Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość esmi90
Hejka :P normalnie znowu dzisiaj gorąco , ale jestem przygotowana woda z cytryna , kostki lodu i dużo wodyyyyy ! Dzisiaj do lekarza a jutro już szpital ... zaczynam się bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Widze, ze nikt wiecej sie na razie nie rozpakowal. Za nami ciezka noc, pokarmu malutko, Leosia brzuszek bolal :-( 33ona, ja wymiotowalam po cc, bo dostalam w kroplowce lek, ktory mi sie nie spodobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mamo3chl początku czasami są trudne:) pewnie niedługo mleczka będzie aż nadto:) a co robisz na brzusio? Tzn jakie masz sposoby? 33ona mnie od około trzech czterech dni juz taka zgaga nie meczy brzuch opadł i czuje straszna ulgę, chociaż czasami jeszcze lekko pali np po truskawkach. Ewinka moze pogoda tak działa na Stasia u nas to jest strasznie duszno w nocy nawet chociaż dzisiaj było lepiej niż wczoraj, a zresztą pamiętam ze trzeba trochę czasu a potem bezbłędnie rozpoznaje się czemu dziecko marudzi, to taka fajna wyjatkowa wiez z dzieckiem:) Rano jak wstawalam szykować synka do szkoły pomyślałam ciekawe czy to dzisiaj? Zobaczymy:) Miłego dnia mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Wyżej to ja:) Ale juz jest dużo dzieci jak się spojrzy na tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
normadic- tak wczoraj zgaga po truskawkach, bo kupiłam:) -zazdroszczę rozpakowanym, dziś się dowiedziałam,że znajoma urodziła dziewczynkę 3750g, ale nie znam szczegułów, tyle że tydzień przed terminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
budzę się ok.4 rano, bo albo za duszno, albo siku,albo ptaki hałasują....siadam na kompa, jem śniadanko, a po jakimś czasie idę znów spać na 2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Nomadic, nie mam sposobu, bo to dla mnie nowosc. Starsi synowie nie mieli takich problemow. W nocy masowalam mu plecki I brzuszek, az w koncu zrobil kupke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ja też już bym chciała być rozpakowana a coś czuję, że będę musiała długo być w tym szpitalu jeszcze nadodatek niewiem do którego pójdę bo Warszawska nie ma dyżuru i nie wiem czy przyjmą, boję się tego wywołania jak jasna cholera ... Chciałabym aby akcja porodowa zaczęła się w domowym zaciszu a nie w szpitalu ... pomarzyć fajna rzecz... Wiedziałam, że dzisiaj nerwy będą mnie zjadać , mam co robić kończenie pisać pracy licencjackiej jeszcze z 8 stron ... dam radę :) muszę ... Ehhhh musiałam się wyżalić dziewczyny sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
U mnie dzis znowu noc nieregularnych bolesnych skurczy spalam moze ze 3 godziny ale mi brak snu nigdy nie przeszkadzal jestem dziwna hehe :) Esmi a bedziesz miala net ? Koniecznie pisz co i jak to bede przygotowana :) ja juz zdaje sie na los bo ani prosba ani grozba tego dziecka nie rusza juz dostaje autentycznie jakiejs depresji nie wiem czy bede umiala sie nia cieszyc bo jrstem juz tak zmeczona i wkurzona ta ciaza Esmi w usk sa jeszcze lepsi lekarze niz tam polozbe tez tam sa tylko gorsze warunki na pologu ale nie oczekujemy luksusow po szpitalu, wiec sie nie nartw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq fajnie, że piszesz :P to co ja mam powiedzieć jak ja już 6 dzień po terminie a Ty jeszcze przed to spokojnie :D może razem się spotkamy :) Zobaczymy dzisiaj z mężem podejmiemy decyzje , dziś lekarz więc i z nim pogadam :) Mnie wczoraj Kuba tak się wiercił chyba z 2 godziny i dzisiaj rano tak samo. Dzisiaj USG doplera czy jakoś tak i ruchy pilnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
W sumi jeszcse 2 dni no i tydzien dodatkowo a nawet i dwa to jeszcse termin tylko ja nie chce tyle chodzic bo sie boje ze bedzie za duza jak dla mnie do rodzenia ;/ Zobaczymy jak to sie nam ulozy spotkabie jest bardzo mozliwe hehe :) a czy probowalas jakis cudownych zalecanych metod naturalnego przyspieszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej esmi- a można sprawdzić na jakiejś stronie internetowej który szpital ma dyżur?oni tygodniowo mają dyżury?czy z dnia na dzień to się zmienia? -z tej szkoły rodzenia ponoć bierze się druczek,że muszą Cię przyjąć koniecznie na warszawską mimo dyżuru w USK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq powiem tak próbowałam i sprzątałam , odkurzałam, chodziłam , spacerowałam i dupa blada ! a jeżeli chodzi o przytulanki no niestety z m nie widzimy przyjemności i On ma jakieś obawy :P więc czekamy już po połogu :P 33ona dla mnie ze szkoły rodzenia babka powiedziała jedno jak Pani przejdzie przez Izbę to już z górki ... więc mogą nie przyjąć mimo , że mam te zaświadczenie bo może nie być miejsc. Co drugi dzień się liczy dzisiaj np ma Warszawska ostry dyżur a jutro ma USK ;) Jutro z m pojedziemy i zobaczymy :P coś czuje w kościach, że będę świadkiem komedii bo zawsze tak jest niestety w służbie zdrowia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ESMI- nie martw się na zapas, wiem,że łatwo mówić,ale pomyśl,że niedługo będziesz miała już dzieciaczka przy sobie:) -ja to jak nawet z boku na bok się przetaczam, to staram się to wolniej robić, bo wiem,że mały bidulek tam się ściśnięty turla:) a jeszcze 2 tyg wstecz nie miałam aż takich problemów... teraz wszystko boli i kłuje, a wczoraj jak wsiadałam do auta to kłuło mnie w kroku, główka nisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
W czerwcu parzyste dni usk nieparzyste warszawskka a co do zasw mozna nim sobie ..... nie dokoncze na tyle ono przydatne tak naprawde wszystko zalezy od miejsc ich dobrej woli i tego ile maha pracy , jesli zobaczysz przez okno ze pija kawe to uciekaj i czekaj az skoncza haha Esmi jak cos niech maz rabanu narobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik-dobrze wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się turlam i turlam... Ciekawe czy któraś z nas urodzi 13-tego w piątek. Fajna data co? Kiedyś zabobony mówiły że pechowa, a teraz coraz więcej ludzi uważa ją za szczęśliwą. Dla mnie neutralna bo nie wierzę w zabobony i jak mu się chce to niech w końcu wyskakuje i w piąteczek 13-tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
dzis mi maz napomknął ze od czw ochlodzenie podlasianki cos slyszaly ??> bo juz napawa mnie radosc ze przestane puchnac :D Justi ja tez nie wierze w pt 13stego , chociaz w niektore zabobony wierze .. jak sie dowiedzialam ze mam termin na ten dzien to sie smialam , raczej wlasnie wierze ze jest na przekor ze to szczesliwy day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, a najbardziej szczęśliwy będzie jeśli nasze dzidziusie sobie właśnie ten dzień wybiorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wierzę :) ja mam ogólnie szczęście w ten dzień tfu tfu aby ie zapeszyć więc mogę rodzić :P Dziewczyny dajcie mi motywację muszę jeszcze napisać 9 stron ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
esmi - daje Ci motywacje ... haha sama pamietam tą męke a pisalam prace lic i mgr ;/ ciesze sie ze juz mam to za soba , bo takie to bezuzyteczne tak naprawde lanie wody i nikomu nie potrzebne badanka lipa jedna wielka jak dla mnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już ponad 2 tyg od zdjęcia pessara a tu cisza. Kurczę, ciekawe czy ten pessar miał na coś wpływ czy to taki pic na wodę, a dzieci się rodzą i tak kiedy chcą. Zastanawiam się czy wystarczyłby tylko oszczędniejszy tryb życia zamiast jeszcze łazić z tym plastikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi siadaj i pisz kochana :) im szybciej tym lepiej, bo potem nagroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
wiesz co Justi patrzac na to ile kobiet smiga z tymi rozwarciami krotkimi szyjkami skurczami itp od polowy ciazy to ja juz w nie wierze , tylko to ze dziecko samo wie kiedy musi sie ewakuowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Asik, nawet sami lekarze nie mają pewności czy to pomaga czy nie, ale twierdzą że przezorny zawsze ubezpieczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie dawno nie pisalam Anastazja jest bardzo kochanym malenstwem, a tatus i corcia wrecz oszaleli na jej punkcie, pomagaja we wszystkim. Mala uwielbia lezec i zasypiac u meza na klatce piersiowej. Jedyne z czym problem to zanikla mi laktacja, niestety a tak bardzo chcialam karmic piersia, trudno. Mozna powiedziec ze juz sie wygoilam, wystarczaja juz tylko wkladki higieniczne. Jestem naprawde szczesliwa mamusia. Mala uwielbia spacery i jazde samochodem, jest naprawde kochana. Gratulacje dla kolejnych mamus i dla tych ktore jeszcze w dwupaku zycze szybkich porodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie dawno nie pisalam Anastazja jest bardzo kochanym malenstwem, a tatus i corcia wrecz oszaleli na jej punkcie, pomagaja we wszystkim. Mala uwielbia lezec i zasypiac u meza na klatce piersiowej. Jedyne z czym problem to zanikla mi laktacja, niestety a tak bardzo chcialam karmic piersia, trudno. Mozna powiedziec ze juz sie wygoilam, wystarczaja juz tylko wkladki higieniczne. Jestem naprawde szczesliwa mamusia. Mala uwielbia spacery i jazde samochodem, jest naprawde kochana. Gratulacje dla kolejnych mamus i dla tych ktore jeszcze w dwupaku zycze szybkich porodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi dasz rade spokojnie, dzieciaczek sobie czeka zebys spokojnie prace napisała a potem hop siup wyskoczy:) postaraj się może poprostu jeszcze zrelaksować na chwile przed, pospać na zapas:) Asik no co ty? Jaka depresja, praktycznie zostały juz tylko dni a nie miesiace:D ja nie mam takiego ciśnienia bo staram się jeszcze nacieszyć spokojem chociaż juz ciężko :D Mamo3chl mój nie miał też takich problemów ale podobno super działa puścić cieplutkie powietrze z suszarki na brzuszek przy okazji dzieci lubią szum a na kupki to nóżki zginąć do brzuszka. Lece załatwiać jeszcze sprawy i na zakupy, gorac się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my juz po pobraniu krwi i na14do lekarza.Igorek juz niby wyblakl ma delikatnie zolty brzuszek.aaj ty pisalas ze pokarm ci zanikl?ja niestety w jednej piersi mam aby25ml a w drugiej80ml i tylko dwa razy na dzien ale niechce Igor za pieruna ciagnac cycka.widzialam sie z polozna pytala jak tam sie czuje i co za badania robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×