Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
Dziewczyny mnue pociesza tylko to ze ona nie wazy tych 4kg itp bo juz bym byla siwa ... mi tez kaze wpisywac adres email bo inaczej posta nie dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
Tak ja bylam tak badana. Chyba kazda musi byc. Mi nie dali nic do podpisania a dali oxy. Dziewczyny te co nie rodzily napiszcie sobie jakie leki w ciazy bralyscie i kiedy na kartce, bo ja jak mialam skurcz to nie pamietalam nawet daty ur meza:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniapik86
hej kochane:) brzuchatka w ogole sie nie przejmuj wpisami jakiejś paniusi. Nie wiem kto to jest ale zwyczajnie ma problem ze sobą, po to jest forum żeby się poradzić, kurczę, nie powinno ich to interesować o czym gadamy w tym miejscu. Dziewczyny powiedzcie mi jakie macie laktatory? Do mam ktore juz maja dzieciaczki? i jakie sie sprawdzaja? mialam kupic elektryczny aventa, ale moja mama rozmawiala ze swoja znajoma polozna i odradzila elektryczny bo strasznie rani sutki i kobiety placza od tego strasznie.Cenowo jest roznica wiec moze wy cos podpowiecie:)? Jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
A jak mala miednica to co wtedy? Od razu cc? Asik chyba pisałaś ze twoja mama drobna duże dziecko urodziła, wszystko się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic oby nie no ja cc nie chce zeby nie wuem jak bolalo jestem nastawiona na rodzenie naturalne wiem ze nawet jak waska miednica to probuja rodzic jak idzie dobrze to bez cc bo miednica sie rozchodzi w trakcie :) monia moje 3 kol i bratowa maja aventu el i reczny zarazem sa mega zadowolone bo to laktator w ktorym sam ustalasz tempo odciagania recznie a pozniej on ci w takim tempie odciaga elektrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic justi a wy rodzilyscie z zzo ? Jest u was w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
mój mąż na porodówce zapomniał ile ma lat:D autentycznie nie wiedział co powiedziec. ja mam laktator tomme tippee elektr, jest super polecam, ale cena tez nie mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bez rodzenia nie pamietam ile mam lat stanelam na 21 i tego sie trzymam haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Pierwszego rodzilam bez zzo i tego też muszę rodzic bez bo u nas nie ma juz tu pisałam ze u nas anestezjologom nie chce się schodzić na porodowke. A slyszalyscie coś o laktatorze babyono ręcznym? Bo się zastanawiam. Ale tu jakiś malec daje non stop, podobno matka po cesarce nie ma pokarmu, niedługo mój będzie dawał koncerty:) wczoraj mówiłam do m: ciekawe jak będzie wyglądał czy będzie podobny do brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic, to moje drugie dziecko i nastawiam się na sn jak Asik. Pierwsze dziecko też urodziłam sn, ale ona była malutka z wagą 2600. Asik, my już po amorach i nic znowu to nie dało (poza oczywiście czystą przyjemnością ;). A wcześniej sprzątanie i mycie okien - też nic... Pierwszą córkę rodziłam bez zzo, a to dlatego że była szybka akcja i jak trafiłam do szpitala to już miałam 9cm i skurcze parte, więc za późno na zzo, chociaż i tak błagałam położną żeby mi dała ;) Ja też dosyć drobnej postury jestem i wąskie mam biodra, nie wiem czy to się przekłada na miednicę, ale boję się bardzo rodzić koloska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Nomadic juz jutro bedziesz z synkiem zapewne :) U mnie jest zzo dlatego chce sn , jakby nie bylo to bym poszla do pryw kliniki i tam bez laski a u mnie w miescie sa dwie porod sn ok 1800-2000tys cc roznica 300zl Justi te prostaglandyny musza troche podzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek201
Hej ja jeszcze jestem w całości chociaż od jakiegoś czasu czuje ból w podbrzuszu mój mały ma powiększoną jedną nerke ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Ojciec dziecka jak się nie odzywa od marca tak się nie odzywa. Pierwsze co to wnoszę sprawę do sądu tylko dziecka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Gosiaczku 3maj siw czasami lepiej samej niz z takim ch.... walcz o swoje dla syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
dziewczyny myślę,że może to być pupa.M też mi mówi,ze to tyłek małego, bo właśnie dziecko wstawione w tym kanale- no chyba,że jakis akrobata;) - mam mocny ucisk na krocze,ciężko mi siedzieć i ciągle chce mi się siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Gosiaczek- najważniejsze jest dziecko, a jak ojciec taki to olej, bo to nic nie daje jak sam nie chce, jakiś głupi tak na marginesie;) kiedyś mu się odezwie instynkt ojcowski,ale będzie za pozno -plany na jutro- idziemy do moich rodziców na grilla bez względu na pogodę na 14:00, na Podlasiu pogoda dziwna- chmury cały dzień, nawet deszczyk padał, wieje i dość chłodno -plan na dziś- wypad do Biedronki:) może kupię loda i na pewno owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nomadic ja mam laktator babyono ręczny i byłam z niego bardzo zadowolona przy pierwszym synku, więc mogę polecić z czystym sumieniem :) Ja jeszcze 3 dni i cc, cały czas jednak mam nadzieję, że synuś wcześniej wyjdzie. Mam często skurcze przepowiadające i niestety na tym się kończy :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Gosiaczek jak juz będziesz wnosiła sprawę do sadu to pamiętaj ze przysługuja ci także alimenty na siebie jak i na dziecko gdyż nie jesteś w stanie podjąć żadnej pracy. A alimenty na dziecko jeśli facet nie będzie widywał mogą wynieść nawet do 1500 zł na dziecko i jeszcze na ciebie teraz sad juz nie patrzy na zarobki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki. Na pewno pojawiły się nowe mamy, więc gratuluję. Wróciłam dziś ze szpitala ze swoim skarbem, urodziłam w poniedziałek 9 czerwca, waga 3kg, 53cm. Niestety akcja porodowa to od 4 rano od odejścia wód a Bartuś na świecie 18:39. Urodziłam sn, po oxy, antybiotyku, kroplówce, glukozie i paracetamolu. Dostałam tyle rzeczy gdyż za długo to trwało a szyjka nadal nie chciała się rozwierać. Niestety tyle byliśmy w szpitalu gdyż Bartek stracił na wadze i wtedy dopadła go żółtaczka, więc szybko postępowała i leżał dwa dni pod lampami. Niestety moje szczęście, to mały leniuch woli spać niż jeść. Wychodząc do domu nie podjechał nawet do swojej wagi urodzeniowej. Musiałam się zagospodarować w sztuczniaka, bo przyznaj że boję się a chcę aby przybierał na masie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
Sisilka- gratulacje mamusiu:) dobrze,że już w domku:) -mnie na chwilkę odwiedził brat- nic nie mówił o brzuchalu moim,znak,że się przyzwyczaił;) do mnie wielkiej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisilka, moje gratulacje :) A miałaś podane zzo? Dopisuję Cię do mamuś rozpakowanych. MAMUSIE: tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia ---------------Zuzanna ------ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)---------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)--------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)--------Jaś ---------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) ------------Staś--------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)----------Michałek------ur 27.05.2014 Flavia23 24l-----------Krystian-------ur 30.05.2014 mammina (Rz) -------Alessio--------ur 01.06.2014 19magda91-(22l)-----Mikołaj-------ur 04.06.2014 kasia2014 (23l) ------Sandra--------ur 06.06.2014 ilonek (25l)---- ---------Pola----------ur 06.06.2014 brzuchatka 28l--------Laura---------ur 07.06.2014 A A A J (28l)-----------Anastazja-----ur 07.06.2014 asiula84 (29l)------- Marlenka-------ur 09.06.2014 mamminia22--------Michałek-------ur 09.06.2014 Jolka kolka( 32l)----Magdalena----ur 09.06.2014 Sisilka (28l) -----------Bartuś---------ur 09.06.2014 Agata89R (24l)--------Adaś-----------ur 10.06.2014 mama3chłopców.------Leoś---------ur 10.06.2014 MAMY W DWUPAKU: esmi90 (23l)--------------04.06---------Jakub 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka----------------13.06---------Miłoszek Nomadic------------------14.06--------Kubuś mamowa (20l)------------16.06----------Artur Justi2 (32l)-- -------------17.06 ------chłopczyk Nitka999(31l)-------------20.06-------Paweł Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika (29lat)-------------20.06-------chlopczyk Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek 33ona (33l) ---------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- -------28.06 -------Marta moniapik86...................30.06............Natalia AIK--------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Hej dzisiaj o 5 rano urodziłam Kubusia waga 3700 , 58 cm :) było bardzo ciężko ale napisze Wam po powrocie do domu. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cudownie Esmi, gratulacje i czekamy na relacje :) MAMUSIE: tacia (30l)---------------Leoś--------- ur. 02.04.2014 klaudia ---------------Zuzanna ------ur. 07.05.2014 mamakub.(30l)---------Michaś ----ur. 17.05.2014 oczekująca(24l)--------Igorek------ur. 19.05.2014 Początekcz(19L)--------Jaś ---------ur. 22.05.2014 Ewinka (29l) ------------Staś--------- ur. 23.05.2014 gość85-(28l)----------Michałek------ur 27.05.2014 Flavia23 24l-----------Krystian-------ur 30.05.2014 mammina (Rz) -------Alessio--------ur 01.06.2014 19magda91-(22l)-----Mikołaj-------ur 04.06.2014 kasia2014 (23l) ------Sandra--------ur 06.06.2014 ilonek (25l)---- ---------Pola----------ur 06.06.2014 brzuchatka 28l--------Laura---------ur 07.06.2014 A A A J (28l)-----------Anastazja-----ur 07.06.2014 asiula84 (29l)------- Marlenka-------ur 09.06.2014 mamminia22--------Michałek-------ur 09.06.2014 Jolka kolka( 32l)----Magdalena----ur 09.06.2014 Sisilka (28l) -----------Bartuś---------ur 09.06.2014 Agata89R (24l)--------Adaś-----------ur 10.06.2014 mama3chłopców.------Leoś---------ur 10.06.2014 esmi90 (23l)-------------Kubuś-------ur 14.06.2014 MAMY W DWUPAKU: 87_asik (27l)-------------13.06 ---------Milenka Kruszynka----------------13.06---------Miłoszek Nomadic------------------14.06--------Kubuś mamowa (20l)------------16.06----------Artur Justi2 (32l)-- -------------17.06 ------chłopczyk Nitka999(31l)-------------20.06-------Paweł Jan swierszczyk(26l)---------20.06-------Nikodem marika (29lat)-------------20.06-------chlopczyk Gosiaczek201 ------------23.06-------Franciszek 33ona (33l) ---------------24.06---------Paweł lacerta (31l)------- -------28.06 -------Marta moniapik86...................30.06............Natalia AIK--------------------------29.06-----dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 26
Esemi gratulacje... Zdrowia wszystkim malucha i mama oraz tym przyszłym tez. Te które w terminie lub na dniach szybkiego porodu. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi gratulacje!!! Też spory chlopczyk::) Mam nadzieje ze mój Kubuś będzie ze mną juz jutro, jak jeden juz wyszedł to może i mojemu się zechce:D Asik pilas ten olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Sisilka również gratuluje!!!! Ale tabelka się powiększa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Dziewczyny gratulacje :) esmi chyba samo poszlo ? Dali zzo w usk ? Nomadic jeszcze nie ciagle czekam , babcia mi mowila ze kiedys olej dawali normlnie w szpitalch jak dzis oxy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Hej dziewczyny:-) Asik gratuluje! Teraz już masz przy sobie szczęście! Moja dziś w nocy dwa razy wstała zobaczymy jak będzie dziś. Naradzie leze i patrzę na nią i nie mogę się napatrzec ;-) jest kochaną;-) Co do laktatorow ją mam tommee tippe i butelki też ale jedziemy na piersi. Chyba flavia pytała o biodra ją idę 15.07. 6 tyg po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kasia to nie ja hehe ja jeszcze zapakowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×