Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Justi2
Myszka, rozumiem, trzeba się czasem wyżalić i posmęcić, sama często to robię :) a tu jest na to bardzo dobre miejsce, po to jesteśmy żeby się wspierać i gadać co tam nam w głowie siedzi :) No to ja mam podobnie z tymi objawami, tylko nie spodziewałam się teraz śluzu. A temperaturę mierzysz? Jesteś już po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Właśnie odnośnie terminu @ u mnie 29 dzień cyklu, cykle mam 28-30 dniowe :), oby nie przyszła :) Do poniedziału pozostaje czekanie :). O dziwio już mnie nic nie boli, poza pierśiami, które mogą mi pęknąć przypadkiem :D Nic spesjalnego nie czuje, także dzisiaj raczej się nie pojawi, nie mam póki co żadnego palmenia przepowiadającego. Jeśli do poniedziałku się nie pojawi robię we wtorek test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi nie mierze temperatury. Owu miałam 20-22.09. Wiem na pewno, gdyż robiłam testy owulacyjne. Teraz już nie mam owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
ojej Katarinka, trzymam kciuki, może będziesz pierwsza :D jak masz regularne cykle to możesz już zrobić test. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
acha Myszka, to mnie pocieszyłaś, bo ja też już po owulacji i też mam śluz, więc oby to była dobra oznaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
ojej gość nowy, a kysz @, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miałam regularne cykle wczoraj byl 28.Pobolewa mnie brzuch,no i mam śluz taki jak przy dniach płodnych.Ale niechce sie za wczesnie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Katarinka powiem, że podziwiam Twoją cierpliwość, ja bym nie wytrzymała z ciekawości i następnego dnia po braku @ bym zrobiła. Też mam regularne... A czujesz się jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sie sobie dziwie ze wytrzymuje,robilam testy przed i byly negatywne ale wiem ze pewnie bylo za wczesnie wiec teraz wole zaczekac.Mam takie dziwne mrowienie w piersiach ktorego nigdy wczesniej u siebie nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
a na ile dni przed robiłaś? Jeśli niedawno, to może rzeczywiście lepiej poczekać na większe stężenie hormonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi, Myszka czekamy w takim razie na brak @ :):):) fajnie się Nam zbliżyły dni spodziewanej @ :) oby był jej brak.... katarinka nie pojawi się - mam takie przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
podobno co 3 dni HCG się podnosi, w sensie skacze, tak słyszałam, więc jeśli robiłaś więcej niż 3 dni temu, to może spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów to u mnie póki co za wcześnie... ale i tak postanowiłam się w tym miesiącu nie wkręcać - w zeszłym wydawało mi się, ze mam wszystkie objawy ciążowe a tu lipa. Los ze mnie zakpił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za słowa otuchy.Musze kupic test bo sie nie zaopatrzylam w zaden.Jesli okaze sie ze jednak jestem w ciazy to bedzie to 4 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Nina, ja miałam tak samo w zeszłym miesiącu, też chcę się nie wkręcać, ale siłą rzeczy mam wieeelką nadzieję... Katarinka, też mam dobre przeczucia co do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
hej dziewczyny pozwoliłam sobie skopiować tabelke żeby was wszystkie widzieć:) Zaczyna mi brakować podszywów którzy wstawiają tu dwie kreseczki:) trzeba przyznac ze na chwile nam poprawił humor bo chyba wszystkie liczymy na wielką lawinę:) i tak teraz ostatni stają się pierwszymi:) 87_asik..............26l..............2cykl.............. .1 dziecko.................04.10 aniczka90...........23l.............2cykl................ 1 dziecko................19.10 Anna85..............28l..............7cykl............... .2 dziecko................19.10 Ninnna...............28l..............2 cykl...............2 dziecko (s-6lat).....09.10 majowoczerw.....31l..............2 cykl...............2 dziecko.................18.10 zacieszka...........24l.............1 cykl................2 dziecko...............28-29.09 eve1983.............30l.............1 cykl...............1 dziecko..................29.09 luckyluna............33l.............1 cykl................1 dziecko...............28-29.09 Flavia234...........23l.............2cykl................ .1 dziecko.................25.09 mapa14.............31l.............54cykl................ 2 dziecko..............24-27.09 Mysz_ka............34 l.............1 cykl............ .. 2 dziecko (S-6 lat)....07.10 Justi2................32 l.............2 cykl............ .. 2 dziecko (c-15mc)....08.10 . Ja mam dziś 4 dzień cyklu, krwawienie już praktycznie ustało, wkońcu nie robie testów owulacyjnych i nic nie licze, w sumie to postaram się w tym miesiącu o tym nie myśleć a że już lada chwila wakacje mi się kończą to będę też miała mniej czasu na roztrząsanie wszystkiego:) podczytuje was tu w miarę regularnie ale narazie nie mam wam co napisać... W każdym razie trzymam za was kciuki i życzę //:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
ja tez poki co nic nie pisze zeby sie nie nakrecac tak jak miesiac temu :) czekam na @ jeszcze tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mnie tak jakoś naszło, że jednak @ przyjdzie.. Chyba przez te pogodę taki beznadziejny humor mam... Testuje ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a gdzie flavia? testowała już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze Flavia pojechala do miasta po test i jeszcze nie wrocila .. HAAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze Flavia już rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Robiłam test i jestem w ciąży:) słaba kreska ale jest. jutro mam zamiar powtórzyc z porannego moczu, pewnie bedzie już mocniejsza. Nie wiem kto się tu pode mnie podszywa ale mnie to nie bawi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Dopisze jeszcze ze bardzo boli mnie brzuch i mam taki wydęty ze masakra, dzis jest 29 tc. czyli wg ostatniej @ kończę dziś 4 tydzien. Test robiłam w południe czyli mocz nie był mocno stężony. Dla pewności kupiłam jeszcze jeden. powiem wam że jak zobaczyłam te 2 kreski to az mi się zakręcilo w głowie że to już pewne i będzie maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
aha i nie pojechalam do miasta specjalnie po test, tylko byłam w pracy i przed pracą go kupiłam. godzinę temu wróciłam i nie widzę w tym nic śmiesznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Flavia nie zrwacaj uwagi na podszywy wogole jakby ich nie bylo ... bo kazda uwaga im poswiecona bedzie prowokacja dla kolejnych.. Gratulacje :):) wkoncu ktoras z nas , a powiedz teraz z perspektywy czasu jakie byly objawy do dnia @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
powiem wam że nie miałam jako takich objawow tylko kilka dni temu te piersi zaczeły mnie swędziec, no i czasem lekkie zawroty głowy ale nie myślałam że to od ciąży. Szczerze to nie myślałam że tak szybko się uda. zaszłam w 2 cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Mam nadzieje ze tu sie nam to udzieli ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve1983
Flavia w końcu dobra wiadomość, teraz może wór sie rozwiąże ;-). U mnie raczej nic z tego. Dziś jeszcze wyszedł mi wielki bolacy pryszcz, a to oznaka zblizającej sie @;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×