Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
mamo3chlopcow a małego dajesz do zlobka czy jak ? wczesnie wracasz mi to sie kurde wogole nie chce dobrze ze pracuje te 5h to w sumie krotko ale chyba do czerwca posiedze jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlobek jest w Anglii tak kosmicznie drogi, ze w ogole nie oplaciloby mi sie pracowac. No chyba zebym dostala 100% podwyzki ;-) Na razie zostanie z nami moja mama, a jakLeon skonczy rok bede pracowac glownie na nocne zmiany i korzystac z pomocy znajomej, czy tez raczej bedziemy sobie nawzajem pomagac. Ona ma corke z lipca tego roku i wraca do pracy na 16 godzin, wiec jakos tak ustawimy zmiany, zebym ja mogla dogladac jej malej i na odwrot. I tak przez kolejne 2 lata, bo od 3 roku zycia dzieci maja 15 darmowych godzin w przedszkolu :-D Tez bym chetnie zostala dluzej w domu, ale z jednej pensji byloby ciezko wyzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Zazdroszczę wam dziewczyny ze macie gdzie wracać,Mama3 strasznie wcześnie wracasz ale dobrze:) Kupiłam karton pieluch dada4 nie wiem czy dobrze zrobiłam bo jeszcze ich nie używałam teraz pampki oryginalne podobno oni też rady robią pamiętam D był na oryginałach i dadach. dziewczyny kupiłam sobie kefir hehe jutro pije! Dzikidzik ostatnio kupowałam shape z płyta ale to nie z krzesłem mam jeszcze skalpel i skalpel wyzwanie ale moje dziecię tyle czasu nie polezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK właśnie ja też jak coś kupie słodkiego to zaraz zjem:) a jak obiad się udał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiad się udał teściowa zadowolona Kubuś był grzeczny ( no on przy babci fochy pokazywał ) Michałek to już w ogóle anioł. Mamo 3 moja koleżanka wróciła ni ma nianie do 3 miesięcznego dziecka ale ka chciała wrócić. Ja wracam w lipcu w drugiej połowie acer aż jest mi najlepiej na świecie ! Agata a jaki masz teraz kolor włosów przeoczyłam pisałaś se zmieniłaś ale jakie są ? Dziewczyny ha musze małego nosić ale on cudowny jest nie zachwalam bo jeszcze diabeł wystąpi w niego to nic ze chce na ręce to nic se nie ulezy sam to nic ze na spacerze wyciągam z wózka i lulam po krzakach to nic ze latem z cyckiem na podwórku latalam to nic ze śpię i deska mi się wbija w plecy bo oboje się rozpychaja to nic nie szkodzi jak Michał urośnie będzie czas na ćwiczenia na czytanie na leżenie na zakupy będzie do końca życia a te chwile są tylko teraz i tak ma być :) !!! PS. Jutro napisze ratunku mam dość jak mnie wkurza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK jak fajnie napisane. Pewnie przy Michalku tak szybko czas lecial ze wiesz jak sie pozniej za tym teskni i doceniasz to jeszcze mocniej. Jeju mojej malej juz rozpoczal sie 5 ms kiedy to minelo. Ja korzystam z urlopu jak najdluzej jeszcze zdaze sie napracowac a to jedyna taka okazja zeby spedzic tyle czasu z dzieciaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki jejku za wami nadazyc nie idzie, moja ksiezniczka juz spi wiec mam czas poczytac i odpisac. ESMI jak smoczek zmienilas? jaka byla reakcja? 33ONA nie zastanawiaj sie jesli chcecie jeszcze dziecko to dzialajcie. moim zdaniem im mniejsza roznica wieku tym lepiej. dzikidzik co do ulewania ja mialam z moja ten problem, pomoglo odbijanie w trakcie karmienia, tzn wypila polowe i dalam do odbicia pozniej reszte i znow do odbicia i skonczylo sie ulewanie. z tym ze moja lapczywa i strasznie szybko i duzo jadla. teraz daje jej mniej a czesciej i ulewanie sie skonczylo Co do mat edukacyjnych ja kupilam ale moja smieszka juz sie znudzila i wydalam kolezance. Asik mam nadzieje ze z toba juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK bo tak jest nerwy puszczają z wycieńczenia a poza tym cudownie być mama ja też się cieszę z każdej chwili chce pamiętać te chwile z D bardzo mało pamiętam jak był maly:( Dzisiaj nerwy mi poszły przy lekcjach moje dziecko sie zrobiło len patentowany i nerwus,nie no ogólnie jest ok ma piątki same jedna czwórkę, a dzisiaj przy angielskim płakał bo nie wiedział co zadane ja w nerwach ale od słowa do słowa wyszło,ze dłużej mu się zeszło z praca na lekcji nie zrozumiał zadania domowego poszedł pani się zapytał a ona ze nie będzie siedemnaście razy powtarzać i przez ta małpę moje dziecko płakało,jak mu wstawi pale to pójdę do niej powiem co mysl Justi a ty jak sobie radzisz z dwójka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka My z mezem sie smiejemy ze nasze dzieciatka to najlepsza antykoncepcja. U nas jest na tyle super ze jak mala juz zasnie to mozna dysoteke urzadzic a ona i tak sie nie obudzi. Ze znajomymi wsumie 10 osob ogladalismy glosno mecz siatkowki byly oklaski krzyki ryki a mala spi dalej.Kibicowanie jej nie interesuje niestety hihi Nomadic Ja mam od porodu problem z plecami w jednym miejscu z prawej strony okolice ledzwi strasznie mnie boliaz czasem wytrzymac nie potrafie. takie uczucie jakby mi ktos kolek wbijal Esmi90 Ja staram sie tez nie nosic malej zeby sie nie uczyla, ale czasem nie mam wyjscia i musze Mama3chlopcow Uwielbiam twoje wpisy zawsze poprawiaja humor. A co do meza to tak czasem jest jak sobie wypija to nie dadza sobie nic powiedziec zawsze wiedza lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia 09
Oj ja pamiętam jak Kuba hal mały ale nie wszystko wiadomo pamiętam takie momenty bardziej pamiętam jaki był mam dużo zdjęć i przypominam sobie. Jakie macie butki dla maluchów ja musze kupić jakieś. Fiona tak chyba bardziej się docenia te chwile i taka świadomość że to ostatni raz taki maluszek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia Co do tabletek mozna sobie sprobowac zobaczysz po jednych sie tyje po drugich nie Ja mam to np ze po tych stracilam apetyt jem jak mnie maz opierdzieli. i dzieki tabl wsumie poszlo mi juz 5 kg w dol ESMI Trzymam kciuki za kolejne podejscie do oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dziewczyny moja dzis ulala tylko 2 razy jak na nią to cud :) AAAJ niestety ja nie moge odbijac małej w trakci jedzenia bo wyjecie jej butelki grozi pęknieciem szyb w pokoju Fionek świadkiem :) ja czuje sie hmm mogloby byc lepiej boli zoladek ale zyje :)dziekuje Chwile z dzieckiem szybko mijaja trzeba z nich korzystac juz o tym pisalam teraz jest na to czas i powinnysmy sie tym cieszyc :) Nomadic ja bym sie osobiscie do tej Pani pofatygowala Wiecie co na okolo w kafe widac te zabawki z jajek niespodzianek a wiecie ze ja je wsztrskie mam w wiaderku u mamy te hipcie krokodylki i inne ;p nalogowo zbieralismt z bratem po czym byly ustawione na regale pomyslcie co bylo jak trezba bylo wytrzec kurz , moj maly brat iedys postanowil sprztanac wiec zdjal wszystklo z polki wytarl ja i juz nie dal rady poustawiac i babcia ktora nas pilnowala musiala to robic hha do dzis to pamieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sloiczkow ja bede robila sama nie ma przy tym duzo roboty a warzywa bede miala od sasiadow rolnikow wiec pewne ze nie pryskane. Wloze do sloiczkow zagotuje i prosze jak ze sklepu. a mam jeszcze takie fajne malutkie sloiczki wiec akurat podpasuje A byla mowa o butelkach ja mam MAM uwazam ze sa super jezcze dodatkowo te antykolkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja nie moge odbijac małej w trakci jedzenia bo wyjecie jej butelki grozi pęknieciem szyb w pokoju U NAS TO SAMO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ASIK
hehe Flavia cos nas łączy żarłoczne dziecko AAAJ ja zamowilam MAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
aczkolwiek z tommee tippee jestem bardzo zadowolona :) ale cjhce sprobowac nowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz co u mnie Ja zakrecona ostatnio, przemeblowuje w pokojach zmiana wystroju wnetrz, maz sie smieje ze mam za duzo wolnego czasu. A ja poprostu nie moge usiedziec na miejscu. w weekend robilam troszke salatek wiosennych w sloikach. Wedzilismy makrelki bo znajomy znow przywiozl. I co wam powiem znajomy byl w pl prosilam go zeby przywiozl 5 puszek nutramigenu. On lecial samolotem wiec o wiecej nie prosilam. Jak wrocil wchodzi do nas i daje wielka torbe.Otwieram a tam 40 puszek mleka. za ktore nie chcial ani grosika bo powiedzial ze to dla dziecka i on nie moze nic wziac Jeju tak mi sie glupio zrobilo az nawet zla bylam ze nic nie chcial wiec ja mu popakowalam moje zaprawy heheh i grzyby i golabki i bigosu dostal ryb i swojskiego wlasnorecznie robionego pasztetu. Wiec chociaz tak sie moglam odwdzieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
o matko AAAJ az policzylam to wyszlo prawie 1,500zl za te mleko szok byloby mi tez glupio mega heh :D maz poszedl na silke mala spi ja bede ogladac ugotowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
pięknie- mały ma czerwony sisior do połowy:( jutro idę do lekarza -Agata- tak, mały jest bardzo długi, górna granica siatki centylowej, my wysocy, a wagowo w połowie centylów.Ten przewijak też większy, to mój tata zrobił, bo mamy wielkie łóżeczko:) niestandardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super z tymi puszkami. Ja niestety nie mam ani zapału ani talentu :/ a czasami zazdroszczę ze macie tyle zapału ... A bym chciała :P tak samo do ciast , teraz nawet nie mogę bo Kuba wytrzyma max 20 min :P , zmieniłam smoka ale mu za wcześnie. Agatko to pewnie przez kleik bo z mlekiem ok :) na noc zjadł 120 ml :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Ona 33 przecieraj rumiankiem i psikaj octaniseptem u nas tak z 3 dni było i dużo wierzyłam siurka. Jeśli ropka się nie zbierze powinno starczyć może kakao dołoży maść jak mocno czerwony jakaś z antybiotykiem. Tak to już z tymi małymi siurkami jest mój jak miał czerwony to w nocy telefonem świeciłam i patrzyłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kakao haha ach te słowniki:-) MamoL jak zwykle pieknie napisalas, nic dodać nic ująć:-) Przyszła foto książka, jest super, zamówię na pewno jeszcze dwie bo 39zl to moim zdaniem niedużo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka a ile tam zdjev w tej fotoksiazcze sie miesci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Oglafacie top.model ale zniewiescialy chlopak jest o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionek
Kakao hahaha sie jakos usmialam z tej pomylki ;-) dzis kupilam nutra bo mialam recepte nich stoi w szafce na wsElki wypadek mam dwie puchy i z recepta na 30% placilam 30 zl bo teraz tylko ten nowy jest lgg poprzedni cos kolo 17zl kosztowal wiec niezle podniesli. Ogladam top model na poprawe humoru hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×