Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Dziewczyny a Wy macie dla Maluszków do zabawy i maty edukacyjne i lezaczkibujaczki/huśtawki? Co byscie doradziły - leżaczek czy huśtawkę? My się skłaniamy do huśtawki, bo sama może bujać malucha, ale na leżaczku dziecko moze sie chyba samo bujać, nie? Jakie są wasze doświadczenia? Czy dzieciaki ułożone w czymś takim zajmują się same sobą choć przez chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nie myslalam ze kiefys to powiem ale chyba wolalabym miec skyrcze porodowe jeszcze raz niz to co przezylam wczoraj i w nocy , dzis wcale nie jest jakos mocno lepiej . Jesli cos zjem dzis to jakis ryz z dzemem lub kisiel .esmi pizza chilipizxa na miejscu jedzona ale dla mojego meza i meza Fionek nic nir poszkodzilo. Ja zawsze jem z da grasso pizze o nazwie da grasso ... moze to nie wina pizzy tylko wszystkiego co zjadlam ale tego dnia jadlam jajecznice dwie male challeczki lizaka pizze arbuza i jablko Dzikudziku nic nie rob ja przeczytalam ze fizjologiczne dziecki moze ulewac nawet do 18mc rece mi opadly ... mam nutriton dalam dwa razy ale strasznie zageszcza mleko bardziej niz kleik mala nie dala rady zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da Grasso na Warszawskiej u dupa już tam nie kupię !!! najlepsza jest BIESIADOWO 58 cm i super ceny i na prawdę super ! Dzidzik my mamy matę oraz leżaczek i jest super ! :) W przyszłości chce kupić mu krzesełko aby sobie jadł smacznie :) Ja z kleikiem poczekam jeszcze bo chyba po Nim kupy nie mógł zrobić albo kupię kukurydziany :) a jak skończy 4 miesiące marcheweczka pójdzie w ruch ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nie myslalam ze kiefys to powiem ale chyba wolalabym miec skyrcze porodowe jeszcze raz niz to co przezylam wczoraj i w nocy , dzis wcale nie jest jakos mocno lepiej . Jesli cos zjem dzis to jakis ryz z dzemem lub kisiel .esmi pizza chilipizxa na miejscu jedzona ale dla mojego meza i meza Fionek nic nir poszkodzilo. Ja zawsze jem z da grasso pizze o nazwie da grasso ... moze to nie wina pizzy tylko wszystkiego co zjadlam ale tego dnia jadlam jajecznice dwie male challeczki lizaka pizze arbuza i jablko Dzikudziku nic nie rob ja przeczytalam ze fizjologiczne dziecki moze ulewac nawet do 18mc rece mi opadly ... mam nutriton dalam dwa razy ale strasznie zageszcza mleko bardziej niz kleik mala nie dala rady zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikidzik chodzi Ci o taką huśtawkę co sama buja dziecko? Bo właśnie myślę nad zakupem. My mamy matę i leżaczek, ale bez funkcji bujania. Kładę na niego małą i zaczepiam łuk z zabawkami. Ostatnio oglądałam huśtawki i myślę, że to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Dzikidziku ja czekam na mate mamas papas biedronka ladybird lotty . Bujak lezak man od szwagierki z wibra i melodiami mala siedzi ale dempluje go kopie w yrzadzenie z bateriami i zwala ta tyczkr z zabawkami on jest na talich lekkich nozkach ze mozna go bujac i dam sie buja jak ona sie macha teraz siedzi w nim i gryzie swoja ulubiona zabawke sowke lamaze i chce spac juz mocno , a twoja mala czesto ma czkawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wpadnie moja siostra a ja będę się zbierać do banku. Pobiorę pieniążki bo będziemy kupować farby i ruszamy z pokojem. Najpierw odmalujemy ten najmniejszy i zrobimy z niego naszą sypialnię, a potem starą sypialnię przerobimy na pokoik Poli. Byliśmy wczoraj na zakupach ciuchowych w galerii, małą zajmowali się teściowie. Jestem zadowolona bo trochę poszaleliśmy, kupiłam sobie m.in. dwa staniki intimissimi ( uwielbiam tą bieliznę ) i cienką kurteczkę,. Dla małej dwie pary leginsów, dresy, dwie bluzeczki wszystko na 74 bo na 68, które teraz nosi mamy sporo. Kupowaliśmy w 5 10 15. W wójciku ubrania dla dzieci są obłędne, niestety okropnie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś Tobie nie podpasowało. Kurcze brzydka pogoda a chce iść z małym do biedry już dla Niego przygotowałam ubranko to jak wstanie to sru :) ale wózka nie bedę brała tylko wezmę nosidełko ale ciężko z Nim chodzi bo ciężki Za dwa tygodnie mamy szczepienie :) Muszę zrobić porządek z ciuchami , posortować inne do piwnicy. Ja nigdy nie schudnę cholera jasna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moja juz spi Esmi w biesiadowo moja kolezanka z mezem sa wlascicielami mieli na warszawskiej otwierac tez ale nie wiem czy juz bo nie kontatowalam sie z nia ona lekarka jest tak wogole. Ja z da grasso na miejscu lub zamawiam to na żeromskiego bo tu u nas blisko Ale brzuch boli ludzie .. U mojej kupa codzien od kilku dni ona ma takie fazy Kleik ryzowy zapiera .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i musimy z Niego zrezygnować dzisiaj popatrze :) Może wypij mięte ? mi pomogło a tak to brałam polprazol , ranigast itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi pije rumianek miety nie mam niestety wczoraj wzielam wszystkie leki jakie mialam w nocy smecte teraz zjrm troszke ryzu i wypilam czarna herbate ale czuje sie wrecz tragicznie zaraz chyba befe z mala spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Dzikidzik ja mam "gdzieś" mate edukacyjna po pierwszym synu, czyli pewnie jej nie znajdę,nie mam czasu szukac:) kupilismy leżaczek Fisher price i jestem baaardzo zadowolona jak z nim idę do kuchni/pokoju/lazienki mam go gdzie położyć a widzę ze on lubi w tym leżeć jak się urodził to w domu trzymaliśmy go w foteliku samochodowym jak np chciałam zjeść a teraz jest pałąk z zabawkami trochę się interesuje,sam się buja jak trochę hopsa, teraz go trzeba pilnować bo podnosi głowę do siadania,mama moja mówi ze któregoś razu on siadzie wraz z tym bujaczkiem i poleci wiec trzeba przypinać albo pilnować :) ja polecam, mój ma 8kg i jest długi to trochę się zsuwa, huśtawki też są fajne,sama się ciągle zastanawiam, polecam na olx.pl ja tam kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik odpoczywaj,moze spróbuj jakas smecte. Esmi u nas leje też bede małego tachac w foteliku bo musimy do tego chirurga. A krzesełko do karmienia polecam w 100% ale my mamy takie solidne drewniane po pierwszym wiec nie ma szans na nowe,szkoda bo są super:( Znowu mnie jajniki bola:( Mamo3 jak gardło? MamoK co dziś porabiacie w trójkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
oj asik wspolczuje, ryz najlepszy na zoladek. dzikdzik ja mam lezak bujak i mlody siedzi, to tez wibruje wiec zasypia w nim, zabawkami sie bawi, a jak sie rusza to on sie buja. maty nie mam ale szwagierka ma mi dac to zobaczymy, mam tez hustawke ale to juz na wieksze siedzące dziecko, narazie stoi.Moj lubi tez karuzele, kopie w nia nogami łapie te zabawki i zajmie sie tez, na noc usypia bo wlączam tylko takie cos ze sie kreci bez melodii, kupilam ja za grosze, widac ze to bubel ale bardzo mi sie przydała.Teraz juz mu czytam bajki, mam tez miekkie ksiazeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic a co dla D? Twoj Kuba to chyba najwiekszy i najmlodszy z tych duzych chlopaczkow hehe jak ty go urodzilas ... Moja lubi jaruzele uwielbia ale raczej kojarzy to zabawa niz ze spaniem ale przy pidrozej zasnela kilka razy tylko ze to nie bylo w lozeczku. Agata moja tez zasypua w bujaku ale ja ja klade na lozko zeby na tym boku lezala mam obsesje juz. Dzis jej nie przypuelam na chwile przychodze a on juz prawie zjechala z niegi cala Co do mostkow to niemozluwa jest przy rozbieraniy i ubieraniu mostkuje i odskkuje do tylu chyba cos czuje ze dzis bedzie spala wiekszoac dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A więc nasz syn tak się przejął napadem erotyzmu u rodziców,ze obudzil sie ok 23ciej i nie spal do 2giej! I to tak jakby juz dzien chcial zacząć,nie chcial leżeć nic,albo trzeba bylo do niego gadać albo nosić,nawet mój m ok 1wszej stracił cierpliwość i powiedzial-przepraszam,ale ja juz nie wiem o co temu czortowi chodzi! Próbowałem wszystkiego i nie chce spać.w międzyczasie karmiłam to rzygal bo nie bul glodny,mowilam,lulalam,nic! Oczy wielkie,no myslalam ze oszaleję:-) ale śmiać mi sie chciało chociaz oczy same sie zamykały,potm po wielkich trudach zasnal na rękach i zostal odlozony do łóżeczka o godzinie 1.57... Ufff Rano jakos go przeciagnlam i pospalam do 9tej ale mąż wstal o 6stej,no cos... Dzieci:-) Asik współczuję,j w ciąży mialam trzy razy takie rewolucje,straszne to jest:-( pocieszające jest to,z niedlugo przejdzie,dobrze,ze mala śpi. Dzikidzik my mamy mate i leżaczek i krzeselko do karmienia na kółkach.polecam wszystko,wszystko sie przydaje aczkolwiek wszystko dostaliśmy gdybym miala wybór to zamiastvlezaczka kupilabym huśtawkę,dzieciaki uwielbiają i buja sie znacznie mocniej niż te delikatne muśnięcia leżaczka... Doczytam dokladnie później i napisze więcej,teraz idę szybko się ogarniać. Ale pogoda,bleee,nie cierpię deszczu i jesieni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Dziewczyny nie nadążam Was czytać. Michaś to taki cycuś mamusi i nie wiele mogę zrobić. Gastrolog dzieciecy dał mi schemat żywienia i on jest taki sam dla kp i mm , takie są najnowsze doniesienia z 2014. I wg tego schematu mam isc. I na początku żeby nie dawać kaszki bo sam cukier w niej tylko zacząć od kleika ryżowego. Jak tylko Michaś da mi chwilę to nadrobię zaległości i poodpisuję:) aha, wysłałam wam zdjecie tortu z chrzcin.Były 17 sierpnia ( pozno bo pozno ale wysłałam:)) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów i kupiłam dady 3 :) jedno opakowanie i kupiłam mleczka czekoladowe i waniliowe 2x w cenie 1 czyli 0,99 gr :) i to moje zakupy dzisiejsze... W mieszkaniu mamy taki syf, że szok nie możemy złożyć półki i aneks jest w proszku :( jak ja tego nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Gosc85 mój też tylko cycus i cycus ale jak jest przy cycu ja czytam na telefonie,jak D był taki mały to jak siedział pol doby przy piersi czytałam książki czasy się zmieniaja:D Ewinka to dla ciebie. www.mama-trojki.pl/2014/06/kamasutra-od-drugiej-strony.html?m=1 Tak to juz będzie wyglądać haha:) Asik Dawid ma coś z tym kolanem co wam pisałam tak płakał tydzień temu jak długo siedzi to go boli i chirurg kazała ta krew pobrać i rtg zobaczymy. Ni wiem czasami się zapomni i siedzi czasami narzeka:) Och Asik ciężko było go rodzic,ze hoho:) i mimo,ze była panika i na sile mi go wyciągali bo nie mógł przejść,to dzięki Bogu jest dobrze, mój m powiedział,ze by się zesral a by nie urodził:D jak bym nie musiala rodzic to też bym tak powiedziala:) ale teraz plecy mi siadają, codziennie tak mnie bola muszę dźwigać ponad 8kg:) Flavia pewnie ma podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
u mnie też bałagan w domu a ja co? A ja oglądam pytanie na śniadanie Kuba opatulony w koce śpi w lezaczku co chwile się budzi to go lulam,odganiam dwie wstrętne muchy i ciągle coś pisze hehe:) a Esmi juz zdazylas być na zakupach i z powrotem:) Asik a propos tego co pisałaś,ze wolalabys mieć skurcze,ja po pierwszym porodzie miałam traumę ale jak po 3czy4 latach jajnik mi pękł myslalam,ze umrę też bym wolała mieć skurcze,wiec wychodzi ze nie są najgorsze:D hehe, a przede mną wyrywanie zeba kolejna przyjemność kurcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój to znowu po weekendzie rozstrojony bo by chciał na rękach siedzieć bo teściowa na rękach trzyma i podskakuje z Nim jak płacze no masakra :/ ... m to samo i dla Niego mówię, będziesz miał z Nim biedę. Tylko moja mama nie bierze na ręce bo nie może i ja też jego staram się nie nosić. Teraz leży na macie. Teraz się interesuje swoimi nogami podnosi i ogląda i jeszcze rusza nogą :P śmiesznie to wygląda !!! :D Fajnie, że jesteście jakoś razem raźniej !!! Asik daj znać jak się czujesz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nomadic dużo bardzo w tym prawdy:-) nam juz na szkole rodzenia mowili,ze dzieci maja siódmy zmysł jesli chodzi o te sprawy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylysmy na kontroli, wszystko jest Ok. Coraz mniej moja dziewczynka je, jak zjadala spokojnie 120 tak teraz wczoraj caly dzien tylko po 90. Budzila sie w nocy o 1,4 i 7 a bywalo juz ze tylko 2 razy ach..,.../ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Ja juz po kawie i sniadanku, posprzatalam lazienke, nastawilam pranie i odwiozlam starszakow do szkoly, a teraz odpoczywam :) Leos niby spi, ale jak zajac, powieki mu lataja jak firanki :) Ewinkaa, Stas to w koncu facet, wiec zazdrosny jest o swoja kobiete, co sie bedzie z ojcem dzielil :-D Asik, wspolczuje :( Ja sie kiedys okropnie strulam beza, rzygalam jak kot przez dwa dni, brrr. Od tamtej pory nienawidze bezy. Moze faktycznie sie przespij, lepiej sie poczujesz. Nomadic, gardlo nawet ok, az sie zdziwilam, bo wczoraj bolalo calkiem solidnie. Rano o........am meza i to tak ostro. Opil sie wczoraja jak swinia z tej radosci, ja tam mu nie zaluje, ale uparl sie, ze bedzie z Leonem spal. Probowal mi go wyciagac z rak, bo on z nim pojdzie na gore, a mial problem, zeby sie wyrobic na zakrecie i prawie sie wywrocil na schodach, kretyn. A dzisiaj jeszcze sie glupio tlumaczyl, ze wcale nie byl az tak pijany i jak zwykle przesadzam. My mamy lezaczek wibrujacy, ale wibracje nic nie daja i musze dodatkowo noga bujac. Tak z ciekawosci rzucilam teraz okiem na lezaczki - hustawki i sie przerazilam, bo ceny zaczynaja sie od 100 funtow wzwyz! Fajne sa, owszem, takie 3 w 1, bo mozna je pozniej rozmontowac i robi sie z tego takie krzeselko z plastikowym blatem, ale nie za takie pieniadze! Aha, Leon sie obudzil i od razu awantura, lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
u nas leje na16.30mamy wizyte kontrolna z malym.ja mam lezaczek fakt lubi go,mata go nie interesuje wogole a chustawka stoi w drugim pokoju bo dostal na chrzciny ale taka co trzeba samemu bujac i da sie blokowac ze mozna w niej jesc bo ma taka tacke:)wyprubujemy jak sam zacznie siedziec.teraz lezy maly i patrzy w tel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zwijam sie z Leonem do sklepu, bo w lodowce tylko swiatlo. Co do maty edukacyjnej, to Leon polezy na niej jakies cale 5 minut, pogada do zwierzatek, ale to by bylo na tyle. Przed chwila lezal na niej na brzuchu i puscil pieknego pawia. Do potem, laski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pewnie za jakieś 2 miesiące kupię dla Kuby takie właśnie krzesełko do siedzenia będzie miał swoje miejsce do jedzenia :) teraz sobie smacznie śpi. Oj czuje że okres się zbliża bym pochłonęła wszelkie słodycze :( masakra jakaś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik przewaznie jest tak że jak raz sie czyms strujesz to już pózniej tego nie ruszysz. Ja sie kiedys zatrułam delicjami i od tamtej pory ich nie jem, nawet nie spojrzę. moj mąż to samo z serem feta. więc zazdroszczę że u Ciebie trafiło na pizze bo ja za pizze dałabym sie pokroic. ja ostatnio jak miałam grypę żołądkowa, bolał mnie brzuch żołądek, wymioty i biegunka to mi się od razu przypomniał poród i jednak jestem zdania, że to był najgorszy ból fizyczny jaki do tej pory miałam i bólu porodowego chyba nic nie jest w stanie pobic. Tylko że dla mnie najgorsze nie były skurcze, a bóle parte. nie miały nic wspólnego z okresm a z mega sraczką wlasnie jak przy zatruciu. Wypchnąc arbuza przez dziurkę wielkości cytryny to trafne stwierdzenie. Właśnie tak to odczuwalam. My mamy lezaczek taki większy na metalowych nogach http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek-bujaczek-zabka-3w1-60127-i4609288681.html i się sprawdza fajnie, bo ma wibre zabawki, buja się nawet solidnie i dziecko może byc albo na siedząco albo na leżąco, są 2 regulacje. jak idę się myc do łazienki to sadzam w to i gadam przynajmniej ręce wolne. Ale K jak to K więcej niż 15 min nie posiedzi, chyba że się zapatrzy w tv to tak. Matę edukacyjną tez mamy śliczną biedronkę , czasem poleży ale też nie za długo bo on leżec nie lubi ten mój mały. krzesełko do karmienia dostalismy ale takie zwykłe jak z ikea, podobaja mi sie takie co ma fionek ale juz nie będę kupowac bez przesady wydawac kase na drugie. Huśtawkę na takim stojaku też mamy dostalismy i jest super bo pamiętam ze syn szwagierki ciągle sie w niej bujał, K jeszcze za mały bo dziecko musi samo siedziec, więc jeszcze troche o ile pózniej ta hustawka się nad nim nie załamie bo to taki cięzar że szok, 8kg ma już na bank. Mamy tez dostac drugą hustawkę taką wieszaną na hakach i to tez dla starszego. Dostalismy 2 rowerki, 1 taki dla malucha z rączką do pchania dla mamy, a drugi biegowy nówka. Ogólnie dostalismy mnóstwo rzeczy, fajnie bo dziecko tak szybko wyrasta że nie zdarzą się zużyc a jednak ceny wszystkiego są spore. Jak nasz maly wyrosnie z tego to oddam im spowrotem albo podam dalej. Teraz tak sobie myslę jak dobrze ze nie kupowalismy wózka. gondola już odstawiona, muszę wyprac wklad i spakowac a wygląda jak nowa serio. A jezdziło w niej 2 dzieci szwagierki i mój K, i mogłaby jeszcze posłużyc dla 4 dziecka a i tak by nikt nie powiedział że używana. Spacerówka tez w dobrym stanie, pojezdzimy do wiosny i pozniej kupie parasolkę małą. mój mały sie przestawił bo ostatni raz zawsze jadl o 19 i spał do 2-3 w nocy a teraz budzi sie jeszcz o 22-23 i pózniej o 3 w nocy i tak ogólnie to nowe ma gorsze niz wczesniej od tygodnia tak jest. wogole nie daje spac. dzis się zlitował i pospalismy razem do 8 rano, ale noc do kitu.Juz się nawet zastanawialam czy znowu go ktoś nie zauroczył ale chyba dzieci ochrzczonych juz nie można zauroczyc? w tamtą niedziele bylismy u tesciów i byli goscie taki był grzeczny ze go chwalili, a od poniedziałku hulaj dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia bo tak jest jak ktoś zachwal to potem odwrotnie wychodzi więc od razu mowie - nie chwalić bo będę miała młyn w domku. Moje przyjaciółki zachwaliły to potem dał mi popis. Zjadłam właśnie 50g czekolady :( dół !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle jak napiszę to poemat wychodzi ale jeszcz muszę dodac. okres miałam miec 3 dni temu ale nie mam, spoko w ciązy chyba nie jestem, pewnie cos się poprzestawiało. Nie to żeby mi teskno do okresu, ale mogłoby juz byc po staremu. Mój m chce żebym brała tabletki anty a ja nie chce, bo się boje że przytyje. A ja musze schudnąc a nie tyc. Mamo K słyszałas o tej dziewczynie co zmarła w dm przez spiralę? była uczulona na coś tam i miała spiralę anty i zmarła przez to.masakra dwójkę małych dzieci zosawiła, to chyba bylo z 2 lata temu albo mniej nie pamiętam. To w biedronce ta promocja na dady tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×