Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość asik bez log
ja to piwko i Reich ogladam z mezem :D chcialabym tak wcxzesnie moc usnac a wczoraj jak mala zasnela przed 20 to wstala przed 3 zebym poszla odrazu spac to ho ho ;p ale mam kolezanke co o 19 juz spi a zima to i o 18 :D niezla jest heh a jej maz wraca z pracy i idzie do pokoju do babci spac zeby sie malym nie zajmowac a pozniej o 22 wraca do lozka i dalej spi , fajne malzenstwo nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprasowalam i ogarnęłam padam. Mój z pół leżącej odrywa się do siadania głowę i ramiona lekarka mówiła ze nie pozwalać za dużo bo jest silny porostu Kubuś to był taki mało ruchliwy. Mój z boku na brzuch się położy pewnie ze nieświadomie i unosi przy tym głowę ale potem płacze bo nie umie sobie poradzić. Oczekująca a gdzie ta noga ciebie boli?? Jak tata kiedyś pisałaś ze ma coś z nogą ?? Ewinka kiedy wracacie, a Staś chyba malutki jeszcze się tobie mieści w ten kombinezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi2
MamoK, a czemu jelp nie odpowiadał Ci? Ze względu na zapach? Ja piorę w jeelp, a płuczę w loveli i zapach zostaje z płukania. Jeżeli chodzi o dopieranie plam itd przez jelp to rzeczywiście masakra, ale tak jest z delikatnymi proszkami. Zawsze zapieram najpierw odplamiaczami jak jest plama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej testowałam te pieluszki z Lidla, dla mnie porównywalne do oryg.pampersa.Mi się wydaje,że mały ma wilgotną pupę we wszystkich jak mocno nasika -wczoraj byli goście,aż w końcu poszłam spać po 22iej, zropiłam jedzenia fool,ale cały dzień w kuchni, mały to płakał,to podrzucałam dla m i tak w kółko, jeszcze tyle ludzi musimy przyjąć, dopiero tak naprawdę się zacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja piorę w lovela- dla mnie zapach dziwny, raz czy dwa uprałam w pralce z naszymi ciuchami z proszkiem pół na pół z lovelą. -2letnia dziewczynka-wczorajszy jeden z gości- podała ogórka dla małego do buzi i mówi,żeby jadł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek my mamy równe dzieci ale moja nie taka zdolną. Glowke trzyma super jak mam ją na rękach to nie muszę trzymać główki. Jak ją kładę to przykurcza brodę do klatki tak że nie leci jej głową i na boki się przewraca i tyle:-) 90% czasu się śmieje:-)i zdarza jej się że powtarza za nami:gry,bu,gu,itd:-) Ilonek zawsze jakiś gość się przyczepi,a jak z mężem? Oczekujaca a jak z teściowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wasze dzieci mają tak że bardzo szybko kręcą główką,tak jakby nie wiedziały na co chcą patrzec? Moja tak czasem robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK wracamy jutro:-( a tak jest fajnie... No Staś na pewno mniejszy od Michasia,on sie urodzil z waga 3200,wiec juz na starcie byl mniejszy,teraz nie wiem ile waży pewnie ok 7kg,ale dowiemy sie w piątek bo wtedy idziemy na szczepienie,przed tym jeszcze nas czeka badanie krwi kontrolne,bo ma neutropenię.a ten kombinezonik to ja mam rozmiar 62! Chociaz nogi juz jak getry bardziej bo takie grubaski,ale do chusty ten kombinezon jest idealny,w ogóle bardzo bardzo go lubie,szkoda,ze nie zrobia takiego w grubszym wydaniu.poza tym jeszcze nosi rozmiary 62 z h&m, tylko niektóre mamy 68. pisalyscie o organach,w Polsce jest takie prawo,ze mozna pobrać od każdego zmarlego organy chyba,ze rodzina powie,ze on wyraźnie sobie tego nie życzył,to niby ma byc zdanie zmarlego ale czesto jest tak,ze rodzina tak mówi,no nie chce.u mnie wszyscy wiedza z bliskich,ze jakby co to maja zabierać wszystko,wlacznie z oczami.ja w ogole jestem za roznymi takiemu...jestem w banku szpiku,jakie wielkie byłoby moje szczęście jakby kiedyś zadzwonili i okazałoby sie,ze moge pomóc..oddaje regularnie krew honorowo,juz 10litrow oddane..teraz ze względu na ciaze mam juz roczną przerwę:-( ja piorę tylko w dziecinnym proszku,w loveli a płyn mam biały jeleń ,mam oddzielny kosz na pranie Stasia i to raczej nasze rzeczy piorę z jego w jego proszku niż odwrotnie:-)nie ma uczulenia,ale ja tam wole prac w mniejszej ilości chemii. ostatnio przed chrzci,ani dostaliśmy pokute,żeby chodzic co niedziele do kościoła do końca września,wiec szykujemy sie teraz i idziemy na 9ta,pogoda mimo prognoz,ze będzie padać codziennie jest piękna,tz,.nie pada i jest slonce,bo oczywiscie wiatr i rześkość tez jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
mamo kubusia tacie cale szczescie noga sie wygoila,a mnie boli od biodra do stopy ze stac niemoge:/kasiu tesciowa jaka byla taka jest niestety jedynie dla malego mila jest.moj wstal o3i zjadl i zasnal i wstal o6 zawsze wstaje przed budzikiem jak nastawie:)u nas leje dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak prałam w jeelp to nie dawałam płynu może dlatego mi nie pasował. Ewinka ciesze się ze urlop udany my za rok jedziemy z maluchami. Mój jest 68 oddam siostrze m ojej bratowej bo urodziła chłopca a wiem ze nie może sobie na wiele pozwolić ciesze się ze mogę komuś oddać te rzeczy i ze wiem ze ta osoba będzie zadowolona. Dziś od rana Kubuś mi na złość robi jeżu kiedy się skończy ten bunt i ta zazdrość. Mam nadzieje ze jak pojdzie za tydzien do zerowki to ze nie bedzie gorzej.Nomatic jak starszy syn po powrocie?? Dziś m na rybach musi "biedny" wypocząć:(, wkurza mnie bo ja nie mam jak wiem ze butla by uratowała mnie ale póki jest w cycku niech pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka nie chce się wracać:-) a mały się uspokoił?bo pisalas że był placzliwy. Oczekujaca a plony już wszystkie zebrane? Co do organów ją noszę w portfelu taka kartę "wolna wolą" i tam moje dane i pisze że w razie mojej śmierci moja wolą jest aby organy i tkanki zostały przekazane do transplantacji,choć0c moja rodzina tego nie pochwala,z braćmi oddajemy krew i jak ewinka jestem w banku szpiku. Mam koleżankę która bardzo pomaga chorym i biednym i np specjalnie zapuszcza włosy żeby oddac na peruki dla dzieci,podziwiam ją za jej działania. My wczoraj zasadzilismy dęba dla zuzi:-) będzie rósł razem z nią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
jolka piore w płynie bobini, tani, wydajny i ladnie pachnie.mamakubusia tak to jest z chlopami, oni wiecznie musza odpoczywac a my w domu nic nie robimy tylko siedziemy i bąki zbijamy, ja tez bym chciala zeby mi na pare godzin zajal sie malym, zebym na spokojnie ogarneła wszystko ale gdzie tam,choc on grzeczny jest ale wazniejsze sa gry na ps3.Pospaliśmy do 8 dziś. Tez czytałam o tej przerwie ale czasem sie u nas nie udaje i pije po 2,5 h , ale jak brzuch nie boli to nie widze problemu jakoś większego, na wode moj sie nie nabierze. u nas tez pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaK tak to jest z facetami :) Mój mąż wiecznie zmęczony i niewyspany, a ani razu nie wstał do małej w nocy. Kasia gościem się nie przejmuję, niech sobie myśli co chce. Nie zgodzę się tylko, że mała robi to nieświadomie. Wcześniej kładło się ją na brzuch to leżała. Teraz od razu zaczyna się bujać i przechylać w jedną stronę żeby się przewrócić. Moim zadaniem nie chce leżeć na brzuszku bo jej za ciężko. Pola jest strasznie żywa, minuty nie poleży spokojnie, ciągle czymś macha, jak leży na leżaku a nad sobą ma łuk z zabawkami wywija jak w transie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze do następnej libacji alkoholowej hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kasia plony zebrane,ale ciagle zbieramy maliny,jeszcze zostaja nam ziemniaki i buraki curowe i pozniej trzeba wszystkie maliny wyciac oplewic zawiazac wiec pracy do zimy mamy.moj pewnie wqazy7kg,jutro wyniki na wit d,potas i fosfor mam nadzieje ze beda dobre bo boje saie krzywicy.Igorek teraz szybciej zasypia maxc o22 i spi od rana do poludnia.ja piore w loveli ale kiepsko odpiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pada, więc nici ze spaceru. Zamówimy coś do jedzenia i pooglądamy filmy. Gościu nie wysilaj się bo nie robisz na mnie wrażenia, tak się składa, ze powtarzasz to co sama napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na mnie robi wrażenie twoja g.....a, pamiętam jak pisałaś że po ostatnim ciągu mąż na przeprosiny zabrał cię do pizzerii, żenada najpierw Cię zwyzywał i wkupił się w łaskę pizzą:) Coś pisałaś o 7 letnim związku z tłuczeniem talerzami to Cię chyba niczego nie nauczyło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy się jutro pokłócić ok? Bo jest niedziela i chcę ją spędzić z mężem alkoholikiem i córką, która się przewraca z brzucha na plecy a nie powinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę z gościa bo mnie też ktoś zaraz zaatakuje... Nie ładnie gościu i raczej jesteś jedną z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też dzisiaj pada,a na 13 idziemy wszyscy do kościoła,będzie odpust.Wygląda na to,że to już koniec lata..Mąż dzisiaj kończy 3 tygodniowy urlop i jutro do pracy.We wrześniu ma dostać 2 tyg.urlopu ojcowskiego.Chciał zaraz po urodzeniu małej-ale szef mu nie dał-obiecał że we wrześniu.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj mial wziąć we wrzesniu ojcowski ale jedna osoba poszła na l4, licze, ze weźmie w październiku. Gościu, zazdrość i złośliwość przez Ciebie przemawia, nikogo nie ruszają Twoje durne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczeta jak szybko wasze dzieci byly na zakupach w centum handlowym,moja zaczela 8 tydzien a ja nadal sie czaje,boje sie zeby czegos nie zalapala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosciu uwazam ze troche nie na miejscu jest poruszanie sytuacji ktore dla kogos moga byc bolesne , mozesz miec swoje zdanie ale trzeba miec tez troche taktu, ktorego tobie ewidentnie brak co do tego ze to jedna z nas to watpie ze ktoras ktora pisze z nami regularnie raczej takie co czytaja i nie pisza .. takie moje zdanie co do przewracania Ilonek moja ie nie przewraca jeszcze :D ale 3 razy jak ja pozylam na brzuszku na poduszke to tez sie nakiwala i sie przewrocila ale to nieswiadomie heh :) rozwojowo w sensie ksiazkowo w 3mc na boczki dziecko zaczyna sie przewracac a w ok 5 z brzuszka na plecki a nie pamietam czy na odwrot to chyba pozniej ale nieistotne bo to na szczepieniach sie sprawdza wiec mozesz powiedziec na nastepnej wizycie ze sie probuje juz obracac niech lekarka zerknie na napięcie mięsniowe na wszelki wypadek ale pewnie porpostu jest silna dziewczynka i lekką i jej łatwiej :) Agata przeczytalam pobieznie i czytam : siedzimy i puszczamy bąki hahah :) jha tez uzywam bobini kocham ten zapach , jak cos z ciucha kupuje to piore w zywklym i do plukania dzieciecy daje i rzeczywiscie kiedys pralam bez plynu ale mama mnie uswiadomila ze trzeba dawac plyn do plukania myslalam ze te proszki dlka dzieci sa wystarczajace ja wlasnie wrocilam z galerii bylam sama kupila w 5-10-15 fajne spodenki ze spodniczka z tiulu no i troche kosmetykow w superpharm , przyjechalam a mala juz po kupie byla uf haha :) i pogadalam z nia wyszlismy na chwile z pokoju wracamy a ona juz kima :D a dzis wstawala 3 i 6 milutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Gosciu moja nie byla jeszcze w galerii bo ja jak pomysle ze bede musala jezdzic z calym osprzetem zeby mleko zrobic to mi sie odechciewa a jeszcze zeby ona jka glodna to jakos normlanie sie zachowywaala a to odrazu wiszczy i potem uspokoic nie mozna , ale zebym karmila piersia to bym sie nie czaila , kazde dziecko kiedys sie przeziebi takie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co tyle szumu, właśnie czytam poradnik Pierwszy rok życia dziecka i co znalazłam "w czwartym miesiącu swojego życia niemowlę przewraca się z brzuszka na plecy" jakieś dziecko zrobiło to dwa tygodnie wcześniej i tyle krzyku... Nienormalne jesteście i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma skończone 3 Mc był w galerii pizzerii restauracji w szpitalu jak jeździłam ma kontrolę spał ze mną i Kuba w łóżku jak mieliśmy katar myślę że galeria i inne skupiska ludzi nie są dobrym miejscem dla maluchów ale nie możemy dać się zwariować. Ja zawsze po odwiedzeniu takiego miejsca zanim wezmę małego na ręce to przebywam żelem Carex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemywam Dziś nie jest mój dobry dzień w przeciwieństwie do wczoraj wyszłam na spacer i po 30 min Michał się obudził koniec spania i ryk wiec musiałam go nieść pchać wózek i trzymać Kubusia za rękę wróciłam wkurwiona i mokra od potu. Na Mam Dość Jeszcze Kuby hulajnoga W Wózku Jechała Czasem Jest Ta Ze Się Ma Tego Dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona twierdzi że jej 2miesięczne dziecko przewraca się z pleców na brzuch, bo to że z brzucha na plecy to może bym uwierzyła..... Widać że to ściemniara bo kiedyś pisała że jej brzuch jest już jak przed ciążą a niedawno że jakiś 'kwadratowy i odstający'.... Publiczne forum więc pisać może kto chce i co chce :) To może w ramach niedzieli rozpracujcie flaszkę razem zagryźcie słoninką, popadajcie jak muchy a dziecko poturla się i światło zgasi:) buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×