Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 33ona
hej Asik- ja kiedyś byłam spedytor-logistyk- teraz siedzę bezrobotna mój je co 2h i teraz płacze, spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Filip dzisiaj 3.30, 60ml 7.30, 90ml 10.20, 60 ml , 13.15 90ml ,16.00 60 ml, 18.00 60ml także mało, ale ja jako dziecko mama mówiła że byłam straszny niejadek. Mały ma skazę białkową i kąpię go w emolium i na zmiany skórne jest ok ciemieniuche też tym myje i od razu wyczesuje i jest ok. Jeśli chodzi o pracę zawodową to pracuję w PZU SA specjalizuje się w ubezp. Komunikacyjnych także służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem handlowcem sprzedaje stal thyssen kruup nazwa firmy jakby wam się chciało w necie s prawda. Mój juz śpi może jeszcze się przebudzic a le cyc luli luli i dalej będzie spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Filip dzisiaj zjadł 3.30 90ml 7.30 60ml 10.20 90ml 13.15 90ml 16.00 60ml 18.00 60ml także nie za dużo ale przybiera ładnie dzisiaj go ważyłam i ma 5500 kg. Dziewczyny a jak wasza forma po porodzie szybko doszłyście do swojej wagi ? I czy faktycznie po przestaniu karmienia piersią waga poszła wam do góry.? Mam ambitny plan zapisania się na zumbę od września mam nadzieje że wytrwam w postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
TTT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Miałam jakiś problem z wpisami dlatego poszło część podwójne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Cześć dziewczyny, ja to dzisiaj oddałam mój i m telefony do naprawy bo jakoś odciągałam odciągałam aż zaraz umowy się pokończą :D Darianna ja również pracuje w firmie ubezpieczeniowej ale bardziej przy szkodach i windykacji :) Dzisiaj Kubuś miał dwie nanie - Babcie i Prababcię która śpiewała piosenki religijne hehehehe Ogólnie wkurzyłam się na m ... na sucho zaczął mu nosek czyścić i On się dziwi, że płacze - masakra ... zamiast się zapytać to na własną rękę ... brak słów i jeszcze się dziwi, że ja zła :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
ja od maja 2013 r.nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Cześć dziewczyny,muj też tak jak u Asik niemal że identyczny rozkład karmienia,u nas poprawa,pomógł wózek a raczej bujanie Miłoszka dzisiaj nawet się bawił grzechotkami leżąc w nim,strzela już takimi usmiechami że dzisiaj byliśmy z mężem w szoku,widać skok rozwojowy u niego,Ilonek ja też piore w ciuszki w naszym proszku z tym że właczam 2 x płukanie i żadnej wysypki niema więc ktos tu robi reklame loveli heheh, co do kolek są ale złagodniały dalej podaje espumisan 100 do każdego karmienia i mały pruta po nim ze hoho ;-) męcżą go jescze te gazy. Ja z zawodu jestem cukiernikiem,ale nie pracuje w zawodzie bo cięzko z pracą,pracuje w przetwórstwie rybnym ,zwijamy koreczki,i sledziki różnego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ASIK
Kruszynka torta mi sie zzachcialo :D dobrze ze juz w miare oki Nomadic heh zobaczysz co bedie jak bedzie nastolatkiem podejrzewam ze teraz to mamy miło ;p Darianna a ile ma Filipek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
hej my już po chrzcinach wszystko się udało było fajnie, Krystianek grzeczny, w kościele się rozglądał, na sali wszystko go interesowało, zobaczy coś kolorowego to biegnie do tego az nie mozna go utrzymac. Nic nie płakał, troszkę pod koniec bo juz zmęczony byl. do domy wrócilismy przed 7. Zaraz wysle nasze zdj na pocztę. na fb juz wstawiłam:) Krystian jest duży i nikt nie wierzy że nie ma jeszcze 3 mies bo wygląda na pół roku. wazy ok 8 kg Ja was codziennie czytma ale nie mam kiedy pisac bo wolne chwile chce spędzac z małym on teraz dużo sie bawi, pokazuje mu zabawki, wszystkiego jest ciekawy. A czasem chce coś tu napisac ale zaczynam i nie pamietam co miałam na mysli heh:D ja w dniu chrzcin dosstałam okres z rana, szczęsciara ze mnie co:O to jak 6 w totka, nie miało kiedy tylko akurat wtedy, a leci ze mnie jak nie wiem. powrót do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu mam pytanie bo z lewej rączki tam gdzie miał szczepionkę to dzisiaj krewka poleciała i widać, że jego boli czy mam się martwić ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zawodu jestem kosmetyczką, ale przed ciążą pracowałam w sklepie spożywczym. A żeby było śmieszniej pod koniec września 2013 r zaproponowali mi awans na zastępcę kierownika a 2 pazdziernika dowiedziałam się, że jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi ale z blizny po gruzlicy bo chyba nie z ranki po szczepieniu ostatnim bo po takim raczej nie powinno byc sladu , jesli z bcg to jest ok bo pewnie sie krwiaczek zrobil i wyciekla teraz ta krew u mnie tez byl krwiaczek ale krew wyschla w srodku i teraz jest sine takie Dziecwzyny czy u ktorejs z was tzn u dzieck nie ma i nie bylo sladu po szczepieniu na gruzlice - chodzi o to po urodzeniu na lewej rączce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek ja dowiedzialam sie 29 wrzesnia pamietam to jak dzis wrocilam od tesciow i szwagierki i tak patrzylam na jej coreczke ( a dodam ze zaszlam w ciaze za 2gim razem pierwsza proba byla nie udana - juz myslalam ze bezplodna jestem .. wariatka) no i tak patrzylam na nia i bardzo chcialam byc w ciazy wrocilismy na wieczor a ja mialam takie testy za 1zl z neta ciazowe i mysle a co mi tam zrobie , chociaz niby trzeba z porannego moczu i bylam chyba 4-5 dni przed okresem dopiero, no i zrobilam patrze a tam bladziutka kreseczka sie ukazala i biegne ze lzami w oczach do meza , on robil kanapki a ja mu pokazuje a on nic nie widze heh :) na drugi dzien poszlam zrobilam bete i byla juz 40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
u małego jest taka sino czerwona plamka po szczep gruzlicy Ja pracuje w sklepie odziezowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Asiu trochę mnie to uspokoiło. A ja uczę się finansów nawet nie wiecie jak się nie chce mi się uczyć ehhhhhhhh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
asik pamietam te czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina dzięki. :) tak tez poczynimy jutro z tym linimagiem, buźkę jej posmarowałam dzisiaj wlasnie emolium, uczulenia nie,zauważyłam, wszystko ladnie schodzi :) mi też by to wygladalo na skazę białkowa, ale nie jem już prawie 3tyg niczego, co by mogło ją powodować (przez problemy brzuszkowe). I faktycznie raczej na pewno jest uczuleniem na oliwkę bambino. Bardzo dobrze, bo juz nie wiem co bym jadła jakby sie to okazało alergia pokarmowa :D Odstawiliśmy oliwke i jest poprawa. A po kremie oilatum w ogóle buzia już prawie jak marzenie :) ja z zawodu jestem architektem, rysownikiem i nauczycielem rysunku :) moja Mała je z piersi co 2-3 godziny z wyjątkiem wieczora kiedy ma przerwę 19-1 czyli6godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia oj ja tez pamietam hehe malo nas zostalo z tamtych czasow chyba tylko my dwie bo oczekujaca pozniej dolaczyla jeszcze ... i eszcze powiedz co stosowalas na ciemieniuche bo Dzikidzik dzis pytala a chyba Ty cos stosowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik mi taki test za 1 zł z Allegro pokazał blady pasek na tydzień przed terminem @. I też myślałam, że jestem bezpłodna z tym, że my się długo staraliśmy i dwa razy wcześniej poroniłam wczesne ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Was dołączyłam w 12 tc, ale wcześniej czytałam namiętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
my jak bylismy u ortopedy dzisiaj to znjapma ma synka8miesiecy a mniejszy od Igorka;) dziwila sie ze on ma dopiero3miesiace:p od dzisiaj przez miesiac mam podawac2amp wit d a pozniej sie okarze.maly super trzyma glowe na brzuchu potrafi juz dluzszy czas takk trzymac i rozglada sie na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dzięki dziewczyny za pocieszenie, cala sobą wierze, ze wszystko się z czasem unormuje. Z zawodu jestem handlowcem, pracowałam za biurkiem jako wagowa i fizycznie na magazynie z ubraniami. Teraz t jestem bezrobotna:( Mało wasze dzieci jedzą, nie wiem ile mój wycyca z cyca:) ale na noc ma butle 120 plus cyc bo przy nim zasypia. Flavia super, ze się udało. Nasze maluchy są podobne mój też wygląda na pol roku a nie ma trzech miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik pisałaś, że Milenka przestraszyła się jak kichnęłaś. I od razu mi się przypomniał coś z czego często się z mężem śmiejemy, ale wtedy nam nie było do śmiechu. Pola miała atak kolki, biedactwo zwijała się cały dzień, płakała strasznie i nic nie pomagało. Postanowiliśmy ją wykąpać ( bardzo to lubi i bąki puszcza w wanience ). Jak ją rozbierałam była, aż granatowa ztego płaczu, ale wsadziłam ją do wody. I nagle cisza. Dziecko się uspokoiło. Polewałam jej brzuszek wodą a ona wzdychała zadowolona. I w momencie jak miałam ją wyjmować spokojną i uśmiechniętą, mąż głośno kichnął. A ona strasznie się wystraszyła i zaczęła wiszczeć na cały blok. Do wieczora nie mogłam jej uspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek my juz kilka razy mielismy taka akcje nie wiem co jest w tym kichnięciu haha Nomadic mi sie wydaje ze moja normlnie je a nawet duzo na op jest napisane ze 2-3mc 6x120 =720 moja zjada ok 800 czyli tyle co powinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
żel na ciemieniuche z emolium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Hej dziewczyny:-) Ja byłam dziś po receptę na rota jutro będzie już w aptece i 1.09 się szczepimy . Ale się rozpisalyscie:-)ale już nadrobilam Flavia w końcu się odezwalas :-) fajnie że jesteś zadowolona z chrzcin. Jolka podziwiam cię,że ogarniasz tyle dzieci i dom:-) My z mężem zawsze śpimy razem nawet skłóceni,wg mnie jak się nie śpi razem to jet źle,mi się źle śpi samej jak on np,idzie na noc. Ja z zawodu jak Ilonek też kosmetyczka :-) Moja od wczoraj bardzo marudna, mógłby to być skok rozwojowy?asik kiedy są te skoki? Moja właśnie je,mam nadzieję że zaraz zasnie,jak ustnie teraz do wstanie po 2 i po 5. A jak po 22 to po 3 i po 6. My dziś wciąż walczymy w ogrodzie,przeraża mnie ile tej robert jest,m miał wolne więc dziś dużo więcej zrobiliśmy. Mi zostało 6kg do zrzucenia,może jak skończę karmić to pójdzie szybciej bo będzie jakąś dieta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×