Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Oczekująca mi też przybyło 3 - 4 kg i też się martwię co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
gosc, ja mam juz corkie,ale nie pamietam jaki byl brzusio na poczatku ciazy,nawet nie pomyslalam by zrobic sobie wtedy zdj.:( Wszystko wydaje mi sie nowe,moze ze to duza roznica wieku Ja znow dzis mialam straszna ochote na cole,a normalnie nie pije,ale dzis musialam sie napic,zachcianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
dziewczynki ja czasami odczuwam w brzusiu takie jakby to nazwac fale-bulkotanie-wypuklenia po jednej stronie.Czy uwazacie,ze moga to byc ruchy plodu czy raczej to z jelit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
nie pokazuje moich postow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchatka ja wogole nie moge sie zalogowac i czasami tez postu sie niewyswiewtlaja.guziczek mozesz odczuwac ruchy bo ja czasami tez czuje takie bulgotanie albo plywanie i lekarz mowil ze to ruchy delikatne.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
oczekująca ja ostatnio do obiadu robiłam tą surówkę obrzarłam sie nieżle samą kapustą też :) ostatnio mam faze na mandarynki jakos mój brzuch jest chyba nisko znaczy tak jak pępek sama nie wiem hmm ;) dziś mi się wydaje jakoś wybitnie wydęty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
kurcze fajnie że już coś czujecie też bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny czy tylko ja tak mam że jestem taka płaczliwa? normalnie jak widze w tv jakieś dzieci to mam łzy w oczach :/ chyba mi te hormony szaleją nieźle :D z innych powodów też czasem ryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Ja ostatnio dosc czesto to czuje czasami w czasie spoczynku jak leze na boku,a czasami po jakis g***townych r****ch;) Brzusio tez mam wydety,szkoda,ze nie mozna tu przeslac fotki,bysmy sobie porownali:) W spodnice jeszcze wchodze,ale gorzej z dzinsami,dopne sie na sile,ale jest mi tak niewagodnie ze musze sie rozpiac Co do brzusia,to wczoraj na wieczor zauwazylam wypuklenie z jednej strony na samym dole,chocby mi jajnik spuchl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
nie wiem czemu wyszly mi w wyrazie gwiazdki mialo byc g***towne ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej dziewczyny. Mi zaczynaja szalec kubki smakowe, mam ochote na nalesniki, serki topione. Przytylam poltora kilograma ale raczej tylko dlatego ze przez 9 dni siedzialam na zwolnieniu. Chyba ze moj biust tyle teraz wazy, was tez tak boli? Nam lekarz nic nie mowil o zakazie sexu. Ciesze sie ze moge z wami popisac bo czasami mamy zdanie i kolezanek jest tak odmienne ze nie wiem co mam myslec. Jak mowicie do swojego malenstwa? Kiedy zobaczylyscie plec dziecka? Jestem tak ciekawa. Zaczynamy myslec i rozmawiac o imionach ale ciezko nam dojsc do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dobrze że nie jestem sama ;) ja się chyba wykończę ból głowy mi przeszedł ale znów mdłości się odezwały fujj nie jestem w stanie normalnie funkcjonować przez to bo ciągle tylko myśle żeby się nie porzy....ć :/ myślałam że już mi przechodzi a to znów to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
moje cyce są trochę nabrzmiałe ale nie bolą jakoś bardzo, rano chyba najbardziej a w ciągu dnia mniej ale mąż zawiedziony że jezcze nie mam balonów heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
sisilka nie znam jeszcze plc**Przy pierwszej ciazy nie wiedzialam do konca co bedzie,chcialam miec niespodzianke.teraz nie wiem czy wytrzymie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
aha co do kremów na zorstępy to jakiś czas tmu zgłębiałam temat i z musteli mają baardzo dobrze opinie tylko są drogie te kosmetyki :/ taki krem przeciw rozstępów ok 100zł a jedo opakowanie starczy pewnie na max miesiąc.. to dużo troche wyjdzie na całą ciąże ale ja sie bardzo boje rozstępów więc rozważam zakup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
brzuchotka to samo troche wypelnione i lekki bol przy dotyku,szczegolnie brodawek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny porannie! wczoraj odpadlam dosc wczesnie i zaleglam w lozeczku, ale usnelam dopiero po 21, wiec juz jest niezle, bo byl okres, ze o 20 to juz bylam na pelnym aucie. ja co do przytycia to na razie niecaly kg, ale pilnuje sie coby nie poszalec za mocno, wiec za duzo sobie nie pozwalam. owszem jak mam wielkiego bola to zadne tlumaczenia nie pomagaja i np pizza wchlonieta, bo tego jedzeniem nazwac nie mozna:) piersi to w tej chwili mnie tylko bola, wczesniej to byla pelna masakra, no ale nadal spie w staniku sportowym, bo jak sa samopas to ze spania nic bo bol mnie budzi. nam sexu uprawiac tez nie mozna, ale u nas jest ciaza zagrozona. ja po 2 poronieniach jestem a do tego bedzie to moje pierwsze dziecko. wiec jestem na silnych lekach podtrzymujacych. w ta sobote mam miec badanie genetyczne. mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. no ale stres jest masakryczny:( brzucha u mnie na razie nie ma, nic tez mi sie chyba nie przelewa, a jesli nawet to zrzucam to na prace jelit, tym samym ruchow na razie nie odczuwam:) milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macchiato widzę, że dużo nas łączy. Nie dość, że nasze maluchy są w podobnym "wieku" ( u mnie dziś 11 t 2 d) to ja też jestem trzeci raz w ciąży, a dwie pierwsze poroniłam.Zakaz seksu i ciąża od samego początku na lekach podtrzymujących. Ja biorę duphaston 3*1 dziennie, a TY? Do kiedy będziesz brać takie leki, bo mi lekarz powiedział, że po 12 tyg odstawiamy,a to już lada moment. Dzisiaj mam wizytę i porozmawiam czy to nie za wcześnie z tym odstawianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Guziaczekgg. Moj biust nie boli caly czas ale jak sie myje to czujee jak bola. Maz jest w siodmym niebie bo rosna na potege juz mam miseeczke d. Nie moge sie doczekac az poznam plec teraz mam wizyte za tydzien ale to troche za czesnie aby zobaczyc. Wspolczuje wam dziewczyny tych mdlosci, ja reagowalam moze 3 razy i to na pieczonego kurczaka. Normalnie mi smier.....al. teraz tylko zaczynaja sie chyba zachciewajki, bo na rozne rzeczy nie mam ochoty, ake znow nie chce jakis innych smakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja sie smaruje od kiedy dowiedzialam się o ciąży oliwką dla mam firmy Rossman - Babydream, składa się z samych olejków, niestety wiekszosc oliwek ma w sobie parafine a ona zatyka pory i lepiej kupić coś naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wypadają mi włosy co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek ja tez od poczatku ciazy jade na duphosanie ale juz iore jedna tabletke a bralam2lub3.u mnie tez byly zagrozenia i lezalam ciagle ale ustapilo juz troche i teraz wiecej sie ruszam.spac niemoge ola plecy i brzuch w nocy nawet nospe wzielam a sexu tewz u nas niema.u mie juz14tydzien i czas szybko leci a za oknem zima:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
też stosuję tą oliwkę ale powychodziły mi po niej krostki na dekolcie :/ zapycha chyba bardzo dlatego też myślę nad zmianą na coś innego.. zastanawiam się w czym będę chodzić w zimie jak już w moje ciuchy przestanę sie mieścic :( mi też włosy wpadają a słyszalam że w ciąży raczej nie powinny wypadać jak juz to po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca od którego tyg zaczęłaś brać 1 tab? kiedy odstawiasz całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wypadają garściami a to 11 tydzień mogę brać jakieś witaminy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi włosy garściami wyłaziły od samego początku, ale teraz zauważyłam poprawę. Myślę, że to dzięki witaminom, które biorę już od miesiąca. Biorę femibion natal takie dla kobiet w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
co do witamin to musisz zapytać lekarza ja nic nie robie narazie poczekam może się to uspokoi miesiąc temu było gorzej teraz jest mała poprawa, jestem w 14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
właśnie miałam Was zapytać czy coś bierzecie jakie witaminy bo ja narazie nic oprócz kwasu teraz przed wizytą roię kolejne badania więc może teraz mi coś doktorek przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leżałam w 9 tc w szpitalu to słyszałam, jak lekarz rozmawiał z jedną dziewczyną, która była w 12 tc, że może już zacząć brać witaminy. Przy wypisie inny zapytał mnie " a witaminki Pani jakieś bierze?" Ja, że tak, a on, ze to dobrze. Ale nie pytał jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×