Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
Ewinka moj maz nigdy do niej cierpliwosci chyba nie straci ja to szybko trace np qtedy jak chciala sue bawic w nocy on jak tylko widzi ze jestem zla kaze mi od niej odejsc heh Moja ciagke ma raczka w buzi nawet jak gada, wlasnie zjadlysmy pobawimy sue i moze dalej pospimy , troche z nia podrzemalamale brzuch dalej bolu ANNA Moze podczas choroby poprostu mniej je :) Moja dzis wstala o 2 ale odrazu zasnela po , oczywiscie nie zbudzila mnie bo mialam randke z kiblem pozniej wstala po 5 tylko po to zeby zjesc 60ml i zasnac pozniej juz 7.40 i 10.45 jadla :) ANNA moha tez juz spala ladnie ale chyba potrzebuje teraz więcej jedzenia Wczoraj z ciekawosci pokazalam jej bajke bob budownicxy na chwilke bardzo jej sie podobala a helli kity juz nie wiec nawet zainteresowania ma po tacie Znowu ja musze klasc spac bi jyz sie niecierpliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Samba36, bardzo cieszymy się, że Bebilon pepti pomógł Ci w rozwiązaniu problemu z wysypką u Twojego Maluszka :) @Samba36, @Agata89R bez loginu, nie martwcie się wystąpieniem zielonych kupek, mogą one pojawiać się u dzieci karmionych mlekiem modyfikowanym lub preparatem mlekozastępczym, między innymi z powodu obecności żelaza w składzie. Zielona kupka u Waszych pociech może być również efektem zmiany mleka – organizm maluszka potrzebuje czasu, żeby przyzwyczaić się do nowego produktu. Jeśli w kupce nie ma krwi ani śluzu, a maluch jest pogodny i nie ma problemu z zaparciami, to nie ma powodu do niepokoju. Warto oczywiście zaznaczyć, że alergie i nietolerancje są bardzo indywidualnymi reakcjami i mogą pojawić się w każdym momencie, a czynnikiem wyzwalającym może być w zasadzie wszystko. Pamiętajcie, aby skonsultować się z lekarzem, jeśli pojawią się kolejne wątpliwości związane z kupkami dziecka. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania dotyczące żywienia dzieci, albo naszych produktów - zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami – zadzwońcie (801 16 5555) lub napiszcie (serwisnutricia.com.pl). Pozdrawiam, Doradca NUTRICIA ------------------------------------------------------------------------------ Jestem przedstawicielem firmy NUTRICIA Polska – producenta żywności dla dzieci marek Bebiko, Bebilon i BoboVita. W przypadku pytań – zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koniec użalania się nad sobą od jutra ponownie wkraczam w oczyszczanie ale tym razem racjonalnie podejdę do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie skonczylam ćwiczyć z chodakwska.cala mokra jestem:-( idę się myc,mam nadzieje,ze zdążę zanim Stanisław sie obudzi. No asik mój tez kigdy cierpliwosci nie traci i zawsze mnie odsuwa jak widzi,ze mi zaczyna jej brakować,ale wczoraj juz sie poddal bo powiedzial,ze on juz nie wie o co stasiowi chodzi i dlaczego do diaska nie chce mu sie spać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Esmi wyrzuc czekolsde zaloz klodke na lodowke albo chodz do mnie ja potrafiw nie jesc caly dzien to i tobie nie pozwole haha Mamo kubusia przypominam ci o diecie W Moim leżaku można leżeć na płasko siedząca półsiedząca jak się ustawi taka jest wysokość Flavia jaką masz butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Zapomnialam dodac ze mam.okres Flavia straszne z ta spirala w zyciu nigdy nie wiadomo na co nie mam wstretu do pizzy zjadla bym kolejna bo nie wymiotowalam a te jedzenia np orzechy wloskie co wymiotowalam po nich to do dzis nie jem czlowiek moze byc uczulony ... Niunia spi a ja taka glodna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ja polecam pieluszki happy belli - nas uczuliły pampersy a te się fajnie sprawdziły. No i dady też używamy. Teraz cały czas bo happy 2 za Male a 3 za duże ciut :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc85 fajny torcik i ta rospiska sie przyda, oczekujaca a co z tym wapniem? kiedy masz kontrolne badanie? esmi nie kupuj w ogole slodkiego, zeby nic w domu nie bylo bo tak pokusa zawsze jest. Ja biore tabletki ale nie widze zebym tyla, wrecz apetyt mi spadł, kolezanka odstawila i utyla juz 5 kg ma straszna buzie ale brala tabsy przez 5 lat.Adas to zarłok ale w nocy dam mu wody jak sie obudzi i o dziwo spi dalej, wiec mu sie po prostu chce pic, nie koniecznie jesc, bo by sie darł.Ja kiedys sie strułam bakusiem, do dzis nie jem takich serkow, fuj. moj lezak tez na lezaca, na siedzaca, pol siedząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
to ja wyzej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju jaka pogoda ;/ i ciśnienie kawusiowe heh.... My już po pobraniu, malutka była dzielna ja trochę mniej. Chciała chyba najpierw ugadać panią a później nawet zakrzyczeć żeby jednak zrezygnowała z kłucia ale niestety. Najgorzej że wyniki za tydzień heh. Jejku ale Wasze chłopaki duże !! Moja 8 kg to może za jakieś dwa miesiące dobije. A już jakas taka ciężka wiec dziewczyny...wspolczuje. Nam leżaczek przydał się bardzo na poczatku teraz juz sie troche znudził czesciej z maty korzystamy ale w sumie tez max 15 min polezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nuk, fajny ma smoczek taki spłaszczony na dole. mój jak widze że niosne butelkę z mlekiem to się aż trzesie strasznie niecierpliwy jest. ja już dokłądnie nie pamiętam jak to było z tą dziwczyną ale strasznie wymiotowała i co ciekawe jej oczy zmieniły kolor, a lekarze nie wiedzieli co się dzieje, nikt nie wpadł na to że ma spirale w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik czkawkę ma tak raz na 1, 2 dni... Kurcze, bo Malgosia ulewa praktycznie pp każdym karmieniu po powrocie ze szpitala. Tam jej się to stopniowo poprawiało przez tydzień aż do prawie całkowitego wyeliminowania. A od soboty znowu na całego. Czasem miedzy karmieniami też się coś wyleje :/ co do ilości to dużo tego nie jst ale bardzo Malo chyba tez nie :( ach te dzieciaki... Same problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej od szpitala Małgosia znowu śpi w dzień. Jakieś korzyści oprócz wyleczonego ucha są. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hahahahahaha nie no Asik z tym Bobem budowniczym mnie rozwaliło,ze po tatusiu budowniczym :D możesz przyjsc do mnie i mnie pilnować bo ja bym w kolko jadła i jadła i jadła i jadla:) Ewinka moze znowu pomyślisz o mnie panikara ale znajomej pokarm zaniknal po chodakowskiej,kupiłam sobie dwie płyty ale nie bede ćwiczyć przymierzam się do lekkich ćwiczeń ale brak mi motywacji a tak chciałam żeby jak m wróci żeby wrócił do laski heh pobożne życzenie nie chce mi się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wcale nie ulewa, za to czkawkę ma często i od razu płacze wtedy. nomadic nie dziwie się ze pokarm zanikł od intensywnych cwiczen, duzy wysiłek, spalała kcal,nie miał się z czego produkowac. Ja w nocy tez próbowałam dac pic ale jak zobaczył że to woda to sie tak rozdarł ze szok. niestety u niego jak glodny to nie ma zmiłuj K jeszcze spi, jak sie obudzi to pewnie dopomni sie o mleczko bo jadl o 9. dziś wietrznie chyba nici ze spaceru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia biedna dziewczyna. Przy spirali ważne jest aby nie być uczulonym na miedź. A kolor oczu może się zmienić jeśli odkłada się ona w rogówce. Milenka cała tatowa ;p Ja proponuje zamiast opasek taki mini kask :D Jejku też bym pocwiczyla i nawet jest motywacja tylko z czasem gorzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
fotki na poczcie:) esmi- ja wrąbałam w ciągu 2 dni 220g czekolady,ktoś dał w prezencie na chrzciny taką dużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
fionek wspolczuje, moj mial raz z palca pobierana ale wrzask, no coz...u mnie znowu okres sie zaczął a ledwo sie skonczył.Asik zdrzemnij sie, sił nabierzesz, masz fajnie Milenka jest grzeczna, a tym ze sie zdenerwowałas nie przejmuj, ja powiem tak od 3 miesiecy nie przepsałam nocki, bo trzeba wstac a to woda, a to mlekoa to smoczek wypadł i non stop przy dziecku to mozna w pewnym momencie miec dosc jak placze czy nie spi.Jak jestem sama z Adasiem to on ciagle spi, a wczoraj moj byl w domu to malo spal, nie wiem od czego to zalezy, w sumie pogoda jest lipna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
33ona hahaha :p zjadłaś dziecku szokolate :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
czy wychodzicie na spacer jak pada deszcz?ja nie będę, jesień się zaczyna, to cały czas prawie tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
acha mialam zapytac, czy Wasze dzieci spia na poduszkach? moj nie spi i nie chce spac, raz mu dałam to zaczal sie drzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata moja śpi bez i chyba jej to pasuje :) W taka pogodę jak dziś to nikt mnie na spacer nie wygoni hehe nawet mój pies wyjść nie chce z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Cześć dziewczyny ;- Ewinka,mam do ciebie pytanie czy ty podawalas swojemu maluszkowi debridat? zadziałał u was? ile go stosowaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
:) u nas tez strasznie, ale dobrze, w koncu sobie mieszkanie wywietrze porządnie bo wieczna duchota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona super wyglądasz po porodzie bym nie powiedziała, że byłaś w ciąży :) masz bardzo ładną twarz i po Tobie nic nie widać, że masz te 10 kg na plusie. Mój to straszny dzisiaj jak to zawsze po weekendzie :/ normalnie zabronię jego nosić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Drzemalam ale wyspana juz jestem brzych boli dalej jakby tornado w nim szalalo Mala skacze juz w lezaku jak spala przebralam za male ciuchy Mojs spi na poduszce najpierw spala na koldrze w wozku na plasko a teraz i tu i tu i na lozku ma poduszke ale zmula dzis ludzie. Czekalam na listonosza ale go nie bllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę w to,ze jak dziecko jest systematycznie przystawiane do piersi to nawet jakbym suchary jadła to pokarm będzie:-) ćwiczenia na pewno mi ho nie zabiorą:-)jest tyle mitów na temat karmienia piersią,że głowa mała:-) Kruszynko debrodat dawaliśmy jak Staś mial 6 tygodni do 10tygodnia,wazyl wtedy ok.4kg a my dawaliśmy mu 3x1ml (podobno 1ml na 1kgmasy ciała sie daje)nam pomógł,brzuszek przestał bolec calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wklejam, co znalazlam na forum w ramach dyskusji o sloiczkach. "No są przecież przeciwutleniacze, czytać nie umiesz? Masz jak wół na etykiecie kwas askorbinowy, żeby nie zmieniały koloru, bo inaczej by były brązowe, a nie jasne. No i większość jest zagęszczana tanią mąką ryżową. Czyli bezmyślny konsument myśli że np daje dziecku pełen duży słoik jabłka, a tam tego jabłka jest trochę, a reszta to mąka, żeby konsystencja była budyniowata. A jeszcze większym kitem są smaki drogich owoców, które tych owoców mają minimalny procent i to często nie świeżych tylko z zagęszczonego soku (nie wiadomo czy nie słodzonego), a reszta jest dopchana najtańszymi owocami czyli głównie jabłkami i mąką. Najtańsze są dodatkowo słodzone sacharozą. Ale i tak najgorsze to są kaszki. Np. na froncie jest napisane, że kaszka jest czysta pszenna bez dodatków smakowych i bez cukru, a z tyłu małym drukiem w składzie okazuje się, że ma miód, słód, dekstrozę - co daje łącznie 3 różne rodzaje cukru!, do tego aromat waniliowy, lecytynę sojową i garść sztucznych suplementów diety w postaci witamin i minerałów, które nie są dobrze przyswajalne przez organizm jak naturalne. A smakowe kolorowe i zapachowe to jest jeszcze większa tragedia. Chyba tylko zwykły kleik ryżowy jednej jedynej marki ma rynku ma prosty skład, czyli samą mąkę ryżową i tiaminę, a reszta to ściema. Ale najgorsze to są obiadki, cukier, sól i mąka to w nich normalka, ale są dopchane jeszcze większą ilością g*wna niż deserki." I jeszcze to: "Te równej wielkości to są szklarniowe. Ale pamiętaj, że słoikowe też nie są ekologiczne, o ile producent tego nie pisze na opakowaniu. Liczy się zysk i niewielki nakład finansowy w procesie produkcji. Takie prawdziwe ekologiczne bez szkodliwych dodatków są naprawdę drogie. Rossmann jest niewielkim wyjątkiem wśród tych tanich, ale dodaje do wszystkiego mąki. O tyle dobrze, że nie słodzi i nie wali przeciwutleniaczy ani lecytyny. Niestety tylko słoiki ma godne polecenia, bo kaszki to już inna bajka - podług rynku wschodniego, bo w Raichu mają zdrowsze pod tą samą nazwą. Podobnie Hipp Bio, na niemieckim rynku same wielozbożowe bezsmakowe i bez syfu, a u nas same smakowe z syfem pod tą samą nazwą. Trzeba wszytko czytać niestety."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
esmi- zmarszczki już mam:( to starość heh, zauważyłam,że jak człowiek się nie garbi to lepiej się wygląda.A brzucha nie da się już wciągnąć. 10kg zostaje chyba na starość obrastam w sadełko, a może jak pracowałam to ze stresu byłam chudsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej będę sama gotowała. mam 1 słoiczek jabłko banan i też dam ale to okazyjnie będę dawac w słoikach. A obiadek ugotuje sama i deserki tez sama będę robic. chyba że coś z królika to raczej kupie bo królika nie zrobie, nie mam sumienia i nie umiem. specjalnie kupiłam blender dla małego:) 33ona prosze powiedz mi gdzie te sadelko bo ja nie widze. rozumiem że ten strój z fotki to nie na chrzciny?:P pokaż nam jak byłaś ubrana?:) do mleka dałam kleik kukurydziany i mniej je wtedy. samo mleko 170, a z kleikiem 20ml zostawia czyli bardziej syty. mój spi na cienkiej poduszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×