Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Asik jak faktycznie będzie na odwrót to moja będzie sapać a z twoim damy rade ;p ja już mam wprawę w końcu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Samba dlaczego zmieniłaś butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informatycy kafeterii są do d u p y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Sapac powiadasz hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Magda dzienne faktycznie ciężko by było aczkolwiek znam dziewczynę która zostawiła półroczne dziecko matce swojej a sama poszła na studia wracała tylko na weekendy ja sobie nie wyobrażam. Mamo3 dzięki za wsparcie wiele to dla mnie znaczy na prawdę. I dzięki za info ja się jeszcze zbyt nie orientuje ale teraz wiem o co zapytać. Ja juz pisałam też z =(:/pierwszym synem miałam dola byłam dosłownie zamknięta w domu jedyna atrakcja to były rz na tydzień zakupy spozywcze:) a potem poszłam do pracy było ok a potem jak siedziałam w domu też było dobrze, zaczęłam trochę do ludzi wychodzic:D i z D juz mozna było porozmawiać, fajnie spędzać wolny czas. Asik no co ty, dlaczego się obwiniasz? Nie możesz!!!! Chocbys i miała 10 dzieci to z początku ciężko zgadnąć co noworodek chce. Trzeba się siebie nauczyć ale potrzeba na to czasu. Gdyby to było takie proste to byłoby to w podręcznikach a jak wesz jest tysiąc podręczników życie to życie. Milenka ma super name! I tego się trzymamy. Fionek no kurcze biedna Marcelka życzę zdrówka mam nadzieje ze będzie wszystko ok Ja teraz uspalam Kube moze niepotrzebnie ale juz tak marudził ze szok dzisiaj mali spal jak wstanie kąpiel jeść i spać. Mamo3 tak jak pisałam moja siostra wyjeżdża za tydzieni i też juz nic nie bede mogła zrobić NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Fionek ten wynik to moj a nie Mikolaja:-) (kwasochlonne) No wlasnie dlatego ja nie wyobrazam sobie zostawic dziecka na tak dlugi czas.... Moj to stwierdzam ze jest grzeczny ogolnie czyli z nast bede miec kongo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic ty sobie radzisz super bez męża naprawdę wogóle jak czytam ciebie Mamokubusia i 3chłopców to was podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionek głową do góry Marcela to silna i śliczna dziewczynka będzie dobrze. Czytałam was ale chyba nie dokładnie przepraszam :(. Wyjście masakra Kubuś chciał ze mną i obiecał ze będzie grzeczny jeżu jeszcze czegoś takiego mi nie odstawil nigdy a ja jeszcze chyba nigdy tak nie darlam się na niego :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
A co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoK, a co to sie stalo?? Przepraszam, ale ja Was tak po lebkach czytam jak mam wolna chwile. Asik, pierwsze dziecko to taki krolik doswiadczalny :-D No niestety, nie rodza sie z instrukcja obslugi :-D Zreszta, chyba nie tylko pierwsze, ale kazde nastepne to tez taki poligon, bo cos co zdawalo egzamin przy dziecku A niekoniecznie sie sprawdzi przy dziecku B :-D Nomadic, a gdzie ten Twoj maz pojechal do pracy? Ja juz dzisiaj pozwalalam Leonowi chwile pokrzyczec, nie bieglam od razu. Brutalne, ale kawe parzylam chyba z 5 razy, bo sie nie mialam kiedy napic i tylko wylewalam zimne. Troche sie martwie, bo Damian dzisiaj przyniosl kartke ze szkoly, ze w lutym jada na wycieczke klasowa, na 3 dni. Chce jechac, ale ja nie wiem jak zareaguje, czy sie nie bedzie bal albo zloscil. Eh, chyba musze w koncu przeciac pepowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wył wył wył jeczał robił na złość mam dość ma karę nie ogląda swojej ulubionej bajki podejrzewam ze ma to gdzieś. Boże jakie to trudne. Flavia jak coś zapraszam do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda91 bez log
Heh tez mialam pisac gdzie jest Jolka:-P mysle czesto o taci urodzila w kwietniu... i lacercie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiem Madziu że Twój ;p ale to i u dzieci i u dorosłych oznacza to samo ;p Podziwiam wszystkie mamy które mają więcej niż 1 dziecko i mowie to nie pierwszy i nie ostatni raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
MamoK u mnie też tak bywa juz bywało przed ciąża taki chyba wiek, to juz nie malutkie zapatrzone w musie słoneczka, D się potrafi ze mną kłócić dyskutować pyskowac. Kiedyś słyszałam mądre powiedzenie ze chłopca do 6r.z trzeba traktować jak księcia od 6do16 jak służącego a od 16 jak przyjaciela. Swego czasu i u nas zakupy to był horror. Wyrósł z tego. Tez krzycze, potem zaluje. Nie umiem pomoc,ale rozumiem MamoK ciebie,wiesz,ze rozumiem:) Mamo3 Niemcy. Mieliśmy w tamtym roku jechać do Anglii bardziej na stale ale zaczęły sie podtopienia a to ciąża a to szkoła i nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomatic fajnie ze jesteś :), Kuba robi to celowo wie ze mnie to wkurza. Mam nadzieje ze zrozumiał. Fionek Asik posiadanie dwójki po jakimś czasie jest takie samo jak posiadanie 1 sztuki. MAMO 3 kolejne to już z górki :). Jolka daj znać ty to jesteś mistrzyni 4 i nie narzekasz. Oczekująca hello pisz pisz o teściowej o m poprostu pisz. Esmi to super ze zadowolona jesteś :). Zakupy da fajne :), ale ja po dzisiejszym dniu stwierdzam tylko ze będę robić je przez net po co nerwy ja na Kubę m sam z Michałem cienko :), wiec będę robić przez net juz nie pójdę do galerii. Kupiłam w zarze dżinsy dla Kubusia super mają krój zwykłych rurek a w pasie mają dresowa gumkę najwygodniejsze dla dzieci. Kupiłam mu też bluzkę chyba setną :). A Michałowi polak w hm bez kaptura bo wszystkie bluzy ma z kapturem a pod kombinezon licho kaptur :). Sobie nic nie kupiłam :). Ale mam storczyk nowy z biedry. Jak mi się uda wkleić link pokaże wam co chce sobie zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Mamokubusia fajne takie sportowe ja to ciagle chodze teraz w kurtce skorzanej(jasne) :D albo czarnej albo brazowej wygodnie :D tez sobie nogdy nic nie kupuje nawet jak jade cos sobie kupic wracam z czyms dla malej hehe :D moja gromadka dwuosobowa sobie spi ja zaraz sie poloze do lozka i bede sie przewalac jestem ciekawa dlaczego zus przelal mi 50zl mniej ktos ma pomysl bo niby powinni przelewac to sama kwote bym zadzownila bop i tak mnie oszukuja ale tam dodzwonic sie to trzeba pol dnia na telefonie siedziec cbhyba sie przejade do nich chociaz to reaczej bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi fajnie, że zakupy się udały. Co do kombinezonu mam taki: http://allegro.pl/kombinezon-coccodrillomeowroz-68-i4592278475.html teraz kupiłabym tańszy bo i tak zaraz wyrośnie, ale sprawdza się rewelacyjnie. Jest gruby i ciepły. MamaK fajna bluza. Kubuś robi na złość, pewnie jest troszkę zazdrosny. Ciężko jest być mamą dwójki, szczególnie, że Michałek to jeszcze niemowlak, przy którym jest dużo zachodu. Ale na pewno z czasem będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę zapeszać, ale moja mała poprawiła się ze spaniem. Od kilku dni śpi w dzień, dziś w sumie trzy razy, a dwa razy ponad godzinę. Od kilku dni robię jej też więcej mleka, może to taka przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
ikonek fajny ten kombinezon :) muszę kupić bo idzie jesień a ja nie mam żadnego a po drugie mam dwu częściowy a wole jedno :) Muszę trochę przystopować z zakupami bo zbankrutujemy hehehe :P Dziewczyny Kuba zarlok się zrobił na noc wypił 150 ml. Jutro czekam na paczkę bo tam jest wieksza butelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ten kombinezon! MamoK, fajna ta bluza! Mi sie podoba ten sweter http://cdn2.next.co.uk/Common/Items/Default/Default/ItemImages/Search/160x240/672603.jpg, ale nie zaplace 800 zlotych z ciuch. A juz najcudniejsze to sa te buty http://cdn2.next.co.uk/Common/Items/Default/Default/ItemImages/Search/160x240/692916.jpg Odebralam dzisiaj czesc tych rzeczy, ktore kupilam na wyprzedazy. Leos bedzie wystrojony, ze ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×