Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mucha niewiem po co komu warzywa tesciowej ale moze poprostu ktos na zlosc jej chcial zrobic.dobre to o tym cmentarzu i tesciowej.ja sie kiepsko czuje od rana mdli mnie i rano wymiotowalam doslownie woda niegazowana ktora wypilam przed snem,straszne to jest ale z drugiej strony niby jak sa mdlosci i wymioty to wszystko ok ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Hej, Nina, Rainbow, jak tam? Dajcie znać jak się sprawy mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Nic się nie odzywają Oczekującą współczuję Ci z jednej strony a z drugiej zazdroszczę bo przynajmniej organizm daje Ci znak że jest dobrze i ciaza dobrze się rozwija Ja nie dość że wczoraj miałam to cho.ler.ne plamienie to jeszcze dziś mam wrażenie że mi cycki opadły W sensie nie są tak bardzo napompowane jak choćby wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
Hej dziewczyny! :) Ja raczej dostałam okres, raczej bo jest jakiś dziwny nie taki obfity jak zawsze pozatym dziwnie sie czuje jestem strasznie senna i nie moge złapać kontaktu z rzeczywistością co bardzo utrudnia mi pracę, chyba że to przez tą pogodę.. niby piękna jesień a ja zasypiam na siedząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
Nie, nie robiłam ale własnie sie zastanwiam czy dla świętego spokoju nie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
pewnie jeśli masz to zrób, skoro taki niepewny ten okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rainbowrain zrob test co Ci szkodzi , ale tak jak ja pisalam w tamtym cyklu mialam okres praktycznie 1 dzien malo bolesny i sie zatrzymal chyba tak bardzo pragnelam tej ciazy potem niby byl ale tez skąpy ponadto mialam objawy typu mdlosci i cala paleta innych heh ale wyszlo co do czego to bylo tylko moje pragnienie ciazy ,teraz w ciazy jestem i praktycznie zadnych objawow nie mam poza piersiami , pragnieniem i okresowymi lekkimi bólami podbrzusza , nie mam mdlosci zadnej sennosci zachcianek itd zebym nie czekala i nie planowala tej ciazy to za pewne bym nie wiedziala i nie wierzyla ze jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowrain
87_asik bardzo możliwe że mogę miec tak jak ty w poprzednim cyklu podświadomosć robi swoje. Jutro zrobię test, jak wyjdzie negatywny będę się przygotwaywać do nowego cyklu starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze i u mnie wszystko dorze poczekam do poniedzialku i bedzie wiadomo wszystko.wogole ciagle cos jezdzi mi po brzuchu i zoladku.dopiero zjadlam sniedanie kanapke i czekolady troche bo straszna mam ochote na czekolade .wiecie co codziennie snia mi sie dzieci i to ze mam blizniaki dwoch chlopcow.ja np nie jestem jakos senna za bardzo w sumie rano najlepiej mi sie spi ale w dzien to jakos niespecjalnie czasami dopiero kolo16 spac mi sie zaczyna chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z koleji apetyt mam normlany zachcianek zadnych tylko nie mam ochoty raczej na slodycze praktycznie ich nie jem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
a ja znowu mam bardzo głęboki sen w nocy - tak samo miałam w pierwszej ciąży, a odkąd urodziła mi się córka to spanie w nocy było na ciągłym czuju. Teraz znowu śpię jak zabita, a do tego sny są bardzo obrazowe i realne, strasznie dziwne. Pamiętam, że w pierwszej ciąży też miałam tak mocne, kolorowe sny o jakichś absurdalnych rzeczach, np śniło mi się, że przez brzuch przebija mi się bardzo widocznie rączka dziecka i widać wyraźnie paluszki, albo śniło mi się że urodziłam czworaczki, które wyglądały jak taki wielki miś - maskotka w moim domu, a podczas snu to było zupełnie normalne, Wiele bardzo obrazowych snów miałam i teraz mam tak znowu. Pamiętam, że jak zapytałam moje koleżanki, to one też w ciąży miały bardziej intensywne sny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie @ nadal brak, a beta zerowa :( brzuch nadal boli....zaczęłam się martwić o to co się dzieje w moim organiźmie :( Uciekam dziewczyny. Trzymajcie się kochane mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Nina, przykro mi bardzo, trzymaj się i powodzenia na przyszłość. Mucha, może jednak zadzwoń do tego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie jest to mocne plamienie więc nie chce robić z siebie wariatki Wiadomo że plamienia w ciąży się zdarzają Jeśli będzie większe napewno zadzwonie Martwię się i nie umiem myśleć o niczym innym Nina przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha nie zrobisz z csiebie wariatki plamienia w ciazy sa realnym zagrozeniem ciąży !! jedz do gina albo chociaz zadzown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha zadzwon chociaz do lekarza,moj mowil gdyby bylo krwawienie lub plamienie to mam sie zglosic od raazu,chociaz odpukac narazie niema ale biore duphaston codziennie.dzis pobolewa mnie jajnik w ktorym byla owulacja i strasznie zaczyna mi sie chciec spac a do tego mam katar.chcialabym zeby byl juz marzec wtedy pojechalabym z mezem po wozek lozeczko chociaz niewiem czy kupowac lozeczko bo po mojej siostrze jest prawie nieuzywae i 2kolyski takie wiklinowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie dzwonilam bo się uspokoiło Przespałam prawie cały dzień teraz się boję że w nocy nie będę mogła spać Ja się nie mogę doczekać wiosny bo będziemy robić remont totalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny! Kolejny dzień za nami:) Kolejne usg mam za 2 tyg i już nie mogę sie doczekac zeby sprawdzic czy wszystko ok. Bardzo boję sie poronienia. JUż bym chciała być w II trymestrze :) Mucha jak się czujesz i na kiedy masz termin? Oczekująca na kiedy masz termin? Jak już wam pisalam , wczoraj bylam na usg widzialam migoczące serduszko ale lekarz powiedział,ze karte założymy na kolejnej wizycie tzn. jak bede w 7 tc. Czy to standardowe postepownie czy jest cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacnamalenstwoo
ja bym byla szczesliwa, gdybym miala Termin na czerwiec. Zawsze chcialam latem urodzic. Moze sie uda:) termin @ mam miec 17.10. Staramy sie o malenstwo 4 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekającnamalenstwo witaj będziemy czekać razem z Tobą Mi z tych internetowych kalkulator wychodzi 09.06 Ale nie myślę o tym narazie bo śluz mam zabarwiony tak jakby krwią Jutro rano dzwonię do lekarza bo trzeba to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
czekajacnamalenstwo trzymam kciuki za Ciebie , moze jednak uda się latem jak nie czerwiec to lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Mucha21212 koniecznie zadzwoń jutro do lekarza! Bedzie dobrze! Trzymam kciuki za Ciebie i daj znac jak juz bedziec cos wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacnamalenstwoo
ja bym miala wedlug kalendarza ternin na 26.06.2014r. Super data. Jeszcze 6 dni do @ i sie okaze. Tak bym chciala, zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja termin mam na31maj lub1czerwiec wg ostatniej@zobaczymy jak wyjdzie po usg.wiec bede pierwsza w kolejce:) niewiem czemu niezakladaja wam karty ciazy.mo moj gin juz dal ksiazeczke ciazy i karte mialam zalozona2tygodnie temu.jejku zaczynam miec stresa przed usg w poniedzialek.jeszcze leze w lozku bo boje sie wstac coby zaraz nie wymiotowac.w niedziele chyba jedziemy z mezem moja siostra i tata na grzyby,powiem ze uwielbiam je zbierac i jesc,chociaz ostatnio ja byslismy to jakos ciezko mi bylo chodzic.mucha jak plamienie ustalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×