a które od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×