Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Sisilka
Dziewczyny a co z zaparciami i uczucie wzdecia. Wczoraj bylam w sklepie poczulam zapach swiezego pieczywa i poczulam glod. Potem obiad i wcale sie nie obzarlam, ale to uczucie pelnosci brzuch jakbym miala 6 miesiac. Masakra czasami boje sie cokolwiek jesc. Brzuch mnie troche pobolewal ale nie tak mocno i ciagle. Staram sie nie nosic zakupow itp moj maz mi zabronil. Ale jutro wracam do pracy gdzie jeszcze nikt nie wie ze jestem w ciazy. A jak to w pracy z dziecmi w internacie nic i nikt nie bedzie mnie oszczedzal. Porodem na razie sie nie przejmuje ale ciagle sie martwie czy moja grypa i leki na nia nie wplynely. Praca z dziecmi uposledzonymi nie jest latwa ale ukazala mi jak niewinne jest dziecko w moim brzuchu i ze milion rzeczy moze sie wydarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dziewczyny, jeżeli nie macie plamień i bardzo mocnych skurczy to nie martwcie sie. Wszystkie nieprzyjemne aczkolwiek delikatne dolegliwosci zwiazane sa z rozciaganiem sie macicy. Takze glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Agata86R ja mialam to samo prawie zadnych objawow,nie umialam zasnac,a nawet budzilam sie nad ranem,do ubikacji tez nie latam:( Jestem 12tc A wy dziewczynki macie jakies bole brzucha czy inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
brzuchatka ja w pierwszym meisicu mialam mocne bole brzucha,ale jeszcze nie wiedzialam ze to ciaza,przez ostatni czas nic mnie nie bolalo,ale w tym tyg zaczal mnie delikatnie pobolewac, w tym czasie mialabym dostac @ wiec moze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja wczoraj mialam kiepski dzien tak mnie meczyly nudnosci zgaga zawroty glowy i jeszcze zoladek.caly dzien lezalam bo sily niemialam.dzis tesc wychodzi ze szpitala i chyba pojade z mezem po niego.u was tez tak wieje wiatr dzisiaj?u mnie strasznie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
do ubikacji akurat latam czesto, ale ja bardzo duzo pije, zawsze pilam duzo wody i tak sikam potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
u mnie snieg, jestem ze śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
Dziewczyny wybieracie się na szkołe rodzenia? :) ja tak, po 26 tyg można już iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej się nie wybieram ale chcę iść na aerobik dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
moja kolezanka mowila, ze po tej szkole rodzenia sie zaczela bac porodu :P wiadomo, tam jest temat ciągle wałkowany plus ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata ja przed ciaza pilakm strasznie duzo samej herbnaty2litry na dzien a teraz litry niewypije tak pic niemoge.ja z lubelskiego i aby wieje strasznie a sniegu niema jeszvcze.mnie strasznie bola nerki i kregoslup az lezec niemoge a siedziec to tragedia.fajnie ze niemasz dolegliwosci ja niestety mam i to meczy strasznie mnie.oczekujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hej kochane :) dziś już lepiej, brzuch nie boli w sumie racja może to dlatego ze taki czas jak na okres ok 25 powinien być, chociaż ten ból był bardzo lekki od paru dni męczą mnie okrutnie bóle głowy dziś rano też wstałam z bólem to pewnie ta pogoda bo mam ogólnie niskie ciśnienie :( ale zjadłam śniadanie wypiłam wode i nrazie jest ok nie chce brać apapu chociaż wczoraj wziełam :( z innych objawów to mam właśnie mdłości chociaż już trochę odpuszczają na szczęście! ja się wybieram do szkoły rodzenia u nas jest za darmo :) mąż powiedział że będzie ze mną chodzić :D napewno czegoś ciekawego się dowiem. Agata ja też jestem ze śląska i rano za oknem przywitał mnie śnieg bleh wiesz w którym szpitalu będziesz rodzić? ja ciągle się zastanawiam... ściskam Was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
jeszcze nie wiem, chciałabym tam gdzie moj ginekolog przyjmuje, ale znajac zycie jak mnie lapnie to przyjade tam, gdzie mam najbliżej :P. ja jestem z Bytomia, nie chce tu rodzic, straszny jest ten szpital położniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja też mam straszne wzdęcia, normalnie aż brzuch boli, czasem nie mogę się załatwic. wczoraj wypiłam mięte i troche przeszło. mdłości już mi prawie przeszły chociaz są dni że wracają, czasem boli żołądek. Chcę się jesc ale na nic nie ma ochoty. mi sie zupełnie smaki pozmieniały, przed ciążą mogłam jesc chipsy paczkami, słodycze też. teraz ani na jedno ani na drugie nie mogę patrzec, to samo z mięsem odrzuca mnie. Jedynie zupy lubie i nabiał. I z tym bólem brzucha w terminie okresu to też tak miałam, tydzień temu w weekend zaczął mnie mocniej bolec brzuch obliczyłam i oczywiście okres by mi przypadał akurat. Ale nic nie plamiłam. lekarz mówił że tak może się dziac w dzien kiedy przypada okres. Ja teraz czuje takie ciągniecie w brzuchu, ale nic a nic sie nie powiększa. 13 tydzień u mnie a brzucha nie ma, jak wyjdzie to jedynie od wzdęc na wieczór. chciałabym żeby choc troche urósl to wtedy bym wiedzieła że dzidzia rosnie, a tak to muszę czekac na usg. przytyłam 0,5kg więc tyle co nic. nie mam w ogole chęci na jedzenie, na nic nie mam ochoty, mąż mi ciagle kupuje owoce więc chociaż to w siebie wmuszam. w piątek idę znowu zrobic wyniki, boje isę żeby były dobre, ostatnio miałam nawet ok ale wiadomo wszystko może się zmienic. za tydzień mam wizytę u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
mój ginekolog pracuje właśnie w bytomiu na strzelców ja tam leżałam kiedyś kilka dni na badaniach i rzeczywiście pięknie tam nie jest... :/ ale nie wiem jak z opieką przy i po porodzie może jest dobra? chociaż ja tam raczenie nie będę rodzić, myślałam nad katowicami bonifratów ma super opinie ale jestem ze świętochłowic więc nie wiem czy zdązę dojechać hehe :) myślałam też nad łubinową w katowicach koleżanka tam rodziła i jest bardzo zadowolona trudny wybór. ale jak przyjdzie co do czego to mogę wylądować tak jak mówisz gdzie najbliżej :) a świony też mają bardzo dobre opinie i właśnie z tego szpitala jest darmowa szkoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ja mieszkam wlaśnie kolo strzelców:) niedlugo się przeprowadzam, ale też Bytom, pare bloków dalej, na stroszek:) hm, moje koleżanki z pracy tam rodziły, dwie miały cesarke a jedna normalny poród, nie radzą i tyle, mój pracuje w szpitalu w pyskowicach, też słyszałam o łubinowej i w Rudzie jest oki podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
agata a na kiedy maz termin? flavia współczuje tych problemów z jedzeniem, ja też mam mdłości teraz już mniejsze ale zmuszam się do jedzenie chociaż też często nie mam ochoty, moje mdłości akurat zmniejsają się właśnie jak coś zjem :) ja już przytyłam chyba 2 albo 3 kg ciekawa jestem jak to dalej będzie :/ nie chcę wyglądać jak wieloryb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
5 czerwiec, na prenatalnych sie wyrownało co do dnia z okresu i usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i również do Was się przyłączę mam termin wg USG na 4 czerwca a z miesiączki na 5 czerwca ;-) już przytyłam 4 kg :P dzidzia ładnie rośnie. W sobotę byłam na prenatalnym i ma 5,55 cm ;-) i wszystko ładnie się rozwija. We środę idę do lekarza ;-) A jeżeli chodzi o nudnośc****erwszy miesiąc czułam się osłabiona ale nie aż tak bardzo, drugi miesiąc rewelacja ale trzeci ( najgorszy ) mdłości, spanie ból brzucha, zachcianki hehe ale od tygodnia jest lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że moja koleżanka już przytyła 7 kg a jest w 10 tygodniu. ;-) ale po Niej nic nie widać tylko, że brzuszek odstaje i piersi urosły. A u mnie brzuszek oraz również piersi większe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
brzuchatka- a w którym tyg jestes? ja też się bałam że od razu zacznę tyc nie wiadomo ile, ale te pierwsze tygodnie ciązy tak mnie wymęczyły że nawet mi się nie chcialo myślec o jedzeniu. Ja włąsnie teraz myślę że może za mało przytyłam, zobaczymy co lekarz za tydzień powie. staram się jesc ale to z musu, na nic nie mam smaka. niby czytałam że od 13 tyg powinno przybywac 0.5 kg/tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonek
Podczytuję Was od jakiegoś czasu, ale ciągle brak odwagi żeby się przyłączyć:) Do tej pory nie wierzę, że jestem w ciąży, długo staraliśmy się o maluszka. czyżby tym razem naprawdę się udało??? Martwię się strasznie, bo mam za sobą dwa poronienia, a to moja 3 ciąża i pierwsze dziecko. Termin mam na 14go czerwca, obecnie jestem w 11 tyg ( a swoją drogą ciekawi mnie jak Wy liczycie tc. 11t 3d to tydzień 12 czy jeszcze 11?) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
ilonek 11 tc i 3d to znaczy ze juz jesteś w 12 tygodniu, jedenasty masz skonczony i rozpoczął się 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ilona- ja dziś mam 12 tygodni i 3 dni i liczę że to jest 13 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja jestem w 13tc termin mam wg prenetalnych na 1 czerwca :D a 2 czerwca mamy 2 rocznicę ślubu więc może akurat :) witaj ilonek my też dość długo się staraliśmy ile badań przeszłam to nawet nie chcę myśleć, do tej pory też nie mogę uwierzyć ze jestem w ciąży chciałabym juz czuć ruchy żeby iedzieć że wszystko jest w porządku. zawsze po badaniach jestem szczęśliwa bo wiem że wszystko jest w porządku ale po prau dniach znowu zaczynam się zastanawiać.. dlatego też ten ból brzucha mnie trochę zmartwił ale już trochę staram się luzować. ja nastepną wizytę mam dopiero za 2 tygodnie straszne jest to czekanie najchętniej co tydzień chodziłabym na usg i oglądała maluszka :D wiem świr ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hm flavia to wg Ciebie jestem w 14tc :D ja sama nie wiem jak to liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
a ile masz dokładnie tygodni i ile dni brzuchatko? ja mam tak samo jak ty, po badaniu usg jestem spokojna a za kilka dni juz zaczynam myślec czy maluch prawidłowo rosnie. my staraliśmy się krótko bo tylko 1,5 miesiąca. strzelaliśmy na maj, wyszlo na początek czerwca. termin na 6.06. Mam nadzieje, że czerwiec będzie dla nas szczęsliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
13t1d :) patrze wg badań prenatalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×