Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

sernik z rosą to ja nie umiem ale on jest pyszny ja zawsze robie z innego przepisu powiem szczerze i jest ok a najbardziej lubie sernik do ktorego wrzucam owoce takie jak maliny porzeczki jezyny i jem go z bita smietaną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Hej uspokoiły sie moje twardnienia widocznie się znów przekręcił jak maly lezy pionowo badz z lekkim skosem to twardnienia sa normalne a jak lezy poprzecznie jak linijka to normalne skurcze mam juz dwa razy sie na to nabralam i jechalam do gina:). Z kasa to masakra ASik niezłą rate macie my kupilismy niedawno mieszkanie mieszkamy tu od stycznia ale moze mniejsze mam 2 pokoje i salon z aneksem plus lazienka i garderoba. ASik lub ktokolwiek wyslijcie mi adres i haslo:) mamakubusia09@op.pl . Oczekująca nie zamartwiaj się niech bedzie duży silny i zdrowy babcia mojego m rodzila dzieci po 5 kg w domu po pierwszym porodzie wtedy tzw akuszerka sie bala przyjsc nastepnym razem. Bedziesz miala ciecie wiec spokojnie a synek niech ma dużo siły. Witaj blizniakowa mamo, trzymam kciuki aby maluszki jak najdluzej wysiedzialy w brzuchu. Flavia jaki masz magnez i ile bierzesz?? A ty u kogo prowadzisz ciąże? Laski niezle ja to tylko umiem spr olej zatankowac i wlac plyn do spryskiwaczy:). Mi sie niewygodnie cofa bo zawsze przez ramie sie odwracam tak to jeszcze ujdzie ale juz nie lubie sama jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamokubsia wyslalam dwa razy juz sprawdz moze doszlo :) my celowo bralismy taki kredyt zeby go szybciej splacic tez 2pokojowe :) i rata malejąca i male odsetki wyszly ale pamietam pierwsza rata z oplatami jakimis zwizanymi z kredytem itp 3800 szok :) teraz nie jest jeszcze tak zle heh bylo gorzej wole swoje 2 pokoje niz mieszkanie z tesciami na 210m jakie maja ale to nie kwetsia ze cos do nich mam bo wrecz przeciwnie tylko od 19 roku zycia sie usamodzielnilam i ja i maz i pozniej ciezko jest mieszkac z kims , jednak to nie ta swoboda nie to zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama kubusia ja tez zawsze cofan ogladajac sie do tylu i teraz ciezko sie odkrecic mi jeszcze w kurtce zimowej:/my z m narysowalismy kuchnie i jakie szafki i chyba wezniemy na raty bo niewiemy czy z kasa sie wyrobimy a w lipcu bysmy splacili reszte bo wtedy wezniemy kase z konta.tylko ciekawe ile by wyniosla na raty.dziewczyny a wy wozki bedziecie jakos wietrzyc czy prac?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły gosc
Oczekująca- nie przejmuj się. Wiem, że nie łatwo, bo sama mieszkam z dziadkami m i baaardzo często są zgrzyty. Trzeba wszystko przetrwać. Grunt to m jest po twojej stronie. A co do wydatków to doskonale cię rozumie :-) Mam m z gospodarstwem. &&&&&& Flavia śliczny , zgrabny brzuszek :-) &&&&&& A co do materac kokos-gryka-pianka ODRADZAM!! Moja córka przez to nieźle chorowała póki zorientowałam się, że kokos i gryka wciągają wilgoć tak więc cały materac był strasznie zawilgocony . Przez moje niedopatrzenie cierpiała strasznie moja córka.Rozważcie to moje drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik ja dostałam hasło ale loginu nie pamiętam mamokubusia- ciążę prowadzę u dr harania. pracuje w miejskim. znasz może? magnez biorę magne b6. oczekująca- ja własnie mam zamiar jakoś odświeżyc wózek, pewnie nie jest brudny ale wolę wyczyścic po swojemu. miły gosc- dziękuję:) ja chyba kupie ten piankowy 8cm grubości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia chyba nie ma sam kokos i pianka, -moja kolezanka ma piankowy w dodatku po synku swojej siostry i mowi ze nie jest odksztalcony ani nic login czerwcowemamy \ja kupie jednak nowy wozek to nie bede nic prac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik a bedziesz wietrzyc wozek?ochraniacze do lozeczka bedziecie prac?wczoraj jak bylismy po kuchenke to szla pani z coreczka miala moze3miesiace w foteliku zamontowanym na wozku i wiecie wyobrazilam sobie ze juz niedlugo i ja bede z malym tak chodzic:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalam na watku chyba kwietniowych mam ze te co urodzily juz niebeda werandowac dziecka tylko od razu na spacer.doswiadczone mamy co o tym myslicie?oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca poscieli tez nie nie bede wietrzyc mozna wyrzucic i to i to ns powietrze ale jeszcze gdzie jakies robale powpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową bliźniacza mamusie zazdroszczę tez bym chciała no może za drugim razem się uda:] AAAJ dobrze ze umiesz cos koło samochodu zrobić ja tez nawet sobie nieźle radzę a co do prowadzenia to dalej jeżdżę i w sumie to nic mi nie przeszkadza a tak w ogóle to czy któraś jest z Krakowa lub okolic?? no i jeszcze jedno 25tc przytyłam 5kg i się zastanawiam czy to nie za mało mały warzył w zeszłym tygodniu 775g i wszystko z nim w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki login jest taki jak meil czyli czerwcowemamy poczta: czerwcowemamy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka ja jestem w 28 i przytyłam 6,5kg a dzidzia podobno duża. jak dla mnie to ok. mały pewnie z 1,5kg, wody, łozysko, macica i tyle wychodzi. myślę ze nie będę miała więcej do porodu jak 12kg na plusie. szybciej się zrzuci po ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisilka
Hej mamuski. Ja dzisiaj umylam okno w kuchni i jednym pokoju, popralam poprasowalam firanki i jestem z siebie dumna. . Witamy nowa mamuske, gratulacje parki choc chyba jestt ci ciezko? . Co do wydatkow to kobitki masakra. My z m mamy jak i wy hipoteke tysiac misiecznie, ale w chwili obecnej m nie pracujee i musimy sie utrzymac z mojej pensji. Wiecie czasami trzeba wiele sobie odmowic aby zwiazac koniec z koncem. Dlatego moi rodzice kupili nam dwie sofy, bo nie moga patrzec na nasze juz zniszczone lozko. A dzieki bratowej dostane wiele rzeczy, a od kolezanki sporo ciuchow. Ona tez swojego malego urodzila w czerwcu wiec beda podobnie rosli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AIK
ja tez pomylam okna i jakos dziwnie sie czuje brzusio mnie boli. mama kupila dzis dla swojej pierwszej wnusi kilka ciuszkow jak tak dalej pojdzie zavraknie nam miejsca w szafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły gosc
Flavia - najbardziej chyba ten kokos wciąga wilgoć. Jeśli ktoś ma choć trochę zawilgocone mieszkanie to stanowczo nie polecam. &&&&& Zazdroszczę wam ,że jesteście już tak daleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja też poproszę ;) maminia22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mily gosc a ty na kiedy masz termin?to twoja ktora ciaza?ja zaraz zjem kanapke,wypije leki,nogi wymocze i do lozka wygrzewac sie bede.ale mi bol kregoslupa dokucza poprostu masakra:/oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową "podwójną" Mamusie ;) Pierwsze pytanie u gina na usg w pierwszej ciąży jak i teraz było "a ile sztuk" miałam prawdopodobieństwo że mogą być bliźniaki ale wtedy jak i teraz jest po jednym szczęściu ;) a ja od rana mam dobry humor ;) a ostatnio rzadko jestem zadowolona ;) to chyba ta pogoda tak wpływa, maleństwo szaleje aż się uśmiechem sama do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły gosc
Oczekująca ja mam termin na 21 lipiec :-) Moja córka ma 2 latka ,a teraz szykuje się druga córa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchatko bez spacji ani w loginie ani w hasle tak jak na poczcie :) sprawdz jeszcze rax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatekczerwca
Cześć Dziewczyny ! :) Piszę juz to samo 3 raz bo cały czas mi neta wywala.. Wczoraj się pochwaliłam, że dzielnie chodzę do szkoły, a dzisiaj juz nie mogłam wysiedziec bo dopadło mnie choróbsko. W następną sobote biore ślub, a tu jeszcze nic nie jest załatwione.. od początku nic sie nie układa: śmierc dziadka, problem z obraczkami, a teraz to przeziebienie. Do do wyprawki to posiadam: - łózeczko, które zrobił tesc - mase ubranek, które odkupiłam od szwagierki -wózek - komplet pościeli za jedyne 100zł (dumna ! ) -aż 1 pieluch tetrową :D I to byłoby na tyle... co do siary to jak miałam zagrożenie porodem to dosłowanie z piersi mi się lało ! Przez chwile miałam spokoj, a teraz jak tylko wstane rano to mam powódz na piżamie :O Ostatnio coś słabo czuje Malego i na wiem czemu ?! Raz mnie pyknie i to byłoby na tyle.. a jak tam Wasze Skarby ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×