Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Pola w dzień nie śpi prawie wcale ( ze dwie 15 minutowe drzemki, rzadko kiedy pośpi z godz ), a kupę robi dwa razy dziennie: rano i po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Asik tylko pozazdrościć bo wszystkie obowiązki domowe muszę wykonywać z maluchem. Na szczęście dziecko nie płacze i grzecznie czeka aż mama np posprząta. Aczkolwiek teraz coraz więcej chce dyskutować po swojemu i jak nie rozmawiam z nim to się upomina także opisuje mu każdą czynność którą robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
i ja sprawdziłam pocztę- dzieci oczywiście supcio:) kurcze mój nie ma zabawek, on jeszcze nie chwyta nawet mnie za palce, czasami tak nieświadomie,od kiedy dzieci się bawią?od 3 miesiąca?czytam książki i nic o tym nie napisali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek az poszlam i patrzylam jak siadasz haha , wiec po turecku to u mnie odpada za mala ja jestem ;p ale na kolanach moze byc tylko poduszke by trzeba bylo podlozyc bo boli :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
musiałam przegapic,bo nie czytam wszystkich wpisów.Z jedzeniem jest jak jak bylo.Wypija 530-550 ml.na dobe.Przez 3 dni piła prawie po 700 ml.więc myślałam ze juz tak bedzie.A potem znowu zaczęła pić tak jak wcześniej:-( Daria,a ile wazyła Twoja dzidzia po urodzeniu?Jak malutka była to 5.600 w trzecim miesiącu nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi90
Asik dzieki ze pytasz Kuba zasnal o 20:30 nie kapalam jego bo pomyślałam ze jest osłabiony i moze katarku dostać :) Mój dzisiaj kupy nie zrobił zobaczymy jutro i dam koperku to moze sie wyprozni . Czy wasze dzieci codziennie robią kupki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Jeśli chodzi o godz drzewek staram się żeby były o stałych porach. Liczę zawsze na to że jak go przeciągnę to dłużej po śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Darianna to lezaczek kup dobra sprawa dla takich niespioszków :D Esmi moja raz na 3 dni , ostatnio po dwoch nawet zrobila , a dzis taka walnela ze musialam ja w wanience byc w sumie to wygoda ze tak na te 3 dni wiem kiedy i nie zaskakuje mnie to raczej heh 33ona moja chwyta juz dawno i za palce trzyma i pieluszke i smoczek lapkami , a ostatnio patrzy sie z bliska na rece i robi zeza komedia ;p Esmi to dobrze widoczne go bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a
Dziewczynki: Ilonek – córeczka Pola ur. 6 czerwca waga 3320g, dł. 56cm Kasia – córeczka Zuzia ur 6 czerwca waga 3100g, dł.52cm Brzuchatka – córeczka Laura ur 7 czerwca w.3550g, dł.55cm AAAJ - córeczka Anastazja ur 7 czerwca waga 3600g, dł.50cm Asik – córeczka Milenka ur 17 czerwca waga 3750g, dł 59cm Dzikidzik - córeczka Małgosia 2 lipca waga 3240g, dł 56cm Chłopcy: mamakubusia-synek Michał 17 maja waga 4400, dł.58cm Ewinka - synek Staś ur 23 maja waga 3230, dł.53cm Flavia – synek Krystianek ur 30 maja waga 4320g, dł.60cm Agata - synek Adaś ur. 10 czerwca waga 4470g, dł 57cm Esmi - synek Jakub ur 14 czerwca waga 3700, dł.58cm Justi- synek Arkadiusz 15 czerwca waga 3310g, dł.55cm Nomadic – synek Kubuś ur 19 czerwca waga 4495, dł. 61cm Kruszynka – synek Miłosz ur 24 czerwca waga 3690, dł.56cm Oczekujaca - synek Igorek 33ona - synek Pawełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Jolka mój maluch wypija zaledwie 90 ml co 3 godz. W nocy co rzadziej, urodził się 2500 kg także 5 kg to nie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Esmi mój Filip robi codziennie minimum 1szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Darianna co ja bym dala zeby moja jadla co 3 godziny :) czasem sie udaje raz góra 2 razy dziennie 3h , a tak to zalezy czasami 2h30min 2h15min no i tez 2h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Asik uwierz, ze masz dobrze, mój potrafi co godzinę cyca doić. Albo chwile pociumkac pospać 5min dalej ciumkac przez x czasu zamiast na raz się najeść. Mój kupy robi raz na 2-3 dni. 33ona zainspirowalas mnie i ostatnio jak byliśmy w mieście samochodem też się wygielam i cyca dawałam bez wyciągania go z fotelika hehe. Dzisiaj Kubuś pierwszy raz świadomie oglądał pałąk z zabawkami w leżaczki. Ale jeszcze nie wie ze ma łapki chociaż pieluszkę lapie i wpycha do buzi Pepuszek nam się goi oby się całkiem zagoil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mój nie śpi w najlepsze , dałam mu czopka bo kupy nie mógł zrobic a teraz sie normalnie cieszy. Dzisiaj bedw dawała mu koperek bo widzę ze ma problem z brzuszkiem i chyba mu jest zle że nie moze sie wypróżniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Esmi koperek u nas troszkę pomaga a tak wogole dopajanie przyspiesza załatwianie się dziecka to może pomoże wam na kupy. Moje dziecko też miało pobidke około 3, teraz kolejna a były jeszcze ze trzy chyba dzisiaj i teraz słyszę jak baki idą i jest przez to niespokojny, jęczy i się wierci. Moja znajoma ma 8miesiecznego bobasa i on np teraz niedawno zaczął mieć kłopoty z wypróżnianiem i co kilka dni wsadza mu czopka, to wcale nie pocieszające myslalam, ze po czwartym miesiącu następuje poprawa a może być gorzej. Prawa ręką mnie swędzi bede się witała, pewnie moje chłopaki dzisiaj przyjadą :) Moja mama mówi, żebym zaczepiła małemu czerwona wstazeczke bo pewnie ktoś zle się spojrzał, mówiłam, ze nie ale zaczęła mi opowiadać "historie" i sama nie wiem, a jak to "odczarować"? Tutaj juz dziewczyny pisalyscie, chyba Kasia, ze trzeba spodenki zdjąć i przetrzeć buźkę? Juz z dwie godz mam włączona suszarkę na telefonie ale to chyba mało skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka bez logowania
dariana,a moja wypija 50-90 ml.co 3-5 godz. Esmi,dzisiaj jest czwarty dzień jak malutka nie robi kupki.Pierwszy raz tak długo i zastanawiam się nad czopkiem.Jednak nie płacze,nie marudzi czyli brzuszek ją nie boli.Dodam że karmię tylko swoim mlekiem.Dzisiaj odciągłam z piersi już 370 ml.(o 2 w nocy i o 6 rano)z czego mała wypiła dwa razy po 70 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka kolka
Dariana,czyli Twój maluszek podwoił swoją wagę urodzeniową mając 3 miesiące!To bardzo ładnie przybiera na wadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam kawke kobietki My z mezem wczoraj kupilismy nianie z sensorem oddechu i temperatury oraz glosu, sprawuje sie super. zasieg wytrzymal az na 300 metrow. z ciekawosci sprawdzalismy. Moja mala ksiezniczka dzis juz od 6 baluje i nie chce spac. lezy sobie na macie edukacyjnej i probuje lapac zabawki. A gada do tego jak najeta. Ja juz sobie pranie wstawilam. Chce jeszcze dzis jechac kupic malej rajstopek u nas super sie sprawdzaja w domku, bodziaki i rajstopki cieniutkie.a i malej strasznie wygodnie. tak czytam wasze wagi dzieci i tak mysle moja mala ma prawie 3 miesiace i wazy 6400 jest pulchniutka ale nie je az tak duzo.bardziej od mleka lubi wode albo herbatki.28 mamy pierwsze szczepienie, az mnie ciarki na sama mysl przechodza, no ale jestem zdania ze niejedno dziecko mialo i jakos to bylo, przeciez musi byc zaszczepiona.mam tylko nadzieje ze nie bede ryczec razem z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej nomadic- kaskaderka z Ciebie, ja małego wyjmujęz fotelika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Nomadic poliz malego po oczkach po jednym 3 raz i splun przez lewe ramie i tak samo z drugin (mozna podczas plucia dodac na psa urok ) :) bierzesz dwie szklanki w jedne bialko w drugiej 1/3 zimnej szklanki wody , nad placzacym lub spiacym dzieckiem po zach slonca wlewasz bialko do szklanki z woda i tak 3 razy przelewasz , stawiasz pod lozkiem o przed wschodem wylewa przez okno albo na skrzyzownaiu drog :) zatraz ktos to wysmieje ale to pierwsze zawsze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
tak samo sie zdejmuje te spodnie i pociera czolo ale ja slyszalam ze to ma zrobic najstarsza kobieta jaka jets obecnie w domu i swoim ubaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
asik Ty z Podlasia, masz babcie szeptuche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mojej chrzestnej babcia cos tam wiedziala w tym temacie ;p i moja chrzestna wie to co jej przekazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
a u mojego meza na przeciwko w domu tzn na przeciwko dziadkow ale kiedys on tam mieszkal , to mieszka taka jedna i w wiosce tez , ale mowe ta jedna to tylko chodzi i uroczy wszystko co sie da napawrde strach wogole ja widziec bo zawsze cos pozniej zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca w końcu mam ciebie w znajomych zupełnie inaczej sobie ciebie wyobrażałam tyle mówiłaś ze jesteś opuchnięta jak balon a tu taka laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie ogarnęłam, prysznic wzięłam, mamy ładną pogodę, więc wybieramy się na spacer :) Z jedzeniem trochę lepiej ( przynajmniej nie zostałam dziś opluta :) ) Asik rozbawiłaś mnie tym, że siedziałaś wczoraj po turecku przy wannie :) A dziś od rana czarujesz :) Fajnie dziewczyny, że jesteście. Dużo rzeczy się od Was dowiedziałam, a i wyżalić się czasem można czy szczerze pogadać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u Waszych dzieciaczków z piciem wody? Moja miała wstręt, pluła. Zaczęłam trochę dosładzać glukozą i to pomogło. Po tygodniu glukozę odstawiłam i teraz chętnie pije samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek ale doszlam do wniosku ze chyba moja wanna wyzej stoi bo na takich nozkach ;p Esmi mozna sie zapisac na newslatera do h&m i wtedy jest ten kupon na 20% znizki tez ja tak zawsze robie na rozne poczty jak ide cos kupic tyle ze to na jdna rzecz kupon , a co do tych szeptuch to w Orli :) Tez pozniej wybieram sie na spacer ale po 13 jak sie ociepli niech lapie te ostatki słońca Moja nie chciala pic z chiny tez zaczelam dosladzac ale nie mozna bo pozniej jak bedzie mialo np pol roku i zeby i w nocy zechce pic i dam tej wody z glukoza to trzeba zeby myc a wiadomo dziecko sie rozbudzi , wiec przestalam daje teraz rumianem z hippa(on dosladzany jest i tak) z woda mieszam , lub sama wode jak sie skonczy hipp to zwykly rumianek dam i jakos pije nie sa to wielkie ilosci ale zawsze cos :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek moja jak juz czas jedzenia jest klade ja na taka poduszke swinke i pieluszke na szyje i jak owteora szeroko buzie i oczy i macha lapkami to jest glodna , i pozniej tak jest podkscytowana ze bedzie jesc (tak samo jak po kapieli) ze wypluwa butle nie umie zlapac to daje jej smoczek uspokaja sie i pozniej juz je , moze twoja tez tak ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×