Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Moj post ze str wczesniej z 16,55 asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale szalejecie.ja bylam u ordynatora i dowiedzialam sie tylko tyle ze mam podwyzszony jakis hormon co obciaza a o co chodzi to musze prowadzacego pytac i czeka mnie wizyta u endokrynologa,bo gdyby wyniki byly szybciej to dzis ze szpitala bym poszla a teraz musze rejestrowac sie a moj prowadzacy bedzie w piatek.flavia ja kupilam rozne niebiesakie zielony bialy a bede kupowac takie zeby sie nadaly nawet na dziewczynke.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91
Ok moj blad to sorki Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz byl u mie i posiedzielismy troche a teraz znajoma przyszla na sale lezec.asik a wiesz ktory hormon jest obciazajacy?wg lekarza mowil ze myslal ze bedzie gorzej ale czekam na prowadzacego i na usg bo w piatek chyba mnie wypisza.dziewczyny zauwazyluscie teraz wiecej sluzu ?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki magda :) oczekujaca jesli chodzi o tarczyce sa 3 opcje tsh ft3i ft4 ciekawe co ci badali bo ft3 i ft4 to takie dokladniejsze wskazniki pokazuja ze vos jest nie tak nawet jesli tsh jes dobr asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nie wiem ale chyba te f3i f4 bo tsh wiszialam wynik4,18tylko nie wiem jaka norma w labolatorum jest.a polozna wynikow niepokaze jutro jak moj gin bedzie to wypytam go.a jak myslisz to cos powaznego moze byc?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu oczekujaca trzeciego syna :-D Podobno imie Leon zrobilo sie w ostatnim casie bardzo popularne, wiecie cos na ten temat? Nie mam za bardzo alternatywy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
hej dziewczyny! jak tak patrze na ta liste co juz macie a co nie to sie troche zdziwilam bo ja nadal nie mam praktycznie nic. nawet nie wiem kiedy zaczne cos wgl kupywac wiec jestem kompletnie do tylu. a wlasnie do tych paczek z allegro: czy w trakcie zakupow trafilyscie na kogos kto was oszukal i wyslal zupelnie co innego, lub kompletnie nic nie dostalyscie? sama mysle nad kupieniem takich paczek a predzej nie kupywalam na tej stronie bo jakos potrzeby nie mialam wiec wole dopytac. a co do wizyty; wiec tak, ten puls ktory czulam to (tak mi to wyjasnila gin w prosty sposob) ze czulam bo malec ma pepowine przy nozce i dociskal ja lekko do lozyska, wiec powstalo takie echo. (no ja lepiej tego nie napisze bo malo zapamietalam bo nadal jestem w szoku) Nastepna wiadomosc wszystkie wyniki w normie a przyjety termin dala na 2czerwca bo ciezko stwierdzic po wielkosci dziecka (a raczej wadze bo ciezko bylo zlapac po calej dlugosci) bo ma prawie 400g;) a ostatnia wiadomosc, kolejny siusiak odpadl i bedzie na 100% dziewczynka:) zastanawia mnie tylko jeden wynik z usg tzn o oznaczeniu SD bo mam +/- 49 i nie bardzo wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wy jak poczulyscie pierwsze ruchy?.Bo ja poczulam dzisiaj takie łaskoczace przesuniecie.I teraz tez od czasu do czasu czuje takie łaskotanie.Jestem w trzeciej ciazy ,a ja sie zastanawiam czy to ruchy czy jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dzisiaj caly dzien pobolewało podbrzusze,dopiero niedawno mi przeszlo i 3 razy zakłłuło mnie w pochwie.Wizyte mam w poniedziałek.JOLKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal tych gosci co sie nie podpisuja i podszywaja pod kogos.kiepsko gosciu czytasz bo oczekujaca nie ma3dziecka.zal ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden a ile masz lat to Cie wpisze do tabeli :)? ale siusiaki odpadaja hehe a kiedy C****erwszy raz powiedzieli ze synek? Lacetra ja nie czulam laskotania u mnie to no takie jakby kopniecia delikatne jakby banka pekala taka mocniejsza he tak to tylko moge wytlumaczyc ale napewno u mnie to nie jest laskotanie czy przelewanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SD to cos z przeplywami w bad doplerowskim skoro lekarz nic nie mowi to jets dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie zalogowac wiec zadne podszywy nie beda za mnie sie wypowiadac.a swoja droga smieszne to jest ze ktos wyraza zdanie o kims co o nim nic nie wie i kiepsko czyta.co do zakupow allegro ja zawsze sprawdzam kometarze i juz wiele razy zamawialam i wszystko bylo takie jak mialo byc a ubranka zobacze jak wroce to wypowiem sie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny to chyba zle zrozumialysmy ta dzieewczyna dzis do nas pisala i nie podpisala sie jako oczekujaca tylko napisala oczekujaca trzeciego syna :) czyli wszystko wporzadku to zaden podszyw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec odpisz do : oczekujaca trzeciego syna. Moj maz od zxawsze sie smial ze jak bedzie syn to bedzie Leon jak Leo MESII i teraz cala rodzina ciagle sie smieje ze bedzie Leon ;p ps ale nie bedzie jak cos bedzie Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
pierwszy raz w 12tyg synek, 16tc dziewczynka, 18tc chlopczyk i teraz na 100% dziewczynka bylam tak czesto poniewaz duze ryzyko bylo ze maluchh bd mial wady genetyczne od strony ojca jak i mojej. co do wieku to mam 18 lat. to czekam az wrocisz i obejrzysz rzeczy czy wszystko oki bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Początekczerwca 18lat, 28.05/30.05 chłopczyk 2.gość 85 28lat 29.05 chłopczyk 3.oczekująca 24lat--30.05--chłopczyk 4.brzuchatka 28lat 01.06 nieznana 5.mozeniejeden-18lat-2.06-dziewczynka 6.asiula84 29lat 03.06 nieznana 7.ewinkaa 29 lat 03.06 chłopczyk 8.maminia22-22lat--03.06--chłopczy 9.esmi90 23lat 04.06.chłopczyk 10.Agata89R 24lat 05.06 chłopczyk 11.Flavia23 24lat 06.06 chłopczyk 12.czer.kaptur83 30lat 7.06/4.06 chłopczyk(?) 13.87_asik 26lat 13.06 nieznana 14.macchiato 31lat 13.06 nieznana 15.Kruszynka3-x--13.06--chłopczyk 16.maałaa23---23lat--13.06--dziewczynka 17.ilonek 25lat 16.06/14.06 dziewczynka 18.gochaaaaaa 27lat 17.06 nieznana 19.Justi2 32lat 17.06 nieznana 20.Jolka kolka 32 lata 17.06.dziewczynka 21.Nitka999 31lat 20.06 nieznana 22.19magda91 22lat 21.06 chłopczyk 23.Majaaa85--28lat--22.06/20.06--nieznana 24.Angii91--22lat--23.06/28.06--nieznana 25.Sisilka 28lat 23.06 nieznana 26.spiacakrólewna 22lat 27.06 nieznana 27.lacerta 31lat 28.06 nieznana 28.guziczekgg 29lat 30.06/16.06 nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozeniejeden - hehe komedie synek corka synek córka to ci zafundowali rozrywke hahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Asik, fakrycznie sie nie podszywam :-D Chyba sobie musze jakis nick wykombinowa! Moi synowie wlasnie strasznie chca Leoska, bo Messi! Ale ja juz postanowilam, ze testosteron ze mna nie wygra I odcinam kanaly sportowe, wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeniejeden
a nic nie mow; p juz sie nastawilam ze za 15 lat bede miec lobuza a tu znowu zmiana :p w sumie moge sie cieszyc ze nic nie kupilam ale chyba poczekam jeszcze, bo 5 lutego mam nast wizyte wiec chyba dla pewnosci nic nie bede kupywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Flavia nie nic nie boli jak cos to pobolewa tak delikatnie,ale to tez nie codziennie.Dzis mnie cos rwia boki w talii,tak jakby ktos rozrywal mi skore,ale to tez nie bol tylko takie czucie :) Lacerta mam podobne objawy,roznie to czuje raz bulkotanie raz buczenie,raz takie mocniejsze kopniecia chocby bicie serca,a czasami takie miejscowe twardniecie pod powloka brzuszka,ale jak naloze reke to znika i nie umie okreslic cz to nozka czy raczka,tak jak tu niektore pisza,ze wiedza ze poruszal konczyna.Ja tego nie potrafie rozpoznac choc to moja druga ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R
no własnie wszędzie czytam, ze luteine się bierze normalnie do końca ciąży, nie wiem sama już.Kurcze to teraz widać, że lepiej poznać płeć później, jak tu takie pomyłki, ja jednak dalej myślę, ze będę miała chłopczyka bo moj ginekolog ma dobry sprzęt, a ten szpitalny to sama nie widzialam gdzie co bobasek ma, i w dodatku sama powiedziala ze cos tam jest, ale za małe na jąderka, chyba, że urosną, już jestem naprawde ciekawa i też nic nie kupuje, mam czas na takie zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
hej ziewczyny my już po prentalnych, wszystko ok :) no i będzie dziewczynka, pani doktor powiedziała że na 100% no i będzie Laura :D ale się cieszę, jak mi przejdzie ten okropny kaszel to jedziemy na zakupy ;) dziewczny podpisujcie się bo czasem nie idzie załapać kto pisze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Dziewczynki dlaczego nie wchodza posty ???? Ja ostatni widze z 19.53 A wy ???? A gdzies o 20.00 pisalam ostatni a go nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczekgg
Naprawde cos dzis nie tak to chyba te pola magnetyczne z slonca zaklocaja kefeterie albo moj Laptop nawala :( Raz posty nie wychodza,a teraz znow normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej kobitki. Jak was czytam to normalnie mi trochę wstyd, ja nadal nic nie mam. W piątek czekają mnie wyniki z krwi i moczu, ale nie dostanę ich do ręki bo od razu idę do lekarza. U mnie powoli widać brzuszek, nie wiem jak u was ale powoli pokazuję się również coraz wyżej. Zazdroszczę wam jak piszecie że czujecie ruchy dziecka, ja nadal czekam :( Chyba że jestem tak zabiegana że nie rozpoznaję ich. A gdy wróciłam do pracy to mam mnóstwo chwil gdy jestem zdenerwowana, wiem że musze zwolnić tempo ale w pracy z dziećmi upośledzonymi to jest prawie niemożliwe. Na dodatek mam grupę 6 rozbieganych chłopaków ;) Czuję się super, no może bez tego bólu kręgosłupa i bioder. Choć dziś jest lepiej. Idę się poprzytulać do M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×