Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Agata89R bez loginu
flavia moj juz dawno tyle pije, ale trzeba uwazac bo według goscia ja zaraz podam dziecku burgera i bedzie bardzo otyłym bobaskiem, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy ten sam sterylizator,on jest tani a bardzo przydatny.tzn ja to smoczki Np.sterylizuję albo laktator,ale to rzadko bo teraz nic nie leci mi z cycków do laktatora. Ja zrobilam dzisiaj karkówkę juz na jutro a jak maly pojdzie spac to m bierze się za sprzątanie łazienki a ja jadę do Tesco na zakupy,teraz idziemy kąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej, padam, mały nie daje mi żyć, m wkurzył- zapalił światło wszystkie jupitery jak mały zasynał, masakra, mały jak jadł to jak dziki aż nałykał się powietrza biedny:( -jutro chrzciny-trzymajcie kciuki,żeby tylko mały był grzeczny, bo chyba po tej szczepionce taki czort z niego,albo to skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilka
Esmi my tez mamy reno ale lagune i rowniez kombi z tego samego rocznika:) tylko wkurzam sie gdy do mnie szfargoli po niemiecku ;) Teraz czekamy na szybe do niego, ktos nam wybil na wiosne a ciezko dostac podgrzewana. Kruszynka ja tak polowalam i teraz mam z 10 paczek :) jak Bartus wyrosnie to wystawie na olx. Siedze z wami na tel m, Bartus spi (cos mi sie wydaje ze wstanie okolo polocy) a m gra w jakies czolgi. Brzuchatka co tam u ciebie? Chhyba ze cos przeoczylam to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej, dziś wróciliśmy z kliniki. Wszystko w porządku tylko... Michaś jest uczulony na rybę :( Więc mam zakaz jedzenia ryb. Generalnie mam dość szpitali, Lecę się kąpać i leżeć . Kochane odezwę się jak nadrobię zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu czasem postow nie widac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Bylam u babci swojej dzis i mama byla i babci sioistra blizniaczka czyli moja ciocia i dziadek moj heh pilnowali wdzyscy malej a ja bylam z Justą w Auchanie ot tak o Teraz dalam ten kleik dalam lyzke duza na 130ml na poczatku byla tak zdenerwowana i glodna ze wrzeszczala bo chyba jej sie ssac nie chcialo juz maz robil mleko bez kleiku ale poszlo zaczela ssac zobaczymy co to da ale odbila i prawie nic po tym nie ulalam a dzis to u dziadkow tak mnie obrzygala ze juz dawn takiej fontanny nie bylo ale to przez to ze ona ciagle siada meczy sie i pozniej taki efekt , zaraz was poczytam dokladnie ESMI gratulacje :) tez chcialam napisac ze Kubus jak dziewczynka ale nie wiedzialam czy moge hehe EWINKA dobrze ze przeszlo moze ty poprostu bylas zmeczona!!? MAMO3CHLOPCOW wez mi napisz imie na poczcie bo ja ciagle mysle i mysle jak ty masz na imie Kruszynka a Ile maly zjada na porcje bo godzinowo to tez wsuwa niekiepsko hee GOSZA ja wyparzam ze zalewam bhutelki wrzatkiem i tak o Kupilam dzis malej gryzaki i smoczek nuka bo mi sie spodobal ssie go ale dalam na noc jej aventu bo wydaje mi sie ze chyba je woli wiec musze kupic nowe aventu te freeflow bo mam taki nie freeflow to jej nos zatyka troche bo mna plysze wyciecie , bo po 3mc sie smoczki zmienia :) tak wyczytalam na madrych stronkach heh mala zasnela dzis w lozeczku zwasze zasypia na lozku ale dzis sprobowalam do lozeczka polozyc i zasnela ale plecy bola przez to heh bo stalam i mnie za reke trzymala Dziewczyny moja zagryza dolną warge od urodzenia wyglada jakby nie miala ust moja mama ciagle ja za brode lapie i wyjmuje :D a o na czasami az ją ssie SAMBAkawal baboszki :D a ile wazyliscie na wypisie??? Dziewczyny to ciemiączko 0,5x0,5 to zonacza chyba na opuszek palca spytam szefowej AGATAto on dostal ciemieniuchy ? hm to bardzo mozliwa ta skaza ;/ ale moze przejsciowa tylko Co do patronazu pielegniasrkiego zawsze jest po 3mc zycia jesli cos sie dzieje co niepokoi plg to jeszcze i w 9mc , MAMOKUBUSIA Twoj fryzjer to facet ?>> :) ja mam przystojnego listonosza za to :D Ej dziewvczyny o co chodzi z tymi butami? MAMO3CHLOPCOW nie wiem skad ta dziurka bo to nie łzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi gratuluję udanego zakupu. Ewinkaa cieszę się, że udało Ci się odpocząć i wróciłaś do żywych :) Justi my dwa tyg męczyliśmy się z pleśniawkami, pojawiły się jak przeszliśmy z mleka bebilon comfort na hipp. Codziennie dwa, trzy razy przecierałam aphtinem, aż przeszło. Nie wiem czy Twój maluch mógł sam wytrzeć zabawkami, ciekawa sprawa. Dalej jemy 130 ml na raz, ale troszkę częściej. Zrobiłam dziś młodej ponad dwugodzinny spacer dzięki czemu pospała sobie, aż mi nogi wlazły wiadomo w co :) Za chwilę wskakuję do wanny na domowe spa, raz na tydzień się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
gosc 85 - czyli nie na mleko - zamierzasz dalej karmic ? dziecko to niestety wyrzeczenia ale skoro masz mleko to karm chyba ze nie chce bo to dlaniego najlepszy pokarm nutramigen jest fee ;p zawsze to powtarzam ale wydaje mi sie ze po nutramigenie dzieci sa bardziej chorowite jak patrze na meza siostrzenice i ogolnie dzieci w poradni .. Ja jutro jade do tesciow na wioske 170km wjedziemy pewnie jak to mowimy z meze "czut swit" i po 16 wracamy zeby na 19 byc na kapiel Moja babcia druga dzis dzowni ze jest w Mragowie u mojej sioistry ciotecznej i pilnuje jej kota bo polecieli na Teneryfe - niezla jest a u Milenki byla dwa razy w szpitalu i raz w odwietkach :D 33ona trzymam kciuki ale sobie dacie po żarciu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mama3chłopców to wygląda jak blizna taka malutenka ? Asik on taka łuske mial juz dawno, ale jakos nie przywiązywałam wagi bo bylo tego malo i malo widoczne koloru skory ale wczoraj czytalam ksiazke u mamy z lat 60 o wychowaniu dzieci i pielegnacji niemowlat i pisze ze jak sie zauwazy choc malutka luseczke trzeba to zlikwidować! i tak tez zrobiłam, ale ma gorsza buzie, czekam do poniedzialku jak nie zejdzie pojde sie zapytac do pediatry co o tym sądzi.Moj juz spi od 19:30. gosc 85 na ryby? szkoda, bo to wartosciowe jadło... ale dobrze, ze to tylko to:) Samba duzy bobasek, naprawde hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek a robilas wiecej ?? je czy nie moja to wiecej nie pocisnie chociaz czasami ma dopaly jak wczoraj wieczorem kiedy zjadla w sumie 210 ml zobaczymy ile pospi po tym kleju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3 świetne szpilki, będzie się działo :) Asik zrobiłam raz 150 ml wody + 5 miarek ( 170 ml mleka ), ale zjadła 130 i więcej nie chciała. Kleik kukurydziany podałam dwa razy i na razie nie daję, jeszcze poczekam. Spadam się pielęgnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
33ona ile Twoj pawełek wazy? on jest taki szalony jak mleko pije. ja mam butelke z czerwonym obramowaniem do mleka i adas ja tak łapie, patrzy takim wzrokiem i łap w rece i do buzi i ciagnie i oczywiscie sie krztusi, ja mu nie zmienie smoczka, ma 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jakby był kobieta nie pisała bym mmm ..... :). Mamo 3 fajnie buty a to na codzień ? A ta dziurka to nie mam pojęcia myślę że to nic takiego. Agata cztery na Adasia super. Dzieci mi zasnely a ja się zastanawiam czy posprzątać czy spać :(. Jeszcze nie posprzątam. Zjadłam kanapkę czekoladę i banana brzuch mnie boli a rączek rzygać się chce :). Fionek zazdroszczę trawnika :). Postanowiłam wstać ogarnę zrobię paznokcie i kimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 dobrze,wreszcie wiedzieć na co Maluch uczulony :) MY WYSZŁYŚMY ZE SZPITALA DZIŚ, HURRAAAAA :))))) tyko, ze ja w domu dziś bez m :P bo kończy chorobę u rodzicow. Tzn u taty. Bp tesciowa,przyjechała do mnie,-zlota kobieta - i mi pomaga :))) a moi rodzice i siostra chorzy i żadnego z nich pozytku :D Mały mój Misio zasnął dziś teściowej na rekach jak ja przygotowywałam leki :) taka zmęczona kruszynka, tyle,zmian i atrakcji dziś. Dzisiaj miała pobieraną krew do badania z główki, bardzo byla potem niespokojna :((( a potem jeszcze 2xusg, mocz i cos tam jeszcze. Ech, wycierpiała się, a i tak leżała na dość lajtową chorobę jak sobie wspomnę spektrum przypadków w szpitalu :/ bardzo dzielnie,wszystko zniosła. Sorry.,ze ja,tak chaotycznie, ale padam na pysk. Ie,spać. Fionek mam do Ciebie pytanie- co jesz ciekawego na,swojej diecie? Ja,mam poki co taka samą i brak pomysłów :( wlasnie wsuwam chudy rosół bez polowy warzyw i przypraw. Pyszny jest jak dla mnie, ale ile mozna to jesc i bulki, mięso (którego nie lubię) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dzikidzik odpowiem ci poki fIONEK ci odpisze : ona nie je praktycznie nic haha a jak widze ja jedzącą są to suche bułki i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buehehe mamoK dzięki za trawnik ;p Dziewczyny to co wy hurtowo dzieci kleikujecie?? :D hehe sama jestem ciekawa efektów chociaż tak jak Ewinkaa powiedziała do cycek sobie nie wsypie heh ;/ Gościu 85 czekałam na CIEBIE !! :D jak mozesz napisz mi prosze jak te testy wyglądały i czy tylko rybka wyszła i co ci powiedzili tam :) Jeju jak ja bym chciała wiedzieć, co małą uczula, wykupiłam jej testy za miesiąc ide zobaczymy czy coś wyjdzie wogóle ;p A u Was objawy były tylko brzuszkowe czy skórne też?? I jeśli dogrzebiesz się do wyników to może w morfologi w rozmazie masz coś takiego jak eozynofile bo jestem ciekawa czy podwyższone też były...sorry że tak cię męcze ;D Dziewczyny dzięki za zaproszenia ;p ja też jakieś wysłałam mam nadzieję że to Wy bo u Asik znalazłam :) Mamo3 i Flavia buciki pierwsza kalasa :) Ja kocham wszytskie buty a najbardziej te na obsasie 10+ ;p Hymmmm co jeszcze... Mała śpi a ja chyba relax sobie zaraz zorganizuje jakiś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho :) Cały dzień byłam z Wami ino żem nie pisała bo w sumie nue było kiedy... Moja dama ma dziś dzień śmierdziucha :/ jeczala cały wieczór nie wiem czy brzuch czy głodna była ale wrąbała 140mm i śpi :/ kurde boje sie że jakoś tak szybko mi sie mleko w cycach skończy bo ona sie po południu i wieczorem denerwuje przy cycku i daje jej flache :( może to ten kryzys... Momo3 świetne szpile zazdroszcze fajnie że idziecie z mężem na ta kolacje :) ja nie pamiętam kiedy ostatnio z moim gdzieś byliśmy.. buu Fionek piękne ma oczka Twoja Marcelka po Tobie? :) Gość85 dobrze że już w domu :) z dwojga złego to lepiej że na te ryby uczulony niż np białko :/ Odezwij sie jutro :) 33ona powodzenia jutro! Daj znać po wielkim obrzastwie jak było :) Esmi daj znać jak tam przejażdżka nowym wozem! Uśmiałam sie z Waszych podwójnych dup :D moja niby jedna ale wisi do podłogi sflaczała dobrze że jest z tyłu bo bym se po niej deptala :/ Lece zrobić wielmożnemu jedzenie do pracy bo idzie na noc a to podobno mój obowiązek jako żony hm nie podpisywałam żadnego zakresu obowiązków póki co ale niech będzie... Asik udanej wycieczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
pomalowalam pazury na czerwono nie wiem czy wypada przy dziecku heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Miśka tradycyjnie już dawno śpi:) a mnie chyba jakaś choroba rozkłada,asik Michalina przy wypisie ważyła 3800,a jak się urodziła to 3860,mama3chlopcow moja mała ma taką dziurkę na końcu tyłka:)w poniedziałek zapytam lekarkę o to,dziewczyny czy mierzycie swoim dzieciom temperaturę?bo szczerze mówiąc ja swojej małej jeszcze nie mierzyłam ani razu odkąd się urodziła,mamok moja starsza córka ma 13 lat,chyba najstarsza z tego grona dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falvia mam nadzieje że ze śmiechu te łzy hehe ;) Samba nie mierze nie ma chyba takiej potrzeby jeśli wszystko jest w porządku... hm Dzikidzik wycierpiala sie malutka ale nareszcie w domu jesteście :) to już całkiem zdrowa? Czy coś jeszcze musicie podawać? Asik wypada :) ja mam prawie cały czas czerwone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo hehe no tak dzikidzik dieta jest cudowna a przepisów mam cały zeszyt ;p a tak serio tak jak Asik napisała nie szaleje zbytnio głównie bułki (nie wszystkie bo w wielu serwatka jest np w grahamce, więc jak nie ma składu nie biorę) woda, kasza, ziemniaki opiekane, indyk, kaczka, buraki, cukinia, jabłka, wafle ryżowe, flipy, makaron bez jaj, paluszki chlebowe, karmi. Z przypraw pieprz ziołowy, sól, zioła. A mała dalej ma śluz i delikatną wysypkę od czasu do czasu. Buło dobrze jak jadłam tylko indyk, bułka i woda. Ostatnio zakupiłam kaszkę ryżową i z dżemem jabłkowym jem jak coś słodkiego się chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka, ale mnie rozsmieszylas, az sie herbata oplulam :-D MamoK I Asik - napisalam na poczte. MamoK, buty to na romantyczne wyjscie z mezem, bo wczoraj obchodzilismy 10 rocznice slubu. Ja w ogole w szpilkach, nie chodze I mam nadzieje, ze sie nie zabije :-D Dzikdzik, w koncu w domu, ale Was dlugo trzymali. Syn kuzynki mial zapalenie pluc, a juz po tygodniu puscili ich domu. Tez byl wtedy malutki, kilka miesiecy mial. Gosc85, a to juz bedzie cale zycie na ta rybe uczulony, czy jest szansa, ze z wiekiem mu przejdzie? Tez mi sie wydaje, ze ta dziurka to nic wielkiego, ale dopiero teraz ja zauwazylam, zapytam przy nastepnej wizycie. Moj M pucuje kuchnie, starsi graja w swoim pokoju w kregle, Leon wlasnie zasnal, a ja chyba zaszaleje I winka sie napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka jesteś the best !! :D Hehe oczka wg. niektórych niby podobne do mnie tylko że ja mam małe mongolskie więc chyba nie do końca. Jak piszecie o tych d****h to mi się od razu przypomina że się zawsze Asik ze mnie śmiała że ja d**y nie mam heh silikon se tam strzele a co. Mam pogryziony sutek....boli jak cholera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wow Samba to wogole nie spadlyscie z wagi my w drugiej dobie wazylysmy juz 3,500 wychodzac bylo mniej jeszcze spadla prawie 300g a urodzila sie 3750 :D to juz wiem dlacezgo twoja taka duza hehe :D Mamo3cjhlopcow wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek szaloooona ta Twoja dieta ;) podziwiam że dajesz rade ja bez czekolady na śniadanie bym chyba umarła hahah ;) Mongolskie oczka no nie moge ;) A nakładki na cyce masz? Nie bolą wtedy aż tak gdyby nie nakładki to bym chyba nie karmiła tak mnie bolały na poczatku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×