Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Już wiem musiałam sprawdzić co pisalyscie. Ja też się boję okresu tym bardziej ze u mnie trwał 4 dni bardzo skromny i żadnych boli nie miałam przez tabl anty. Ją moja smaruje teraz emoliumem, nie wiem jak to odmienić, bo ma bardzo sucha skórę. A normalnie F18. Co do blizny moja miała bardzo dużo ropy. Jak już jej to pękło to bardzo dużo wyszło nawet taka trochę zielona byla ropa ale dr mówiła ze czasem tak jest. Teraz ma lekko czerwoną i tak ciut wyżej niż reszta ręki. Tez mi dr mówiła ze do pół roku będzie się goic. A wy budzicie dzieci w dzien jak długo śpią i dawno nie jadły? Ilonek i który dywan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie u nas nie ma najmniejszego sladu i nie bylo hymmm moze nie zaszczepili jej ;-) musze zapytac o to pediatry przy okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my wczoraj cały dzień u tesciów, a do popołudnia spędzalismy czas we 3. Teraz mały zasnął, m nie ma wiec siadam. już się scwaniłam jak zrobic zeby nie zapominac co miałam napisac. otwieram drugie okno, w 1 oknie czytam jak coś mam napisac to przechodzę do drugiego okna i pisze haha ale jestem bystra. mam nadzieje że nie odkryłyście tego wczesniej bo będzie mi przykro że nie jestem taka bystra jak myślalam:P mamo3 ja też sie kłóce jak ktoś mi się wtrąca do malego. każdej rady zawsze wysłucham, ale nie na zasadzie rozkazywania że mam tak i tak robic. to ja decyduje nie ktoś esmi-tez mi się tak leje jak mama okres. własnie mam 6dzień i juz mniej. ale przez pierwsze 5 to normalnie masakra. ale brzuch nie boli to najwazniejsze. magda- dobry tekst muszę zapamniętac. własnie wczoraj znowu spotkalismy w sklepie ciotkę tą która się za kazdym razem pyta czy karmie i wczoraj tez pytała chyba po raz 50-ty. Jak jeszcze raz zapyta to muszę jej tak własnie powiedziec, oczywiście że karmie powietrzem nie żyje. dobre dobre ja biustu nigdy nie miałam dużego, jak kp to troche urósł a teraz znowu średnie B ilonek- przesliczne dywany z 1 linku ale drogie. najbardziej mi się podoba ten z tymi mapetami i przedostatni w 1 linku z koalą. Ale dla dziewczynki fajny tez różowy z pszczolą i zieloną oblamówką. fionek- mój ma bliznę ale niedużą mamoK zaśmialam się jak przeczytałam że mały wyje i teściowa już leci hehe, mama to jest mama i koniec. Wczoraj mój mały u teściów jak tylko tracił mnie z oczu to robił minkę do płaczu i musialam się pokazywac ze jestem to wtedy się śmiał. Kocham go! Ciocie to owszem mogą brac na ręce ale tylko jak mama w pobliżu bo inaczej już mina i wodzenie wzrokiem jak chodziłam. ewinka jaka reakcja M? Ja lubie spac z małym ale jak jestesmy we 2, jak we 3 to mi ciasno. wole żeby spal w swoim łóżeczku. z łóżka pózniej ciezko oduczyc esmi- moj m tez taki i też mu mam za złe, że pojedziemy na jakąs imprezę to on siedzi za stołem a ja muszę z małym latac. jak bylismy u tesciów na imieninach na grillu, maly zachciał spac to cała impreze przsiedziałam z nim domu bo spał i się bałam zostawic ,a wózka nie wzielismy. Teraz się zmądrzyłam i po prostu podaje malego M bez słowa i sobie idę i tyle. Niech on też bawi. też mam prawo sobie posiedziec. A w ogole to mam ochotę się napic tak dla relaksu odetchnąc, ale nie ma z kim. ostatni raz piłam w tamtym roku we wrzesniu na naszej rocznicy sluby, wtedy poczęty został nasz synek:) fajna pamiętka z rocznicy co;) oczekująca to duża róznica w jedzeniu mój je 180-200ml co 3,5-4godz a w nocy się budzi częsciej. no co jest? dziś obudzil się w nocy 1.15 zjadł i o 4 a to niecale 3godziny, powinien więcej wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha żeby nie było że tak cały czas marudzę na m to przedwczoraj podsłuchalam jego rozmowe tel. mielismy zapr na impreze ale odmówilismy bo nie chcemy zostawic małego, bo to akurat jego pora kąpania i usypiania a z nikim innym nie zasnie niż ze mną. zresztą wcale nam nie zalezy żeby isc bo to wiadomo : kasa. no więc odmówlismy i m dostaje telefon z pretensjami od znajomej że czemu nie idziemy że to brzydko z naszej str bo to ważna uroczystosc itp. M mówi że K jest za mały i go nie zostawimy. A ona do niego to żebym ja została z małym w domu, a zeby M sam przyszedl. A m do niej: słucham? nie sam nie przyjdę, moja żona też nalezy do w rodziny i nie mam zamiaru sam nigdzie chodzic, bo bardzo mi się takie podejscie nie podoba. jak idziemy to oboje, jak nie idziemy to tez oboje. Ja szykowałam kąpiel dla K w łazience i wszystko slyszalam. ale nawiedzona baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia to fajnie sid m zachował. Jak pisze z tableta to też z 2okien,ale na telefonie muszę ćwiczyć pamięć. Coscisza nastała w niedzielny wieczór,u nas strasznie zimno jest na dniach trzeba będzie puścić ogrzewanie na dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Flavia tak się powinien zachowywać maz:) Kasia u nas ciepło się zrobiło. Ale jest wieczorem rozpala e. U mnie rodzinka się zjechała i jest fajnie. Zostawiłam małego z siostrami i miałam czas pogrzebać na strychu znalazłam mate edukacyjna po Dawidzie i kilka ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Flavia to tak jak moj maz! Beze mnie nigdzie nie chce isc. Ja sie napilam z kolezanka ostatnio wypilysmy cale martini hehe milooo bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 5 minut to pisze :) Flavia, ja sie w sumie nie poklocilam z mama. Ona na mnie tak naskoczyla i mnie zatkalo, bo jak mowie, ona mi sie nigdy nie wtracala ani w wychowanie dzieci, ani w malzenstwo, a tu raptem mnie potraktowala jak gowniare. No zaskoczyla mnie. Teraz tak mysle, ze w ogole byla zdenerwowana, bo moja babcia paskudnie upadla i zlamala dwa zebra i mama sie martwi i jakos tak sie chyba zebralo. Jutro poleci na troche do Polski to obie odpoczniemy. Dzisiaj juz jest ok, normalnie rozmawiamy. Twoj maz zachowal sie prawidlowo, moj zrobilby dokladnie tak samo. Osobno wychodzimy tylko na meskie i babskie wieczorki, czyli on z kumplami, albo ja z kolezankami. Jesli chodzi o okres, to ja przed urodzeniem dzieci mialam okropnie bolesne miesiaczki. Czesto rowniez wtedy wymiotowalam. Po chlopcach, bol jak reka odjal, ale obfite sa, fakt. Z tym ze ja zawsze takie mialam i trwaly srednio 6 dni. Ze szczepionka na gruzlice nie pomoge, bo tutaj nie szczepia. Zalecaja takie szczepienie, jesli masz zamiar wybrac sie w podroz do bylych republik radzieckich, do Rumunii albo Bulgarii. Szczepia tez dzieci imigrantow z tamtych krajow. Co do rotawisura i meningokokow, to Leos dostal juz szczepionke, 6 pazdziernika ma miec 2 dawke. Damian i Alek tego nie mieli, wiec jest to stosunkowo nowe i w ramach szczepien darmowych. Acha, to na rota to nie jest zastrzyk tylko kropelki, podaja strzykawka do buzi. Ewinkaa, rozumiem Twoj sceptycyzm - ja z tego wzgledu nie szczepie ani siebie, ani dzieci na grype, bo to sie mija z celem. Mamokubusia, moze niech ten Twoj maz na kutrze zamieszka, czy cos :) Rozmowa z tesciowa - bezcenna. Zwlaszcza czesc niewypowiedziana :-D No, to spanie z dziecmi to taka bron obosieczna - z jednej strony fajnie, ale z drugiej ciezko pozniej z lozka wygnac :-D. Wiem, bo tam bylam i to przerobilam, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia już wybrałam jeszcze inny :) Tylko jutro zadzwonię zapytać o pewną sprawę, bo w opisie aukcji jest napisane, że kolor fiolet, a na obrazku zielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tenisa zdecydowanie nie umiem grac, poleglam na calej linii :-D Ale wszyscy sie powyglupialismy, chlopcy sie wyszaleli, bo i tenis i badmington i rowerki, i hulajnogi, i pilka nozna - no caly kanal sportowy przerobilismy :-D Potem poszlismy z calym towarzystwem do pubu na obiad i dzien zlecial blyskawicznie, bo dopiero przed chwila wrocilismy. U nas bylo dzisiaj 26 stopni! Pogoda jest zupelnie nienormalna, prawie pazdziernik, a Leos byl ubrany w body z krotkim rekawkiem i krotkie spodenki, a i tak byl caly spocony. Co do tej wyprzedazy wczoraj, to ja normalnie nie kupuje nic dla dzieci z Nexta, bo ceny sa z kosmosu, a zaraz wyrastaja. Jeszcze jak Damian i Alek byli mniejsi to predzej cos kupilam, bo wiedzialam, ze jeden bedzie nosil po drugim. Jakosciowo super, do tej pory mam, miedzy innymi, pizamki, ktore kupilam dla Damiana 5 lat temu. On w nich chodzil, potem Alus, jeszcze Leon pochodzi, a wygladaja jak nowe. Teraz nie kupuje, bo Alek odmawia noszenia ciuchow po Damianie, a Leos tak szybko rosnie, ze to bez sensu. Ale ta wyprzedaz byla super, kupilam na przyklad krotkie, dzinsowe ogrodniczki w komplecie z koszulka dla malego na przyszle lato, przecenione z 22 funtow na 4.50!!! No grzech bylo nie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co do next ja zamówiłam małemu 3 piżamki rewelacja ale dziś odkryłam stronę i bez kosztów wysyłki 3 piżamy 74 zł to nie dużo bo sztuka za 25zl wiec ok. Wiedziałyscie ze można ze strony next za mawiać ja nie :) ale już w u wiem :). Mamo 3 fajna niedziela ja to wiadomo jak miałam. Flavia widzisz fajnie m się zachował q Esmi jak w końcu dzień Ilonek a żyrandol masz Idę pobuszowac na tej stronce:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Flavia mój tak samo postąpił , samemu się nie chce i nie wypada ... Dzisiaj byliśmy u moich rodziców :D był brat z żoną i z synkiem :D 2 latka ma i rozmawia normalnie cudak jeden troche po swojemu troche po naszemu - grunt to komunikacja :) Kuba zrobił się spokojniejszy i grzeczny dzisiaj całą imprezke przeleżał albo pospał tfu tfu aby mu się nie odmieniło. A dzisiaj m byl u dentysty bo pękł mu 1/3 zęba i pojechał na pogotowie On siada na fotel mówi o co kaman a ta bierze strzypce i wyrwała mu tą połamaną część normalnie tak znienacka BEZ ZNIECZULENIA ja bym oszalała chyba !!! Szczerze nie mam dentystki zaufanej :( wcześniej miałam ale teraz tylko leczy dzieci a szkoda :( Ja mówię do M , że jego mama to za bardzo rozpieszcza normalnie irytujące to był " cieść " 100 razy słyszeć to nie jest fajne ale grunt, że cieszy się, że ma wnusia :) M jest u kolegii grają sobie w gre a my odpoczywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dziewczyny ktore daja kleik do mleka.na opakowaniu pisze6-7lyzek na200ml mleka,przeciez to geste.ile wy dajecie maluchom?chce sprobowac dac mu na noc.naprawde oj maly je najmniej chyba ze wszystkich forumowych dzieci.ale rosnie.dzis lezy na brzuchu i podnosi sie na samej klatce a rece w poweitrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca bo ten kleik wg opakowania trzeba robić na gęsto. Ja dosypałam do 130 ml mleka płaską łyżeczkę. Pokombinuj tak żeby nie było za gęste i leciało przez smoczek, albo może załóż smoczek z większą dziurką. Mama3 to mieliście udany dzień :) MamaK jeszcze nie mam żyrandola, właśnie będę oglądać :) A dywan wybrałam z zebrą. Jeszcze muszę pooglądać szafy, bo nasza sypialnia będzie teraz w takim malutkim pokoju i szafa, którą mamy się tam nie mieści. Znowu mam bałagan w mieszkaniu. Jeden pokój już pomalowaliśmy, jeszcze drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie Ok ja bym chyba spadła z krzesła normalnie albo zemdlała ... :P Kubuś wykąpany teraz czekam aż zaśnie :D setę zjadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nadrobić Was po dwóch dniach to masakra:)my z m w weekend zaszaleliśmy,mamakubusia pisała że jest uzależniona od zakupów dziecięcych i ja też,wczoraj i dzisiaj nakupowałam tego tyle że nie wiem czy Miśka to wszystko wynosi,mamok uśmiałam się z Twojej konwersacji z teściową:)byłąm między innymi w smyku i tam butelki avent natural po 48 zł i jak tak je oglądałam to podeszła do mnie jakaś klientka z dzieckiem i powiedziała że jak się zaloguję na str avent.com to przysyłąją butelkę za darmo ale tylko na jeden adres jedna butelka ale to zawsze można pokombinować z rodziną,ale ja taka typowa blondynka jestem że nie mogę tego znaleźć,moja mała ma tylko czerwony ślad po tej szczepione i żadnej ropy nie miała albo to przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonek dla mnie bomba !!!!!!! My też chcemy zmienić żerandol bo ten co mamy to jakaś porażka :( ale wszystko z czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam małej butelki nuk,takie fajne były:)no i co?Miśka nie umie z tego smoka ciągnąć,ryk był taki że musiałam jej przelac mleko do tych tt,jutro ciąg dalszy treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×