Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Flavia234
a ja dziś całą noc nie spałam. mój maluszek się przestawił i cały wieczór chyba spał bo nic się nie ruszał. A w nocy istne tańce:) Obudziłam sie o 1 a bobas mnie tak kopał, że nie mogłam zupełnie sie skupic na spaniu. Jak juz niby zasypiałam to znowu robił takiego fikołka że mnie rozbudzał:) Usnełam po 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez calą noc nie spałam,kręgosłup mnie bolał,wogole jakos nie chciało mi sie spac a teraz oczy mnie szczypią.Flavia,jak bedziesz w poniedziałek na wizycie to powiedz mu ze maluch tak bardzo sie rusza ze nie mozesz spac w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ale to tylko dzisiaj tak, przewaznie śpimy w nocy:) Dziś coś się poprzestawiało bobaskowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hej, ja już nie śpie od siódmej maluch sie rusza dziś bardzo wysoko, kopie, i widać to na brzuchu :) czy znacie może jakieś sposoby, czy specyfiki na czyszczenie dywanów? tzn mam bialą wykladzine w sypialni i muszę ją wyczyścić, tylko czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata,nie zajmuj sie czyszczeniem bo nawdychasz sie chemii.Daj do pralni.Wyczyszczą go tak ze będzie wyglądał jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
to jest wykładzina,niestety musiałabym ją zerwać :P muszę jakoś ją odświeżyć. Mama mi to wyczyści ale słyszałam, że wanisz jest do doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
ja zawsze czyściłam dywanoluxem, nawet ładnie się odpierał. Oj u mnie tez dywan do czyszczenia ale teraz to mnie to lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
co ile robiłyście morfologie i badanie moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja dzisiaj wychodze ze szpitala i musze isc do endokrynologa .oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
a gdzie można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
co 2 miesiące mam badania, oczekująca to dobrze, szkoda, ze trzeba kolejną kasę płacić bo napewno prywatnie pójdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory z zazdrością czytałam, że czujecie już ruchy i cierpliwie czekałam na jakiś znak od swojego lokatora:) 15 stycznia wieczorem przyłożyłam rękę do brzucha i coś poczułam, nie byłam jeszcze pewna czy to to. Ale wczoraj to już były takie harce, że nie sposób ich pomylić. Chyba to z radości, że mama zjadła loda magnum i maluszek dostał energii:) Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
hehehe, no dostał coś słodkiego o się ożywił :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ilonek-wiem co to znaczy,bo ja też dopiero od wczoraj czuję dzidziusia.jeśli chodzi o badania to mam zlecane co wizytę czyli co 4 tygodnie. Ja czyściłam kiedyś dywany wanishem u ladnie sie odświeżały -taka piana a potem szorowałam szczotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
agata w sklepach z chemią są, czasem w osiedlowych. w marketach nie mam pojęcia. Taka różowa butelka. heh mój tez przeważnie po jedzeniu daje czadu, a kopią was czasem maluchy w pęcherz albo tak jakby w szyjkę macicy? bo ja czasem mam takie uczucie jakby mi zaraz siku miało poleciec jak mnie kopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie znowu zaczyna bolec podbrzusze.W nocy mnie nie boli a w dzien codziennie.Zwłaszcza jak długo siedze w jednej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
jolka- ale jaki to ból taki jak na okres czy kłujący? mnie kłuje juz od kilku dni mówiłam lekarzowi ale jak kłuje to podobno nie grozne. Połóż się luzno i lez, ja tak leże prawie całe dnie i mi lepiej. Nie mogę długo chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są bole takie jak na okres,wydaje mi sie ze to macica twardnieje.JOLKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety musze prywatnie pojsc bo na fundusz kolejki:( moj dzidzius tez wariuje ciagle.czekam na wypis i dzwonie po m i pojade zapisac sie do endokrynologa.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dopiero po sniadanku i z psem bylam :) U mnie pogoda nadal wiosenna :D Popoludniu ide do endokrynloga :O Az sie boje co mi powie :( Ja staram sie zasypiac na lewym boku, bo tak wyczytalam, ale na brzuchu tez zasypiam i na prawym, jedynie na plecach nie lubie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Badania krwi i moczu mam co miesiac. W moczu mialam bakterie a krew bez zarzutu mimo to gin kaze robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Czesc dziewczynki, wczroaj rozmawialam z babka ktora prowadzi cwiczenia dla ciezarnych w szkole rodzenia i powiedziala ,ze te bulkotanie,pekanie balonikow i burczenie w brzuszku to nie dziecko,a jelita,tresc pokarmowa,plyny i gazy,stolec ktore sie przesuwaja pomalu bo nie maja duzo miejsca z zwiazku z rosnaca macica.I nie ma mozliwosci odczucia przez powloke brzuszna czy dziecku bije serce czy ma czkawke czy koplo nozka czy raczka bo na tym etapie jest dziecko jeszcze male. I co o tym myslicie? do tej pory myslalam ze te pobulkowania w brzuszku to maluszek,a teraz juz nie wiem co myslec:( Mnie dzis cos wypycha ale na symym boku prawie przy kosci biodrowej,i zaczely mi sie dawac we znaki wiezadla boczne brzucha bo cos mnie tam nadrywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruchy dziecka sa delikatne na tym etapie ciąży,ale są.Od 16 -20 tygodnia czuje sie ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
ja zuj***ardzo wyraźne ruchy i nie da się ic pomylić z jelitami, widać je na brzuchu i czuć pod ręką piękne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
*czuje ta kafeteria mnie wkurza z tym gwiazdkowaniem wszyskiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
diewczyny wiem że jeszcze duuuuzo czasu do porodu ;P ale jak myślicie w co dziecko ubierzecie jak bęziecie wychodzić ze szpitala? będzieci kupować w ogóle na początek jakieś grubsze ciuszki (chodzi mi o pajace grubsze albo jakies dresiki)? w sumie nie wiadomo jak będzie ale raczej ciepło nie? oglądam super słodkie pajace elurowe w smyku i nie wiem czy to mi się przyda hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
jezu ale mi literek pozjadało sorrki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga czerwcowa
a prócz morfologi i moczu jakie jeszcze badania miałyście zlecane, ja 1x toxo i cyto, 1x na przeciwciała bo mam -RH, wiem że przeciwciała bede robila jeszcze raz, a toxo i cyto jesli bylo ok trzeba powtarzac, jestem teraz w 16tygodniu moj lekarze jest malo komunikatywny na nastepna wizyte nie musze robic badan, ale zastanawiam sie jakie jeszcze badania w ciazy nalezaloby robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia234
u mnie 21 tc i również bardzo wyraźnie czuje maluszka, czuje jak się wypycha i kopie:) nie da się tego pomylic. mi przed chwilą stwardniał brzuch, a juz miałam mniej. siedzialam sobie po turecku i piłowałam paznokcie i tu jak mnie naszlo, brzuch twardy jak kamien, 10 sekund i puściło. Juz dawno tak nie miałam, dziś pierwsza taka akcja od 3 dni. ale położyłam się i nic nie boli, chyba jest ok. a to przez to że dziś juz więcej sobie pozwoliłam, umyłam włosy, ułożylam i siadłam piłowac paznokcie. Jednak najlepsza jest pozycja leżąca w innej brzuch się buntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×