Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Moja sie wogole nie slini hehe to pewnie przegrzewa policzek moze lezy na nim.jesli na chlodnym ogasa . Ja tez na wszystko linomag :) Historia wyrwanych drzwi w bmw rozwalonego plotu uciekajacy samochod uderzajacy w warvurga takie rzeczy tylko na filmach sie widzi haha czemu ja wtedy bylam w domu taka sytuacja mnie ominela hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, szlag mi trafil to takie cos, co w laptopie zastepuje myszke :-( Da sie to w ogole naprawic? Musze pisac z telefonu, a nie lubie. Ja wyparzam butelki po kazdym myciu. Mam takie z Aventu, wklada sie tam butelki I czesci do laktatora, nalewa wody I buch do mikrofali. Leon spi wylacznie na plecach. Wyglada jakby mial plaska glowe, bo ma strasznie duzo wlosow I tak sie uklepaly w gniazdko :-D Tez nie chce lezec w lezaczku, jak nie spi to lubi, ze z nim na rekach spacerowac po domu albo kolo niego siedziec I opowiadac, sam sie nudzi. Branie go do kuchni czy lazienki nie pomaga. Nie jestem zbyt dobrym kierowca, mam opanowane stale trasy, ale juz na autostradzie trzepie tylkiem. Moim Peugeocikiem wszedzie sie wcisne, bo malutki, ale jsk gdzies jade to nasza krowa, Toyota, to robie w portki, ze zarysuje lakier. Juz raz mi sie udalo ;-) Gosciu, moj syn mial takie znamie na karku I zeszlo. AAAJ, to Ty masz palac, a nie dom :-D Jakbym miala taki metraz to tez bym czesto przyjmowala gosci, ale u nas ciasno I 5 osob to juz tlum. MamoK, nie sluchaj ludzi. Zauwazylam, ze autyzm jest chyba w modzie, bo juz sie wszystko pod niego podciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam z poczty, na kształcie główek się nie znam, więc nie pomogę. Pediatra powiedziała, że Pola ma spłaszczoną z prawej strony, więc kładę na lewą tak jak kazała pani doktor. Fryzura Adasia wymiata :) Asik też już niedługo będzie Milence wiązać kucyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ja nadal spaceruje niby sloneczko a wiatr zimny a ja na letniaka totalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gościu mój ma takie uszczypniecie bociana podobno około dwóch lat ma zejść a ma jeszcze z tylu na karku to podobno do końca życia będzie miał. MamoK laptop mi padł nie wiem jak tam się zdjęcia przesyła muszę go rozpracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe jest glupia enene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam Wam kiedyś, że mam taką koleżankę 15 lat po ślubie i nie mieli dzieci. W końcu udało się jej zajść w ciąże. Niestety wczoraj napisała mi, że ciąża obumarła w 10 tc i dwa tyg chodziła z martwą. Nawet nie wiecie jak mi jej żal. I automatycznie wszystko mi się przypomniało przez co sama przeszłam, żeby mieć dziecko. Codziennie dziękuję Bogu za moją córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dzięki dziewczyny:) Asik fajnie masz z mężem a juz na prawdę super się to czyta. Mój m bardzo mnie krytykuje jak prowadzę, a jak wypije u znajomych to juz całkiem, przez niego trace pewność siebie ale ja jego też krytykuje a co tam! Popełnia te same błędy co ja o ile mozna to bledami nazwać a mnie skrytykuje siebie nie widzi. Heh, a ja jakoś jeżdżę sobie z dziećmi i jest ok, ale co prawda lubię jak on prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ikonek to smutne:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie ! olaboga ile stron !!! trochę mi zajęło aby przeczytać albo jak siadałam przy laptopie to KUBA mnie wołał - oczywiście płaczem. Dzisiaj byłam na uczelni i WIELKA DUPA BLADA nic nie można załatwić bo mój promotor to taki cwaniaczek, że nawet Pani Dziekan nie ma wpływu na jego obecność ehh no nic zostało czekanie. A jak rano wyszliśmy to wróciłam przed 15. Wczoraj zamówiłam na allegro 2 pary spodni :D bardzo fajny sklep i się okazało, że z Białego - rewelka. Jak dostanę paczkę to zdam recenzję i polecę Wam tego sprzedawcę bo ma fajne ciuchy i NIEDROGIE !!!! Co do butelek używam lovi :) i mąż rano wyparza a ja potem 2x zależy czy wychodzimy gdzieś czy nie. W Białym piękna pogoda :D i szczerze wolę jeździć autobusem niż autem bo u mamy na osiedlu brak miejsc parkingowych trzeba WALCZYĆ o każdy cm hehehehe a tak sobie pospaceruje :) NADOMIC gratulacje TABLETA :P ja nie mam szczęścia w konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 chlopcow Jaki tam palac normalny domek. Z czego najbardziej sie ciesze to ogrod starsza corcia i jej kolezanki maja raj a jeszcze plaze obok wiec dopiero. Czego nie lubie to latem.muchy nie daja zyc ehhh paru rolnikow bydla jest niedaleko i tak to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek jejku :( bardzo szkoda tej Twojej koleżanki. Mój Kubuś śpi smacznie :P i zaczynam jego wyczuwać co kiedy chce :P jejku jak ja patrze na synka to taka szczęśliwa jestem a mąż normalnie oszalał na jego punkcie się pyta o Niego i jak przychodzi z pracy to normalnie się witają buźki buźki i śmiechy słyszę tylko :D cudowny widok mam nadzieje, że chłopki w przyszłości będą mieli wspólne zainteresowania i chętnie będą spędzać czas bo mój m to taki duży dzieciak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Dziewczyny,chcialabym cos wyjasnic,otóz zostalam oskarzona ze was wyzywam na forum, ja podejrzewam ktora ze starych ale nie chce wszczynac kótni,skublam sie juz ostatnio po paru tekstach w moim kierunku,tylko po co bym podawala swoje dane,,fb ,zdjecia wam? skoro sama sie was radzilam w wielu sprawach no po co? szlak mnie trafi zaraz,wystarczylo ze czlowiek posiedzi na innym forum to juz jest podejrzewany o wszystko najgorsze. i widze ze trzeba zmienic swój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow
Ilonek, przykra sprawa. Ja tez mam w rodzinie dziewczyne, ktora juz iles lat probuje, w koncu sie udalo to poronila w 3 miesiacu :( Mi bylo strasznie glupio, bo ja sobie oczy wyplakiwalam, ze wpadlam, a ona w tym samym czasie poronila. Nomadic, wlasnie, gratuluje tableta. Ja raz w zyciu cos wygralam, lancuszek albo pierscionek, w kazdym razie cos z bizuterii. AAAJ, u mnie tez latem much zatrzesienie, bo mieszkam na wsi, wokolo pola uprawne i farmy i non stop czyms pryskaja. Probowalam juz chyba wszystkiego, zeby sie ich pozbyc, ale najlepiej dzialaja takie tasmy przylepne, ktore przyklejam do lamp. Malo estetyczne, ale skuteczne. Polozna, ktora przychodzila po urodzenie Leona mi powiedziala, ze hrabstwo, w ktorym mieszkam, ma zatrzesienie much, bo ona sie wychowywala na farmie w Walii, mieli krowy, a tylu much, co tu u nas w zyciu nie widziala. Powiedziala mi, ze ona juz nawet pomalowala kuchenne szafki na zielono, bo muchy podobno nie lubia zielonego i lipa, bo dalej lataja i sraja na te zielone szafki :-D A propos srania, to Leon wlasnie urznal takie kupsko, ze musialam go calego przebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
Kruszynka o co chodzi? nomadic teraz doczytalam ze cos wygralas, gratulacje, ja nic nie wygrałam nigdy :/ilonek to przykre co piszesz, nawet nie wiem co tacy ludzia moga czuć.Moj ciagle łapie nogi w ręce, tzn stopy, ciekawe kiedy je poliże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Agata,pisalam dzisiaj na innym forum z innymi mamami i zostalam oskarzona na tym nowym forum ze tu na czerwcowych mamach wyzywalam was i pisze jako gosc! Mam pewne podejrzenia ale jak pisalam niechce afery,pisala miedzy innymi jolka kolka tez na tym nowym i duzo nowych mam ktore tu na czerwcowych tez pisaly wiec mnie szlak zaraz trafi,powiedz po co bym dawala swoje dane tutaj i fb i zdjecia ,a potem jakby nic pisala z wami,musze zmienic nick albo calkowicie juz sie nie udzielac na zadnych forach bo zaraz atak na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
kruszynka pokaz gdzie kto cie oskarzyl czemu zawsze masz jakies takie podejrzenia ze cie nie chcemy czy ze myslisz ze ktos uwaza ze nas wyzywasz ? nikt ci nie broni pisac na innym forum skoro czujesz sie u nas zle ale to chyba normalne ze kazdy predzej czy pozniej zauwazy kto od nas sie odlaczyl , ale czy ktos cie o cos oskarzyl błagam cie troche luzu :D ja zamierzam prasowac mala skacze w tym lezaku ze baterie spod spodu wypadaja ;/ ne wiem jak ja ciagle bede jej tej glowy pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny mi teraz niezręcznie bo mam dziecko, a u niej takie nieszczęście. Kruszynka pisz z kim chcesz i gdzie chcesz, a gośćmi się nie przejmuj. Co to pierwszy raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wez wyslij link z tego forum kto to napisal? ludzie dorosle baby a w takie rzeczy sie bawic nie moge buahaha prosze cie nie bierz tego do glowy co do goscia ktory wyzywal watpie ze to ktoras z nas i co do stylu pisania nie wiem czy bylaby na tyle głupia zeby pisac swoim stylem :) za dlugo sie znamy i kazdy by to poznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
juz przeczytalam hhehe wiesz co ja mysle ze to nawet nie musi byc zadna ktora pisala z nami tylko od tak sobie gosc pisze tu i tam i chce sklocic jedne matki z drugimi , bo nie wiem czy ktoras z nas wtedy to wogole byla co napisala ze nie chcemy tu nowych mam tez mi sie wydaje ze to byl atak goscia :) ale generalnie mnie to .... wiadomo mi tu dobrze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
asik,ja was bardzo lubie i radze sie was tez w wielu sprawach a weszlam tam bo sa tez niektóre sympatyczne mamy i myslalam ze spotkam kogos ze swojego województwa a tu zonk!atak! dalej bede wchodzic tam bo dlaczego nie, mozna zawsze pogadac,a mam dzis wolne od malego,maz sie opiekuje to ja korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
ilonek,przykre bardzo, wspólczuje bo sama mialam problem z zajsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Kruszynka ja ci radze naparwde nie przejmuj sie takimi rzeczami ok? luz w d***e jak to Piotr Żyła mowi :) widzisz ze ktos ciagle probuje z nas zrobic wredne matki ktore nie chca innych?> mnie to najbardziej boli .. ;/ jak ktos cos pisze na ciebie to mu dotnij i tyle ale w taki sposob zeby widzial ze masz to w dup..ie i sie odczepi :) nawlekalam posciel malej i patrze juz kima w lezaku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Kruszynka to fajnie, że masz taki wolny dzień:) Korzystaj ile się da:) A u mnie tradycyjnie Pola mało śpi w dzien i już się leje przez ręce, placze i marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
asik zazdroszcze ci takiego spiocha bede olewac,szkoda nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Właśnie ja lulam na kolanach i pisze z telefonu. Wieczorem zasypia sama a w dzień jak nie polulam to cały dzień nie będzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
uf mojej lulac nie trzeba chyba ze juz jakas ostatecznosc ale tak to wieczorem lezymy na lozku po jedzeniu odbijamy glaszczemy glowke i zasypia a pozniej ja przenosze jak ide spac , w dzien jak chce spac zasnie wszedzie i w kazdej pozycji sama :) kurde boje sie dzis ja na boczku uloze i sie boje zeby sie nie udusila ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek wiem że jest ci niezręcznie ale myślę że nie powinnaś mieć wyrzutów,sama wiesz ile musiałaś przejść aby teraz trzymać TEN cud w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy chcecie drugie dziecko czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ilonek mój też nie zasnie sam na rekach albo przy cycu inaczej mowy nie ma próbowałam ale płacz krzyk nawet ze smoczkiem i pielucha glaskam, nic, brakuje mu tego czegoś żeby spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×