Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

mleko na pewno masz super , ale może dziecko sie nie najada. ja karmie swoim mlekiem w ciągu dnia a na noc mieszam pokarm lub daje sam bebilon , bo synek mi sie nie najada moim. juz w szpitalu trzeba bylo dokarmiac. jakby mial byc na moim to chyba nie mialabym czasu nawet zrobic siku, a i tak by bylo za malo. ja probowalam nan ale Artur strasznie ulewał po nan. jestem na bebilonie i zwyklym i tym h.a i jest dobrze. niestety podobnie jak flavia mleka mam coraz mniej i jest mi zle z tego powodu ale odciagam jak tylko moge i dostawiam malego ale on cyca traktuje jak zabawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Kasia ewinka ma racje nie rezygnuj ja zaluje do dzis ze dalam butle... kruszynka w szpitalu dopajaja glukoza zeby dziecko bylo spokojne ja robie rumianek z hipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laktoza jest odpowiedzialna za rzadkie kupy a nie gęste...Dzieci przy nietolerancji laktozy mają wodniste strzelające kupy. Więc wasze problemy wynikają ze zmiany mleka na z obniżoną zawartością laktozy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej mój mały skończy jutro 3 tyg. możliwy jest skok rozwojowy? na brzuc****ak leży długo główkę trzyma już i to wysoko jak wyprężony lew:) aż się zdziwiliśmy z m, bo dopiero 2 raz go tak położyliśmy, chyba będzie sportowcem:) -mocno płacze, ma takie ataki o różnych porach dnia,ale płacze aż się zanosi- wygląda jak diabeł -ulewa jakby mniej, ale to różnie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moja corcia miala wczoraj kiepski dzien, wogole nie spala, no moze jakies drzemki 10 czy 15 minutowe strasznie niespokojne. Tatus jak ja uspil o 20 to spala do 1 w nocy prawie. Jednak maz ma reke do usypiania. Wczoraj dostalam od niego list niespodzianke jak wyjezdzal do pracy polozyl ko9lo poduszki z mala rozyczka. Pieknie wszystko napisal az sie poryczalam jak dziecko dobrze ze ze szczescia. Wiecie takie male drobiazgi sa dla mnie wazniejsze jak jakies drogie prezenty. Niedlugo czeka mnie wizyta kontrolna u lekarza chce z nim porozmawiac o antykoncepcji i nadal sie zastanawiam co wybrac. czy zastrzyki czy tabletki, o spirali nie mysle bo sie nasluchalam negatywow troche i jakos obawy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 2014 Moja wlasnie miala takie humory jak twoja w 2 tygodniu zycia, sama juz glupialam bo nie wiedzialam co jej jest. nie spala tylko plakala a ja razem z nia z tej bezsilnosci. Pozniej okazalo sie ze to straszne jej zmeczenie i kolki do kompletu. Teraz jest juz coraz lepiej mam kropelki i koperek na wszelki wypadek ale zauwazylam juz ze od 3 dni nie ma kolki moze juz przeszlo. oby. Wczoraj w nocy tak sobie z mezem rozmawialismy ze dopiero z brzuchem chodzilam a tu juz nasze malenstwo ma ponad miesiac, starsza juz 8 niedlugo. cholerka ten czas leci jak oszalaly niczym sie obejzymy to malenstwo juz do przedszkola pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Asik to normalne,ze dzieci po szczepionkach dlugo i mocno śpią?prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu daruj sobie i spróbuj skłócić gdzie indziej. AAAJ to miłe ze strony Twojego męża :) Ja wzięłam tabletki na razie, a potem będziemy się starać o rodzeństwo dla córeczki :) Spirali też bym nie chciała, bo rzadko co prawda, ale zdarzają się ciąże, a potem komplikacje. I nie można używać tamponów, a ja nie lubię podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broń Boże nie namawiam nikogo do zaprzestania karmienia piersią, bo to najlepszy sposób żywienia dziecka i sama żałuję, że mi nie wyszło. Ale od tyg nie karmię swoim mlekiem tylko tym bebilonem comfort i od tyg dziecko nie ma kolek, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy naprawdę coś w tym jest. Ani jednego ataku kolki przez tydzień, dziecko śpi ładnie a jak nie śpi to się rozgląda i uśmiecha. Może jej układ pokarmowy dojrzał, a może to mleczko jej pasuje, nie wiem, ale przestała się męczyć i nie podaję żadnych kropelek, koperku, rumianku. Jak robi kupę postęka 15 minut i cały pampers. Wcześniej jadła to mleko i moje na zmianę i niestety się męczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2014
Dzięki dziewczyny. Ja tak pomyslalam o mm bo po jedzeniu płacze. Ewinka wg mnie mam dużo i dobry pokarm mała w miejsc kilogram przybrała. Ale teraz częściej chce jesc. Wiecie jak człowiek nie wie co zrobić to o różnych rzeczach myśli... Ja uwielbiam ja karmić i chce karmić,a na początku ciąży nie chciałam,ale głupia byłam. Poczytam jeszcze o tym skoku rozwojowy. Dzięki że jesteście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak kg w miesiąc to na pewno się najada :) Tak dzieciaczki mają przybierać :) A jakby nawet mleczka przez chwilę było za mało to zaraz się unormuje i będzie tyle ile trzeba. Fajnie, że karmienie sprawia Ci radość, ja niestety nie mam miłych wspomnień :( Trzy godz przy piersi, sina buzia i wrzask. Aż zaczynałam się bać swojego dziecka i ręce zaczynały się trząść jak miałam ją brać do karmienia. Szkoda, że nikt mi nie pokazał i nie nauczył, mam wielki żal do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Kasia teraz jest cieplo to i pokarm chyba bardziej wodnisty i tez maluchom częściej chce sie pic,ja czasami co godzinę karmie.teraz juz przestalam zapisywać. Idze,ze mamy chce to daje i juz. Z tym,ze u nas to mamy pulpecik sie robi,bo w 24dni przybrał 1100.lekarka mówi,ze tylko sie cieszyc,wiec sie cieszymy. po szczepionce śpi juz 4godzineco u niego w dzien niepodobne,ale to podobno normalna reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19magda bez log
My dzisiaj po usg wszystko ok, i ten wezel chlonny powiekszony kazalam zbadac i nic tam nie ma:-) Ewinka moze sproboj go obudzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinkaa może jest zmęczony, zobaczysz zaraz się obudzi. Moja w upały śpi po 4 godz ciągiem w dzień, a tak normalnie po godz. Magda super żewszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krusznka na litość boską mój piszemy przez Ó to pierwsze klasy szkoły podstawowej to aż bije w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
ja karmie tylko swoim mlekiem.Odciągam i podaję z butelki.Do piersi tez przystawiam,ale mała wtedy sie denerwuje i pręzy.Mleka wystarcza,w lodówce mam 2 szklanki.Ona spi po 4-6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja wrocilam z 4 godzinnego spaceru z kolezanka z przerwa na karmienie :) Ewinka to normlanie albo dziecko bedzie wlasnie tak spalo albo wrzeszczalo - i wtedy taki nieutulony placz to powiklanie po krzytuscu nieacelularnym czyli tym sanepidowskim, zmierz tylkp temperaturke Moja gwiazda w 20 dni /3 tyg przybrala 900g wazy juz 4400 i ma 63cm niezla jest heh Kasia jak tam sytuacja? zeby podgonic laktacje to trzeba tez laktatorem pobudzic troche ja bardzo zaluje ze musialam dac modyfikowane mleko wcale mala dluzej po nim nie spi a moje mleko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Ja też nie rezygnuje ze swojego chodź mam jego mało ... około 120 ml na dzień więc skromnie ale lepszy rydz niż nic ... piłam karmi co faktycznie dało więcej mleka. Wróciłam prawie po 1,5 h spacerze mały spał ale potem się rozwył bo miał mokrą pieluchę. Kurcze szkoda, ze mieszkam na 3 piętrze bo mam ciężko z wózkiem oraz z gondolą ... a nie mam jeszcze sił aby sama nosić ciężkie rzeczy :/ a widzę, że po spacerze jest spokojniejszy :) Jestem dzisiaj padnięta :( a jeszcze mamy gości ... jak ja dam radę ? mamy iść z małym na spacer chyba ja zrezygnuje i powiem aby sami poszli z mężem ... chętnie bym poszła sobie spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
My 5w1wiec nie mamy tego gorszego krztuśca:-) Staś wstal,dlugo jadł,sfajdolił się,pogadal,poplakal,utulilam na brzuszku i znowu śpi. tez tak macie,ze śpiewacie swoim dzieciom?ja to śpiewam non stop jak przytulam,czasami sama slowa wymyślam i takie bzdurki,ze sie ze mnie śmieją,ale podobno dzieciaki to lubia i tez zauwazylam,ze jak slyszy mój śpiew to sie uspokaja:-) asik a tak sobie myślę o Tobie i malej,wim,ze dzięki poradniom laktacyjnym mozna zdzialac cuda,ze kobiety zaczynaja karmić po kilku nawet miesiacach od urodzenia,moze i Wam by sie udalo?moze jest sposób,żeby mama zaczela ssac Twoja pierś? Tak tylko pomyślałam,bo masz dużo pokarmu,rzeczywiście troche szkoda,ze mama nie je bezpośrednio od Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mała a nie mama (telefon wciąż mi zmienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
ja ja ciagle probuje przystawiac przed jedzeniem ale sutki krotkie takie i piers napieta sciagam nawet przed zeby byla bardziej wiotka , z tych nakladek tylko je ale te nakladki tez klopotliwe wolalabym z samej piersi ale moze jeszcze sie uda zobacze :D esmi to sobie na dole w klatce przypnij wozek moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
a i jeszcze jak ktos chce pobudzic laktacje to trzeba odciagac mleko noca tak kolezance powiedzieli , wtedy powinno byc coraz wiecej jak ktoras ma sily na to heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Mój mamy steka przez sen w nocy i widać,ze go cos boli,dzisiaj pediatra przepisala debridat, któraś z Was stosowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przystawiam na zadanie. Choć dziś w nocy tylko raz 23 a potem 4 aż się zdziwilam. Jednak dzięki wam rezygnuje z próby mm i walczę dalej. Ja miałam swoją położona dzięki Bogu,i będę jej zawsze wdzięczna,była że mną na 100%. Odrazu po cc mi ja przystawila, przy nawale masowala odciagala przynosiła lód,cudowną kobieta. Nauczyła mnie karmić,skutki bolały 3 dni w szpitalu i koniec. Była moja babcią i mama,i zuza tak ładnie spala 3godz. Nie to dziecko. A poczytalam o tym skoku i faktycznie ewinka to może być to. Jesteście kochane. Ja właśnie karmie moja mała,oby jej przeszło,wiem że będzie spać coraz krócej ale nie powinna w tym czasie płakać cały czas. Dziś jakby lepiej niz przez ostatnie dwa dni. Zobaczymy w nocy i jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też się tak napina przez sen,a co to za lek? Ja man ten infacol i bio gaja probiotyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
asik,ja odciągam mleko w nocy 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No na kolki dostaliśmy,u nas nie ma krzyku tylko stękanie,prężenie się,widać ze dziecko chce spać a ból go wybudza,zobaczymy czy pomoże. no i super kasia,karm dalej i będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Ewinka debridat to na refluks jest na ulewania itp .. Jolka ja sciagalam w nocy ale nie dam rady juiz sciagam ok 22 a pozniej ok 6 rano bo jak ona sie budzi co 2h to zanim zje ponosze ja do odbicia umyje butelke to i juz musze wstawac zaraz a jeszcze jakbym odciagala to wogole nie bylo by spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkowiedząca cycomaniaczko jak stęka to ma zatwardzenie a nie kolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Haha, cyckomaniaczka jestem:-) nie ma zatwardzenia bo robi po kilka kup dziennie i są one rzadkie, a sama nie stwierdziłam,że ma kolki,opisałam sytuację lekarzowi i to on je stwierdził.ale dziękuję mądraliński gościu,musisz sie ujawnić,ze swoją "lekarską"wiedzą na pewno się tutaj przydasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×