Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Jolka my mamy butelki z dr brown's z takim specjalnym systeme odpowietrzania właśnie przeciwkolkowe ti jest taka rurka w srodku w butelce i mala nie zasysa powietrza. Widze ze każdy polecił cos innego więc masz zagwostke najlepiej poczytaj opinie w necie dodatkowo. Co do kłótni z mężem to u nas też bardzo czesto o pierdoly ale to chyba tak jest przy pierwszym dziecku ja sama dużo bardziej nerwowa jesten niż jeszcze w ciąży mam nadzieje że to hormony i kiedyś minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teraz zasnęła wiec pewnie obudzi sie miedzy 2-3 dzis znów ciężko miała usnąć nie wiem czasem o co jej chodzi bo ładnie pije i nagle zaczyna mi wierzgac nogami machać rękami i sie denerwuje sapie łapie cycka puszcza nie wiem czasem uspokaja sie jak odbeknie albo pusci bąkola ;) a czasem sama sie uspokoi i pije dalej a czesem musze zmienić cyca... ehh ciężko czesem zrozumieć te maluchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze miałam zapytać czy dajecie dzieciom smoczki? Jak tak to w jakich sytuacjach i czy często?? Ja mojej daje staram sie jak najrzadziej ale dziś np jak sie denerwowała przy cycku to jej dałam i zasnęła ale nie chce jej uczyć zasypiać ze smoczkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
brzuchatka moj niechce smoczka,daje mu ale jak zaczai ze nic nieleci to wypluwa i sie zlosci.moj spal od22do4rano i od tej pory lezymy i gadamy:)mnie niestety grypa bierze.maly ma juz70cm dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
u nas niema kolek odpukac i mam nadzieje ze noebedzie.kopy robi pruta.najgorsze to ze przestawil sie ze w dzien spi a od18juz nie i tak przewaznie do24 pozniej 4pobudka i do7bawi sie.maja wasze dzieci ciemieniuche?moj zaczyna miec:/wiecie niechce go chwalic zeby sie niepogorszyl ale on placze jak glodny tylko a tak smieje bawi sie i spi,uwielbia noszenie na ramieniu tak zasypia czesto albo sam w lozeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
oczekująca mój ma delikatną ciemieniuchę, z tym że ja codziennie wyczesuje wieczorem po kąpaniu więc jak ktoś nie wie to nie zobaczy bo prawie nie widac. Najgorzej to szkoda mi bo ma takie ładne ciemne włoski a ja mu je wycieram jak wyczesuje szczoteczką;/ niestety, nie wiem dlaczego dostał bo ani ja ani mąz nie mieliśmy ciemieniuchy. Dobrze, że tylko troche ma bo czasem widziałam dzieci mają strasznie dużo i brzydko to wygląda. smoka daje małemu jak widzę ze chce, czasem czuje potrzebe ssania więc daje. on nie spi ze smokiem, przewaznie tylko zasypia no i w dzień troche, uspokaja się jak ma smoczka. Mamy jednego z lovi i drugiego z aventu to tego z lovi nie dotyka, a z aventu to przyjeciel. Butelkę mamy z nuka, bardzo fajnie mały ssie z niej. Bylismy na szczepieniu, bralismy te 3 kłucia, nie było tak zle, lekarka powiedziała ze ma wysoki próg bólu bo niektóre dzieci tak wrzeszczały a on zapłakał, utuliłam i poszedł spac. gorączki nie miał po szczepieniu ale tamtą noc marudny był mimo ze dawałąm czopka przeciwbólowego to widocznie bolało go. W pn bylismy tez na bioderkach i lekarz powiedział ze ma lekki niedorozwój jednego biodra. kazał pieluchowac, kłasc na brzuszku i nosic szeroko czyli nic nowego. powiedział ze to nie jest nic strasznego i samo powinno się unormowac, za 4 tyg do kontroli mam nadzieje ze wtedy już będzie ok. u nas noc jest w miare unormowana tfu tfu. kąpiemy o 7, o 8 mały zasypia i spi aż do 1 w nocy, budzi się je i dalej idzie spac, no ale nie ma tak dobrze bo o 4 budzi się na jedzenie i już nie idzie spac. trzeba się z nim bawic i zasypia dopiero o 8 rano. A w dzień to bardzo róznie, drzemki ma krótkie po pół godzinki My się z meżem już tak nie kłócimy ale na początku to była masakra, po długiej rozmowie mąż więcej opiekuje ise synkiem, teraz mały jest juz w miare kontaktowy to kładą się razem i gadają. Maluch guga, smieje się cudowny jest. Najbardziej lubi jak się mu opowiada pierdoły jakies to wtedy się smieje heh. zauwazyłam ze jak np bawi go moja babcia a ja podejde to usmiecha się no kachany jest. nie wyobrazam sobie zycia bez niego:) Wy byłyscie u gina równo po 6 tygodniach? bo ja zachodziłąm w tamtym tyg i było zamkniete, a teraz nie mogę się wybrac bo nie ma czasu. dzisiaj mam lekko rózowe plamienia bo wczorajszym sexie. kiedy to wszystko wróci do normy. u nas zmiana planów i chyba pod koniec sierpnia bedziemy chrzcic, w weekend jedziemy zamówic sale a pózniej do księdza. szukam ubranka dla małego nie wiem jak go ubrac. myslałam kupic taki komplet spodnie białe, koszula z kołnierzykiem i pulowerek tzn taka kamizelka, ale to zalezy od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skoczek daje jak jest głódna a np jesteśmy 5 minut od domu to wtedy ma go chwilę ale tak to nie chce i w sumię dobrze Na 11.30 idę do lekarza z nią z tymi oczkami zobaczymy co powie bo w pon szczepimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja daje smoczek, bo bym dostała do głowy chyba :) teraz widzi coraz więcej i nie chce sam leżeć, mysle nad tym leżaczkiem, czy będzie mi w tym lezał? musze tez kupic mate edukacyjną bo karuzela juz go interesuje i sie patrzy na nią, jest chwila spokoju, słucha muzyki, ale im większy tym trzeba mu poświęcić więcej uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
agata mój lezy w lezaczku, a tez kupowałam z duszą na ramieniu, bo nie wiedziałam czy zmarnuje pieniądze czy nie, ale lubi w nim leżec na szczęscie, a ja mam wtedy chwile. moj mały tak samo absorbujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dałam moją na brzuszek bo tak piszecie o tych bioderkach ale ona mi wytrzymuje doslownie kilka min 2-3 max :/ poza tym ulewa jak tak leży ciekawe co u nas na badaniu wyjdzie ale to dopiero 12 sierpnia chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy taka mała mate edukacyjna to lubi na niej leżeć interesuje sie tymi zabawkami ale czasem np woli patrzec się w kanape hehe i tak leży i się wpatruje w jeden punkt nie wiem co ona tam widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
BRIGHT STARTS LEŻACZEK ŻABKA DO 18KG ++ KURIER trzeba to wpisac w wyszukiwarkę bo linka odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
brzuchatka nie dawaj jej po jedzeniu czy wodzie bo wiadomo ze uleje:) moj tez ulewa jak sie obje, dzis ma zły dzien, ciagle mialczy, puszczem mu rocka polskiego, jest kapke lepiej, he he, masakra. Flavia ile dałas za bujak? mi by zalezało na takim co ma do więcej kg bo moj juz jest duzy, rozmiar 68, pol szafy do schowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
agata mój tez nosi rozm 68. bujak jest do 18 kg, mozna przestawic na krzeselko pózniej, ma wibracje. kosztował 170 z przesyłką ale nie ma muzyki. agata ile twój mały wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie daje jej zaraz po jedzeniu właśnie, czasem daje ale tylko do odbicia a tak to długo po jedzeniu i nieraz ona i tak zwymiotuje :/ Fajny ten bujaczek ja sie zastanawiam wlasnie czy bujak czy hustawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
moj na brzuszku polezy tak z15minut a pozniej sie zlosci.najlepiej na plecach spi bo na bokach nie lubi.flavia moj tez ma delikatna ciemieniuche a smarujesz mu oliwka wczesniej?ciekawe ile moj wazy.mialo byc szczepienie a lekarka wyjechala na urlop i maly w sobote bedzie mial2miesiace juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
flavia tydzien temu ważył 5200, teraz napewno z 5500 bedzie miał, bo duzo je i widać, ze rośnie w oczach, tzn dużo, co 3 godziny 120 ml, albo co 4, różnie to bywa.Moj dzis miał chyba jakiś atak kolki bo nie umiałam go uspokoić, dopiero po sab simplex zasnął:/ brzuchatka pewnie ulewa bo jest nacisk na brzuszek:) chyba sie nie ma czym martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
oczekująca kupiłam specjalny zel z emolium nazywa się zel na ciemieniuche i ładnie schodzi po tym, smaruje codziennie przed kąpielą i wyczesuje. kosztuje 30zł ale warto brzuchatka mam czopki hemorectal ale nie widzę efektów, te masci tez nie pomagały. mnie one nie bolą, moze lekko przy wypróznianiu, tylko brzydko to wygląda bo na wiechrzchu przy odbycie jest mały guzek wielkosci ziarenka grochu moze troche większy i on się raz chowa a raz wychodzi. nic sie nie zmienia w tym temacie:/ mój na brzuchu tez nie lubi 10 min max polezy i zaczyna kwekac a jak nie wezme to płacze i koniec lezenia. Ja z bujaka jestem zadowolona, łatwo gdzies go zabrac. Huśtawkę tez mamy bo dostalismy od szwagierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wydaje mi sie to normalne ze jak jest na brzuchu to jej sie wylewa ale w takim razir jak mam ja na 15min czy iles zostawiac na brzuchu :/ bede ja dawala czesciej ale na krócej po prostu chyba... Agata a ile dajesz kropel sab ? Tak jednorazowo bo my też tego używamy i jak bardzo placze to nawet po 10 dajemy... nie wiem czy to nie za duzo? Ale ponoc tyle sie daje sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wydaje mi sie to normalne ze jak jest na brzuchu to jej sie wylewa ale w takim razir jak mam ja na 15min czy iles zostawiac na brzuchu :/ bede ja dawala czesciej ale na krócej po prostu chyba... Agata a ile dajesz kropel sab ? Tak jednorazowo bo my też tego używamy i jak bardzo placze to nawet po 10 dajemy... nie wiem czy to nie za duzo? Ale ponoc tyle sie daje sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
agata pamiętam ze twoj maluch urodził się tak samo duzy jak mój, twoj nawet troszkę większy, ale mój jest starszy jutro będzie miał skończone 7 tygodni a twój ile ma tyg?. we wtorek wazył 5720. kawał kluska juz z niego, cięzko nosic;) a długosci nie wiem ile ma bo nie mierzyli, szkoda mogłam poprosic ale byłam tak zestresowana tym szczepieniem ze wszystko zapomniałam. mój jak dam za szybko na brzuch to tez uleje,tak normalnie to rzadko ulewa tylko pluje mlekiem jak juz nie chce heh i leci mu po szyi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) My dzisiaj jestesmy u mamy bo juz samej nudno siedzieć i sie okazało ze pełna chata bo mego brata syn jest :D we wrześniu skończy 2 lata :P i taki duży ze cho cho będzie wysoki :D A ja w końcu moglam zajechać do rosmana i sobie kupiłam peeling z eveline , balsam z perfecty , posypka z nivea za 7,99 W aptece kupilam delicol kosztowal 30 zl i kupowałam w taniej aptece, mam nadzieje ze pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj ma 5 tygodni, no to kawał chłopa z tego twojego, no moj tez byczek, ludzie mnie zaczepiaja na ulicy bo ma duzo wlosow i nie wierza, ze maly ma miesiac bo jak nogi wyprostuje to całą gondole zajmuje prawie, ale chyba ta waga sie bedzie normować? jak myslicie? on nie wygląda grubo, zreszta wysle zdjęcie na email. Brzuchatka te kropelki mu nie zaszkodzą bo są wydalane z kupą, nie whcłania się to do układu, wiec spokojnie, czytalam ze babki dają do kazdego karmienia 15 kropelek, ja mam napisane 15 kropelek 3x dzien, ale daje tylko jak ma kolke, tzn mysle ze to kolka i dałam dzis 15, rzadko tego uzywam , ale dzis juz nie wiedziałam co jest, i chyba to było to bo dziecko sie od razu uspokoiło. A teśc przywiozł mi je z niemiec, ale u nas kosztuja 50zł, cięzko dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia jak cie nie bola to juz nie musisz stpsowac bo one sie nie schowaja juz jesli wejda do srodka to i tak wyjda po wizycie w wc wazne zre nie sa obrzekniete niekrwawia i nie bola jesli tak to sa zaleczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
esmi ja też używam delicol, szczerze powiem ze ten bobotic pogarszał jakby sprawe z brzuchem, zalezy do dziecka. u nas 29 zł delicol kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata a dlaczego tak piszesz ze bobotic pogorszył sprawę ? Dziewczyny a jak wasza waga ? U mnie stoi w miejscu nie mam czasu nawet ba ćwiczenia ehhh trochę tym sie dołuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×