Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Sisilka u mnie lekarz "typuje" chłopca. Praktycznie od początku nie mam objawów, mdłości.I ponoć ładnie wyglądam, włosy błyszczą, ładna cera. Faktycznie dużo śpię ok 10 godz dziennie. I mam ochotę na sex (a to też niby na chłopca wskazuję ). Co do upodobań kulinarnych to mi raczej słone, kwaśne i absolutnie żadnego mięsa. Gościu jajnik mnie kłuje czasem, ale twardnienia brzucha nie czuję. Ja jak się dużo nachodzę zaczyna mnie brzuch pobolewać, ale siadam i przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamusia pozwolę sobie w imieniu dziewczyn, bo im nas więcej tym weselej :) Witamy serdecznie i zapraszamy do naszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- -----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06------------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, pomyliłam się i nie dodałam drugiego terminu, a wiec jeszcze raz nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(? Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ ---nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- -----------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06------- -----nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czer kaptur
przyjmuję nowy nick i staję się czer kapturem. Ja się zdziwiłam jak w 12 t.c pani doktor wyskoczyła z płcią. W poprzednich ciążach mówiono mi, że na tym etapie ma to raczej formę zgadywania. Pani doktor twierdzi, ze raczej chłopiec a ja mam przeczucie, ze raczej dziewczynka. Mamy więc 1:1;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czer kaptur powiem ci ze jak lekarz ma dobry sprzet to w 12tyg powie ja juz pisalam ze mojej kolezance tez w 12tyg powiedzielei ze corka, a szwagierce i drugiej kol w 13 ze córka :) a niby chlopcow widac szybciej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisilka co to płci i jedzenia to chyba sie nie sprawdza aczkolwiek niby slodkie na córke to jestem bardzo ciekawa bo ja jesm tylko slodkie rzeczy zero miesa o jakis ogorkach jak pomysle to mi niedobrze kwasne słone ostre kategorycznie nie !! na samą mysl niiedobrze ogolnie jem teraz malo urozmaicone rzeczy typu kanapki slodycze, bułki slodkie, napoje slodkie, jakies pierogi knedle o takie rezczy placki ziemniaczane generalnie wszystko co nie ma miesa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, Ja nie biore zadnych tabletek czy syropow,ale na razie tez mi nic nie dolega.Jedynie uzywam kropli do nosa ,bo nos mi sie na wieczor zatyka:( Co do kremow,gdzies czytalam,ze kremy czy balsamy przeciw roztepa powinno sie dopiero uzywac od 4mc nie wczesniej,dlatego ja narazie uzywam oliwki dla dzieci,teraz mam z firmy bübchen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(?Agata89R--------24--------------1---------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ -nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/??.06-- ---------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ------ -nieznana maminia22-----------22----------2--------------03.06---------nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
brzuchatka- mi lekarz powiedział płec na prenatalnych, nie pytałam, sam wypalił, ze na 80 % chlopak i pokazał na usg siusiaka, tzn cos co ewidentnie wystawało z miedzy nóżek.:))))) co lepsze, wszyscy obstawiali chlopczyka, nawet dziewczyny w pracy jak na mnie patrzały:)))) zresztą wszystko może się jeszcze zmienić, ale jakoś czlowiek się nastawil już na tego siuska :))) jak mam na 7 do pracy to jestem śpiąca, ale ogólnie czuje sie super, nie wiem czy to ma wpływ na płeć. A ja mam spam na słone i ostre, ale na słodkie też czasem, także nie wiem, czy to sie sprawdza :) w 15 tygodniu może już coś lekarz zobaczy jak sie dzidzius ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guziczekgg słyszałam, że w ciąży takich smarowideł używa się po 4 miesiącu, więc na razie grzecznie czekają w łazience :) Miałam takie szczęście, że dostałam bon do apteki na 300 zł więc korzystam :) Ciekawe czy na prenatalnych lekarz potwierdzi płeć? I w ogóle boję się tych prenatalnych, zazdroszczę tym z Was, które są już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaaa
u mnie bedzie poprawka na termin porodu wg usg:D a tak w ogóle byłam dziś na usg 3 d tym prenatalnym i się wkurzyłam, bo okazało się, że jest za wcześnie bo maleństwo ma 4 cm, a powinno mieć do tego badania przynajmniej 4,5 cm i tak uszczuplałam o 50 zł i czeka mnie kolejna wizyta na usg :/ nick -----------wiek------kt.dziecko------termin om/usg---------płeć 87_asik--------26---------------1----------13.06 /18.06------------nieznana ilonek-----------25---------------1----------16. 06/14.06---------chlopak(?) Flavia234-------24-------------1-----------6.06- -------------------nieznana macchiato------31--------------1----------13. 06/??.06----------nieznana gość 85 ---------26--------------1----------29.05 ------------dziewczynka(?Agata89R--------24--------------1-- -------05.06/05.06-- --------chłopczyk Sisilka ----------28---------------1---------23.06------------------ -nieznana czer.kaptur83-----30-----------3---------7.06/4.06------- --- --chłopczyk(?) brzuchatka--------28-----------1-----------01.06/01.06--- ---------nieznana gochaaaaaa----------27----------2-----------17.06/ 24.06-- ---------nieznana mamamusia----------21----------1-------------22.06/20.06- ------ -nieznana maminia22-----------22----------2--------------03.06----- ----nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochaaaaaaaa faktycznie masz powody do złości, to jak oni umawiają? Ja mam termin porodu przed Tobą a prenatalne 9go grudnia. Będę wtedy 13 t 1 dz. Jak się umawiałam kobieta dokładnie liczyła co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaaaa
u mnie niestety kobieta nawet chciała o wiele za wcześnie mnie umówić tylko ja jej zwróciłam uwagę, że jest za wcześnie i tak mam znowu wizytę 12/12, ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochaaaaaaaa ale usg w ogóle zrobili? Czy 50 zł za darmo dostali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski:)co do rutinoscorbinu mozna go brac raz dziennie ja go bralam i lekarz zapobiegawczo mowil zeby brac.mnie narazie puiscilo,kupilam sobie kurtke zimowa i caly dzien bylam u rodzicow.ja np jem same slone ostre rzeczy slodycze maz je i wiecie tyje maz razem ze mna:)ja zakupy bede robic po nowym roku,jutro wizyte mam ale bez usg bo robi mi na lepszym sprzecie w innym twerminie.mama tak mnie nakarmili ze szok.zjadlam watrobki ktora uwielbiam i pierogow .mi zgaga dalej dokucza.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujaca w ciazy watrobka jest odrtadzana bo ma barfdzo duzo wit a ktora wplywa negatywnie na plod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tego nie wiedzialam ze szkodzi ale w sumie zjadlam takiez3male kawaleczki bo pozniej wiedzialam ze pierogi beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Watrobke mozna jesc w ciazy,ale nie w duzych ilosciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początekczerwca
Hej dziewczyny ! Jestem w końcówce 14 tc i odczuwam doskwierajace bóle brzucha po stronie prawej.. Po prostu aż mi dech w piersiach zatrzymuje. Czy ktoras z Was tak miala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatek czerwca ja jestem w z14t3di czasami boli brzuch mnie ale zadko.dziewczyny dzis cala noc przespalam ale wczoraj bylam o4na nogacg rano ,zaraz bede wstawac.musze ugotowac zupe bo kolo14jade do gin.tak sie stresuje ze szok.snilo mi sie ze bez usg powiedzial ze dziewczynka bedzie;)ale czlowiek to glupi;)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początekczerwca mnie bolał brzuch całymi dniami ale jak powiedziałam lekarzowi to mnie położył na 5 dni do szpitala. Na szczęście okazało się, że nic się złego nie dzieje i teraz boli sporadycznie. Może wspomnij o tym dla swojego lekarza a jak będzie się nasilać jedz na IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonek - zrobiła mi usg ale takie bardzo podstawowe, tyle ile mogła, ogólnie zobaczyłam główkę maleństwa i jak bije serduszko, jakby mnie skasowali 50 zł za nic to dopiero bym się wkurzyła :D a co do pobolewania brzucha to mnie pobolewa czasem tak jak przed okresem, i czasem prawy jajnik, ale na początku to jest normalne, przy pierwszej ciąży tez tak miałam, ale radziłabym powiedzieć lekarzowi jeśli są to silne bóle, lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaaaaaa
to był mój wpis, zapomniałam zmienić nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Mimo bardzo młodego wieku i silnego organizmu od początku ciazy biorę nospe, duphostan, luteine i wiele innych. Na razie biorę tylko folik i czekam na następna wizytę, która będzie za dwa tyg. Jeszcze mój chłopak pracuje w delegacji wiec samotność góra ;( Pozdrawiam wszystkie mamusie !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
czesc dziewczynki Dzis sobie pospalam do 10.20,ale i tak nie chcialo mi sie wstac Co do bolu brzusia,tez mnie czasami pobolewa raz cale podbrzusze raz tylko z jednej strony raczej z prawej. Dzis wyszla u nas gazetka miejscowa i sa w niej imiona dzieci urodzonych w ostatnim czasie,przejze i zobacze moze ktores mi sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
A jeszcze,czy zauwazyliscie moze u siebie,ze wasze brzuszki po wstaniu z lozka sa mniejsze niz wciagu dnia? Bo moj z rana jest mniejszy,a pozniej go wydyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatekczerwca
Tez tak mam ;) Na wieczor brzusio juz jest calkiem duzy i wygladam jak ciezarowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×