Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Hej mamy ją wczoraj umieralam na migrene,ból wymioty a nawet biegunka masakra aż spać pół nocy nie mogłam z bólu,ale już prawie dobrze. Gorąco się tu zrobiło,nie rozumiem czemu ten gość taki zamęt u nas sieje,no ale widocznie komuś się nudzi. Zgadzam się z asik że trzeba dodatkowych potwierdzen żeby wpuścić na maila. Ilonek nie reagują skoda nerwów. Współczuję wam z płaczem dzieci nie ma nic gorszego jak nie wiemy o co chodzi,moja już prawie4 dzień jest niespokojna płacze nie chce spać,nie najada się z cyca a wczoraj dałam mm to90ml zjadła i myślałam że będzie spac a ona co 2 godz wstawala, nie wiem co jej się dzieje. Non stóp ssie raczke,a ją nie wiem o co chodzi:-( U nas dziś też brzydko zimno i pochmurnie ale chociaż nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAJ mam nadzieje, że będzie lepiej wiem czasami też płacze jak nie wiem co się dzieje dziecku. My to w nocy mieliśmy atak płaczu bo flukasy miał i kurcze nie wiem co robić pewnie przez suche powietrze może macie jakieś rady nawilżacz czy co ? widziałam fajne sprzęty ale one pewnie kosztują z 300 zł hmmm drogowato trochę. No nic mój teraz leży i wkłada do buźki swoje paluszki. Czy wasze dzieci też lubią patrzeć w TV ? bo mój uwielbia !!! i nawet jak siedzi daleko daleko od TV to i tak mu się przygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka spokojna. Wczoraj odezwała się do mnie znajoma. Ostatnio pisała jak była dwa dni po terminie, że już się nie może doczekać kiedy zobaczy swojego synka. Ale jak się okazało zaszła " maleńka pomyłka " i urodziła się Hania :) I jeszcze jedna fajna sprawa z mojego otoczenia. Pisałam Wam kiedyś, że mam koleżankę, są 15 lat po ślubie i nie mają dzieci, chociaż bardzo chcą. Udało się, jest w ciąży, 9 tydzień. Na ostatniej wizycie widziała i słyszała bijące serduszko :) Hurrra :) Aż się popłakałam razem z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
ja po cc w szpitalu miałam zatrzymanie gazów.To jest niesamowity ból.Oblewały mnie poty z bólu,zwijałam się i płakałam.Położna zaaplikowała mi 3 zastrzyki przeciwbólowe,nie pomogły.Kazała mi masować brzuch i zgiąć nogi w kolanach tak żeby gazy odeszły.Ból jest wtedy taki jakby coś rozsadzało wnętrzności.Poraz pierwszy tak miałam,nie załatwiałam się wtedy 4 dni.Nie zapomnę jak wtedy cierpiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi moja w stronę tv zawsze się obraca i na komputer też. Jolka ją po cc prZez 5 dni nie mogłam się załatwić a potem robiłam to z okropny bólem. Ja miewał ataki kolki jelitowej to jest masakra pierwszy raz myślałam że umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juin90
Hej mamuski. Mam do Was pytanie. Jestem 8 tyg po porodzie i nadal plamie. Niby nie jest tego duzo, ale zastanawiam sie czy to nie za dlugo. Czy moze ktoras z Was tez tam dlugo plamila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Cześć, zdjęcia wysłałem Asik zgodnie z ustaleniami symbole maila d9. Mleczko bebilon ma ok od 3 tyg na pewno mu nie smakuje bo jest okropne rozmawiałam już z lekarzem w tym temacie i kazał mieszać z innym mlekiem i tez smoczki zmieniłam i już nie wiem co mam zrobić żeby pił dzisiaj w nocy najwięcej co wypił to 50 ml. U nas pogoda póki co ładna więc idziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
hej. Dziewczyny moje zdanie jest takie, żeby nikomu nie dawac narazie hasla na pocztę, bo gosc się wbije i będzie lipa. Ja wszystko usuwam. my dzis na szczepienie na 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianna śliczny Filipek :) fajną sesje zrobiłaś dla swojego Szkrabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianna poczytaj może o niemym refluksie, może to to? Dzieciaczki, które to mają mało jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Jestem z Zawiercia. 50 km od Katowic. Śląsk. Osiedle ładne ale moje dziecko za nic w świecie nie chce jeździć w wózku i nici ze spacerów :( w samochodzie też nie chce jeździć chyba,że wcześniej uśnie . Aaaj ja podawałam ten Bobotic forte i zaczełam pić herbate :koper włoski . Mały wyciaga ze mnie i ładnie zaczal prukac, wczensiej nie slyszalam i kolki przeszly . Wiem co przechodzisz, jaka czujesz sie bezsilna. Ja też płakałam z małym bo nic innego nie pozostało robić. Dopóki nie spróbowałam tego Boboticu i kopru włoskiego. Koper to zioło mozesz spróbować , nic sie nie stanie. Trzymam kciuki żeby malutką nic nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Usuwamy z poczty nasze zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mojej sie zmienilo chyba bo spala do 4 dzis boje sie ze przestanie przybierac jak zacznie tak dlugo spac .. AAAJ lepiej nie kombinuj z tym mlekiem bo w nutramigenie nie ma laktozy i sa inne bialka i jak teraz dasz mleko z bialkami to moze byc jeszcze gorzej ... dlatego mowilam ze nutramigen to zło ;/ Dziewczyny typu darianna gosc85 dzikidzik sa zalogowane pisza z nami to uwazam ze nie ma czego sie bac , poza tym na fb tez sa nasze dzieci :) a tak jak mowilam zeby na zalogowanym koncie potwioerdzic meila i tyle :) uwazam ze niepotrzebna jest ta cala panika , a gosc rownie dobrze moze miec haslo do naszej poczty bo moze byc jedna z nas ktora to czyta a nie pisze a miala haslo wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Darianna super :) a moze mleko glukoza dosladzac ? poczytaj czy ktos tak robil na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
jak sie boicie mozemy tez pokombinowac ze zmianą hasla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorujmy jego wypowiedzi to się znudzi ;) jak będziemy dla "gościa odpowiadać" to dla Niego satysfakcja a tak to się znudzi i pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
tez tak uwazam mimo calego wku.... nie nawiązywac polemiki i do skutku zadna z nas taka umowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
asik teraz wszystkie piszemy na pomarańczowo i wystarczy że ten "gosc" podszyje sie pod ktorąś w dziewczyn i wyciagnie hasło. ja nie robie paniki po prostu nie chciałabym żeby moje zdjęcia ktos wyciągał na kafe. fb to inna sprawa. Takie jest moje zdanie, ja na wszelki wypadek usunęłam zdjęcia moje i małego. Ja do dziewczyn ktore prosiły o hasło nic nie ma bo może to one piszą i mają dobre intencje ale równie dobrze moze byc podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Faktycznie , nie odpowiadajmy zupełnie. To pewnie jakaś sflustrowana mama bez znajomych . Odszukałyście sie na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Flavia mysle zebyscie sie nie denerwowaly to zmienmy haslo , na fb wyslemy nowe tym co maja fb a z poza osob ktore z nami pisza a nie maja fb to chyba 33ona ale jje meila mam, i kasia ktos jeszcze ?? to co ja zmienie haslo dla wszystkiego i bedzie spokoj oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikujcie do poczty hasła nie mam i nie zamierzam go zdobyć bo i po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Jak masz odwagę cywilną to napisz czy jesteś jedną z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje zdanie na temat poczty i gościa napisałam. Mnie atakuje najbardziej, chociaż odnoszę się do niego życzliwie. Przyczepił się do jednego tematu i wygląda na to, że do znudzenia będzie powtarzał, obrażając mnie przy tym. Te moje perypetie z małą to chyba naprawdę był skok. Wczoraj już było normalnie, pospała łącznie 3 godz. Dzisiaj od rana ładnie je i... znowu śpi :) Włosy mi lazą garściami, myślałam, że mnie to ominie, ale niestety. Wczoraj mąż zaproponował, żebyśmy gdzieś wyskoczyli na parę dni. Kierunek Kraków, Zakopane. Poprosi szefa o tydzień urlopu w pazdzierniuku. Jak się uda, będzie fajnie :) W końcu przestało lać, ciepło nie jest, ale wybieramy się na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno odwagi nie ma i na pewno nie napisze ;) myślę, że zmiana hasła jest dobrym pomysłem ;) zaraz mama przyjdzie i będę miała jak ogarnąć mieszkanie jupi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Haslo zmienione tylko kasi nie wyslalam z nas chyba jeszcze bo nie wiem jak ? to zrobic innym hasla powysylalam i mysle ze jest teraz oki bo nawet te co wczesniej mialy hasla a z nami nie pissza to niby dlaczego maja miec prawda? hasla wyslalam na fb a niektorym co nie maja na fb to na ich meila co wysylaly fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem jedną z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
To czego tu szukasz? Udzielasz rad, wymadrzasz sie bo co? Nudzi Ci sie? Może postaraj zmienic nastawienie do swiata i byc bardziej życzliwą, tak lepiej sie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×