Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
dzikidziku maz w domu?? jedz na zakupy :) Martna moja mala tez jes z 17 :) moze byc zabek ale to ni znaczy ze on teraz wyjdzie moze i wyjsc za 2mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna- u dzieci aaaj i mamy K wychodzą już ząbki ale one są troszkę wczesniej ur 19.05 a ajj córeczka nie pamiętam. u mojego jeszcze nie widac ząbków ur 30.05 dzikidzik - kazda mama ma czasem taki dzien. ja tez czasem sobie mysle jezu jaka jestem zmęczona mam dosc. ale pózniej patrze na mojego skarbka i mam wyrzuty że tak myślałam, bo wcale nie mam dosc tylko to zmęczenie. a pogoda też dużo daje, latem wszystko jest prostsze weselsze. jesień od zawsze mnie dołowała. K własnie spi smacznie, ale co raz otwiera oczy. Ja mowie czesc moj skarbusiu a on się uśmiecha. Nie ma dla matki nic piękniejszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik dokladnie jedz rozerwij sie jakos,albo do koleżanki albo na zakupy,chociaż na chwilkę :-) U nas dzisiaj Meksyk ze Stasiem,to na pewno zęby,uspokaja sie jak wkładam mu palec i masuję dziąsełko,poza tym głównie płacze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
hej mamy ale szalejecie z wpisami:)ja okropnie jestem zla na m.pojechalam sama ciagnikiem w maliny bez kabiny i oczywiscie zaczelo lac.mialam wyjechac pod gorke ale tam okropne ploto pol godziny sie meczylam bo ciagnik mi sciagalo ale wyjechalam i cala mokra bylam:/powiedzialam ze wiecej tym ciagnikiem niejade on cfany mial z kabina i po asfalcie i suchutki wrocil a ja do majtek mokra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
kupilam wczoraj kleik i sprobuje jutro na noc mu dac zobacze czy dluzej pospi:)od czwartku zaczynam mu dawac marchewke bo jeszcze antybiotyk daje zeby nie nawrocila sie choroba.teraz spi z prababcia a ja pranie nastawilam i bede buraczki z papryka robic tylko przepis mi zgnial i od mamy musze wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Esmi moj mial podobnie. Po dwoch dniach minelo. Myslalam ze gardelko boli albo cos i nawet u lekarza bylam bo zjadl troche i wypluwal i na dodatek plakal. A smoczka chcial polknac taki glodny byl. Dostawialam do piersi to samo. Z butelki to samo (dokarmiam bebikiem). Kupilam enfamil i zjadl. I teraz normalnie i odciagniete mleczko daje i raz dziennie enfamil. Je ze smakiem. Moze to wina mleka. Albo taki dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny jakie rozmary nosza wasze maluchy ubran?ja kupilam ostatnio body na86i dobre a na80juz male sie robia na dlugosc chociaz rekawki dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca u nas duży przedział jesli chodzi o rozm 74,80,86 zalezy jakie ubranie jak was czytam to boje sie tych zębów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Dziekuje asik za odpowiedz. No to bedziemy tego samego dnia swietowac urodzinki heheh Mysle ze to zabek :) taka biala twarda kuleczka. Narobilam paniki w domu heh... Mala rzecz a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Hej Dziewczynki. Ale mnie tu dawno nie bylo.. widze, ze duzo mam doszło na forum. Tez nie moge dostac sie na poczte, a chcialam poogladac dzieciaczki. Oczekujaca- jak tam Igorek ? Wczoraj moj Jasiu skonczyl 4 miesiace. Pamietam, ze Twoj synek jest z 19maja (to tez moja data urodzenia i myslam, ze Jasio tez bedzie z 19stego). Jak mozecie to wyslijcie mi haslo na maila. Pozdrawiam Was goraco ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Poczatek wyslij nam zdjecie Jaska do Ci odesle bo duzo meili duzo szukania Oczekujaca no jak cie czytam to naparwde wyobrazam sobie ciebie na tym ciagniku i wogole mi nie pasujesz do tego hehe Moja dzis malo spala treraz nie spi czeka na jedzenie :) Ta pogoda jest rzeczwiscie dolujaca Ewinka a widac ten zabek czy punkcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ale mnie tu dawno nie bylo.. widze, ze duzo nowych mam tu mamy, super ! Oczekujaca- jak tam Igorek ?? Pamietam, ze jest z 19 maja (pamietam bo to tez moja data urodzenia i myslalam, ze Jasio tez sie wtedy urodzi). Wczoraj skonczyl 4mc i dzisiaj juz byl pierwszy sloiczek, jego mina bezcenna :D Doszlam do wniosku, ze sama wole ugotowac mu zupke. Chcialam ostatnio wejsc na poczte i poogladac dzieciaczki, ale nie dalam rady sie zalogować. Jak mozecie to wyslijcie mi haslo na maila. Pozdrawiam goraco ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to chyba żeby bo tylko palce wkładał a smok na chwile i be dałam camille i płakał płakał i zasnal. Zobaczymy jak później zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzikdzik dobrze cie rozumiem, ja tez mam jakiegos dola ale u mnie to prawie codziennie,mala nie dokucza ale ta monotonia, to ciagle siedzenie w domu mnie dobija.Dzisiaj wyjelam mate widac ze jej sie spodobala, nawet na niej usnela a gdy sie obudzila gadala do zabawek. Caly czad jestem niewyspana ciekawe jaka dzisiaj bedzie nocka?/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Wyslalam :D Mala zjadla 160 zobaczymy ile wytrzyma :D razem juz dzis 825ml heh a w bebiku jednak z 5 miarek i 150ml wody wychodzi 180ml :) Fionek chcialam zapytac czyj to pies buahaahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ANNA kiedy Twoja Lena sie urodzila ile wazyla i ile mala cm skad jestes napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Jest to bialy twardy punkcik. Taki wystajacy :) strasznie raczki pchal do buzi i sie slinil... Nawet nie przypuszczalam ze tak szybko moze zabek wychodzic. Byl okres ze nie chcial jesc mleka cieplego. Tylko letnie. Jest tez troche marudny ale nie jest zle hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Jak dla mnie @ po porodzie jest gorsza bardziej obfita moze rzeczywiscie mniej boli ale ketonal i wczoraj i dzis bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca ja ciebie e idę tak jak na tym zdjęciu w koszuli z kokardką taka mi utkwiłaś i jak napisałaś ze pojechała ciągnikiem to się sama do siebie śmiałam bo sobie wyobrażałam :), ale ty jesteś mega kobieta !!! Ewinko, Esmi trzymajcie się uspokaja się maluszki. Wiecie mój nie płacze trochę jak body zakładam oby nie zapeszyc:). Flavia nie bój się zabkow każde dziecko inaczej przez to przechodzi. Kuba nie gorączkowo nie cierpiał trochę tylko wystarczyło posmarować jejku juz nie pamiętam jak to się nazywało. U Michała nic nie podejrzewałam a już widać ząbek obywatel nie cierpiał. Mój m to d**ek dziś nie zdążyłam obrać ziemniaków i był ryż a on zły no nie lubi powiedziałam ze jak jutro chce jeść to niech sobie obierze ziemniaki juz dziś :). Początek fajnie se się odezwałaś! Ciekawe jak maminia 22 i sisilka się nie odzywa. I mama Filipa jejku nick mi z głowy wyleciał. Samba a na tym kółeczku to twoje dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca, o matko, kobieta z ciagnikiem :-D Szczerze podziwiam. Ja to sie boje wiekszym autem na parking pod Tesco wjechac :-D Bylam na chwile w pracy, Leos byl strasznie naburmuszony i pokazal focha, chociaz wszyscy do niego ciuciali. Tylko do mojej szefowej sie smial, a ona do niego, zeby sie nie podlizywal, bo to jest budzetowka i nie moze mi dac podwyzki :-D Wracam 8 grudnia, heh :( Poczatek, fajny ten Twoj synus. Jakos tak przyszlo mi do glowy to powiedzenie, ze czego Jas sie nie nauczyl, tego Jan nie bedzie umial :) Lece odrabiac zadanie z Damianem, potem Leona wykapac i fajrant na dzisiaj. A, jeszcze musze do miasta skoczyc po pare spozywczych drobiazgow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
mamokubusia i asik moze nie wyobrazacie sobie mnie na ciagniku ale uwierzcie ze jak mialam9lat juz sama jezdzilam ciagnikiem:)uwielbiam jezdzic czym kolwiek autem to juz wogole.moj sie slini ale zabki niebeda szly jeszcze:)poczatek Igorek rosnie jest dlugi i pulchniutki,troche chorowal ale juz ma byc ok:)a jak twoj jasiek?ja leze sobie a maly spi oby spal w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik- jak dostalam pierwsza @ po porodzie i poszlam do gin to od razu przepisala mi tabletki anty. Gin stwierdzila, ze nie ma co sie tak meczyc. Co do Jasia to ma stwierdzona asymetrie i jezdzimy 50km w jedna stronę do osrodka gdzie leczony jest metoda vojty i juz jest super. A tak ogolnie mozna powiedziec, ze wychowuje go sama bo maz wraca co dwa tyg do domu :) Chętnie bym sobie na niego pokrzyczala, ale nie mam o co przez tel. Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam u sąsiadki nie mają dzieci ja poszłam z moja bandą ( mamo 3 jolka wy macie prawdziwa bandę ), i znów mi się nasunelo kilka myśli że to nic że zapłacili więcej za metr i widzą jezioro z balkonu ja mogę iść nad to jezioro i to nic ze sąsiadka pyta czy nie czuje piasku pod nogami a jej podłogi wyglądały jakby można bylo z nich zjeść to nic prawda, my jak coś będziemy mieli piaskownice w przedpokoju:). My mamy skarby a ona nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik jak dostałam pierwszy raz okres po ciąży to leciało ze mnie jak z wiadra za przeproszeniem,z domu wyjść nie mogłam bo non stop w toalecie siedziałam,sorry za obrazowość ale taka prawda,drugi już był ok,ja soków nie będę podawała,pytałam lekarki i podobno to nie jest konieczne,Miśka chleje wodę bardzo dobrze,a starsza po sokach miała taką próchnicę,że w wieku trzech lat nie miała już zębów,chyba że w domu zrobię sama to tak bo te sklepowe mają dużo cukru.Ja siedzę sama cały dzień,bo mąż w pracy,starsza córka w szkole,później jakieś zajęcia dodatkowe i tak mija dzień za dniem i czasem jak wieczorem już usiądę z moim R to też czasami mi nerwy puszczają i mam do niego o wszystko pretensje.Mamokubusia w tym kółku to moje dziewuszki ,coś mi się wydaje że będą większe niż ja,bo starsza już mnie przerosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujaca a na co wy bierzecie antybiotyk?/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak to brzuch jak tylko wyszłam na miasto to 2h wył i kupiłam ulgix baby. Dopiero zasnal biedak wypił w końcu 120 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubusia dziękuję bardzo :) Dlaczego takie maleństwa muszą tak cierpieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×