Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

hej :) mój brzusio też rano jest mniejszy niż w ciągu dnia.. ale u mnie w ogóle jakoś go nie widać... wiem, że to jeszcze za wcześnie, ale chciałabym już poczuć jak to jest nie dopinać się w spodnie :P mam pytanie, czy jesteście już na zwolnieniu lekarskim? ja idę dzisiaj do lekarza i chciałam o takowe poprosić, ale jakoś źle mi z tym, aby prosić się o to, wydaje mi się, że sam powinien zaproponować, jeżeli czuję się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Lekarz na pierwszej wizycie zaproponował mi zwolnienie :) aczkolwiek z niego nie skorzystalam, bo ucze sie zaocznie, a to nie jest aż tak męczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! ostatnio nie pisałam, bo czułam się/ czuję się okropnie :(... od środy wieczorem zaczął boleć krzyż... a wczoraj mdliło, zatrucie pokarmowe i jeszcze o mało nie zemdlałam odwieziono mnie do domu dopiero wieczorem lepiej się poczułam... A dzisiaj rano już lepiej chodź teraz w pracy jestem i czuję bulgotanie w brzuchu i dziwne uczucie w brzuchu... i niestety pęcherz. Ja to się mam ... A we środę byłam u lekarza i wszystko było dobrze no niech to szlag ! zawsze u mnie jest tak, że po wizycie coś się robi ze mną dziwnego :( ... dzisiaj się oszczędzam, jeszcze po pracy ogarnąć w firmie a potem weekend ( jak ja na niego długo czekałam w końcu się wyśpię - jak będzie mi to dane ) Muszę być dobrej myśli. A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatekczerwca- ja pracuje od pon do pt, a w weekendy szkoła, więc jest mi troche ciężko, ostatnio jak miałam dwa weekendy zjazdów pod rząd to 15 dni na nogach bez odpoczynku, bo wiadomo, w szkole od 8 do 20, a w pracy jestem od 9-17 więc ciężko w ciąży na pełnych obrotach, chociaż do niedawna tak bardzo mi to odpowiadało i nie znosiłam siedzieć w domu bezczynnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój ginekolog nie zaproponował zwolnienia, ani nawet nie zapytał czy pracuje, pomimo, że byłam już na dwóch wizytach (dzisiaj mam trzecią), eh.. wydaje mi się, że powinien chociaż taki wywiad ze mną przeprowadzić. dodam, że chodzę do lekarza prywatnie. uważacie, że powinnam zapytać dziś o to czy wystawi mi zwolnienie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia smialo powiedz ze chcesz zwolnienie.ja zapytalam mojego przed pobytem w szpitalu i dal mi przy wypisie zwolnienie jestem juz40dni na zwolnieniu i dzis tez mam wizyte i tez mi wypisze zwolnienie do konca ciazy brede miec.mnie tez boli kregoslup ale ja mam uszkodzenie w odcinku ledzwiowym wiec cortaz gorzej boli:(boje sie ze cos nie tak bedzie z dzidzia a usg bede miec pozniej a nie dzisiaj:(oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pierwzej wizycie powiedziałam "Panie Doktorze i zwolnienie Pan wypisze" ,a on tylko o nip zakładu pracy zapytał. I tyle tematu. Też chodzę prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Ja też chodzę prywatnie :) Płace 70zł za wizytę i w tym mam również USG, ośrodek jest nowy więc sama przyjemność wchodzić do ładnego gabinetu i czekać w zadbanej poczekalni :) Co jaki czas chodzicie na wizyte ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatekczerwca- ja chodze prywatnie, do domu, nie przyjmuje w ośrodku:) gabinet ładny, sprzęt najnowszy, poczekalnia trochę obskurna.. ale płacę za wizyta 120 albo 150 zł już sama nie pamiętam, nie wiem czemu jest taki drogi, ale u mnie w mieście większość ginekologów ze stażem , którzy przyjmują w szpitalach tyle kasują za wizytę.. a usg 3d/4d chyba 200zł z tego co czytałam w cenniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocztekczerwca
Jak jeździłam do większego miasta tez mnie kasowali po 150zl i w sumie nigdy nic sie ciekawego nie dowiadywalam i o zdjęciu Fasolki mogłam zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten gość który pisał to byłam ja:) wiesz.. ja mieszkam w mieście z ludnością do 100 000, nie jest ono duże, ale lekarze się cenią. z wizyt jestem zadowolona, zawsze poda rękę na dzień dobry, uśmiechnięty, ponad pół godziny dokładnego badania, zawsze zdjęcie usg i opis, ale jestem trochę zawiedziona tym, że sam nie zapytał o zwolnienie, albo chociaż o to czy pracuję:) no i jego głupie żarty, też czasem potrafią zbić z tropu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonek- mój 150, a 3d chyba 200-250, kurcze nie pamiętam, ale dzisiaj się przyjże cennikowi na poczekalni:) Ci lekarze to sobie pożyją, dziennie wiele pacjentek od każdej po 100-200 zł i haajlajf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
esmi90 powinnas dostac zwolnienie z pracy Ja nie musze placic za lekarza,ale mieszkam w niemczech i na opieke nie narzekam. Zwolnienia narazie nie biore,poki co jeszcze pochodze w sumie nie pracuje codziennie i tylko do poludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w niewielkim mieście i chyba wybrałam najlepszego lekarza z tych co są. Ceni się to prawda, ale na szczęście wizyta raz na miesiąc tylko i sprzęt nowoczesny. Poza tym mogę dzwonić o każdej porze co by się nie działo, a w nagłych sytuacjach przyjmie na Izbie Przyjęć, bo pracuje w szpitalu. Będzie też przy porodzie, bo przyjeżdża specjalnie do swoich pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Wczoraj bardzo źle sie czułam. Okropnie bolała mnie głowa az z tego bólu wymiotowałam. Nie mogłam ruszyć głową. Nie do opisania. Tak do 15.00. Myślałam ze to sie nigdy nie skończy. Oby was to nigdy nie spotkało. Dzis juz ok. Nawet pierogi zrobiłam i posprzątałam za wczoraj. Moj brzuszek troche jest widoczny!!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula84 a co Cię tak złapało? Współczuję wczorajszych męczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam takie bolowe glowy a wlasciwie zatok mam dosc 87asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- -----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ------ -----nieznana guziczekgg-----------29-----------2-----------30.06/16.o6--------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Asiula powinnas zadzwonic do swojego Gina bo mocne bole glowy w ciazy sa niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Dziewczyny, a co jaki czas chodzicie na wizyte ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co miesiac asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziewczyny poradźcie prosze bo nie wiem co zrobić... jutro jest ta impreza rodzinna i najprawdopodobniej siostra męża z dziećmi chorymi (ona też chora) będą, dowiedziałam się że jeszcze jedno dziecko też chodzi zasmarkane i kaszle czy poszłybyście na moim miejscu na tą imprezę? mi jakos specjalnie na niej nie zależy i szczerze wolałabym tam nie iść :/ jak sobie pomyśle że mam być chora to same wiecie :/ niektóre z Was są chore wiecie jaka to jest męczarnia nie uśmiecha mi się kolejny raz leczyć czosnkiem i mlekiem z miodem :( powiedzcie co robić... z drugiej strony to zła jestem no kurde ja są chorzy to niech w domu siedzą a nie zaraze roznoszą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Osobiscie bym nie szła :) Jezeli Ci nie zależy to nie ma sensu sie narażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja po wizycie i mam dobre i zle wiadomosci.dobra to ze szyjka wporzadku serduszko bije pieknie macice mam juz na wysokosc***epka.zla jest taka ze prawdopodobnie mam kamienie w nerkach i w woreczku zolciowym cos i z tego tak mnie meczy zgaga i cofa mi sie wszystko.lekarz odstawil mi duphaston i mam brac witaminy i magnez.jak przez kilka dni mi nieprzejdzie to mam zglosic sie do szpitala i beda robic badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostalam zwolnienie ,lekarz pozwolil mi10minut dziennie jezdzic na rowerze stacjonarnym na lekkim obciazeniu wtedy zyly beda lepsze.usg bede miec dopiero albo przed swietami albo po bo chce zbadac wszystko dokladnie i na100procent plec powiedziec.ale ja mam pecha.aha i kazal mi jesc duzo marchwi i pietruszki zeby szybko nieprzybierac na wadze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Brzuchatka na czerwiec. Nie wybieraj sie nigdzie. Ja nadal nie jestem w stu procentach zdrowa i na codzien pracuje z dziecmi co niestety mi tego nie ulatwia. A wiem ze jestem oslabiona. W srode mam wizyte u gina, zobaczymy co mi powie???? Jestem bardzo ciekawa jak wyjda wyniki i jak sie czuje moj aniolek. Nawet troche mam obawy czy ta grypa nie zaszkodzilam aniolkowi. Mi w pracy mowia ze bedzie chlopak, sama tez bym chciala. Nawet mi sie sni. Ale wszystko sie okaze. Co myslicie o szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Super pomysł !!! Sama o tym myślałam, ale w moim mieście jest we środy i czwartki w godzinach kiedy mam szkole wiec odpada ! Moim zdaniem pomysł genialny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie, ja mam termin na 4 czerwca. Dziś zaczęłam 13 tc. W poniedziałek wizyta i badanie przezierności. Czy miałyście już to badanie? Kiedy powinno się je zrobić? W poniedziałek będzie 13t3d - czy to nie za późno? Trzymajcie się zdrowo i niech choroby Was omijają :) Czytam Was dopiero od dziś i nie było jeszcze czasu by przeczytać wszystko wstecz :) dużo tego produkujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
dziękuję dziewczyny tak jak radzicie zostane w domu nie chce ryzykować muszę tylko coś wymyślić dlaczego mnie nie będzie... oczekująca dobrze że z maleństwem wszystko w porządku, szkoda tylko że u Ciebie nieciekawie, trzymam kciuki żeby obyło się bez szpitala ja do szkoły rodzenia pójdę, u mnie jest za darmo więc szkoda by było nie skorzystać a na pewno czegoś nowego się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×