Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Nomadic, ja tez nie znosze takich historii :( Kiedys, przez pare miesiecy, pracowalam na oddziale pediatrycznym i umarla 8 miesieczna dziewczynka, miala zapalenie opon mozgowych. Do smierci bede pamietac, jak jej matka krzyczala, normalnie wyla jak zwierze, koszmar :( Zawsze jak cos takiego slysze, albo ze jakiemus maluszkowi sie krzywda stala, zawsze w nocy siedze u chlopcow w pokoju, oni spia, a ja ich trzymam za raczki albo za stopy, bo jakos tak musze wiedziec, ze sa bezpieczni. Flavia, moj maz najszczesliwszy z tego powodu nie jest, ale zaliczylismy 2 wpadki :) Hormony mnie zawiodly, prezerwatywy i patyczki owulacyjne tez, cos moje cialo jest na bakier ze wspolczesna medycyna :-D Zreszta, ja po tabletkach zle sie czulam, libido zerowe i pogorszyla mi sie cera, wiec tabletek juz nie chce. Prezerwatywa to dla mnie zadne zabezpieczenie, rownie dobrze moge sie wody napic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem uzalezniona od H&M, uwielbiam ten sklep. Wlasnie dzisiaj bylysmy z mama, przed chwila wrocilysmy i myslalam, ze stamtad nie wyjde. Zaraz przesle na poczte zdjecie bluzy, ktora kupilam dla Leosia i granatowych kozaczkow, ktorych nie kupilam, chociaz strasznie mnie kusilo :) Znalazlam tez bluzeczki z kucykami Pony dla blizniaczek mojego brata, bo maja hopla na punkcie tej bajki, prawie beda miec prezent urodzinowy. Dla siebie tez tam duzo kupuje. Nie wiem jak w Polsce, ale tutaj to jest jeden z najtanszych sklepow, sukienke na slub brata kupilam za 9.99, ukochane portki za 7 funtow. Tanio, a jakosciowo bardzo dobre. Alek uwielbia ich swetry i bluzy, musze go zawsze stopowac, bo sciaga z wieszakow jak wariat :-D On w ogole lubi ciuchy i lubi sie stroic :-D MamoK, mama zostanie ze mna do wakacji przyszlego roku, wiec troche pobedzie. Maz kreci nosem, ale jakos przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
MamaK przeważnie obiad na następny dzien szykuje wieczorem, nawet ziemniaki obieram dzień przed. Z moją maruda ciężko zrobić obiad, rano zawsze ok godz sprzątam, wstawiam pranie. Wyspana po nocy ma dobry humor więc mogę coś zrobić, potem z rąk nie schodzi albo leży a ja muszę czymś machac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK, fajne zdjecia. Jaki Michas juz duzy, szok! Widze, ze lubi dinozaury :-D Kupilam pycha ogorki w polskim sklepie, kresowe sie nazywaja, juz wrabalysmy z mama pol sloika. Znowu strona nie przeskakuje :0 Moze faktycznie zmienmy forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obiadem jest roznie, sama dla siebie nie gotuje, a jak maz ma przyjechać to mieso szykuje poznym wieczorem. M lubi gotowac to przez weekend robi pyszne obiadki. Mojw dziecko tez potrzebuje duzo uwagi wiec śniadanie jem nawet kolo 12. Ja osobiście w Pepco nie kupuje ciuszkow bo uwazam, ze material jest slabej jakosci. Body, pajacyki, dresy mam z H&M, a koszule, sweterki czy eleganckie spadnie z Zary Mini :) W Pepco uwielbiam kupowac rzeczy do domu, lampki do wina, ramki. Sa super ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak dlugo trwaly wasze pierwsze miesjaczki po porodzie? Moj zaczal sie w pn do dzisiaj leje sie jak z cebra, przed ciaza mialam 4 dni i to skape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strono przeskocz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez króluje h&m:-) 80% ciuszków dla małego mam z tego sklepu,dla siebie tez zawsze cos tam znajdę:-) u nas niestety nie jest tak tanio jak u Ciebie mamo3 ale da sie przeżyć. W pepco tez kupuje rzeczy do domu,kupilam kiedys body i bluzke dla Stasia i po jednym praniu juz mi sie nie podobało.takze tam jak dla mnie srednio z ciuszkami. Zara ma teraz super spodenki dla chłopców,tez juz się napaliłam i chyba kupie ale troche większe bo na teraz mamy troche ciuchów. Dziewczyny ja to jak czytam takie historie to od razu płaczę,niewyobrażalny bol,życie wtedy juz chyba nigdy nie jest takie samo. Dzisiaj leze przy Stasiu i patrzę jak śpi i nie wiem co bym zrobila jakby cos mu sie stali,chyba życie straciloby jakikolwiek sens:-(;-(straszne okropne niesprawiedliwe!:-(:-( Madzia współczuję,przykro mi,chodzi o Twoją mamę...nie wiem czy to dawno bylo czy nie ale to się nie liczy,mama to mama,ściskam:-* Chyba mleko w trakcie okresu rzeczywiście ma inny smak bo dziecko moje straszne dzisiaj cyrki wyprawia przy cycku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemów z ciuszkami podczas prania z pepco i są super ceny a jakbym poszła do H&M to bym za dwie rzeczy wydała 50 zł a tak mam 8 rzeczy :) a i tak wyrośnie z tego szybciutko :) Mój ma problem z brzuszkiem i ja to wiem nagle taki ból , że wył może kolki wróciły ? wezme delicol kupię On wtedy super pomógł :) nie od razu ale powoli. I naprawdę zastanawiam się nad zmianą mleka hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oprocz h&m , zary, reserved lubie tez next ale to tylko przez neta. /ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Dalej nie mogę się zalogować. Ja szaleję w cocodrillo, w moim mieście nie ma nic poza tym, było jeszcze 5 10 15, ale zamknęli. Drogo, ale są przeceny, wyprzedaże. Zresztą mam kartę i rabat od każdych zakupów. Ciuszki mają super jakość. Dzisiaj kupiłam czapeczkę na zimę i taki trójkątny szalik zapinany z tyłu na rzep,zapłaciłam 66 zł, sporo, ale jakie to śliczne :) Od poniedziałku podaję Poli sok z marchwi. Niedużą marchewkę z działki, obieram, myję, trę na plastikowej tartce, potem na sitko i podaję soczek łyżeczką.Tego soku to dosłownie jest dwie łyżki. Do tej pory nic nie połknęła, pluje dalej niż widzi :) Mam nadzieję, że coś w końcu połknię, ale czarno to widzę bo tak samo było jak podawałam łyżeczką esqumisan, wit k czy d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Ja tez uwielbiam H&M ale tylko dla malego ja to wole outlet H&M jest barfzo tanio a i ciuchy fajniejsze. Bol po stracie kogos bliskiego nigdy sie nie zmienia. Mama zmarla 3 lata temu a bol taki sam, po prostu czlowiek uczy sie z tym zyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki. madzi współczuję straty mamy, ja bez swojej nie wyobrażam sobie życia, a szczególnie teraz kiedy sama zostałam mamą. W tym tygodniu się z nią nie widziałam, bo jest chora i nie jadę żeby nie zarazić siebie i małego. I przyznam wam że źle mi z tym. Bartuś dzisiaj na spacerze nie był, bo pogoda w kratkę, raz pada deszcz z gradem, potem sam deszcz. U nas dzisiaj poszła kupka po 4 dniach :) a jaki krzyk że ma pieluchę pełną :D :D Mamo3 ubawiłaś mnie tym opisem o rozmowie z cycem :D :D a twoja mama że się z nim żegna popłakałam się ze śmiechu. Mój m chodzi za mną od 2 dni, zebrało mu się na przytulanki. A moje libido jest na poziomie -1 :D. Czasami nie rozumie że jak go uśpię, poogarniam jeszcze parę rzeczy to oczy mi się zamykają. Mały teraz zasnął pewnie na 30min, dlatego przeczytałam was szybciutko. Flavia nie przejmuj się babką, moja teściowa zaczyna gderać, o jedzeniu. Już ja jej dam, pewnie będzie spięcie Czym Bartek starszy. Co do prywatnego forum, to dziewczyny ja się dostosuję. Oby było dostępne na tal, bo najczęściej piszędo was ze smartfona mojego m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Co do ciuszków, to mamo3 pozazdrościć ci tych cen. Pamiętam jak byłam kilka razy na wyspach i robiłam tam zakupy. Niestety u nas to nie tani wydatek. Ja najczęściej kupuję w secend handach, jak to woli w lumpie. Ubieram tam naszą trójkę, staram się iść i kupić konkretne i bardzo dobrym stanie ciuchy. Byłam wczoraj w pepco i mam kilka rzeczy, nie nacięłam się na razie wyglądają ok. Esmi kombinezony były po 49, ale powiem wam że nie wiem na jaki rozmiar Bartusowi kupić. Teraz nosi pajace, body na 68, bluzy spodnie niektóre są za duże niektóre dobre. Dostałam też od koleżanki kurteczkę na 68, rękawy to sporo za długie. Jak wy wybieracie te kombinezony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Sisilka jesienny kombinezon mam na 68, a Pola ma teraz 65 cm, jak założę pod spód coś grubszego to jest jej ciasno. Na dł ok. Na zimę kupię chyba 74 Ale nie wiem czy dobrze myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinezon mam na 68 ale dla Niego jest nieco da duży ... Dziewczyny jestem załamana :( mój dzisiaj przez ostanie 18 h wypił jedynie 350 ml to zdecydowanie za mało :( płakać mi się chce ... kupiłam bebilon 1 i do aventu smoczek boże aby On jadł :( ... Teraz jeszcze sobie smacznie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą rozmiarówką to od firmy wszystko zależy. Moja teraz nosi kombinezon na 68 ale ma tez na 62 który jest większy. Ciężko coś na zimę dobrać bo kurcze to jednak prawie 5 ms noszenia, wiec chyba lepiej większy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Esmi był czas, że Pola też nie chciała jeść. Inne dziewczyny też pisały o takich problemach. U nas przeszło samo po ok 2 tyg. Nie zmieniliśmy ani mleka ani butelki. Mam nadzieję, że u Was to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama3chlopcow
Ja wlasnie dzisiaj kupilam kombinezon na 74 cm. Wyszlam z zalozenia, ze lepszy za duzy, niz za maly. W koncu nie bedzie w tym chodzil :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może mnie skrzyczycie ale kupiłam inne mleko nawet smoczek do aventu mam nadzieje, że będzie lepiej . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 to fajnie są masz mamę przy sobie mi się to podoba jak rodzina jest razem i chciałabym żeby u mnie tak było ja czasem do mamy ide ale nie chce jej fatygowac jakoś widzę se to czasem kłopot bo obiad zupka dla kuby wiec czasem sama zabieram co mam gulasz czy zupę. Ten dinozaur na zdjęciu to był Kubusia jak byliśmy w szpitalu na jelitowa grypę jak Kuba miał 1,5 rączku to była z nami dziewczynka na sali i miała takiego i Kuba chciał a ta mama nie chciała dawać zabawek bo zarazki i m kupił Kubie i Dino siedział w domu na łóżku jak wróciliśmy :). Ubranka uwielbiam w hm te małe dla kuby wole w re Kids bo on szczupły jest abym są szczupłe. Kupuje tam koszulki dresy Kurtki gacie wszystko. Z next mam pajacyki rewelacja. Coccodrillo czasem kupie mam trochę ale to jak dziadki dadzą kase. Dziny kupiłam małemu super owe z podszewka i Kubie upatrzylam. Jak coś kupie to chowam przed m :). Ilonek ja kupie kombinezon na zimę w Coccodrillo chyba to 80 lub 86. Mamo 3 jak napisałaś o tym ze trzymasz chłopaków jejku ja też tak mam :) Fionek ty tez tak jak Asik szczepisz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Esmi a czemu mamy skrzyczec? :) Wiadomo, że jak dzieje się coś złego człowiek probuje wszystkiego. Pola z 900 ml które wtedy zjadala spadła na 400-500 ml w najgorsze dni. Widać było, że chcę jeść a po dwóch pociagnieciach płacz. Chętniej piła zimne mleko ciepłego nie brała do ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pije cycka i cuduje jak włączam piosenkę od Asik "tam było ci najlepiej wiem" to jest spokojny i pije. Uwielbiam dzieci za to ze maja takie fanaberie. Mamo 3 te kozaczki spadają Kuba miał takie brązowe jak jeszcze nie chodził ale tez mi się podobają bardzo ja widziałam na stronie Takie w stylu emu zielone powtórki były ? Albo te granatowe kupie mimo że wiem ze spadają:) to cała ja kupie bo ładne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasik
My dzis poszlysmy na spacerel do pepco niezly kawalek w sklepue a nawet juz przed zaczela sie wiercic a w sklepie juz chyba kazdy ja slyszal minelo 2,30h od jedzenia zjadla 180 mysle moze wytrzyna 4h a tu nic jesc rovbilam na jakis schodach zjadla nie duzo bo 60 i zaraz poszla spac skumulowala jej sie sennosc i glodek :D w domu znow 180 wrabala a teraz maz ja balsamuje :) Esmi 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Cześć dziewczyny,asik to twoja Milenka ma apetyt :-) muj to maks 150 ale 2 razy dziennie a tak to po 120 i to nie zawsze ,kombinezon mam na 68 i jest na niego zamały hehe też muszę się zaopatrzyc w nowy na zime ale kupie większy niż 74 bo jakby nie patrzał to do kwietnia upe czasu a może być zimno, Esmi,ja to nawet niepisze ile my mlek przetestowaliśmy ;-) Ewinka,odnosnie debridatu twój maluszek był po nim senny? i zauważyłam że po nim dużo i głośno pryka jak stary chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Juz spi malolata :) ja kombinezon mam od szwagierki nie wiem jaki rozm bi nue ma metki chyba 68 wiec bedzie trzeba pozniej kupic 74 bo mala ma plus minus 70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK nie ja zajmuję się inną działką i z dziećmi za dużo wspólnego na szczęście nie mam ;p Moja je za to przy suszarce bo tez czasami ma odpały. Tak myślę że to chyba dobrze ze nie wiem ile jej z cycki leci bo też pewnie bym się zamartwiała :) Esmi czekamy na relacje czy coś podziała na niejadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Fionek masz rację- dobrze, że na cycu nie ma podziałki i nie pokazuje stanu mleka przed i po karmieniu :))) wlaśnie Ewinka - czy Staś byl senny po debridacie? Małgosia po szpitalu zaczęła z powrotem spać w dzień i zastanawiam się czy to zasługa debrodatu czy wyleczenia... gadanie do cyca mnie rozbroiło :))) Dziewczyny za każdym razem jak odpisuję to chce wszystko przeczytać no i zapominam w międzyczasie co chce napisać albo nie piszę, bo cały czas czytam ;))) my wczoraj znowu wylądowaliśmy u lekarza, bo Mała miała stan podgorączkowy, dużo luźnych kupek i 2 razy wymioty. A maz chorował w zeszlym tyg ma jakiegoś norowirysa czy rotawirusa, którym sięzarazil u nas w szpitalu. :/ Już miałam przed sobą znów wizje szpitala, ale jednak wszytko ok :) dziś udało mi się przesunąć szczepienia na kilka dni po konsultacji poszpitalnej laryngologicznej i czuję, ze plan na dziś wykonany :D Dziewczyny karmiące w 100% piersią- po jakim czasie dostałyście okres po porodzie? pozdrawiam i milego wieczoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×