Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość nomadic
Asik mój pije z glukozą i bez przeważnie daje bez ale dzisiaj był tak marudny ze dałam pol łyżeczki. A mleka tak naprawdę nie wiem ile wypija bo całą dobę na cycu a wieczorem 90mm wypija i jeszcze dopija cycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
dziewczyny mój absolutnie nie chce wody, tak się marszczy ze szok i i tak wszystko wypluje. tez nam pediatra kazała dopajac ale co ja mam zrobic ze nie chce, ani rumianek ani woda, po prostu nie chce. Mleko daje mm i z piersi, mam nadzieje ze z piersi się troche napije, ale ja mam tłusty pokarm bo jak ulewa to twaróg po moim a po mm normalne mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
i u mnie tez maruda bo kupa ostatnio była w czwartek i dziś brzuszek bolał. ale nie chce dawac czopka, mam nadzieje ze do jutra sam zrobi bo jedziemy jutro w gosci i nie chce zeby mi płakał przez brzuszek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
aha i wysłałam Krystianka na pocztę:) nie wiem czy pisalam we wtorek ważył 5700, teraz juz pewnie ok 6kg, jest co nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ewinka to super, ze wszystko ok:) moj lubi wode i pij***ardzo duzo, hrbatke tez pije ale mniej chętnie, wody potrafi wypić nawet 200 ml w dzien między mlekiem. Moj maly dzis sie smiał caly dzien , nie spał bo za cieplo i dopiero o 18 padł i spi do teraz, tylko zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nomadic super Kubuś i jakie śliczne śpiochy!:-) Asik-piękna Milenka i super opaski. Flavia-Krystianek sie nie wyświetla. dzisiaj była zielona kupa,chyba po jagodach,które wczoraj wchłonęłam po raz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierszczyk
Dziewczyny maja wasze dzieciaczki ślad na rączce po szczepieniu tym pierwszym w szpitalu????? Asik to normalne ze zostal czerwony wypukly ślad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Tak tak ma byc moze nawet ropiec itp nic z tym nie robic :) bo to po gruzlicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka kochana jak dobrze ze z malym wszystko w porzadku :* Jwdnak ta nasza asik to skarbnica wiedzy :) dobrze ze Ciebie tu mamy :* Moja tez ma taki ślad po szczepieniu. Dzis byl taki upał ze zrobiłam jej rumianek z hippa i chetnie piła po troszku cały dzień pomimo że jest na cycku ale dziś dostała flache bo byliśmy 'w terenie' a ja jakoś nie lubie karmic w miejscach publicznych tym bardziej przy takim upale cała spocona ble Mi ciagle jeszcze wychodzą jakieś pojedyncze szwy :/ a a myślałam ze ostatnio juz mi wszystkie wyciagnela... no i dziś oficjalnie skończyl sie mój połóg :) ale seksu i tak nie będzie :( poczekam do wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
dziewczyny,ja poprostu jestem juz wykończona psychicznie,ciągle płaczę bo moja malutka nie umie pić ani z butelki ani z piersi.Połyka nadmiar powietrza,przepuywa picie,pręży się i już nie chce .Wczoraj przez całą dobę wypiła tylko 380 ml.,jutro kończy 6 tygodni i wg.schematu żywienia powinna pić na dobę 600-700ml.Nie miałam nigdy takiego problemu z dziecmi,a mam 3 synów,którzy pięknie pili z butli.A Madzia nie umie,napewno się nie najada bo pije 30-40 ml.więcej nie da rady przez to powietrze,rzadko kiedy jej sie odbija.Ja juz nie wiem co robić.Zmiana smoczkow i butelek nie pomaga.Wygląda na to,ze ona ma problem z połykaniem skoro połyka powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Jolka kolka może najlepiej iść do pediatry może coś zaradzi na to , My wczoraj byliśmy na wsi wyspał się za wszystkie czasy ale już 2 noc gorsza częściej się budzi ... chyba mu coś się przestawia ... A na poczcie tyle zdjęć naszych pociech super! Flavia niestety nie można otworzyć zdjęcia. Wczoraj byliśmy u księdza i mamy mały problem bo chcieliśmy wziąć na chrzestną bratową ale niestety nie możemy bo ma ślub cywilny z moim bratem ( a wcześniej rozwiodła się ze swoim poprzednim mężem ) i nie mamy pojęcia kogo wziąć. I chyba chrzciny będą pod koniec miesiąca 31 sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Jolka na schematy nie patrz, moze ma skok i taka jest teraz , jesli problem z polykaniem zasiegnij rady pediatry, ja bym zamowila na twoim miejscu bebilon nutrition i zagescila jedno mleko i wtedy zobacz czy dalej to samo , bo to jest tez dla osob z problemmem polykania, jak nie bedzie taki plynny pokarm moze bedzie jej latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolka, moja tez polyka duzo powietrza w trakcie jedzenia, dajemy ja do dobicia 2-3 razy w ciagu jednego karmienia, tak kazala pediatra ..wydluza to karmienie ale zjada na jedno posiedzenie 120 ml...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuski poradzcie, urodzilam corcie 3 lipca, bylo cc , w szpitalu dostawala troszke mleczka sztucznego gdyz mojego za wiele nie bylo, w domu zaczelam ja dokarmiac butla i w sumie co 3 godziny zjada 60ml bebiko ale nie przesypia mi tych 3 h wiec w miedzyczasie jak nie umiem jej uspokoic to daje cyca,nie wiem ile tam poleci i boje sie czy jej nie przekarmiam.Odstawilabym te piers zupelnie ale boje sie jak ja uspokoic miedzy karmieniami bo musi byc przerwa 3h. Trudne te pierwsze tygodnie,miala moze ktoras tak ze dokarmiala a zdrugiej strony jak przestane dostawiac pokarm sie zasuszy czy trzeba tabletki.Licze na dobre rady.Plissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Jolka ja bym poszła do lekarza bo czasami coś się dzieje z migdalkami albo podniebieniem a może naprawdę to jakiś skok, nie wiem:( a malutka normalnie jadła i przestala? Esmi u nas też chyba będzie ten problem z chrzestna. Gościu u mnie było podobnie i synek faktycznie przytył za dużo ale my zrezygnowaliśmy z mm dajemy tylko na noc reszta piersi, też mam czasami wrażenie ze on by ciągle jadł i się denerwuje ale dziecko przejedzone nie może być. Tylko ze ja bym radziła ci gościu zostać przy piersi. Nie jestem jakas maniaczka ale to samo zdrowie dla maluszka teraz i na przyszłość. I twoja przewaga bo jak coś boli czy się nie może uspokoić to tylko cyc:) może ogranicz dokarmianie i zobacz co będzie, u was się wszystko dopiero rozkręca. Ewelina26 odezwij się jak urodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gościu doczytałam dopiero:) wcale nie musi być przerwa 3 godz każde dziecko jest inne, mój miał pierwsze dwa tyg swój rytm a teraz wisi na piersi, czasami caly dzień śpi a czasami wcale prawie, niestety u dzieci nie ma jednego kryterium ani spania ani karmienia ani rozwoju chyba że coś odbiega bardzo od schematu wtedy mozna się niepokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Dokładnie,muj też sie buntuje przy butelce a w piersiach sucho :-( byliśmy w piątek u pediatry i doradziła nam zamówić butelke na allegro podobno sa super i dziecko całkiem inne ,sa to amerykańkie butelki antykolkowe Dr browns sie nazywają dzisiaj zamawiam,zamów sobie zestaw ze szczoteczką bo w środku jest rurka w butelce odpowietrzająca i ciezko ja bedzie potem umyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jalka teraz mi sie cos przypomniało. Jak leżałam w szpitalu po porodzie to leżała ze mna dziewczyna której synek też nie umial złapać cyca i okazalo sie ma za krótkie wędzidełko, mial krociutki bezbolesny zabieg i już było dobrze. Ty bylas z nia u lekarza z tym problemem? Kurcze szkoda maluszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniapik86
hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo na forum, szczerze powiem ze szkoda mi czasu na siedzenie na kompie, w momencie jak mala spi, wole cos porobic dla siebie, dodatkowo odciagam mleko laktatorem non stop bo mala nie chce ssac piersi a mam duzo mleka, wiec odciagam regularnie i daje jej z butli, a to tez troszke czasu zajmuje. U nas oczywiscie problemy z brzuszkiem ale jak czytam to duzo z was ma takie "przejscia" ze swoimi dzieciaczkami.Mysle o tych kropelkach Sab Simplex, czy ktoras z Was je stosowala bo cos mi sie wydaje ze chyba tu o nich czytalam ale nie jestem pewna.Bylismy u Pani doktor i dala nam jakies Bobotic ktore w ogole na moja Natke nie dzialaja, a mialam wrazenie ze jest jeszcze gorzej:( nie moge patrzec jak ona tak cierpi i nie moze puscic baka, napina sie strasznie, czerwona przy tym masakrycznie jest i pozniej placz.Ogolnie jest strasznie spokojna, poza wlasnie takimi histeriami zwiazanymi z tym brzuszkiem. Teraz wlasnie siedzi z mezem:) ogladaja tv, tzn maz oglada, mała spi, goraco strasznie, siedzimy w domu wszystko pozamykane, pozaslaniane, zeby sie mieszkanie nie nagrzalo. Na maila wrzucam zdj Natki:)mala konczy jutro 1 miesiac :) jak to szybko zlecialo:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co moze byc przerwa 2,5 godziny np. Przepajam ja tez troszke woda, normadic nie wiem czy pozostane przy karmieniu piersia bo dzis z ciekawosci az sciagnelam, w nocy karmilam troszke o 3 nad ranem i do 8 nie pila piersi , wlaktatorze bylo z obu 30ml to jak ona ma sie najadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmilabym faktycznie bo to fantastyczne ale zeby sie najadala, a ja karmie i czuje obie piersi flaki,ona krzyczy ja sie denerwuje.Trudne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ja mam te butelki pisałam jolce alw nie wiem czy przeczytała. Ja jestem z nich bardzo zadowolona a mycie nie jest az takie uciążliwe najlepiej id razu po jedzeniu umyć po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
brzuchatka pocieszyłaś mnie :-) dzisiaj zamawiam ! mi poleciła właśnie doktórka :-) ewinka to super że oki!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja stosuję sab agata też. Jestem zadowolona chociaż nie wiem czy to taki super specyfik czasem pomaga czasem wydaje mi sie ze nie bo mała i tak nie umie sie wybączyć... My je podajemy jak cos sie dzieje dopiero czasem kna fajnie po nich spi ;) moze nie zawsze chodzi o bąki po prostu albo dajemy za malo i dlatego nie działają te krople nie wiem ale zawsze mamy przy sobie jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Brzuchatka a kiedy to dziecko mialo zabig na wedzidelko moja ma wlasnie krotkie dostalam skier do foniatry ale nie poszlam :/ przez nie ona chyba nie lapie piersi :/ dziewczy karmcue laktator nie wyciagnie tyle co.dziecko bo dziecko ssue o wiele mocniej wiec tym sie nie sugerujcie Gosciu moja nigdy 3h nie wytrzymala normalbue karmie co 2h i nic jej nie jest mojej szwagierki mala potrafila sie budzic co godzine i lekarz kazal.karmic na zadanie wiec dawaj jesc jak chce i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asik a twoje malenstwo kiedy sie rodzilo. Pediatra mowil ze co godzine sztuzne mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik możliwe ze nie lapie właśnie przez te wedzidelko ale nie oszukujmy się ja sama to widzę ze jak dziecię poznalo butelkę to gorzej ssie. Gościu jeżeli cię to pocieszy to ja nigdy nie ściągnęłam z obu więcej niż 30ml a jak scisne to czasami pryska. Też się zalamywalam i nadal mam takie chwile ale wszystko idzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Tak na sztucznym kazal tak bo innaj rady nir bylo pic nie chciala wiec nir chodzilo o pragnuenie .. moja tez 2h to max :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co myślicie o dermo rollerze na rozstepy ? Mogę już smarowac cZymś blizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×