Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Mama3chlopcow bez log
Mammina, udanego parcia :-D Daj znac co I jak, kiedy juz znajdziesz chwilke. Ja od 9 rano dopingowalam moich chlopcow, no znowu mieli jakies rozgrywki I dopiero przed chwila wrocilismy, padnieci. Czas na drzemke. Fajnie, ze wszystkie macie duzo pokarmu, moze mi sie tez udzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Flavia , Maminia , gosc 85 czekamy na wieści :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Mamokubusia bedzie dobrze jak Cie wypuscili i nic sie nie babrze juz to luz , a rana jak rana wygoic sie musi trzeba czasu teraz organizm bedzie wyczerpany karmieniem wiec i ta rekonwalescencja rany jest dluzsza , ciezko mowic nie wiedzac jak to wyglada , ale w kazdym badz razie wiesz jak bedzie bol , obrzek , ocieplenie , zaczerwienie i goraczka to na izbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ale dzisiaj nudy, jestem sama samiutka caly dzień w domu trochę pospalam i kompletnie nic nie robię, powinnam cieszyć sie ze mogę wypocząć bo niedługo nie bede miała czasu na leniuchowanie a tu lipa, zmęczona jestem tym nicnierobieniem. Czekam aż domownicy przyjadą i synek. A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ta wyżej to ja nomadic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Hej mamuski dzis mija moj termin i jest mi jakos bardzo przykro ze nasze dziecie nie chce do nas wyjsc :( w ogole jakas strasznie placzliwa jestem ;( wozek juz stoi misie poprane wszystko gotowe i smutno mi ze moja księżniczka dalej w brzuchu. A Jak pomysle ze jesli do 9 czerwca sie nie urodzi to kroplowka to mam dreszcze strasznie sie boje wywoływania... jutro idziemy na ktg zobaczymy czy cos sie w ogole dzieje. Agata ja sie czuje dokladnje tak jak Ty i tez dopatruje sie w tych bólach jakichś zwiastunow glupie to i frustrujace :/ Dzis trochę sie nawdychalam farby olejnej bo maz malowal i az mi niedobrze bylo momentami mam nadzieje ze nie zaszkodzilam malej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze super z tym znieczuleniem ja sie obawiam ze nie dostane chociaz ordynator mowil ze nie ma z tym problemu to cos czuje ze jak przyjdzie co do czego to mi nie dadza bo cos tam :/ Boje sie laski tego wszystkiego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
mamina chyba rzeczywiście nic nie czułaś i dałaś nawet rade do nas napisac:) dawaj znać:) ciekawe jak tam Flavia:) Ja dziś spałam 11 godzin i w ciagu dnia dwa razy sie kładłam taką mam śpiączke, senność okropna tylko siąde. Brzuchatka ja czuje, ze mimo wszystko urodze po terminie, a nawet dopiero jak mi wywołają, nie wiem czemu od początku miałam takie myśli i chyba tak będzie, no nic trzeba sie dostosować do dziecka:) wiec nie płacz w koncu każda z nas urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzuchatka wiadomo ze człowiek po terminie jest niespokojny ale masz jeszcze ponad tydzień do ewentualnego wywoływania wiec może się dzidzia sama jeszcze zdecyduje. To juz lada moment, szybko zleci. Ja bym chciała żeby mały posiedzial przynajmniej do tego 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Wyżej to nomadic :) Ale wam fajnie z tym zzo, nie czuć bólu tylko ucisk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
brzuchatka przynajmiej wqiesz ze to juz niedlugo :) nie denrwuj sie skoro jest zzo to dlaczego masz go nie dostac ? moja kolezanka przez caly porod pisala do mnie smsy i na fb pisala i dzownila a cierpiala krzyzowe przez 22h i dala rade pisac miedzy nimi a przed parciem tez pisala ze juz mala schodzi zaraz bedzie przec i ze sie boi :) heh wiec mysle ze tragedii nie bedzie tez bedziesz zdawac relacje moze chyba ze bedzie porod blyskawica ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
brzuchatka a w którym szpitalu rodzisz? ja sie musze jakos nastawic pozytywnie i dotrwac do tego porodu ale powiem szczerze, ze sie juz boje sama gdzies dalej iść. ze mi wody chlusną gdzieś na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej ja wróciłam od rodziców, z wałówką i kolejną porcją wyprawki:) m nadal na Śląsku,wróci we wtorek/środę.Mały szaleje mi w brzuchalu, objadłam się trochę,oby nie było zgagi;) Dzwoni do mnie i pyta czy nie urodziłam jeszcze i życzył małemu wszystkiego najlepszego w brzuchu:) -kurcze zjadłam młode rzodkiewki z kanapką i mały szaleje mi w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Brzuchatka głowa do góry:-) to jest tak,że się czeka i czeka a nagle zaczyna się dziać,zmienia się całe życie i nawet nie wiesz kiedy to wszystko się stało...te 9miesiecy,poród,nowe dziecko... Ja jak ujrzałam Stasia pierwszy raz i łzy mi leciały to w kółko powtarzałam. "tyle na Ciebie czekaliśmy Stasiulku"... na pewno zacznie sie samo,nie smuć się:-) ja pocieszam,a tu wieczór się zbliża i gorszy okres dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
-słyszę pojedyńcze pluski w brzuchu,ale rzadko,co to znaczy,że ma dużo miejsca?czy mało wód?sama nie wiem,a najlepsze,jak czuję malutką girkę- stópkę,wtedy łaskoczę go,a on chowa, normalnie szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
33ona pewnie duzo bo ja nigdy plusków nie slyszalam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik- poważnie,ale to takie pojedyńcze i ciche, jestem sama w domu,i nigdy takich nie miałam:) jestem pewna że to nie gastryczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
hehe moja to malo sie rusza juz chyba ma malo miejsca wypycha sie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
ja dzisiaj byłam na rynku na Kawaleryjskiej i zachodzę to wielkiej hurtowni a tam- w Niedzielę nieczynne.do innych budek zachodze a tam- nie mają pieluszek tetrowych, no kurka....nałaziłam się kilka stwardnień miałam brzuchala, pozniej to nawet mnie nie odpuszczał skurcz.A wypychał się też- śmiesznie to wygląda- krzywy brzuch mam wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj też wypycha d**e i nogi, ale dzis dość mocno aktywny, ciągle faluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3chlopcow bez log
Wyspalam sie jak glupia I w nocy bede gwizdac. Musze jeszcze podkladow dokupic I fajrant. Wy tez sie tak dziwnie czujecie? Jakos tak obco we wlasnym domu, miejsca sobie nie umiem znalezc, na niczym sie nie moge skupic. Bardzo juz chce urodzic, bo mam wrazenie, ze cale zycie jest w zawieszeniu w oczekiwaniu na Leona, a z drugiej strony trzepie tylkiem :( AAAJ, Flavia, Mammina - odbior!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchatka na czerwiec
Dziekuje Wam bardzo dziewczyny za slowa otuchy kochane jestescie :* Nomadic chcialabym i bardzo licze na to wlasnie ze w tym tygodniu samo sie rozkreci i szybko pojdzie heheh chyba kazda na to liczy ;) Agata na piasnikach rodze, moja mala dzis tez okrutnie buszuje ciagle wypycha czasem mam wrazenie ze nosimy to samo dziecko heheh czesto ma takie same zachowania w tym samym czasie ;) tez nie lubie byc sama chociaz uwazam ze jak sie cos zacznie to bedzie duzo czasu zeby po kogos zadzwonic :) to sie tak szybko chyba nie dzieje ;) mysle ze jak przyjdzie czas to bede plakac z nerwow i ze strachu :/ Asik nie wiem takie mam jakies przeczucie ze mi powiedza ze nie ma anestezjologa albo cos takiego :( Ewinka jak pomyske ze w jednej chwili zmieni sie cale nasze zycie i juz nie bedzie odwrotu to czuje wielkie przerazenie, ta odpowiedzialnosc za drugiego czlowieka mnie poki cos przeraza mam nadzieje ze sobie poradzylimy z mezem to bedzie wielki egzamin dla naszego małżeństwa.... Ja dzis przepakowalam torbe dolozylam co brakowalo i mam nadzieję ze wszystko mam. Bierzecie dziewczyny cos do jedzenia? Bo niby pisza zeby wziac cos dla siebie i meza ale przy porodzie to chyba mozna tylko pic... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc marika
Hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam po imprezce rodzinnej objedzona jak bak :) ale w lodówce truskawki czekaja trzeba je dzisiaj zjesc bo sie zepsują :) malutki sie dzis wypycha caly dzien :) przy stole siedziałam to mi tylko brzuch falowal :) teraz mam trochę boli jak na okres ale ja i tak czuje ze przenoszę wiec 3tyg sie pewnie jeszcze pomęczę :) 13 kg na plusie a bylo 14 wiec kg uciekl, w pt do lekarza ciekawe czy będzie badać? mamina ty juz pewnie po :) wiec mamy nowa mamuśkę :) flavia tez milczy wiec juz tuli pewnie maluszka :)))) juz nie dlugo wszystkie szkraby będą z nami!!! :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
mamo3chlopcow dlatego ja nie spie w dzien , bo i tak nie moge czesto zasnac do 1 ;/ ja chodzilam do pracy to nie bylo problemu a teraz sie obijam i efekty takie ze niby spiaca a spac nie moge mysle ze Flavia jakos na dniach wyjdzie ona nie ma neta w kom, AAJ pewnie tez bo inaczej by napisala , maminia i gosc85 pewnie niebawem dadza znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
brzuchatka ja jak sie balam ze nie daja tak hop siup to mialam taki plan ze bym sie darla tak glosno zeby mieli mnie dosc i by znalezli anestezjologa haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc marika
Co do zzo u mnie tez jest w szpitalu do którego sie wybieram, ale po 1 nie wiem czy mnie nie odeślą, a po 2 podobno trzeba sie mocno upominać bo jak sie nie walczy o swoje to zlewają :/ ja bym chyba chciala to zzo ale nie wiem czemu jak ognia boje sie zastrzyku w kregoslup... ehh sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi ile trwa takie ktg kontrolne? Bo jutro mam isc do szpitala wlasnie na ktg i nie wiem jak sobie dzien zaplanowac czy to trwa pol godziny czy godziny czy roznie? Boje sie ze juro mi powie polozna zebym ten olej rycynowy wypila a ja się boję ze zaszkodze tym jakos małej ktos mnie nastraszyl z tą smolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
moja kolezanka jak zobaczyla pania anestezjolog ktora byla straszna jedza i paniusia mowila ze jak widzi ze kobieta z nia nie wspolpracuje to ona nie zamierza nawet podchodzic do niej ze znieczuleniem, wiec ta moja kolezanka mowi ze nie patrzyla juz czy ma skurcz czy coi byla taka nieruchoma zeby tylko wspoilpracowac ze o bolu zapomniala ;p, mysle ze przy tym bolu co jest przy porodzie to ten zastrzyk bedzie jak pryszcz a nawet jak wybawienie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
asik a ja znowu moge spac w dzien, w nocy i tak spie, chyba ze mnie obudzi zgaga, to potem musze buszować troche, mleko zgrzać czy coś:) ja bede rodzic bez znieczulenia, bo niby jest ale tylko teoretycznie, jest tez niby gaz ale nie wiem, zobaczymy na miejscu. Nie wiedziałam, ze jak dokarmiaja dziecko mlekiem w szpitalu to za to sie płaci, kolezanka po cc nie ma nic kompletnie mleka i dają nan te male buteleczki, i koszt 40zł dziennie:/ brzuchatka weźmie Cie nawet nie będziesz wiedziała kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×