Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Darianna89
Dzikidzik, jeśli chodzi o kupki oraz o jęczenie dzień i noc maleństwa też tak miałam. Też stosowałam biogaia dieta żeby wyeliminować przyczyny i tak naprawdę wszystko przeszło jak ręką odjąć. Dla niektórych odsuniecie id piersi jest niedopuszczalne i usłyszałam też że jestem wygodną matką, ale dla mnie było ważne że Filipowi było lżej. Słyszałam od kilku mam że też miały taki problem i też przeszło kiedy odstawiły od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
słuchajcie ten Bobotic naprawde jak narkotyk.Dziś karmię małego, zjadł z 2 cycków i ulał, ryczy,że chce jeszcze, już chciałam robić mm, ale podałam kropelki i poszedł spać...nie wiem co mam myśleć.Czy te kropelki uzależniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
zapomniałam napisać coś śmiesznego i smutnego...niedawno był listonosz, mały zafajdolony, płakał to z nim poszłam na dół do drzwi,kupa wyszła na śpioszki ...i tak polecony odebrałam:)biedna ja, mały i pan listonosz:) -wiecie mały chce pić te mleko płynne i temu te rzadkie kupy...i temu wyciekają:( położna mówiła że wszystko git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33ona mojej lezki leciały jak masowalam. Darianna moja prawie cały dzień idlatego mogę dużo zrobić:-) Ilonek myślałam że z nią w wannie razem a nie obok,ale potem doczytalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ostatnio 1 kupa na 2-3 dni i jest niespokojna przez to. Darianna to ładnie przybiera bo był malutki. Moja łapie mnie za włosy,bluzki wczoraj dwie grzwchotki trzymała po jednej w rece:-) Nomandic ją pisałam że majtki na lewą stronę i przetrec od główki do stopek . Ja wierze w takie rzeczy bo mam sąsiadkę która rzuca uroki i unikam jej jak ognia. Ja mojej wszystko co daje to bez cukru będę chciała go unikać. Dzikidzik moja spokojnie je nie lyka prawie nic. A wg mnie karmienie piersią jest wygoda nie pisze nic myć,przygotować,myśleć że muszę zabrać że sobą,a tak to mam jak trzeba wyciagam i tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak zwykle wczoraj usunęła o 22.30 wstają ok.3.20 i usnelam z nią potem o 5 chciała się przytulić i zaraz usunęła. Potem do sklepu i od 10 do 18 zrywalam mech zrobiłam jakieś 10m2 a mam do zrobienia jeszcze 5x tyle masakra jakąś chciałabym już spac ale mała wojuje. Jutro muszę jechać do castoramy bo tylko tam jest trawą z mikrokoniczyna a ona zapobiega rosnieciu mchu. Normalnie 5cm mchu,wywiozlam jakieś 20 taczek po jakieś 80-100 kg mam dość nie czuje rąk,nóg,pleców:-) ale lubie robić takie rzeczy,jak pomyśle że zark w lecie będę mieć piękny trawnik to obrazu lepiej. U m podwórko jest zaniedbane dopiero ja w sumie robię porządek wbrew babce i teściowej bo wg nich jest dobrze,nie trzeba plewic,kwiatki w trawie rosły,siatki się walily,tragedia ale na prZyszły rok będzie już ładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Kasia dzięki, tak mi się wydawało, ze ty pisalas:) Byliśmy na zakupach kupiliśmy czapeczkę zawiazywana pod szyjka żeby uszy nie wychodziły. Nigdzie nie mogę znaleźć chusteczki pod szyjkę dla chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
33ona to duży dom macie i niezla przygoda z listonoszem:) Kasia mi by się nie chciało tyle tyrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za odzew. Biogajeę wlasnie stosujemy, nabiału nie jem, w ogóle malo co jem, a Mała nadal stęka. :( poczytam o tym delicolu, jak po sab simplex sie za,jakiś czas nie poprawi to spróbujemy. Ona generalnie kupy robi, tylko mam wrażenie ze musi sie przy tym solidnie namęczyć. Nawet rurki windi kupilam bo myslalam, ze może zaciska pupkę zamiast ja rozluźnić, ale nie pomogły, wiec chyba to nie problem (albo ja nie umiem ich używać). Poobserwuje ja, może lekarz w czwartek cos poradzi... albo po prostu ma gorszy tydzień, nie wiem... Albo ja przesadzam :D a propos karmienia piersią i dopajania: ja nie dawałam Małgosi wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic ja chustki chłopięce (tzn nieróżowe) widzialam na stronie h&m. Takie monochromatyczne - trzypak - pomarańczowa, granatowa i zielona. Jutro po nie idziemy :D w dziale chłopięcym jest dużo większy wybor kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja też lubię prace duzyczne, czlowiek inaczej odpoczywa q ruchu, ale teraz fakt, nie wiem czy by mi się chciało. Mi by na razie wystarczyło jakbym w domu posprzątała, a jakoś nie mogę znaleźć czasu. Dzisiaj wpadla do mnie siostra to mi pomogła - kuchnię ogarnęła, uśpiła Małgosię. Moglam przynajmniej wziąć kąpiel, zrobić coś do jedzenia a przy tej diecie mię jest to takie szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
ja 3 chustki kupilam w textil market, niebieską, fioletową i zieloną w samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
czy u was dzieci też rozciągają dekolty aż do pępka?mój ciągnie ręką i pózniej każde body rozciągnięte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość flavia
hehe nie, mój tak nie robi. jak ubieracie dzieci do spania jak jest chłodno? bo mój ma body z krótkim, pajacyk i przykryty kołderką a mimo to w nocy mu zimno, na początku nie skumałam o co chodzi ale jak przykryłam jeszcze kocykiem to od razu usnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mały odzyskał siły razy dwa:(.Dostał tez gorączkę znaczy stan podgoraczkowy ale marudzł coś musiało go boleć dałam czapek i po jakiś 20 min od podania usna. Mnie boli brzuch jak na okres nie cierpię boli zlokalizowanych w obrębie brzucha. Ja zamówiłam dziś kombinezon taki misiowy z coccodrillo ale z zeszłej kolekcji wzięłam 74 mam nadzu ej ze ok będzie. ILONEK ty masz z coccodrillo jaki masz rozmiar ? I czy duży ja mam też z tej kolek chi dla maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój śpi w body na krótki i w półśpiochach kocyki odkryty mam około 22 stopnie od jutra juz pajacyk będę zakładała ale na gole ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
mój śpi tylko w pajacu i przykryty kołderką- tzn poszewka a w środku kocyk:) będę musiała na zimę kołdrę kupić -ja po szczepieniu dałam paracetamol doustnie pipetą, bo mały miał 37,5 C i na pewno go bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też śpi już w pajacach i przykrywam kocykiem a we wrześniu już będę jego uczyć spać w łóżeczku bo tam ma kołderkę. A ja jakaś padnięta jestem :( ... Kombinezony mamy dwa ale z jednego na pewno wyrośnie ale drugi to na Niego za duży tylko muszę jego wyprać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Nomadic takie chustki,a raczej trójkąty pod szyjkę zapinane na zatrzask(bardzo wygodne)są wlasnie w h&m, ja i mamaK kuz mamy-kolory granatowa,szara i blekitna.bardzo wygodne, u nas super sie sprawdzajanawet jak mamy uleje to na chusteczkę, a ja latwo zmienić,przed zimnem tez chronia ja karmie piersią i nie dopajam niczym,juz od trzech tygodni nie daje żadnych kropelek,probiotykow czy lekow,tylko witaminy,jem wszystko!u nas tez bylo stękanie,nie wiedzialam z jakiego powodu,ale mały z tego wyrósł,teraz czuje sie świetnie,nie ma żadnych objawów bólu,jutro kończymy trzy miesiące.krzyki na wakacjach spowodowane byly zmianą miejsca,przeszly po dwóch dniach.teraz Stasiek jest grzeczny,śpi na plazy po 4 godziny,raj! Co do przerwy w karmieniu,wg certyfikowanych doradców laktacyjnych przerwa w karmieniu moze byc jedna 6godzinna w ciągu doby. ja tez wiele razy karmie w samochodzie ale nie dałabym rady bez wyciągania z fotelika:-) haha dlugo myslalam i wyobrażałam sobie jak to zrobiłaś:-) to musiało śmiesznie wyglądać ,ale ja i tak nie wiem jak to możliwe:-) ja sie dzisiaj spaliłam,tak grzali slonce na plaży,bezchmurne niebo do godz.15,super! teraz juz jesteśmy w łóżku bo tacy zmęczeni tym leniuchowaniem i opalaniem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
dobrze ze piszecie o chusteczkach pod szyje bo tez musze kupic.dzis byla chrzestna Igorka i kupila mu fajna bluze misiowa w pepco taka zielona z oczami na kapturku tylko wieksza wiec bedzie za miesiac dobra.maly zasnal bo bawil sie3godz i padl.ja tez kupilam czapeczke taka pod szyje wiazana.ja ubieram go w spodnie bawelniane skarpetki i body dl rekaw albo bluzeczka i przykrywam dwoma kocykami bo zimno mu a w nocy biore go na lozko lepiej spi ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jakich chustach mowicie bo nie kojarzę ? Wyślijcie linka :) A mój dzisiaj pobil rekord poszedl spać o 21 a wstał o 5:45 :O uważam ze to jednorazowa sytuacja :) A teraz sobie drzemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam w internecie,że herbatka hipp granulowana koperkowa i rumiankowa zostały wycofane ze sprzedazy rok temu,ze względu na dużą zawartość cukru.W zamian wprowadzono w saszetkach expressowe do zaparzania-właśnie te co ja mam a i tak słodzę bo inaczej mała nie chce pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja śpi w pajacu,przykryta kołderką,kocykiem i przy szyjce ma położoną zwiniętą pieluchę tetrową-musi ją mieć bo inaczej marudzi i płacze.Ta pielucha pomaga przytrzymać smoczek żeby nie wypadał.I tak w nocy wypada bo jak zaglądam do niej to smoczek leży za główką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
ja mam porozciagane na szyi niektore...ale to takie co nie maja zapiecia kolo szyjki. Krystianek ile ma zabawek, super:) esmi a gdzie twoj mały spi? ja mam kombinezon na 68, wyglada na wielki ale zobaczymy czy sie mlody zmiesci, tez cocodrilo.Dzis bede chyba w h&m bo chce czapke na jesien, widzialam te chustki, fajne tylko moj sie drze jak ma czape i mu grzebie kolo szyi ale kupie moze.U nas noc lipna, maly byl ze mna od 2 i sie nie wyspałam bo on był wyspany ....moj juz lapie zabawki, umie zlapac pieluche i ma taka zabke kocyk, tez lapie i przyciaga do siebie, ile radosci jak sie widzi postep...:) asik rzeczywiscie twoja mała cały tata:) a pieknie trzyma glowe, podsunelas mi pomysł z ta poduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj juz w pajacu spi, tez daje ta herbate z hipp bez cukru ale pluje, daje troche glukozy, i wode sama, ale jak sie upaly skonczyly to malo pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama K kupiłam rozmiar 68 i powiem szczerze, że jest na nią za duży ( Pola od główki po piętę ma 61 cm ). Myślę, że rozmiar 62 w tej chwili byłby na nią jak ulał, ale bałam się że wyrośnie zanim będzie potrzebny. A ile Michałek ma cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Hej, mój śpi w samym pajacu czasami przykryje kolderka czasami kocykiem ale on nie lubi być przykryty. Flavia byłam w tekstilu były tylko dla dziewczyn:( Dzikidzik i Ewinka czytałam wcześniej o tych z hm, Ewinka wtedy pisałaś i o czapeczkach :) ale u mnie nie ma hm jest w Siedlcach a to 40km byłam dwa tygodnie temu a się nie rozejrzalam a teraz sama boje się jechać taki kawal z dzieckiem. Do Tesco muszę zajrzeć, dzięki bo bym nie pomyslala:) Ewinka jak Kuba z prawej strony to ja ciach prawy cyc wygielam się, pochylilam i jakoś złapał hehe ale dla mnie to był raj bo jak płacze w aucie to jak go uspokoję przy cycu a potem włożę i zacznę zapinać to on znowu nie śpi i krzyczy a tak jak zasnie to go nie ruszam. W dalszych wyjazdach robię mu butle poprostu ale i tak uspokajacz to tylko cyc. Ewinka miłego wypoczynku, myślami wypoczywam razem z wami:) dobrze, ze Stas się uspokoil Esmi takie trójkątne chusteczki-apaszki pod szyjkę żeby zasłaniały szyje czy dekolt Dzisiaj około 3 Kubuś budzi się na jedzenie, pampers nabombowany ze aż body miał mokre caly bok od uda aż po pol pleców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja śpi w długim rękawie i pałacyku bo mam otwarte okno w nocy a że w nocy jest 12stopni to tak ją ubierać bo kocykiem się odkrywa,ją mam tyle ciuszkow że nie mam co kupić teraz niestety bo chciałabym coś kupić ale we wrześniu trzeba będzie iść na zakupy:-) Moja rozciąga moje koszulki ale nie swoje. Mi się w domu nie chce nic robić ale na podwórku mogę kopać:-) lubie się tak zmęczyć na szczęście wczoraj zuzia od 20 spala a ją z nią potem o 22.30 zjadła i jak zawsze 3.40 i o 6 nakarmilam ją i tyle co mnie obudziła:-) czekam aż główną będzie i do sklepu a potem do roboty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×