Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość mamakubusia09
sorry za błędy nie lubie pisać na dotykowym ekranie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz nic mi nie mówil jaki mam stopień łożyska,czytam wszystko w necie.Nigdy tez nie podał mi wagi płodu.Dlatego za 2 tyg.wybieram sie do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Ja nie pytalam o stopień dojrzałości jak nic nie powie to nie pytam:). Oczekujaca mi zrobi 3d mam nadzieje ze zobacze buziaczek:) Ide prasować te maleńkie ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
malujecie sobie paznokcie w ciazy bo ja do tej pory malowalam a dzis dzwoni do nie mama abym nie malowala bo to moze spowodowac autyz u dziecka slyszalyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak lubie pojeść, po gotowanym nie mam takiej zgagi, ciemny ryz i makaron samo zdrowie, mozna też rybke z warzywamy zapiec w folii, bez tluszczu w piekarniku, zreszta kzde mieso tak mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK :D bez pszedady, ja maluje paznokcie u nog normalnie:) moja kolezanka ostatnio mi powiedziala, ze mam uwazac, bo jej ciocia miała zajad i urodziła chore umysłowo dziecko, litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Sprawdze jeszcze ile kubuś ważył w 30tc. U w 31 wazył 1800 g. Moze dlatego mi tak juz ciezko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
do jakiego wieku macie zamiar wozi dzidzie w gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jutro zrobie placka po wegiersku,miesko mam pieczarki papryczke uwielbiam to.moja tesciowa np wszystkie zupy gotje z zasmazka masakra smierdzi w calym domu.mi strasznie smakuja warzywa na patelnie z biedronki z rybka pycha.dziewczyny macie wy moze gharnki do gotowania na parze?mysle kupic zeby malemu pozniej gotowac obiadki tylko drogie sa one.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys czytałam,ze nie wolno farbowac włosów bo jakas substancja przenika przez skórę do łozyska,ze nie wskazane sa nawet szampony przeciwlupiezowe bo mają duzo chemii.AIK,poruszaj brzuchem to małe da znać o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aik my ten co zamowilismy to sprzedawcamowil ze wystarcza do7miesiaca zycia.zalezy tez jaka dzidzia sie urodzi:)jak bedzie po mnie dluga to mysle ze do pol roku dluzej sie nie zmiesci a pozniej spacerowka.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo kubusia a ile wazyl synek jak sie urodzil ? Ilonek - bedzie Milenka asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
dzis mam gin. wiec narazie tym brakiem ruchow sie nie martwie bo za 3h bede juz patrzec na malenstwo na monitorze uciekam piec babeczki czekoladowe ;) milego popoludnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
oczekujaca no wlasnie nasze malenstwa jak skoncza 6miesiecy to bedzie akurat zima, nie wiem czy nie szkoda na mrozy maluszka przerzucac do spacerowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Hejka. Dzisiaj nie moge sie otrzasnac, padam doslownie na twarz przez ta pogodę. Jeszcze od rana boli mnie brzuch tj. na okres.. Dziewczyny na ktorej stronie sa wypisane potrzebne rzeczy dla dziecka, wyprawka ?? Czuje, ze nadchodzi czas na jej szykowanie, bo do konca maja napewno nie do trwam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lozyska to ja chyba od 20tyg miala juz II stopien sprawdze w domu z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie w niedziele tesciower wpadaja zrobie poledwiczki i zupke brokulowa i jakies ciacho lody itp kupie , oczekujaca ja mam wstret do warzyw na patelnie taki ze szok kojarza mi sie z poczatkiem ciazy i jest w nich por - ktorego chyba juz do konca zycia nie zjem , dzis wlasnie w temacie bo wyrzucilam cala reklamowke z zamrazalnika bo nie moglkam patrzec na nia a nikt tego nie jadl heh poczatki ciazy ciagnął za sobą niezle zniwo mam duzo takich produktów na ktore chyba do konca zycia nie spojrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale uwielbiam lososia na parze ogolnie rybke na parze z fasolka szparagowa i marcheweczka z prary mniam dawno nie jadlam przypomnilaas mi o tym oczekujaca hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ja dziś żurek,tak mi się zechciało. Aik możesz jak ja moja się rusza a nie czuje:-) Flavia kluciem się nie przejmujcie nie raz tak żaklu ję że aż muszę usiąść:-) Mi dr mówiła że tak jak piszecie że dziecko się różnych i często uderza tak nisko. Ja kupiłam trochę ciuszkow dziś,kocyk,pieluszki metrowe i fl anelowe ale jeszcze dokupie . Rożek dostanę w gratisie do wozka . Myślicie że nie za ówczas na pampersy? Ale się rozpisalysce ;-) fajnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do oddania 3 kupony rabatowe o wysokości 10% do sklepu on-line dla niemowląt na wszystko.Czy jest ktoś zainteresowany? Chętnych proszę o kontakt na gg 47081449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuśki. Ale się rozpisałyście ;) . Teraz i ja będę codziennie tu zaglądać. Ewinka i 87_asik dziękuję za wsparcie. Właśnie dzisiaj powiedziałam Dyrekcji że idę od poniedziałku na zwolnienie. Wolałabym pracować, ale macie rację jak już nie daję rady to nie ma co. Co do mojego porodu to lekarz cały czas unikał tematu. Sądzę że czym bliżej terminu to będzie mówił. Na astmę leczę się jakieś 15 lat, mam stałe leki i co najgorsze. Astmę mam wysiłkową. Nie wiem jak to lekarze sobie uzgodnią, ale tak wielki wysiłek gdy jaj już nie ćwiczyłam od szkoły średniej. Teraz jak to moje koleżanki powiedziały, zacznie się syndrom gniazdowania. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pampersow mam juz 2paki duze i mysle nad tymi z lidla jeszcze bo taniej niz na allegro wychodza..ja chce miec wszystko na kwiecien gotowe bo w moim przypadku roznie moze byc:) jutro jade na usg3d wlasnie zapisalam sie moze pokaze sie dzidzius i plec dobrze widac bedzie.m przyjedzie po mnie niedlugo i zrobie dzisiaj placka po wegiersku i trzeba sie ogarnac.poprawilam sobie humor tym usg mam nadzieje ze wszystko dobrze wyjdzie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Oczekująca daj koniecznie znać co i jak na usg jak widać dziecko i w ogóle:). Silska ja jestem od tyg. na zwolnieniu to chyba był juz dla mnie moment odpowiedni lepiej sypiam i spokojniejsza jestem. Dziewczyny jak wam cieżko nie czekajcie z praniem/ prasowaniem ciuszków wcale nie lekko teraz jak cos dokupie bede systematycznie wkladac z naszymi poprostu nasze bede w loveli prac bo sie zaprasuje:).Ja biore witaminy jest w nich kwas foliowy takie w słoiczku na 60 dni mam, potem spisze nazwe jak nie zapomne. Pamietacie jak sie zloscilam ze nowy blok ledwo oddany i wilgoc wyszła to juz panowie elewacje zdarli na zewnątrz mają docieplić:) kobieta w histerii w ciąży to odrazu zadziałali:). Po weekendzie u mnie bedą robili. DZiewczyny moze się jakoś na fb ujawnimy ?? ASik kuba ważył 3790kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Oczekująca popatrz w necie my ostatnio koleżance kupowaliśmy i taki całkiem spory ze obiad zrobi około 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIK i oczekująca - zdajcie nam relacje po wizycie. ja troche żałuje że nie kupiłam pampersów w biedronce jak była promocja, ciekawe czy jeszcze załapie się na taką promocje do porodu. Gdziesz czytałam ze z jakies sklepu są niedobre pampersy tylko nie wiem czy lidl czy tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo kubusia- a ile twój synek wazył po porodzie? lepiej się nie ujawniac na fb bo wydaje mi się ze jest tu jakaś osoba niezbyt lojalna i pozniej mogą nasze dane latac po kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam znac jutro kolo poludnia jak po usg:) co do pampesow ja kupilam w tesco tez na promocji z lidla sasiadka i tesco tez brala i mowi ze sa ok te pampersa.czasami moze faktycznie zdarzy sie wadliwa paczka.ja juz wrocilam bo bede tego placka robic,oczywiscie tesciowa ze dzisiaj piatek i mieso mam schowac,a ja jej powiedzialam ze ty geby sobie nie przymyasz a ja mieso zjem.poszla od razu do pokoju.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca napisz jeszcze raz co jej powiedziałaś bo mnie to rozśmieszyło tylko nie rozumiem tego jednego słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Fajnie by było się zobaczyć i podziwiać nasze pociechy na fb. Ale Flavia ma rację, trzeba uważać. Może jedna z nas stworzy profil czerwcowych mam. A każda z nas ze swoich prywatnych profili dołączy? Co wy na to? . Mamokubusia czeka mnie jeszcze jeden dyżur w pracy w niedzielę popołudnie. Co do upośledzeń,po malowaniu paznokci czy malowaniu włosów TO ojjj nie słuchajcie tych bzdur. Owszem są badania że występuję autyzm poszczepienny. Inne znów wskazują, że jest to wyssane z palca. Ale wystarczy że u wujka google wpiszecie sobie, autyzm i szczepienia. Można się wystraszyć!!!!!!!!!!!! Więc nie wiem czy chcecie to na serio wiedzieć. Jako nauczycielka takich dzieci, nie podjęłam decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do autyzmy i szczepien to sie nie wypowiem bo jako plg szczepienna to jestem tym tak zbulwersowana , niestety na codzien trzeba walczyc ze skuttkami cudownych domowych badan pana doktora ktoremu zabrano prawo wykonywania zawodu , ale zasiał ziarno niepewnosci i to teraz zbiera zniwo, mozna zalozyc meila naszego i tam bedziemy mogly wrzucac zdjecia to jeszcze organizacyjnie to zaplanujemy zeby nikt nie dostal danych powysylamy sobie login i haslo sms i tyle ASIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×