Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość 87_asik
Katrinko jesli masz juz dziecko w tam gdzie wpisujemy o ktore dziecko sie staramy to trzeba wpisac 2 :) a zeby ci sie tabeltka nie rozjechala to poporstu trzeba cofnąc tam backspacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
Flawia gratulacje. Wkoncu dobra wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ale wiecie co ja jestem w szoku że tak szybko się udało. jak w 1 cyklu nie zaszłam to zdałam sobie sprawę że to nie jest takie proste i nastawiłam się na jakieś dodatkowe 3 miesiące starania. A tu bach i juz jest:) Cały czas boli mnie podbrzusze, nie mocno ale czuje taki dyskomfort. No i zasypiam na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
Dzięki aniczka90. Mam nadzieje ze zaraz ktoś dołączy bo smutno mi samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam dzis bete. Niestety mniej niż 0,1. Mam nadzieje ze po prostu za wcześnie :( to dopiero 6 dni po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majli
Hej kochane :) Ja też czekam i czekam. @ miałam dostać 23 i nie ma do dziś :)) poczekam do poniedziałku i kupię test. Bo nie chcę zapeszać. Staramy się już ponad 2lata. Więc mamy nadzieję że tym razem 'zaskoczy'. A tak Szczerze to i tak się boję robić test :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Myszko, na pewno dlatego że za wcześnie. Przynajmniej jeszcze 3 dni żeby coś wyszło... Majli, ojej, no to już długa obsuwa jeśli masz regularne cykle... Oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi- ostatnie 3mc miałam co do dnia. Ale wcześniej zdarzało się opóźnienie do kilku dni. Więc wolę poczekać i w razie czego cieszyć się tylko pare dni później :)) i tak jak by były kreseczki to poczekam do 6-7tyg. Z wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka29
Wczoraj wieczorem jeszcze czułam się jak na @ a dziś nic. Po za tym mój J wczoraj pytał czy wszystko ok bo nie jestem drazliwa jak zawsze7 dni przed @ śmiał. Ale załapiesz się jescze na czerwiec z następną owulką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Myszko, no to dużo wcześniej... Przykro mi. Jesteś pewna, że to @ a nie plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kolejny dzień bez @ więc mam co raz większe nadzieje :) Mysz_ka nie załamuj się. Może to faktyczne jakies Wcześniejsze plamienie czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
u mnie dobre wieści 31 dzień cyklu- @ brak :D raz w życiu miałam 32 dniowy cykl, więc jeszcze się nie cieszę. Ciągle czuję, że nadchodzi, także nie robię testu żeby jej wcześniej nie wywołać:). Wczoraj ogólnie już myślałam, że zacznę nowy cykl, wieczorem pojawiła się mała plamka krwi w śluzie typowo jak na dni płodne:D i minął 13 dzień od tzw. przytulanka, także czekam, jedno jest pewne jestem blisko końca, mam apogeum objawów przed @, piersi są o rozmiar większe, strasznie bolą, mam mdłości jak to zwykle przed@, piję jak szalona ciągle czuję pragnienie, to akurat nie wiem co ma zwiastować ;) wczoraj w południe zabolało mnie typowi przed @ podbrzusze, myślałam, że już przyszła ale jak się okazuje zbłądziła chwilowo. Zazwyczaj taki ból mam w momencie rozpoczęcia się okresu. Także czekam, będę zaskoczona jeśli dzięki jednemu działaniu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam żadnych objawów. Piersi mnie nie bolą, podbrzusze też nie. Spać mi się nie chce ani nie mam wymiotów. Tylko bym Piła wszystko co mam w zasięgu wzroku kawa herbata kakao woda z kranu woda z cytryna woda z sokiem sok z kartonu dosłownie wszystko ale na wodę z ogórków mnie nie bierze hehe :D No chyba że sama sobie wkręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Ja generalnie mało piję, a zimą rzadko kiedy sięgam po wodę mineralną, a od wczoraj spaceruję z kukiem z wodą i ciągle pijam, już sobie nawet pomyślałam, że odwodniona jestem, bo co wspólnego może mieć wielkie pragnienie do potencjalna ciąża. Mi jest nie dobrze, póki co cieszę się, że mam zawroty głowy i ogólnie źle się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żebym była złośliwa ale mam propozycję dla wszystkich, które coś czują - zróbcie, Kochane, test, a wszelkie objawy przejdą, jak ręką odjął. Taka psychika kobiety .Prawda jest taka, ze najwięcej objawów mają te panie, które w ciaży nie są. Wszystkim starajacym się z całego serca zyczę czerwcowej dzidzi.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupię jutro bo idę na miasto :) ale zrobie we wtorek rano. No chyba że do tego czasu dostanę @. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki.! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
Myszka bedzie dobrze nie łam sie :) szczerze to po Twoich objawach bylam pewna ze Ci sie udalo,.. szkoda :( , ja poki co zadnych objawow nie mam tylko czasami muli brzuch jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
ale z tymi objawami cos jest bo ja w tamtym cyklu miala całą gamę objawow ciążowych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wy puste jesteście. Do roboty a nie wymyślacue sobie objawy - picie, swędzenie, pierdzenie. Żałosne!!!!! Współczuje waszym facetom którzy to przechodzą. A Flavia pewnie i tak nie ma 2 kresek tylko was w*****a. Czy wy sobie z tego wyścigi robicie debilki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowy
Rozbawiły mnie te posty, bez względu na to czy zrobię test czy nie i tak będę się źle czuła do czasu pojawienia się @, test nie zlikwiduje bólu piersi czy tego, że mam okropne pragnienie, przed @ można mieć całe zestawy objawów, co innego wmawiać sobie ciążę, a co innego źle się czuć przed terminem @, zresztą u mnie jest już 3 dni po, miałam dziwne plamienie i nie zamierzam robić testu na tym etapie, bo jak wiadomo dwie kreski mogę i tak zamienić się w tym tyg w @:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak trzymaj - zrób test po terminie spodziewanej @. Miałam na uwadze to, że kobiety, którym bardzo, ale to bardzo zależy na ciaży, często / co nie znaczy zawsze / wmawiają sobie objawy. Często nie zdając sobie z tego nawet sprawy. Tak już jest. A Tobie gratuluję dystansu do tych spraw./ Co do wpisów gościa z wyżej - nie oczekuję, że ktoś, kto nie doświadczył na własnej skórze mozolnych starań nigdy nie zrozumie, jak to jest. Tyle, że swoje "dwa grosze" powinien zachować dla siebie, bo nikogo to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast"nigdy nie zrozumie" mialo być " zrozumie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87_asik
dostałam @ :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
oh Asik, przykro mi :( Kurczę, co wy tak dziewczyny wcześniej @ dostajecie, najpierw Myszka, teraz Asik... Chociaż w sumie lepiej wcześniej, niż dłużej być w niepewności i szybciej do kolejnej owulacji dzięki temu :) Może wyrobicie się jeszcze na czerwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozcie hasla na swoje niki i czytajmy tylko niebieskie posty to podszywow nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczka90
asik czy to znaczy że się udało?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Asik gratuluję, bo chyba dobrze rozumiem? :) U mnie zblizają się TE dni, kiedy musimy się poprzytulać. 1,2,3 pażdziernika :) Co tam Nina u ciebie, ty chyba już czekasz na efekty :) pamiętam że owulację masz kilka dni przede mną. Jakoś podświadomie czuję, że tym razem mi się uda :) W ogóle powiem wam dziewczyny, że odkąd biorę hormony to czuję się zupełnie inaczej, jestem wyspana, uśmiechnięta, w pracy lepiej wszystko ogarniam i mam chęć do robienia "ponad program" :) Asik napisz coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale coś przeczuwalam i wczotaj 24 dnia cyklu 9/10 dni po owu wieczorem zrobilam test i wyszly dwie kreski druga slabsza ale jes dzis rano to samo , ponadto temp mi skoczyla :) dzis wynik bety bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×