Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość asik
o matko a jaki dzis mecz? wez nie strasz :D kurde to mzoe ja inny widzialma jakis haha :Ddywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
Ewinkaa a wiesz, że jak weszłam w link z tel to dywan wydaje się żółty? z laptopa zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchatka pytalam Staśka ale on sie tylko uśmiecha hehe.no nie wiem co mu jest:/ potrzebuje bliskości?bo jak o 4tej go wzięłam do lóżka to spal do 7mej,za to ja spalam nie ruszając sie na jednym boku.a wczesniej za każdym razem jadł,a zanim go wyjelam to juz tak wrzeszczał,no nie wiem... Zobaczymy jak dalej będzie.dzisiaj widac ma super dzien,w przeciwieństwie do wczorajszego wiec wybieramy sie na spacer,zamówiliśmy j Stasia sen bo chcemy sobie w badmintona pograć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
esmi ja bez ,makijazu sie nie pokazuje hehe wiec codziennie sie maluje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola narobilas mi smaka jeju az sobie ten smak wyobrazam hahaha mmm ale mi chyba talentu i zapalu brac zaby samej to zrobic, zmielic, nadziac i wogole na bank bym zepsula cos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik jego najukochanszy r/u/c/hchorzow gra :/ nawet nie wiem z kim... Straszne mi się podoba jak fionek i asik piszecie o cycku cycka ta ona cycka heheh i z cycką na wierzchu heheh :) Nie chcę wywoływać kolejnej burzy odnośnie szczepień ale czy któraś z Was szczepi na dodatkowe meningo i pneumokoki? Ja raczej będę szczepić bo mała pójdzie do żłobka w przyszłym roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nna rotawirusy szczepicie?/ANNA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
My na pneumo będzie juz druga dawka. Rota nie. Meningo moze moze ale jak coś to po roku. MamoK co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Byłam na poczcie dzieciaczki super, Esmi nie widzę zdjęć a u Fionek tylko to w okularach, słodkie,ze aż pokazałam mamie:) Stas cudny, Pola chyba do cb podobna Ilonek, K duży i gwiazda w opaskach Milenka:D jak kogoś pominelam to przepraszam ale wszystkie nasze smyki cudne. Mój K to ma przód włosy na cm na czubku głowy kilka włosów po ok 5cm tył wytarty i przy szyi dłuższe, śmieszny ze szok:D MamoK na fb fajne foto z tym smoczkiem a i Kubuś Esmi w bluzeczce z pepco poznaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przestańcie szczepić dzieci tymi zalecanymi. Nie nabijajcie kasy koncernom farmaceutycznym! Szczepienia i tak działają tylko w 60%. Nie pakujcie dzieciom trucizny. Nie wiecie ze po szczepieniu może nastąpić nawet zgon?Mają pełno skutków ubocznych. Oszczędźcie Wasze dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic a do kiedy pierwsza dawkę pneumo trzeba podać? I ile jest dawek pneumo i meningo? I jaka cena jednej jalbys mogła mi napisać bede wdzięczna :) My na rota też nie bo już i tak za późno na pierwsza dawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a czy wiesz że jeśli dziecko zachoruje na sepse meningokokowa to może umrzec zanim lekarze dowiedzą sie co mu jest? Nigdy bym sobie tego nie wyzbaczyła a nie mam wpływu na to z kim będzie miała kontakt w żłobku. Nie tak dawno dziecko zmarło przecież na sepse ja nie moge nawet słuchać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pewnie dostanę zjebe że sie nie znam itd ale naprawde bardziej boje sie tych chorób niż szczepień... i chce dla mojego dziecka jak najlepiej jak każda mama i nie ważne komu nabijam kieszenie :/ moim zdaniem dobrze robie, wybieram mniejsze zło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Brzuchatka na meningo wiem,ze doba-dwie i moze być po wszystkim to straszne a podobno 30% ludzi nosi to w sobie nieuaktywnione juz dobrze nie pamiętam nie chce głupot pisać. Na pneumo mozna chyba w każdej chwili 3dawki co 6tyg później u nas po roku przypominająca. My za dawkę 180 płacimy a są i po 280 chyba ale dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Mojemu Kubie coś dokucza bo śpi mi na rekach co czas się budzi z płaczem,ciężki jest o matko. My na rota nie bo czytałam,ze jest ich tyle ze jak się szczepi to jest loteria bo ileś innych odmian rota moze przyatakowac, a jeszcze po rozmowie z pediatra utwierdzilam się w ty, ze rota jednak nie. Ostatnio w przychodni szczepili na rota dziewczynkę,która juz chodziła i na moich oczach to wszystko zwymiotowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normadic bo musisz kliknąć na to pod zdjęciem "pokaż" czy coś i ci się wyświetli w nowym oknie oo :) My szczepimy podstawą ale menigo i pneumo nie wykluczam tylko ewentualnie później bo małej do żłobka nie wysyłam w innym wypadku szczepiłabym teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK, co sie stalo?? Jak nie chcesz pisac na forum, to moze napisz na poczte. Taka fajna z Ciebie kobietka, nie denerwuj sie przez chlopa, bo nie warto. Brzuchatka, uff :) Bo juz sie balam, ze mnie zlinczujecie ;) Ewinkaa, dzieki za link. Ja tez sie na razie wstrzymam z wprowadzaniem nowych pokarmow, ma Leos czas. Wlasnie o to sie dzisiaj poklocilam z mama. Nakrzyczala na mnie, ze mi odbija na starosc, ze cuduje. A zaczelo sie od tego, ze wczoraj czytalam o relaktacji i postanowilam sprobowac. Dalam Leosiowi mleko przed polnoca, ale jak sie obudzil po 3 to go przystawilam do piersi. Wyrywal sie, kopal i wrzeszczal wnieboglosy, ale w koncu zalapal i chwile possal, a potem padl. To samo zrobilam, jak sie obudzil o 5.30. W koncu musialam sie poddac i zrobilam mu mm, ale jak wrocilam z Alkiem z treningu, to znowu malego przystawilam. I tak mowie do meza, ze w poniedzialek zadzwonie do poradni laktacyjnej i poprosze o pomoc. Moze sie uda, moze nie, ale przynajmniej sprobuje. Mama zapytala o co mi chodzi, no to jej tlumacze, a ona zaczela oczami przewracac. Powiedziala mi, ze po co, ze tylko dziecko mecze, ze wlasnie slyszala, jak w nocy krzyczal i przeciez zaraz i tak zaczne wprowadzac warzywka i owoce. Jak uslyszala, ze nie, ze chce sie wstrzymac do grudnia, bo wlasnie sie dowiedzialam o tych zmienionych wytycznych, to sie zaczela wojna. Ze zglupialam juz calkiem, ze nie bede dziecka wedlug internetu wychowywac, ze sie naczytalam nawiedzonych bredni i ze mnie prababcia nakarmila zurem jak mialam 4 miesiace, a jakos zyje i tak dalej, i tym podobne. I ze powinnam przestac czytac te brednie na forum, bo co chwile nowa moda :( No powiem Wam, ze strasznie mnie zaskoczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
U nas pneumo bo brat do szkoły chodzi. Ja wiem,ale w tel nie zawsze mi otwiera często oglądam tylko miniaturki i powiekszam hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 to pokolenie tak ma niestety i nie przekonasz jej bo wie lepiej wg niej bo dzieci odchowala... :/ nie podejmyj tematu lepiej bo bedziecie sie kłócić a po co powiedz że chcesz zrobić po swojemu i tyle. Moja teściowa tak jka mówiłam dała małej bita śmietanę jak miała 2 miesiące bo przecież nic jej nie bedzie a jak mówie że nie bede jeszcze wprowadzać nowych pokarmów to też oczami przywracają :/ nie ma sensu dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
mamo3chl bo każdy ma swoje wyobrażenie i poglądy i niestety często się wtraca, teraz są inne nowe wytyczne jak D był mały było inaczej i to nie znaczy,ze teraz Kuba ma mieć tak samo bo kiedyś było inaczej, no nie wiem wytłumacz mamie na spokojnie i rob po swojemu,tak to jest mieć mamę w domu tylko płacz zaraz przylatuje i komentuje wiem coś o tym :D Jeżeli masz ochotę próbuj z cycem chociaż Leos zapewnię przyzwyczajony jest do butli ale dobrze,ze chociaż poprzytula mamę :) ja przyszły tydz mam wizytę u lekarza noc tego nie zapowiada ale moze być tak ze zechcą mi włączyć leki dla mnie to byłby dramat w tej chwili nie karmić. Mojemu synowi na prawdę coś jest marudny ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFionek
U mnie nikt za dużo do powiedzenia nie ma bo wiedzą że i tak zrobię po swojemu. Mama kiedyś tylko wspomniała że nas to już się tak wcześniej karmiło i w ogóle i czemu teraz nie ale zrozumiała szybko że czasy się zmieniają i sama się zagłębiła w temat na necie z ciekawości ;p A gdyby teściowa mi nakarmiła dziecko bez mojej wiedzy to bym chyba oszalała wrrr to byłby pierwszy i ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie jakie piękne kombinezony http ://allegro.pl/misiowy-kombinezon-z-uszkami-74-80-i4616741517.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic dzieki za informację :) no właśnie mnje to przeraża ze te choroby tak szybko postępują i są tragiczne w skutkach dlatego to do mnie bardziej przmawia niż nabijanie kieszeni koncernom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlonek
U mnie mama z teściową też w szoku, że jeszcze nie karmię papkami. A żeby było śmieszniej niedawno dzwoniła siostra ( mam dwie, ta jest starsza i ma dwoje dzieci) i pytała co już podaję bo już można danonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×