Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość anusiaxx81
To wyżej to ja anusiaxx81 i nie Bierutów a biseptol słownik przekreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dziewczyny, świetne zdjecia maluszków. Flavia- pięknie wyglądałaś w dniu ślubu. Krystianek jest słodziutki :) Agata- chyba figure masz już sprzed ciąży. Swietnie wyglądasz . Resztę nadrobię na dniach. Po południ upadłam razem z małym, wstałam o 19 :) Michaś teraz śpi i widzę, ze jest o wiele spokojniejszy niż w szpitalu , czuje swoje łózeczko :) My stosujemy Bio gaje, i dali nam jeszcze przed karmieniem Delicol. Cieszę się, żę wiemy co się dzieje. Przez ten tydzień w szpitalu myślałam,że zwariuje. Ciągłe badania i ciągłe oczekiwanie w strachu na wyniki. Nie doceniałam wcześniej takiego spokoju domowego. Dopiero ten szpital mi uświadomił że trzeba cieszyc sie z kazdego dnia :) na szczęscie to nic poważnego. Dobrze jest znowu być w wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo postow duuuzo!! Cos sie popsuło i nie dodało moich wypocin. Hehe z tabelki wynika ze urodziłam największego klocka płci żeńskiej co łatwe nie było a ty Asik najdluższego osobnika. Ale waga niektorych chlopcow i tak zwalila mnie z nog dziewczyny szacun. Moja w brzuchu widac chciala jesc i rosla jak na drozdzach za to teraz wisi nad nami widmo przerazajacego dokarmiania heh biednemu zawsze wiatr w oczy. Dzikidzik ale ty mlodziutka zazdroszcze hehe....kiedy to bylo te 18 lat juz nie pamietam. Poklucilam sie z m wyprowadzil sie na gore wiec sie przynajmniej z Marcelka wyspimy. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
hej dziewczyny i nowe mamy:)niemam kiedy przeczytac tyle postow hehe.mamok wiesz bylam taka szczesliwa ze mialam Igorka juz przy sobie.dlugo czekalam na niego bo prawie rok staralismy sie.teraz moj wielgolud spi obok na lozku:)dal chociaz raz sie wyspac bo dzis niebylo pobudki:)ja padam ze zmeczenia,okropnie kregoslup boli i musze zapisac sie do ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
wogole wczoraj dzwonili do mnie ze szpitala bo pani w rejestracji narobvila balaganu i wyszlo ze Igorek niema dalej peselu i jest nieubezpieczony.przez nia musze specjalnie jechac do szpitala pisac jakies oswiadczenia.szok poprostu.przejrzalam poczte i zgadazam sie zeby narazie niepodawac hasla.agata super masz figure po ciazy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny co prawda nie czytalam i nadrabiam ale przez cala ciaze i teraz po duzo o was slyszlam i fajnie jest miec kogos z podobnymi problemamy i czegos madrego sie dowiedziec wiec postanowilam dolaczyc moze sie to jakos uda :-) nie wiem co tam Asik o mnie wspominala :-) tak czytam czytam i widze jak podobne a jednoczenie rozne sa nasze dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Wiedziałam dzikidzik,ze cos nie tak z tymi latami:-) cos mi nie pasowało,zreszta nie pisałaś jak 18stka:-) Dzień dobry dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Gość 85 cieszę sie,ze jestescie juz w domku,szpitale dla takich maluszków to nie jest odpowiednie miejsce i za dużo przeżyć... Fionek ja jako cyckomaniaczka tego forum gratuluje Ci nie poddania się i karmienia piersią,ale jak cos sie dzieje,ze Np.mala za mało przybiera to nie można miec wyrzutów i dokarmiać. Ja juz jestem przewrażliwiona ale nie wiem czy dziecko nie ma kataru,takie chrobotanie,tak bywa po ulaniu a tu bez ulania...i jak biorę fride to nic nie idzie,niby wszystko czyste..katar to chyba by cos ciekło z noska prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Stawiam Wam pyszna kawunie na poqitanie poranka. Maz mi zrobil niespodzianke i jest dzis ze mna caly dzien tak.aie ciesze. Dzis mam wywiadowke u starszej corci. Najmniejsza bawi sie w lozeczku. Dzis przechodzimy na nutramigen LGG zobaczymy co bedzie. Wczoraj mala przekrecila sie 3 razy z pleckow na brzuszek ale z brzuszka na plecki nie i strasznie sie denerwowala piszczajac takie bãki ze az bylo na caly dom slychac. Trzyma juz super grzechotki lapie te wiszace. Az serce sie cieszy. WcOraj zaprawilam sobie znow grzybki w occie. Znajomy dowiozl kolejna partie. JesCE troszke i slookow mi braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie ja nie mam nic do dokarmiania wrecz przeciwnie chetnie byl dala butle malej z tym ze ona po prostu zupelnie odrzucila smoczki a probowalam juz chyba wiekszosci dostępnych i nakarmienie jej jest po poprostu niemozliwe chyba musialabym lyzeczka to robic. Aczkolwiek stale walcze zeby i butle zalapala bo tak nawet kaszke latwiej dac czy sok juz przy rozszerzaniu. Co do katarku to ciezko by bylo ssac malemu i bylby niespokojny bo takie maluszki oddychaja tylko przez nos, moja tez czesto tak chrobocze a frida pusta i sie zastanawiam co jest przyczyna. Grzybki mmmmm ale bym zjadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek zaprasz juz mam okolo 30 sloikow teraz sie zastanawiam co jeszze zaprawic. Saatki woosenne mam ogorki w musztardzie mam i papryczke marynowana tez. Hmmm zastanawiam sie co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
AAAJ ale jesteś pracowita :) I te przetwory domowe.... mniam. Ja przy Michasiu nic nie moge zrobić. Po szpitalu gdzie byłam z nim non stop , 24h w jednej sali tak się przyzwyczaił, że teraz jak znikam mu z oczu to płacz i najlepiej an rekach. Za tydzień znowu szpital , na szczescie tylko 3 dni . Taka mała przylepa. Nie mogę się doczekać aż zacznie chodzić, moze wtedy mój kegosłup odpocznie. Ja tez piję kawusię i jem tosty z dzemem ( to mogę bo nie zawieraja mleka) Jak noc dziewczyny? Mój spał od 21.45 do 6.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek201
Hej dawno się nie odzywałam. Mój Franek 15 września będzie miał 3 miesiące. Tatuś jego ani razu nie zadzwonil ale stara się o następne z kobieta ktora ma 43 lata. Byłam z moim synkiem na USG przezciemiaczkowym i okazało się ze ma torbiela w główce do tego leży chory w łóżeczku. Ojca dziecka poinformowałam o chrzcinach ale znając życie jego starsza o 12 lat kobieta zabroni mu pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki.AAAJ a grzybki suszone?ja sama nie robię ale wczoraj dostałam od siostry kilka słoiczków grzybków,bardzo je lubię.Moja mała jeszcze się nie przekręca,coś tam próbuje ale jeszcze nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Gosiaczek nie przejmuj się. Widocznie nie jest wart Ciebie i dziecka a tym bardziej, zeby nazywac go tatą. Bo tata... to osoba która się troszczy, wspiera , wychowuje, daje poczucie bezpieczeństwa. Moja mama zawsze mówiła: Po burzy zawsze wychodzi słońce. Wie coś o tym bo w wieku 50 lat spotkała miłość po latach udręki :( Takze kochana wszystko przed Tobą i głęboko w to wierzę, ze Twój synek bedzie miał Tatę przez duże T :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek przykro mi kurcze co ci faceci maja w glowie jednym nie umie sie zajac a juz mysli o drigim. Ehh sKoda gadac. Gosiaczek spotkasz jeszcE na swojej drodze wspanialego faceta ktory bedzie super tata i facetem dla ciebie. Ja trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, Gość w domu najlepiej, a nie mial zadnych innych objawów nieloterlacji prócz tej kupy? czy niedoczytałam? AAAJ grzybki w occie, pycha ale w ciazy mialam takie obrzydzenie do grzybów, ze mama mi przywiozła cały koszyk, ja to zamrozilam ale ciagle bylo czuc tymi grzybami, no odruch wymiotny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
kurde moja wypowiedz jest uznawana za spam, cholera a tyle napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja muszę liczyć na mamę, nic nie potrafię robić w słoikach w sumie nawet nie próbowałam. Ale zajmuje się zbiorami więc jakiś tam wkład mam. Gosciu 85 a mi zabronili jeść nie tylko mleka ale tez wszystkiego co zawiera serwatkę w proszku, laktozę itp, jajek, wołowiny i cielęciny, orzechów, czekolady, ryb, większości owoców i niektórych warzyw, selera, pietruszki, przypraw gotowych, wszystkiego co ma barwniki i konserwanty itd.....i zastanawiam się czy powoli nie rozszerzać swojej diety bo czasami mam dość chodź alergolog dalej nie pozwala póki morfologia do normy nie wróci. A u Was w testach wyszła już taka potwierdzona alergia na mleko? Gosiaczek przykra sprawa, ci faceci to gorzej niż dzieci czasami. Trafisz jeszcze na lepszego tatę dla swojego synka, widać ten nie był tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze to on chciał bardzo dziecka. A co jest najlepsze jak był z nią przede mną To ona go oszukiwala. Zadluzyla kilka mieszkań a on to splacal biorąc w sumie 5 kredytów. Chciał z nią dziecko to ona brała po kryjomu tabletki a mu mówiła że on jest bezpłodny bo ona ma dziecko 22 letnie z poprzedniego małżeństwa. Gdy ja zaszlam w ciążę to ona zaczęła go buntować przeciwko mnie i ode mnie odszedł. A gdy byłam w szpitalu to przyjechał do mnie z nią mówiąc że nie chce ze mna mieć żadnego kontaktu. I od marca jest cisza. Nawet nie zadzwonil i nie zapytał się jak syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Agata zabieram twoja figurę:-) Gosiaczek pamiętam jak pisalas o niej,współczuje ci naprawdę,ale lepiej będzie wam bez niego,jak głupi to niech idzie w p...zdu.a co z rozwodem? a jakieś były objawy tego torbiela że było usg robione? Ją na 11,50do lekarza odebrać wyniki zuzi i po ten dopisek na skierowaniu. Zuzi zjadła o 20 mm o 21.30 trochę piersi dojadla i spala do 3 a potem o 6 i teraz je. Jakie macie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży miałam opryszczke i jak się urodził to miał robione USG przezciemiaczkowe i tam wyszedł torbiel i krwawienie dokomorowe lecz nie wpisali ile ma ten torbiel cm. Gdy poszłam na wizytę do poradni patologii noworodka okazało się ze się nie wchlonal i ma 2 cm na 1 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy byłam w ciąży to miałam opryszczke. Gdy sie urodzil miał robione USG przezciemiaczkowe i okazało się ze ma krwawienie dokomorowe i torbiela lecz w karcie wypisowej nie wpisali ile cm. Gdy sie udałam z nim na kontrolę do poradni patologii noworodka to ten torbiel się nie wchlonal a ma go 2 cm na 1 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Diete dopiero mi ustalą w klinice jak zrobią test yna co konkretnie jest uczulony. IgE wychodzi mu dobre więc jest uczulony na składnik mojej diety :( na razie nie jem nic z nabiału i jego przetworów, ryb, orzechów , czekolady ( to wiadomo) a resztę dowiem się pod koniec przyszłego tygodnia. Dziś znowu kupka z nitką krwi, ledwie dostrzagalną ale jednak. W sumei to cieszę się, że jedziemy do tej kliniki przynajmniej dowiem się co i jak. Oprócz kupki z krwią i śluzem nie ma żadnych innych objawów, wszelkie wyniki w tym usg brzuszka w normie. Ordynatorka powiedziała, ze nie ma się do czego przyczepić inie ma pomysłu prócz tej nietolerancji co mu jest . Dlatego jedziemy na te testy. Ale dobrze,ze kilka dni w domu to się zregeneruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze macie te testy a i diete malemu bedzie latwiej i bezpiecznieh rozszerzac. Dobrze ze to tylko trzy dni i juz bez stresu bo wiesz co malemu jest :-) u nas wlasnie ich dla tak malych dzieci nie robia wiec na co mala tak zareagowała nie wiem i narazie sie pewnie nie dowiem a uczulona moze byc na wszytsko chodzby ziemniaka. Dobrze ze wiesz juz co jest maluszkowi sama bylam przerazona tymi kupami tyle ze one byly praktycznie sama krwia i sluzem teraz sporadycznie nitki sie pokazuja ale zeby jelita sie zregenerowaly potrzeba po prostu czasu. Jedyne co pociesa to to ze nasze maluchu pewnie z tego wyrosna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja dziś idę dla małego założyć Holtera- trzymajcie kciuki,oby mały był zdrowy, bo serce to ważna sprawa Gosiaczek- a jak matura? zdaje się miałaś podchodzić? kontynuujesz naukę? -co do tego rzekomego taty- to nawet nie zawracaj sobie nim d**y, myśl o dziecku i o tym,że spotkasz miłość swego życia:) dziękuj Bogu,że nie jesteś z nim jeszcze by Ciebie zadłużył swoimi kredytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×