Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Kasia nie wiem co Ci poradzić... Współczuję bardzo, a moze masz zakwasy po ćwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz jest taki w****iony ze szok,nie chce go denerwowac i gadac mu ale ja wiedzialam ze tak bedzie.ten czlowiek to potwor poprostu.ja jej wygarne wszystko jutro.wiecie moi rodzice niechca do mnie przyjezdzac wlasnie przez nia bo wiecznie wpycha sie wszedzie.przykre to jest bo2lata a moi rodzice byli tylko2razy;( oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Oczekujaca- oddziel sie wszystkim mozliwymi sposobami od tesciowej. Nie rozumiem Twojego postepowania.. Jakbym miala swoje pietro to bym nie pozwolila przekraczac jej progu mego domu ani bym nie do niej.. Od takiej baby to z daleka ! Walcz o swoje, a nie narzekaj.. wydaje mi sie, ze pokornie jej sluchasz :-/ Nie daj się !! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Ani bym nie szla do niej* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Ewinka wiesz że nawet nie, miałam trzy tyg temu jak zaczynalam ,a teraz już spoko ale nie da się wykonać niektórych cw przez brzusznek:-) a niektórych przez zła formę ale ważne że w ogóle coś robię:-)dla mnie to i tak sukces a przytylam przez 2 tyg 1,5 kg a nie wiem po czym nie jem słodyczy regularne posiłki ale to chyba jest woda bo mam bardzo spuchniete dłonie i stopy...ehh trudno... Oczekujaca nie daj się powiedz prostu co myślisz jeśli lekceważenie nic nie da i tyle, ją z babcią męża się często kloce bo ona myśli że wszystko jest jak kiedyś i nie da sobie przegadac jest obrażona 2 dni a potem jest ok,a ile teściowa ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jutro jade do rodzicow i powiem jej co mysle juz poraz kolejny.dziewczyny ja schodze na dol tylko zrobic sobie cos do jedzienia,obiad ugotowac i tyle,ona jeat taka ze potrafi przyjsc do sypialni i sie klocic bez powodu.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Oczekujaca to drzwi na klucz i niech śpię.......dala ;-) Ja idę spać bo grzałam plecy pod prysznicem i póki ból jest do zniesienia idę spać;-) spokojnej nocy i kolorowych snów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba nie zasne z nerwow.tesciowa ma56lat a od2lat jest na emeryturze i zlotowki nie dolozyla a ciagle sie wpier.ludzie sie z niej wkolo smieja bo ja doskonale znaja a ona dalej swoje.szkoda slow.dobrej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Oczekujaca a co z Wasza kuchnia ? W takiej atmosferze to nawet bym obiadu nie zrobiła jakbym wiedziala, ze nade mną stoi tesciowa i obserwuje to co robie.. a pffu Dobrze, ze moja tesciowa jest spoko. Czasem sie wtrąci, ale to w dobrej wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Uff, na szczęście daleko do cukrzycy:-) na czczo 81 po godzinie 132 po dwóch godzinach 101 ale mi ulżyło:-) no i mozna dalej grzeszyć:-) oczekująca - a Np. lodówkę macie wspólną z teściami?kto robi zakupy-zawsze Wy? A teściowie sie częstują? Koniecznie zróbcie sobie swoja kuchnie, chociaz taka podstawową, żeby kuchenka byla i lodówka i jakas szafka, nie dziwię sie,że jesteś cała w nerwach, ale tak sie przecież nie da żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lodowka jest moja i m bo dostalismy ja na wesele od dzaidkow moich.kuchnia wspolna bo narazie kasa nie wplywa i czekamy az wplynie to zrobimy sobie a kredytu niechcemy brac.tesciowie nic nie kupuja wszyatko my sponsorujemy a ona siedza tylko i nic nierobia.poczatek mnie szlak trafia jak stoi ci i patrzy co i jak ty gotujesz.najgorsze to ze pol nocy nie spaam a teraz brzuch boli i promienieje az do pochwy.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Oczekująca jedź do mamy wypocznij. Ta twoja teściowa szurnięta moja ma czasem akcje ale nie miszkam z nia nie dalabym rady ale jak nie macie wyjscia, moge tylko wspolczuć. ja też nie śpie jade do na badania, a można jeść przed zwykłą morfologią? W nocy myślałam że umre położyłam sobie na kanapke z kolacji szczypiorek fujjjjj zgaga ze musiałam siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama kubusia ja nigdy przed badaniem krwi nic nie jadlam i u nas tak niby mowia zeby na czczo.modle sie zeby pieniadze przyszly w koncu bo sporo teraz kasy trzeba ale na kuchnie wystarczy tez,ze bede miec spokoj swiety od tej baby.zle zrobilsimy ale m uwazal ze tutaj lepiej bedzie a mogl pojsc do drugiego domu mieszkac i jego brat by go splacal a nie my.krew mnie zalewa.jeszcze ten potworny bol brzucha,jak nie minie jade na szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dzis od 4 nie spie, jakos tak bez powodu wsumie, wstalam wypoczeta jak nic hehehe. Obejzalam pare programow zeby za wczesnie meza nie budzic. Teraz pojechal do pracy, a ja mam jeszcze chwilke przed zawiezieniem corki do szkoly. Oczekujaca, nie denerwuj sie bo sama widzisz ze to zle wplywa na ciebie i dziecko, na twoim miejscu jak tesciowa by mi zaczela jakies dyskusje odprawiac powiedzialabym spokojnie ze nie mam zamiaru z nia gadac i juz, wyszlabym sobie na spacer albo zamknela sie w pokoju byle by miec swiety spokuj. A wogole to bym sie wyprowadzila bo w takich warunkach ani ty ani dziecko nie macie spokoju, wyjedz moze na kilka dni do mamy swojej i wypocznij, dobrze ci to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaj jade dzisiaj do mamy bo poprostu niemoge,brzuch troche przestaje bolec.co do tesciowej ja nie raz powiedzialam ze niemam zamiaru ani klocic sie ani gadac i wychodzilam,tylko to jest taki typ ze ona zaraz za toba idzie albo przyjdzie za jakis czas i chce sie klocic tylko.moja mama wczoraj pytala o nia nbo snila jej sie cos i sie sprawdzilo.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca skoro prosby nie pomagaja to ja bym na nia krzyknela, niby starszym szacunek sie nalezy, ale skoro oni nie szanuja to ich tez nie nalezy. Wykrzycz jej raz a pozadnie ze za przeproszeniem ma trzymac gebe na kludke bo nie masz zamiaru jej sluchac, a jesli jej sie nie podoba droga wolna. Tak dalej byc nie moze bo stres w twojej syt, nie jest dobry. A po drugie twoj maz powinien z matka pogadac raz a pozadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tescow oboje juz nie zyja, ale musze powiedziec ze byli cudownymi ludzmi i strasznie za nimi tesknie. Czasem jak o nich pomysle to placze jak dziecko. Moj maz znow ma super kontakt z moim ojcem, strasznie sie lubia. Szkoda tylko ze rzadko sie widujemy, jednak tysiace km nas dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaj moj maz juz nie raz klocil sie mowil na spokojnie i dalej jest jak bylo.ja mieszkam w nieduzej miejscowosci i zapytac o moja tesciowa to kazdy ci powie jaka jest wredna wscibska.raz przed bozym narodzeniem tak mnie wkurzyla poklocilam sie z nia i poszlam pozniej do lazienki to wyobraz sobie ze stala pod drzwiami i mnie wyzywala a jak m przyszedsl to wszystkiego sie wyparla.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz tez od 6 wyspana, nie lubie tak wczesnie wstawac, bo pózniej dzień mi się dłuży. Czuje że dzieciątko mi sie przekręca bo znowu mam uczucie kija w brzuchu to znak że jest poziomo. chyba juz mu ciasno bo strasznie gniecie mi jelita. Dziś w nocy stwardniał mi brzuch bo miałam sen erotyczny, w mig się obudzilam jak zdałam sobie sprawe że mam twardy brzuch, ale co poradzic, przecież nie zapanuje nad snami. Dzis się wazyłam i waga pokazuje że schudłam 2kg, ale nie wiem jakim cudem bo jem normalnie słodycze tez. Wydaje mi się, że wczesniej co się wazyłam i wyszło tak duzo to waga przekłamała, moze zle postawiłam bo pamiętam że sama byłam w szoku ze 4kg w mies. To teraz by się zgadzało. Wychodzi na to że mam 6,5 kg na plusie. Coś mało tyje, a brzuszek taki duży. Oczekująca powiem ci co mój lekarz powiedział do mojego męża. Powiedział że mam przestac się denerwowac bo przez nerwy sama sobie wywołuje bóle brzucha i skurcze, że jak się nie uspokoje to mogę zrobic krzywdę i sobie i dziecku. wziełam sobie te słowa do serca i mimo że czasem ktoś mnie wkurzy to staram się nie kłócic, odpuszczac, powykłócam się jak urodzę. A ty też się uspokój bo mozesz sobie biedy narobic i wylądujesz w szpitalu, sama widzisz ze po kłótniach brzuch cię boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https ://www.facebook.com/groups/579681975450988/ ZAPRASZAM DO MOJEJ GRUPY z ubrankami i akcesoriami dla dzieci, naprawde fajne ubranka, dopiero zaczynam i szukam członków... Zajrzycie chociaz na chwile?? Zawsze mozna sie wypisac z grupy. (po https jest spacja w linku, trzeba zlikwidowac i link wejdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Ale mialam sen!:-) Wy mi się śniłyście:-) byly wszystkie dziewczyny z naszego forum-uśmiechnięte, z brzuszkami, szczególnie zapamiętałam mozeniejeden,bo wciąż o Tobie myślę... Fajny sen:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak często twardnieje brzuch,ze poprostu przestałam zwracac na to uwagę.W nocy jak sie przewracam z boku na bok to tez twardnieje.Wizytę mam za 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Flavia widze ze erotyczne sny nie tylko mnie nawiedzaja ;) ostatnio dwa dni pod rzad nad ranem mialam heheh i wlasnie brzuch jak skala no ale zaraz przeszlo. Nad tym kontroli nie mamy ale nie powiem sny przyjemne :D heheh Ja dzis dzien spedzam z mezem bo ma w końcu wolne i ide do fryzjera zafarbowac czupryne bo strasze odrostami :/ Ewinka fajny sen ciekawe czy bylysmy do siebie podobne tak jak naprawde wygladamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca Nie potrafie zrozumiec twojej tesciowej, coz tacy ludzie tez sie zdazaja. Jak pomysle o mojej tesciowej to usmiech gosci na twarzy, kobieta by mi nieba uchylila tesc tak samo. A co do snow erotycznych hihih fajnie, ja snic nie musze bo mam na jawie co dzien, moj lekarz mowi im czesciej tym lepiej, masaz sie przyda tamtych partii ciala. Normalnie mam straszna ochote zawsze na sex a teraz bedac w ciazy jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Oczekujaca szczerze Ci wspolczuje dobrze ze jedziesz do rodzicow nie ma co siedziec z ta żmija i tylko soe denerwowac :/ Mozeniejeden odezwij sie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja ciagle mysle o mozeniejeden, jakos z glowy nie potrafi mi wyjsc, ciagle zastanawiam sie czy z nimi wszystko ok i wierze ze jest ok. Mozeniejeden jesli czytasz i masz mozliwosc odpisania to napisz co u Was, martwimy sie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Oczekująca ta wstrętna baba zszarga Ci nerwy... Trzymaj się. Poczytałam trochę o diecie przy cukrzycy i od wczoraj się stosuję, wizytę mam za tydz, nie będę przyśpieszać. Jem mało, ale często i o dziwo się najadam, a mała rusza się często i wyraznie więc myślę, że wszystko u niej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Aaaj a Ty bedziesz miala chlopca czy dziewczynke? Podobno bardzo sie chce przy chlopcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
oczekująca- a moze to moja była teściowa, bo tak jakbyś ją opisywała!!!!!!!!! mój ex mąż miał na imię Darek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×