Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
wiecie co moja znajoma wstawila zdjecia z Malediw .. co za cudne krajobrazy , ogolnie nie wiem za co oni jezdza w podroze ma meza hiszpana i ciagle praktycznie gdzies jezdza i to do takich odleglych fajnych miejsc , nie wiem wogole czy oni pracuja bo kto by dostal tyle wolnego zeby jezdzic ciagle .. ludzie to maja zycie a tak to tylko praca dom .. i poznbiej budzisz sie i masz 67 lat i dostajesz tys zl emerytury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Zuzia słodziakowa :D Kasiu ile ona wazy jakie ma pulchniutkie rączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hehe, moj to samo, kopie i macha nogami jakby miał zerwac ta karuzele i robi taka skupiona mine, wciąga dolną warge.Byłam u lekarza i nikt mi tego nie nastawi,musi sie zagoic samo ale juz jest lepiej od kiedy nie cwicze, musiałąm ją podraznic.AAAJ ja też stawiam na brzuszek, moj sie tez wierci jak chce possac smoczka, jęczy, musze wstac i mu wlozcy i zasypia.Ilonek fajnie, ze masz kolezanke tak blisko, ja musze jechać zeby sie spotkac, takiej z dzieckiem nie mam w pobliżu mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
acha mialam napisać o pracy, do czerwca ubiegłego roku pracowałąm z firmie ubezpieczeniowej Warta, ogólnie 5 lat, ale z szefem sie nie zgadzalismy, wrecz klocilismy sie bo czasami musiałam po 12 godzin chodzic w okresie swiatecznym, caly grudzien i raz mnie w****il i potem mnie zwolnil bo nie przyszłam jak mi z dnia na dzien wyskoczył ze mam przyjść na 12 w weekend, sorry tak sie nie robi, to bylo poza moimi obowiązkami, ale cóż. Od lipca byłam na stażu w przychodni jako recepcionistka, ale zaszłam w ciąze i niestety nie miałam szans na etat tam w takim wypadku, poznałam tam super laski, do dzis mamy kontakt a ten cały prezes obiecal mi tam stanowisko po urodzeniu synka, zobaczymy, do października musze byc z nim w domu, potem mama sie nim zajmie, a ja wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
my jutro idziemy sie z wazyc do kolezanek obok bo niedalko mnie otworzyli nowa poradnie i moje kolezanki lekarka i plg przeszly tam od nas , to moge sobie spacerem chodzic na wazenie chociaz w sumie roznica tu czy do mojej poradni pojsc do pewnie jakies 10 minut ale po co mam patrzec na szefową hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
agata,może zmień smoczek na szybszy skoro mała tak wolno pije i przysypia?Ja zmieniłam na szybki,tam jest oznaczenie powyżej 12 miesiąca.Ale Madzia ładnie i szybko z niego pije,nie ksztusi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
o Agata to fajnie praca w przychodzi jest milutka ;p my to z ta moja kolezanka planowalysmy razem ciaze wlasnie zeby bylo razniej ale tak sie nie zgralo ze miesiac roznicy ale i tak dobrze , mamy do siebie ok 4km bo ona mieszka na wsi pobliskiej a ja juz mieszkam na wylocie prawie z bialego :D i musze wam powiedziec ze fajna sprawa miec kogos z dziecmi w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ojej Jola powyzej 12mc ? to nie za duzy ? moja ma powyzej 3ciego mc a do jakiej to butelki taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
zmienilam smoczek, ale wypil mi raz 150ml mleka w 5 minut, czy 4 minuty i zaczal ryczec bo tak szybko zjadł ze nawet nie zauwazyl,ze juz ma pelny zolądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
hahaha Agata dobre :D a wiecie ze do mozgu dopiero po 30 minutach (u doroslego czlowieka) dociera uczucie sytosci wiec przez 30 minut mozna jesc i jesc i jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hehe no właśnie :P, a Zuzia słodka, jak pieknie głowke trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiq my na pewno emerytur nie będziemy mieli :P przy takim rządzie to żal ... nie wiem kto głosuje na POtworów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
ten szybki smoczek ma taki sam kształt jak ten wolny,tylko otwór jest większy.To canpol babies,smoczek okrągły.Ma kształt stożka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi to nie przez PO naparwde z dwojga zlego lepsi oni niz ... bo oni mysla przyszlosciowo mozna by bylo nie podosic tego wieku ale to dopiero byla by tragedia pozniej a druga partia rzadzaca mysli o tym tylko co jest tu i teraz , chociaz uwazam ze te sam wiek to nie tedy droga mozna bylo np zabrac mundurowki z buzdzetu itp za to sie wziac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
a ja nawet nie myślę o emeryturze tylko o tym żebym wojna nie objęła naszego kraju.Skoro Putin powiedział że chce przejąć wszystkie kraje nadbałtyckie a Żyrynowski mówił że zmiecie polskę z powierzni ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wez Jolka nie strasz ;p... ja mam ksiazeczke wojskową .. nic nie bedzie bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda, PO najgorsze zło !!!!!!!!!!!! podniesiony wiek emerytalny, coraz większe podatki nakładają, podnieśli VAT np na ciuszki dziecięce z 8 na 23 !!!!, wszyscy uprzywilejowani ludzie dostają mega pieniądze, jak widzę Donalda Tuska w TV to mnie trzęsie mówi( z uśmieszkiem swoim ), że w Polsce dobrobyt a dlaczego ludzie nie chcą mieć więcej niż dwójkę dzieci ? bo ludzi nie stać!!! ceny wzrosły o 30 % ... niektóre o 50 %. PO jakiego i jak PiS wtrącają się w sprawy Ukrainy i "pożyczają" 20 mln ? zamiast wspierać Państwo Polskie i tylko wyjeżdżają w delegacje i wydają NASZE pieniądze !!! Rząd Polski robi wszystko to co nie trzeba ... chcą być podobni to wszystkich państw UE tylko nie robią jednego nie podnoszą wynagrodzeń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
ja głosowałam na Palikota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma jakieś przekonania, mi np. rządy PO odpowiadają, bo pamiętam co się działo jak rządziło PiS, ale mniejsza z tym. Dziewczyny koniec tematu polityki, bo będzie kłótnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Cześć dziewczyny my właśnie po spacerku. Teraz tylko butla i drzemka, a ja zjem w końcu śniadanie. Jeśli chodzi o ząbki to mój siostrzeniec miał 1 jak miał 3 msc. Filip też ostatnio strasznie szoruje po dziąsłach i zaczyna się ślinić strasznie no może pójdzie w ślady kuzyna. A Filip też dużo kicha pytałem się lekarza to powiedział oczyszcza się tak a często dlatego że ma za sucho i trzeba zwilżać wodą morską. U mnie z tą wagą to jest tak że po porodzie ważyłam mniej niż jak przed oczywiście nie za dużo no tylko 1kg teraz zaczynam z wagą iść do góry i mam już na górkę. Zastanawiam się czy to nie też dlatego że przestałam karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje dziecko śpi, uwaga, uwaga już pół godziny! I jest to tak dziwne, że sprawdzałabym czy na pewno żyję, ale po mieszkaniu roznosi się głośne chrapanie. Wasze maluchy chrapią czasami? Moja waga spadła do tej przed ciążą ( z tym, że do wybitnie chudych nie należałam ), a teraz się... podnosi :) Piersią karmiłam pierwszy miesiąc ( ściągałam mleko laktatorem, dokarmiałam mm ), a chudłam sama z siebie równo dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
Ilonek,może maluch ma za wysoko główkę albo leży na wznak.Daj główkę na bok to przestanie chrapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
moja nie chrapie ale jak mocno spi to wydaje takie odglosy hehe no przetrzymalam ja do 2,40h w sumie plakala ale polozylam do lozka i poszlam melko robic to patrzyla sobie spokojnie w kruzele moglam przetrzymac jeszcze ale jjuz mleko cieple bylo 130 zjadla zobaczymy jak dalej pojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam tak po necie jakie mogą być przyczyny, że niemowlę straciło apetyt i znalazłam coś takiego jak refluks niemy. Dziecko nie ulewa, ale treść z żołądka cofa się i podrażnia przełyk. Niemowlę odczuwa ból przy połykaniu i woli nie jeść żeby nie bolało. Myślałam, że już wszystko ok z jedzeniem, ale coś od rana znowu krzywi się przy butelce. Zjadła dwa razy po 130 ml, ale nie na raz tylko przy kilku podejściach ( tak, że karmienie trwa ok 20 minut, nadpije, ponoszę, znowu trochę zje i noszę i tak kilka razy do końca butelki). Bo jak nie zęby to co? Temperatury nie ma. Biedy strasznej nie ma bo zjada po te 700 ml, ale coś jest nie tak. Po weekendzie szczepienie, ale zbiera mi się tematów do rozmowy z pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek nie wyszukaj napawrde moze ona poprostu nie chce tyle jesc , dzieci pozniej juz mnie prezybieraja , moze zmienic mleko ? moze przestalo jej smakowac nie wiem wode dajesz z glukoza jeszcze? moze mleko teraz jej za malo slodkie sie wydaje hm nie panikuj prosze :) jak bedzie jutro pogoda idz do [przychodni i ja zwaz nie trzeba umawiac sie na wizyte tylko idziesz i wazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
i jeszcze jedna rzecz takie etapy rozwojowe typu przewracanie podnoszenie glowy itp dobrze fotografowac ;lub nagrywac na kom bo czesto u lekarza dziecko nie chce tego pokazac , ja jak poszlam na szczepienie to oczywiscie Milenka zawsze na brzuszku walczy a na szczepieniu legła placem na brzuchu i nawet nie probowala glowy podniesc haha dobrze ze wogole nie zasnela tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u nas pogoda okropna wieje i leje, strach z domu wychodzić. Mój łakomczuch i śpioch zmienił się nie do poznania i dlatego się martwię. Dwa tygodnie temu wypijała do 950 ml mleka dziennie, a teraz widać, że głodna, ale nadpija i płacz. A ciepłego to nawet do ust nie wezmie, rozrabiam ciepłe i chłodzę. Pije samą chłodną wodę bez glukozy i to chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek 700ml to jest w zupelnosci odpowiednia ilosc przynamije nie bedzie problemow z brzuchem rob jej po 100ml i nie trzymaj tych 3 h i zobacz czy nie bedzie lepiej dawaj tak max co 2,5 po 100ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×