Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
mialo byc w 33 wazyla 2400 i nie urodzilam tylko urodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Tyle sie naprodukowalam i wszystko poszlo w diably!!!! Cholerne kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Asiula, udanego parcia! Agata, daj znac, jak sie sytuacja rozwija! Ilonek, Ty powinnas miec dzisiaj cc. Odezwij sie do nas! Jolka, powodzenia jutro. Czekamy na wiesci. Ja jade na 14 na badania, jeszcze zrobie jakies ostatnie zakupy i fajrant. Chlopcy strasznie przejeci, nie chcieli isc dzisiaj do szkoly. Pewnie, kazda wymowka dobra :) Wczoraj wieczorem wyciagneli encyklopedie dla dzieci i kazali sobie czytac o ciazy i porodzie :) Brzuchatka, dobrze ze juz sie lepiej czujesz. Mamokubusia, Asik ma racje, z lekarzami nie wygrasz. W moim szpitalu jest dokladnie to samo - solidarnosc zawodowa ponad wszystko, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Chyba wlasnie zaczne tak robic, bo to ciezkiej nerwicy mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
dziewczyny, prosze napiszcie mi jakie formalności nalezy zrobic po urodzeniu dziecka? chodzi mi o urlop macierzyński. mam umowe o prace na czas nieokreslony, wystarczy że wyślę zaświadczenie ze szpitala +ksero aktu urodzenia? Na poczatek chcę 20tygodni(płatne 100%) bo następne to już będe przedłużała przed zakończeniem tego okresu (płatne 60%). Szukam w internecie i czasami pisza, ze trzeba składac wniosek a czasami, ze nie trzeba. Na pewno nie jedna z Was juz to robiła to może podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
u m ie jest tak: jak urodzisz to do kadr zgalaszam dziecko jak bedzie mialo pesel w sensie do ubezpieczenia oni wtedy zglaszaja i musze dac dane imie nazw data ur , pesel , adres zam. aktu ode mnie nie wymagaja nie wiem dlaczego ale tez dam co do urlopu sa przepisy kt mowia w jakis odstepach czasu trzeba zlozyc podania , u mnie to maly zaklad wiec tego sie nie przestrzega ale masz podstawowy urlop sklada sie z 20tyg + 6 tyg dodatkowego - to wszytsko platne 100% i na jednym druczku to dajesz szefowi do podpisu i do kadr, jesli chodzi o dodatkowy to trzeba poczytac jakie sa terminy skladania , jesli masz niewykorzystany urlop za ten rok np i chcesz go wykorzystac to dopiero po urlopie podstawowym i jesli wezmiesz rodzcielski ten 60% to dopiero ja sie skonczy mozesza zlozyc wniosek o wykorzystanie zaleglego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Hej asik faktycznie mail byk w spamie także dzieki,sliczne zdjęcia maluszkow.Mój tez ma mnie gdzieś nie chce wyjść z OM na 20 a w maju tyle strachu bylo jak bylam w szpitalu żeby wytrzymal a teraz cisza,robię wszystko wieczorami padam ze zmęczenia a teraz jeszcze te upały,ochlode daje moczenie się w basenie,także byle do przodu zobaczymy jak to będzie a i jeszcze mój tez klocek w36 3600 wazyl gin nawet o cesarce mowil ze jak mu glowka jeszcze sporo urosnie to mogę mieć problem.Gratulacje dla wszystkich dzielnych rozpakowanych mam,a dla tych co przed cierpliwosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Hej , ja już po lekarzu więc 12 mam się stawić do szpitala jak wcześniej nie urodzę :P jutro KTG, pojutrze KTG i wizyta ... :) Asiq dobra kobieto może wiesz jak jest na Warszawskiej z wywoływaniem ? będę bardzo wdzięczna o jakieś info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi moze sie spotkamy w szpitalu haha :) z tego co mi mowila kolezanka - bo jej sis jej na rezydenturze tam po 7dniach klada do szpitala tam czekaja jeszcze 2-3 dni i zaczynaja dopiero dzialac, z koleji moja druga kolezanka miala odrazu stawic sie danego dnia na wywolanie dostala oxy i urodzila tego samego dnia wiec mysle ze postepowanie jest zalezne od lekarza, stanu dziecka i ilosci pracy na oddziale w danym dniu , a masz skierowanie juz bylas na warszawskiej i kazali ci przyjsc 12stego czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnego skierowania ... pewnie we środę dostanę :P Szpital nic mi nie kazał przychodzić :) i troche lipa bo bym chciała na Warszawskiej a we czwartek dyżur ma ten drugi szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
esmi jeden dzien w ta czy w ta eoznicy nie robi niech c***isze skierowanie na 11 lub 13stego i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę :P chyba mi nie odmówią przyjęcia :P zobaczymy U mnie różnica jest bo we środę mam egzamin i dupa blada :P i mogę się nie wyrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
u haha moze Kuba czeka na egzamin dlatego siedzi :) , no raczej nie powinni odmowic ale z nimi to nigdy nie wiadomo kazdy tam jakby za kare [pracuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem miałam już się przekonać nie dawno :P z wielką łaską ... ale spróbujemy :) Mam nadzieje, że długo nie będą odciągać te wywoływanie :) bym chciała następnego dnia aby jakoś się rozkręciło :) chodź bardzo się boję ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej:) esmi- nie bój się, będzie git, kilka lat temu koleżanka miała wywoływany poród na War-wskiej.nie narzekała, wiem,że kilka dni leżała przed całą akcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, dawno nie pisałam, gratuluję wszystkim nowym mamusiom i tym które jeszcze czekają tak jak ja. Ja odliczam, bo za tydzień we wtorek planowana cesarka, chociaż coraz bardziej się przekonuję, że nie wytrzymam do tego terminu. Mały już jest bardzo nisko i strasznie mnie wszystko boli, ciągle tylko skurcze przepowiadające, krzyże już mi odpadają:( A jeszcze przez weekend byliśmy nad jeziorem i dzisiaj wróciliśmy i tak mnie wytrzęsło w samochodzie, że mam wrażenie, że mały jeszcze niżej zszedł, dodam że podróż trwała 3 godziny, ale było fajnie, synuś się wyszalał:) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia miałaś bardzo podobny poród do mojego pierwszego. Powiedz mi, kto Ci robił cc, taki niski gruby lekarz?? A na której sali leżysz, pierwszej od położnych czy drugiej?? Na pewno tam masz chłodno:) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ghhjkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, laski ja wróciłam do domu, miałam ktg, wszystko dobrze, lekarz mnie zbadał i dziś jest 4 doba od terminu, a wywołują w 7, czyli jak do 12 nie urodze to mam sie rano stawić na test oxytocyny, a po za tym nie było miejsca na porodówce, a nic by ze mną nie zrobili. Nadal mam rózowe plamienia lekarz po padaniu stwierdził odejscie czopa sluzowego, teraz boli mnie brzuch jak na okres, zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Agata moze samo ruszy te rozowe brunatne śluzy to ktora by u nas nie miala to zaraz rodzila :) Asiula daj znac jak bedzie po Maminia cos ruszylo? do mnie dzis przyszly opaski dla malej moze ją za checa do wyjscia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi to mamy sie stawić w tym samym dniu:) równy tydzien po, lekarka jeszcze powiedziała, ze skoro mam długie cykle to nie ma sie czym martwić, mam tylko obserwować ruchy dzidziusia, ale ciagle mnie mocno muli jak na okres, i ten śluz, no zobaczymy ale wole w domku czekać, przynajmniej wiem co mnie czeka w czwartek, w piatek mam urodziny:)Asik chciałabym zacząć rodzić sama, ale jak to sie potoczy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak leżałam w szpitalu po porodzie pisałam Wam, że urodziłam, ale nie wiem czy dodało ten post czy nie więc piszę jeszcze raz. Na 9 go czerwca miałam termin cc, ale zaczęło się 5. Próbowałam rodzic sama ( boli jak cholera :) ) a nad ranem zrobili mi cc. Tak więc Pola przyszła na świat 06.06.2014r o godz 7.30. Ważyła 3300 g i miała 56 cm dł. Wróciliśmy do domku już, dla mnie cc rewelacja, zniosłam świetnie. Za chwilę wrzucę zdjęcia na maila. Pozdrawiamy z Maleńką :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ilonek gratulecję! cudownie:) super ze juz w domku jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ilonek ja to wiedzialam !! czulam ze rodzisz bo sie nie odzywalas hehe super ze probowalas naturalnie wielkie gratulacje a zrobili cc ze wzgledu na brak postepu czy co? dobrze ze juz masz wkoncu swoja upragniona dzidzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Ilonek, gratulacje! Fajnie, ze mialas szanse sprobowac, ze wszystko gladko poszloi jestes juz w domu. Ja juz po badaniach i zakupach, czyli wszystko gotowe. Ostatni posilek mam zjesc przed 20 i potem juz tylko woda. Szkoda, ze nie moge drinka walnac, bo bardzo by sie przydal, hehe. Cos czuje, ze jak tu jutro zerkne to juz bedzie wiecej rozpakowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Dziewczyny boje sie tego wywołania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Esmi wytlumacz sobie na spokojnie ze dzieki temu zobaczysz kubusia porod moze byc o wiele szybszy niz naturalnie a co do bolu nie znasz go wiev nie wiesz czy jest wiekszy czy nie , jja mam juz tak szczerze dosc ciazy se mam w d czy to uparte dziecko zechce wyjsc czy wywolaja nie chce tylko lezec bezsensownie w szpitalu bo zdecydowanue wole byc po drugiej stronie niz jako pacjentka Ilonek slodka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×