Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

ja zawsze przed@mialam bialy sluz a jak zaszlam w ciaze to mialam sucho dopiero po jakims tyg mialam sluz bialy.czerwcowa to tez kiepsko masz.ta kreska na brzuchu pojawia sie od4miesiaca i niektore kobiety maja a inne nie.podobno ktora ma to dzidzius ma wloski po urodzeniu.ja sie gorzej martwie ze cos nie tak jest boli mnie w srodku czasami w sumie wczesniej tak mialam ale wczoraj ze stresu nawet lekarzowei niepowiedzialam.komi moze zaczekaj do8tc zeby wiecej bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wytrzymalam i poszlam dzis do gina korzystajac z tego ze ejstem na l4. na poczatku sie wystraszylam troche tzn moze nie tyle wstraszylam ale gin zaczela badac i mowi duza macica czyzby to nie byla wczesniejsza ciaza no ja rzeczywiscie @ mialam dziwna ale byla, i mowi ze z badania to jej na wczesniejsza ciaze wyglada no ale potem znalazla pecherzyk mowi ze wielkoscia odpowiada 6tydz wiec sie zgadza bo ja 5tydz 4dz dzis , za tydzien mam koleja wizyte w czw bo nie jest pewna czy to juz widziala tętno zarodka czy to jeszcze nie dlatego za tydzien do sprawdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki_17
Zrobiłam rano i znowu jedna... :( a dzisiaj już 41 dzień cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niki idz do lekarza lepiej bo skoro niemasz@ i test niewychodzi to moze byc cos nietak,lepiej to sprawdzic,najwyzej zrob wczesniej bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny padam na twarz ze zmęczenia Ból głowy nie dał mi dziś spać i rano ledwo się naszykowalam a po przejściu kilometra do stacji zadyszałam się jak bym w conajmniej w 9 miesiącu była Komi przy becie 64 wybrałam się szybko do lekarza Ja w 4t2d miałam 50 i biorę duphaston więc dla własnego świętego spokoju na Twoim miejscu bym poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko w sensie wtedy kiedy jesteś umowiona Nie czekalabym do np 8 tygodnia ale ja może jestem zbyt przewrażliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Hej dziewczyny! Tak czytam o Beta hcg. Ja mam nieregularne cykle i tak naprawde nie wiem kiedy była owulacja. Poszłam na bete w 51dc wyniosła ona 8444 a na następny dzień byłam u gina i on na podstawie usg określił ,że to 4t4d i ze beta ok. A mnie sie wydaje ,ze bardzo wysoka jak na ten tydzien ciązy albo mam za mały pęcherzyk :( Co myślicie? Podobno najważniejsze,zeby sie zarodek rozwijał a reszta nieważna. Kurcze znowu stres... Mucha a jak u Ciebie plamienia? Ustały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie cisza.....oby nie przed burzą ;) Wczoraj i dziś nic za to jakby śluz mi się zmienił Jest go więcej i na wkladce zostawia kremowy żółty nalot Zastanawia mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Na usg , jeden zarodek i jedno serce. Boję się, ze zarodek jest za mały do wieku ciąży i ta wysoka beta ehhhh :( Ciesze się,ze u Ciebie już dobrze. I tak ma być do konca ciąży !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie wysoka u mnie dużo za niska.... Nie ma co się martwić na zapas Każda ciąża jest inna i tyle A jak u Was z "przytulaniem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Do piątku nic, jadę do lekarza i wtedy zapytam. Trochę sie boje,ze skurcze moga spowodowac poronienie. A Ty jak z tymi sprawami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ja już dzis myslałam ,ze sie rzuce na małżonka:) Ale sie opanowałam hihi. Jak lekarz powie ,ze ok to wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Aniu niestety jesli chodzi o pracę to coraz gorżej :( ale nie mam siły już o tym myśleć bo nazbierało się kilka innych problemów.... majowoczerwcowa bądź dobrej myśli - do okresu jeszcze 2 dni więc jest nadzieja :) U mnie jak nie lipiec to sierpień - tak jak mój syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
dziewczyny ratujcie, nie poszłam na zwolnienie, o 14 poczułam się lepiej i nie dotarałam już do lekarza,a teraz ledwie żyję. 9 godzina a ja mam za sobą już trzy pełne seanse z wc, wszystko jest tak intensywne, że po mam drgawki dosłownie się trzesę i strasznie mi zimno. Czuję się bezsilna, spóźniam się do pracy, w pociągu od momentu wejścia modle się o to by nie zwymiotować, dzisiaj się np. nie udało. Woda, herbata miętowa, karkersy, żadne słone rzeczy i migdały nie pomagają, jak tylko wisadam do jakiegoś pojazdu to mi się nasila, o imbirze nie mogę nawet myśleć, stosowałam kiedyś lokomotiv i u mnie spowodował o nasilenie wymiotów. Co ja mam robić, żołądek cały czas boli, cokolwiek przegryze czuję jakbym miała w środku kamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa idz na l4 ja nie wymiotuje staram sie, mdlosci calodobowe i nocne dzis po 4 wstalam i balam sie wstawac tak niedobrze nic nie moge jesc odrazu pomysle o jedzeniu to zrywa boje sie ze schudne a i tak jestem szczupla mam juz dosc to okropne lodowki nie otwieram nawet dzis maz bedzie ja myl i sprzatal w srodku zeby pozbyc sie zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni temu dowiedziałam się że moja kuzynka też jest w ciąży i wczoraj pisała że wyrzuciła prawie wszystko z lodówki i umyła bo nie mogła do niej zaglądać bo od razu nudności A ja nadal nic Wczoraj tylko troszeczkę mnie zemdliło od dymu bo ktoś coś palił przy stacji pkp no i delikatnie w pociągu ale te moje mdłości były tak delikatne jakby ich prawie wcale nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mucha z jednej strony to masz dobrze że się nie męczysz każda ciąża jest inna mam koleżankę która o ciąży dowiedziala się przypadkiem w 5 miesiącu w wakacje nie było nic widać i nic jej nie było miała skąpe @ ale miała i nic nie podejrzewała a teraz ma śliczna prawie 3 letnią córeczkę :) A ja za to od rana chodzę jak na szpilkach. ... nie mogę sobie miejsca znaleźć po18 mam wwizytę u gina i może pierwsze usg boje się ale nie dopuszczam myśli że coś może być nie tak :( łaaa chyba zwariuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Maminia na pewno bedzie wszystko dobrze! Daj znać po powrocie. Mucha ja też nie mam mdłości , piersi mnie już nie bolą , zaczely za to sutki . A sądząc po ostatnim usg jest ok. Jutro jadę do prywatna wizyte do Katowic, tam maja dobry sprzet i mam nadzieje,ze bedzie dobrze. Ty jutro tez masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminia to czekamy z niecierpliwością na wieści :) Gosc85 tak jutro mam wizytę na 19:30 ale znów się pewnie opóźni Powiem Wam że ja o niczym innym nie mogę myśleć Żeby chociaż internet w kompie działał to bym się zajęła szukaniem materiałów na meble i do remontu a tak mogę myśleć tylko o wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,postanowiłam się do Was przyłączyć.Otóż mam synka prawie 9 letniego i od ponad dwóch lat staraliśmy się o drugie dziecko.Wyniki badań moje i męża ok.ale ciągle się nie udawało.Były testy ,płacz i bezsilność.W końcu dziś, po 6 dniach po terminie miesiączki zrobiłam test,potem drugi i ...chyba się udało.na razie tylko z Wami mogę pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi2
Cześć Ala, gratulacje, to na kiedy wstępny termin? Dopisz się może i wszystkie inne dziewczyny, które się jeszcze nie dopisały.. Kolejność wg daty porodu. (nik)..................... (wiek).......(które dziecko)........(data przewidywanego porodu) luckyluna.................33.........................1.. ..................................02.06 maminia22...............22........................2..... ................................03.06 czerwcowa2014....... 27....................... 1........ ............................ 07.06 niebieska1.............. 28....................... 1.... ..................................07.06. Kama2014...............25......................2 (c 3 l)................................07.06. mucha21212............26........................1....... ...............................09.06 Gość 85...................28........................1............ ...........................09.06 87_asik...................26........................1 ......................................13.06 Justi2......................32.................2 (c 15mc)................................17.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ;) Właśnie wróciłam od gina ;) Nasza fosoleczka ma się dobrze podczas bicia serduszka popłakałam się a z wrażenia zapomniałam zapłacić za wizytę :) Z usg wychodzi że to 7 tydzień i 1 dzień ale termin się nie zmienił na 3-4 czerwca :) Jestem zakręcona totalnie aaa no i jestem wielką fasoleńką mam cale 0, 93 cm czyli 9 mm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Maminia super, ze fasolka rośnie. Bicie serca jest magiczne:) jeszcze raz serdecznie gratuluje!!! I mam nadzieje,ze jutro też bede mogła sie z wami podzielic dobrymi wiesciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa2014
ja dziewczyny leżę, plamiłam dzisiaj i to nie jakaś krople krwi, miałam brudną bieliznę tak jakby mnie okres złapał, mam bóle podbrzusza, w szpitalu niestety mi nie pomogli, kazali czekać 2 tygodnie :( jutro idę do ginekologa mam nadzieję, że jakoś zareaguje i będzie dobrze, póki co muszę czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Czerwcowa2014 spróbuj jak najwiecej lezec. Bierzesz profilkatycznie sztuczny progesteron? Idź jutro do gina i daj znać. Trzymamy kciuki. Bedzie dobrze!!! Z tego co słychac to dużo kobiet ma plamienia a jednak jest dobrze i tak bedzie w Twoim przypadku. Pozdrawiam. Trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maminia gratuluje!!! Czerwcowa przestraszyłaś mnie I jestem oburzona że nie zostawili Cie w szpitalu U mnie to były dosłownie krople..... Dali Ci przynajmniej jakieś leki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×