Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Nitka przypomnij mi w jakim szpitalu będziesz rodzila? Cos mi sie kojarzy św. Anna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków Rydygiera takie informacje uzyskałam od mojego gina mówił jak to mniej więcej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
A no to sorki,cos mi sie pomyliło. No nam tez tak mowili,a wyszlo jak wyszlo,wtedy w tym calym zamieszaniu,nie mogliśmy tego dopilnować,poza tym to byla 3 rano... myślę,o tym sporo,bo naprawdę tego brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszaj sie dalej
Brzuchatko faktycznie dziewczyny maja doktorat z medycyny także super ze cię pocieszaja. po co zaufać lekarzom i dac corke pod profesjonalną opiekę skoro dziewczyny na kafeterii wiedza lepiej i stawiają trafne diagnozy. pocieszaj sie dalej. przeciez nikt ci nie zabroni byc z dzieckiem na oddziale zwlaszcza z takim malym podczas hospitalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież brzuchatka jest odpowiedzialna mama i wie ze żadna z nas nie ma doktoratu i wyrażamy swoje opinie. Na forum wchodzimy z problemami faktycznie szukając wsparcia i pocieszenia i my to robimy ale co w tym złego a szpital szpitalowi nierówny wiec szokuje jak mozna oddzielić takiego malca od mamy. N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej Wam, ja dalej w dwupaku:( -ja na razie mam tylko Dada- rozmiar 1-30 sztuk tam jest i Pampersy 82 sztuki- rozmiar 2, bo nie wiem co będę używać;) wczoraj m mówi"ciekawe jak to się obsługuje"- chodziło o pampka;) -dzisiaj długo spałam, a wczoraj długo nie mogłam zasnąć, mały buszował w brzuchu jak zając i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, ja nie mam czasu poczytac bo jak maly spi to ogarniam chate, albo cokolwiek, wszyscy chcą nas teraz odwiedzać. Ja karmiłam cycem, ale nie umial zalapac dobrze mimo nakladek i bylo duze nerwów moich i jego, wiec odciagam mleko i daje butelke, czasem też daje mm z tego względu ze jest duzy i nie najada sie niestety, od kiedy dopajam troche mm jest bardzo spokojny, ladnie spi i jest zadowolony. W nocy sie budzi co 3 h, pokarmu mam duzo, cycki twarde wiec odciagam i mu odlewam, ale to i tak malo dla niego, on wygląda jakby miał 2 miesiące:) Esmi powodzenia, moze jesteś już po? mój maly ma chyba mechaniczną zółtaczkę bo siki ma bardzo zlote i jest zoltawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Agata- ja lubię duże bobasy, jak mój brat kiedyś, bo ja to byłam mizerna- widać na zdjęciach, a mój brat kuleczka- i tak wyrósł z tego, teraz jest postawny facet i bez brzucha- 32 lata, mimo,że szkielet ma wielki i dużo pożera:) zresztą u nas wszyscy lubia dobrze zjeść, najbardziej tata,ale pracuje fizycznie i dużo spala, więc jest szkieletorem;) -ja się zastanawiam jak ja będę się zajmować maleństwem, to taka kr**** istotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
hej dziewczyny my dzis mielismy pobudke o1,3i5ale jadl dwa razy aby o1 i5.moj maly kopy ciezko mu ida i sie napina i oczywiscie ulewanie.agata ja tak jak ty jak spi to posprzatam pranie zrobie.dzis juz nastawilam pranie,kuchnie posprzatalam sypialnie poszewki pozmienialam i musze uprac pieluchy i ciuszki malego.dzis tesciowa ma z malym siedziec a my chcemy oplewic maliny i grzadki.maly uwielbia byc na dworze jest wtedy spokojny bardzo i ladnie spi nawet4godz.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mój w ogóle nie ulewa, beknie, pierdnie i spi, troszke jęczy i ma dziwne tiki, podskakuje smiesznie, i sie uśmiecha nieświadomie, a co do kupy to tez ma ciezko, wczoraj nie zrobil ale pruka.:)wysle zdjęcie na poczte, ma okropnie duzo wlosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
jolka gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Do komentarza z g. 00.03 Skoro mowie ze NIE MOGE zostac z dzieckiem na oddziale to chyba do cholery to wiem bylam na izbie przyjec pojechalam z nia do tego szpitala i sie dowiedzialam ze mamy karmiace piersia moga przychodzic na karmienie o ustalonych porach wiec mnie nie pouczaj! Staram sie byc odpowiedzialna i nie zostawiac dziecka na 5 lub 7 dni w szpitalu jesli NIE MA TAKIEJ KONIECZNOSCI! Przecuez gdyby bilirubina wzrosla od wypisu i chociac 0.01 nie zastanawialabym sue ani chwili ale jej bilirubina spadla w 3 dni z 13 na 12 a norma jest do 15 wiec gdzie tu argument za tym zeby musiala byc hospitalizowana??? Doswiadczeni lekarze wypisali nas do domu chyba tak? Z bilirubina 13 bez zadnych zalecen a pani dr w przychodni wczoraj po obejrzeniu dziecka skierowala na do szpitala bo na oko stwierdzila ze jest zolta nosz kuzwa chyba moge miec watpliwosci co do tak postawionej diagnozy! Na sama mysl o tym ze moje dzoecko plakalo by a ja jej nie moge wizac na rece wyc mi sie chce nie wycoagaj wiec pochopnych wnioskow i nie oceniaj mnie skoro gowno wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym po zrobieniu na wlasna reke przed przyjeciem powtornie bilirubiny ktora wykazala spadek lekarze ze szpitala sami stwierdzzili ze najwazniejsze ze spada dali zalecenie powtornego badania w pon i tak zrobie jesli wzrosni chociaz troche to bede szukac szpitala w ktorym bede mogla zostac z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata u mnie karmienie wygląda identycznie jak u Ciebie, przystawianie dziecka do piersi to były tylko nerwy i płacz. Teraz odciągam laktatorem i podaję butelką. Dokarmiam też mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
jak moj maly bedzie spokojny to postanowilam mu jeszcze dawac troche possac tą piers, zeby bardziej pobudzal laktacje bo jak pił to kapało z cycków, na spokojnie jeszcze będę przystawiać a jak będzie płacz dokarmię i tyle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Brzuchatka nie denerwuj sie,najgorsze jest to,że moim zdaniem te komentarze pisze chyba któraś z nas,bo nie wierzę,że ktoś z zewnątrz bylby tak na bierząco.ja też dostałam burę od jakiegoś gościa jak napisałam,że brązowe plamienia po badaniu są normalne... Trochę przykro,że ktoś umie krytykować a nie napisze kim jest... z tym karmieniem piersią to widzę są spore problemy... Ja jak odciągam laktatorem to mało wychodzi,ale powiedzieli mi w poradni,że mam sie tym nie sugerować,ze mamy widocznie lepiej ciagnie,bo przybiera dobrze na wadze=czyli najada się . W poniedziałek pójdziemy go zważyć i zobaczymy,bo od wtorku go nic nie dokarmiamy. jak tam nasze dwupaczki,te przeterminowane i te z datą tuż tuż??nic się nie szykuje?:-) mamo3 jesteś już w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Napisałam długą wypowiedź i przepadła:-( brzuchatka nie przejmuj się,ktoś kto pisze te komentarze jest złośliwy i w dodatku nie ma w ogóle racji. Ja zrobiłabym na Twoim miejscu dokladnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Jest tu jakas jedna pi ktora zazdrosci innym tego ze maja o czyms pojecie :/ brak slow nie ma fo sie denerwowac wszedzie sie znajdzie jakas czarna owca ja wczoraj posiedzialam w pracy to poprawil mi sie humor a dzis jestem spiaca nie mam na nic sily, czytam fora i wkurza mnie tylko pisanie ze dziecko wie kiedy wyjsc ze nie jest gotowe jak nie jest jak wage ma odpowiednia oddycha a matka ledwo sapie juz i gadki lekarzy ze jest czas ciekawe czy jakby oni tak lazili bezsensu to by tak gadali wkurzona jestem jutro mam rodzic bo inaczej zwatpie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- rozśmieszasz mnie:) tym "zwątpię", ale doskonale rozumiem i podzielam Twą frustrację;) -mi niestety wydaje się,że mały się obrócił pupą do dołu:( bo od nocy czuję główkę w miejscu żeber:( ostatnie 2 dni tak się wiercił:( i wypinał, i pod żebrami nie czuję już nóżek tylko dużą gule-czyli główka:( już mi wszystko jedno czy cc czy sn.oby tylko wszystko było OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
33ona jak jest duzy to juz sie na bank nie obrocil a mowilas ze masz ucisk w kroczu glowka nisko w kanal sie wstawia to juz on jej stantad nie wyciagnie a ta gola to tylek tez ja mam :) ciekawe kiedy twoj maluch zechce wyjsc :)oby przedczasem bo zobaczysz jakie to dobijajace naprawde podziwiam kobiety kt sa spokojne po terminie a najbardziej wkurza ze mama wpecjalnue wziela urlop i pojdzie na darmo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co zwracać uwagi na złośliwego gościa, który sam będąc sfrustrowany chciałby innych tym zarazić... Asik, ja też chcę jutro urodzić, byłoby idealnie, ale coraz bardziej zaczynam przypuszczać, że przenoszę... grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Justi masz jakues pomysly na wywolanie akcji ? Hehe ja to dzis jakos tak sobie sie czuje, jak czlowiek jest przed terminem to jakos nerwow mnieh a po to strach narasta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik i justi ile waza wasze dzzieci. flavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ja nie wiem wiem tylko ze w terminie prognozowo 3400-3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mniej więcej 4 kg już powinno ważyć dzieciątko. Asik ja właśnie zabieram się za męża... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj caly dzień przesiedze w szpitalu na pusto bo wywołanie jutro, dzisiaj po badaniu miałam krew różową potem brązowa i mówią ze to normalne, szyjka sztywna może samo się zacznie. Siedzę od rana nad zgoda na oxy i powikłaniami i jeszcze nie podpisałam ale raczej nie mam wyjścia:) wy też bylyscie badane takm zelastwem wielkość miednicy bioder itd? Nomadic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic a u mnie szyjka miekka krotka od kosci, palec wchodzi i nic :) u nas mierza na pirodowce takim sprzetem u mnie pewnue wyjdzie za mala miednica tak czuje heh Justi moj dzis gra turniej pilki noznej wiec poki co sama jestem ale poznuej nie ma wyjscia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kurcze nie chce dodawać po wpisaniu Nicku może teraz się uda. 33ona myślę ze pupcia ci się wypina główka nie powinna się juz obrócić. Asik dobrze twojemu maleństwu w brzuszku i juz, mój też pewnie jeszcze by siedział i siedział zobaczymy jak go ruszy:) Justi a to twoje pierwsze dziecko? Będziesz rodziła sn czy cc bo juz mi się wszystko myla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic a u mnie szyjka miekka krotka od kosc****alec wchodzi i nic :) u nas mierza na pirodowce takim sprzetem u mnie pewnue wyjdzie za mala miednica tak czuje heh Justi moj dzis gra turniej pilki noznej wiec poki co sama jestem ale poznuej nie ma wyjscia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×