Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Asik to zalezy,bo sama projektujesz,ja mam różnie na jednaek stronie Np.tylko jedno zdjęcie duże,na drugiej 8 mniejszych a na trzeciej jeszcze inaczej,pelna dowolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mamokubusia- dzięki,wypróbuję Twoje sposoby,ale póki co patrzę tfutfu znika-posmarowałam mąką ziemniaczaną.kurde do pół sisiora było czerwone.tylko martwi mnie,że mały słabo je,prawie nic nie zjadł od ok.18ej.teraz śpi póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Ewinka.a.podeslesz jeszcze raz linka tego bo nie zapisalam a tez mam plan zrobic takie cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ewinka podrzuc ten link jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma?czy cos sie stali z postami? U nas wlaczyli ogrzewanie,jesień przyszła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
hej, u nas tez chwile byl siusiak zaczerwieniony, ale tak jakby z boczku i pod, smarowałam linomagiem i zeszło, teraz zawsze na noc mu zasypuje pupe tym alantanem i to jest lepsze niz wszystkie kremy jakie mialam, a tak to linomag jest dobry jak dla mnie.Mamak kiedys mialam rude wlosy, potem taki miodowy blond ale wycofali farby a blondu nie chce i mam ciemny blond, narazie ok tylko bym musiala na solarium isc bo jestem blada strasznie:PMama3chłopcow fajnie ze masz taka kolezanka i mozecie sobie nawzajem pomóc.Ja dzis nie chcialam brac adasia do lozka i nie spal w lozeczku tylko skakał i sie bawil, dopiero jak wzielam to usnal ale sie nie wyspal bo ciagle go slyszalam z loozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka Ja mam ppdobny album. Naprawde fajny mozma sobie wedlug swoich wizji robic. My nocke niespokojana od usniecia do rana mala sie przebudzala z pojekiwaniem. Sprawdzilam dolne zabki z mezem i dziaselka sa tak napuchniete ze niewiem. Smaruje jakimis zelami na zabkowanie ale nic nie daja. Wiecie tak sie zastanawiam dlaczego takie malenstwa musza tyle przechodzic.? Ehhh z Checia wzielabym caly bol na siebie. Byle mala nie cierpiala. Wczoraj jeszcze mojej atarszej corci udalo sie uspic malutka. Tak do niej gadala spiewala az mala usnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza corcia zaraz do szkoly czekamy az autobus przyjedzie pod dom ale to jeszcze z 20 min. Pozniej biore sie za prasowanie jak malenka usnie. Tyle roboty mam ze hoho w weekend do zmajomego na urodzinki idziemy. Ciekawe jak mala sie bedzie zachowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinko pisałam prawdę mogłabym tak w nieskończoność wymieniać :). U mnie dziś leje ale to nic w domu ciemno i przytulnie Kuba jeszcze śpi ( w głowie pojawia mi się pytanie z jaką dolegliwością wstanie ), to nie podobne do niego żeby tyle spać. Mały juz ma drzemkę a ja sobie leżę z nimi a raczej z nimi. U nas nocki jak każda śpimy. A wiecie ważyłam siebie i małego ja to masakra juz koniec z żartami i żarciem a maly też masakra wychodzi mi 8500 biedny mój kręgosłup. Za tydzień czy jakoś tak szczepienie wiec zobaczymy co i jak. Powiem wam że mamy kiepski koniec miesiąca finansowo trochę dużo w tym się nazbierało następny nie lepszy się szykuje szczepienia chrzciny urodziny Kuby i buty Kubie na zimę :), ja kupuję z Ecco tylko szukam na allegro ze starych kolekcji są tańsze około 200zl. A kupuje je dlatego ze obojętnie czy chłopa czy mróz to zakładam cienka skarpetki i buciki a nóżki są ciepłe na lato i wiosnę nie wygłupiam się i kupuje tańsze ale tu wiem ze cala zimę przychodzi nie przemoczy i nie zmarznie. Bratowa pytała co chcemy na chrzciny nie mam pojecia nie lubię takiej Sytuacji porostu zadzwonię i powiem żeby powiedziała do jakiej kwoty mogę wybrać widziałam fajny kombinezon w re Kids może to bo chce os praktycznego a rowerki i inne mam po Kubie krzesło do karmienia teściowa chce kupić. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziasla nie rozpulchnione ale mala mimo wszystko postanowiła sie pobawic w noworodka i budzic sie co dwie godziny a o 4 juz sie wyspala i zabawa i rozmowa do 6 heh teraz siedzi i sie slini do bobra a mi oczy sie zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek czytałam ostatnio twój wpis o suchej bułce na śniadanie i przypomniało mi się że mam fajny przepis na ciasteczka dla mam karmiących dzieci z alergią....są bardzo proste i pyszne, robiłam je już kilka razy... http ://www.rodzice.pl/niemowle/karmienie-piersia/Alergik-przy-piersi.html?page=2 przepis jest w tym pierwszym linku. trzeba usunąć spacje po http http ://www.rodzice.pl/niemowle/rozszerzanie-diety/Zdrowo-karmimy-alergika.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym albumum to wysyla sie zdjecia i oni sami tworza, w sensie kolejnosc zdjec itd? Ile tych zdjec trzeba wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK Z butami masz racje lepiej kupic pozadne zwlaszcza do dzieci. Co do prezentow nie dziwie ci sie ze masz trudnosci. Wlasnie kazdy sie pyta co sie chce a tu czlowiek nie wie co powiedziec bo skad mozna wiedziec na ile kogo stac i ile chce na prezent przeznaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Lenka tez dzisiaj pierwsza pobudka o 23 a potem juz co 3 godzinki popijala po 60, 90 ml. Boziu kiedy my sie wyspimy?/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionek u nas to samo jestem taka niewysopana ze szok. Mały poszedł spac o 19.30 jak zawsze, no i zaczeło się pobudka o 21, 12, 3.30, 5 no masakra jak noworodek i ciągle z krzykiem o jedzenie. A ja nie chce zeby w nocy tyle jadł, niestety wodą go nie oszukam. Cos mu się przestawiło na maksa, ale ja już padam z niewyspania bo tak wygląda prawie każda noc. Moje dziecko ktore wczesniej budziło mi się raz w nocy na szybkie jedzenie, teraz budzi się z 3razy a najlepsze że pózniej nie chce zasnąc tylko skacze po łóżeczku. 2 razy brałam do nas do łózka pozniej odkładałam i się budził więc trzymałam za rączkę, śpiewałam. Wczesniej nie potrzebował tego sam zasypiał. Zwalałam na skok rozwojowy ale to juz trwa 9 dzień. serio wtedy u teściów nachwalili mi go że spi ładnie i teraz masakra. Chyba z tej niemocy zaraz wytrę go koszulą:P Mnie na chrzciny też pytali co kupic ale ja nic nie mówilam bo nie lubie takich sytuacji, moze powiem za drogie. wyszło ze dali pieniądze prawie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Dzien dobry wszystkim, chociaz wiem, ze dobry nie bedzie :( Nie mam mleka. Nic a nic :( Laktatorem odciagam jedno wielkie zero, Leon przy cycu dostaje szalu, bo nic nie leci. Zawsze jak sciskalam brodawki pokazywaly sie biale kropeczki, a teraz nic, normalnie beczec mi sie chce. W ciagu godziny wypilam chyba z litr wody i herbatke na laktecje i zaraz znowu bede probowac cos odciagnac. W dodatku wczoraj wieczorem znowu poklocilam sie z mezem i przestal sie do mnie odzywac. Pierwszy raz w zyciu. Ja sie na pewno pierwsza nie odezwe, bo nie zrobilam nic zlego, wiec czarno to widze, a dooopa :( MamoK, ja tez z utesknieniem czekam na wyplate, bo w tym miesiacu bylo mnostwo dodatkowych wydatkow: mundurki i buty do szkoly, podatek drogowy na auto, olej opalowy na zime i wplacilam jeszcze zadatek na poczet wakacji w kwietniu przyszlego roku, wiec sie nazbieralo. Ide walczyc z laktatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Witajcie u nas nocka okej mała budziła sie o drugiej zjadła zrobiła kupę i poszła spać później o 6 zjadla i sen a o 8 zaczela wypluwac smoczek i kopac nogami tto znak kupy no i tak zrobila druga teraz zjadla i bedziemy sie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Czesc!!! Dziewczyny u mnie identycznie z kasa nie mam na żadne ekstra wydatki buuuu:( ale to chyba normalka sierpien/wrzesien szkoła plus nasze maluszki najmniejsze i odbija się echem jeszcze w październiku:) muszę z wydatkami typu buty dla D poczekać do października, ja muszę kupować tak,żeby przymierzyl bo mu szybko noga rośnie ma duza po mnie:D i jeszcze zawsze idzie tam gdzie najbrudniej i ja jak ta kwoka i gadam gadam gadam a on i tak idzie:D Ewinka a jest ograniczenie jakies na te albumy też bym chciala:D i muszę od razu dwa dla dwóch chłopaków bo starszy mi się obrazi:D Mamo3 myśl pozytywnie!!!! Myślenie dużo daje,wypij karmi nawet luka zwykłego piwka po tym leci z cycow:) a jak nie to się nie przejmuj Leos wypije butelkę i później cycusia posoka byle spokojnie,moze to kłótnia z m tak wpłynęła? Ja juz 2godz siedzę na d***e z małym na rekach bo zasypiał przysnal jak się ruszyłam to się budził teraz cyc i tak sobie myślę ogarnelabyn trochę w domu kurze poscierala trzeba okna w końcu umyć firanki nowe zawiesić a tak trzeba siedzieć ale trudno jak mu u mamy dobrze to dobrze. Flavia ja juz czytałam i słyszałam 100razy,ze jak dziecko śpi ładnie np w trzecim miesiącu to nie ma się co cieszyć bo to się jeszcze 100razy zmieni, moze faktycznie coś mu dokucza coś nie pasuje,potrzebuje mamy,moze za chwile znów się unormuje. ja tez sie muszę wziąć za siebie,nie ma co,folgowalam sobie 3miesiace,wczoraj najadlam sie kanapek na noc zjadłam pizzy domowej i jeszcze przed samym spaniem wszamalam paczkę ciastek i czekam na lincz,to juz nie chodzi o figurę no o nią tez wiadomo,ale żołądek mnie boli chodzę przejedzona co sie denerwuje to idę jeść no tak nie moze być moze jak to publicznie powiem to sie trochę powstrzymam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mój kwiatuszek tak pięknie wygląda jak spi:D Dzisiaj wypije sobie kefir,kupiłam też składniki na zdrowy koktajl z tego bloga co raz pisałam, kupiłam banany,awokado,mleko sojowewaniliowe,otreby mam i to wszystko zblendowac dodać pietruszkę ja nie dodam hehe i jest mega zdrowy koktajl ze hoho:) co macie na obiad? 33ona jak jest pogoda taka jak dziś też nie wychodzę jakas mżawka pada gdzie ja później wózek wysusze:) moze później,ale też pogoda się psuje to rzadziej się będzie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic trzymam kciuki za kefirek hehe ja to nie lubie nabialu w ciazy jadlam pilam mleko kefiry platki na mleku w pierwszy mc po porofdzie nawet zupy mleczne jadlam a teraz znowu staly mi sie obojetne te rzeczy moglyby nie istniec :) Mamo3chlopcow po co ci te katusze??? napawrde chce karmic piersią dalej ja cie nie zniechecam bo wiesaz ze jestem zwolenniczka karmienia ale czy warto sie tak dolowac ? lepiej chyba byc szczesliwa mamą ze szczesliwym najedzonym dzieckiem? 3mam kciucki za ciebie jesli macie tam karmi to pij pomaga naprawde Moja juz spi troche sie denerwuje jak ja klade na bok dzis w nocy po karmieniu chcialam to zrobic to tak mi se rozryczala haha teraz tez na bok chyc a ona juz zaczyna plakac pozniej minute żalu mr mr mr sama sobie pospiewala i usnela ona to smieszna jest taki kroliczek duracell biega biega koniec bateri i cyk spi odrazu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas też dzisiaj nocka taka sobie,mała po szczepieniu byłą trochę niespokojna ale tragedii nie było,pediatra nam powiedziała że ona nie powinna już się budzić na mleko w nocy,czy Wam też lekarze tak mówią?no fakt małą nie jest ale bez przesady,jak próbowaliśmy ją dzisiaj trochę przetrzymać z tym jedzeniem w nocy to marudziłą strasznie.Mamo 3 chlopcow rozumiem że bardzo przeżywasz brak pokarmu,ja tak miałam w przy pierwszej córce i skończyło się u mnie depresją niestety,a teraz podeszłąm do tego bardziej na luzie bo bym miała powtórkę z rozrywki.Ja dalej chora,głowa mi pęka czyli jednym słowem dzień jak co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
no dobra chyba jestem glupia jak t ą ksiazke zaczac tworzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
juz wiem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×