Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Oglądałam zdjęcia:-) Ile milenka ma? podnosi się już na rękach? Flavia syn do ciebie podobny zwłaszcza na pierwszym zdjęciu:-) Sisilka sliczny:-) Wasze maluchy się obracają już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauwazylam ze mały trochę leci na prawy bok swój i jak kładę jego na brzuszku juz tak sie nie podciaga prawie wcale ale nie wiem dlaczego :( woli cmokac swoja raczke. Będę miala we wrześniu kontrole u neurologa i zobaczymy. Kupa już dziś była .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaki długi jest Michałek jak coś to mogę odesłać i wezmę 68 albo zostawię 74 przecież długo będzie nosił id września do grudnia potem jak tylko do samochodu zobaczę rozmiarówke Mam z hm 68 to już za mały taki jak bluza dresowa ewentualnie na body na krótki ale nogawki obcisłe jak getrasy. Nomatik tak takie same bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ona
hej - mój ma 2 miesiące i 2 dni- jeszcze się nie obraca -mój dziś spał od 20ej do 2:30....wrr znowu zaspałam po budziku:( -mój mały w szpitalu lubił spać przy mnie, a teraz za chiny nie chce się uspokoić jak kładę go do łóżka, tzn.kiedy się drze, myślę,że poleży ze mną,ale nie....niech śpi w swoim:)On zresztą w DSK- szpitalu- spał w podobnym dużym wyrku sam:) -ja nie mogę podpierać smoka, albo nie wyjmować małego podczas karmienia w aucie- bo biedny ulewa:( i w aucie wyjmuję,żeby chociaż beknął i ulał na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jakoś nie chce spać na dworze.Najlepiej śpi we własnych łóżeczkach bo ma dwa-jedno w sypialni na piętrze domu,a drugie w dużym pokoju na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
dziewczyny ja wczoraj caly dzien na dworze bylam zkolezanka a dzis na zakupach i teraz na spacer tez suniemy :) wiec przeczytalam szybko pobieznie , Mamokubusia juz ok po szczepieniu? ogolnie takie objawy to ok 3 dni max do tygodnia Kasiu Milenka skonczyla 2mc 17 sierpnia jak jej podciagam raczki pod brodke to ladnie na nich unosi glowke ona silna jest :) mocno strasznie kopie i macha nogami ze maz ma problem po kapieli na przewijaku z nia bo go kopie .... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,pierzecie ubranka w loveli?Bo ja piorę ubranka córci w pralce wraz z naszymi ubiorami.Czasami wsypuję lovelę,ale zazwyczaj proszek E,oraz wlewam płyn do płukania E.Mała nie ma uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów wyczerpana pracami ogrodowymi ale szczęśliwa:-) moja uwielbia spać na dworze dziś też cały dzień spala na dworze. A w domu to w aszym łóżku lubi spać,w foeliku ,na lezaczku a lozkeczko najgorsze dla niej. W nocy ja odkladam po karmieniu i jak zbiera na płacz to wtedy smoczek pomaga i śpi,ciekawe jak dziś pospi. Moja już na prostych raczkach jest często,wtedy taka wygieta ,muszę wysłać jutro zdjęcia. Raz jej się zdarzyło obrócić trzy razy pod rząd. Jolka ja mam jeszcze lovele więc piore do skończenia i z naszymi będę prac jeszcze dwa prania i będę prac z naszymi ja piore w kapsułkach,zobaczę jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mi zdarza sie uprac z naszymi ale staram sie nie mimo ze nie uczula to jednak wole zapach dziecinnych ciuszkow i te proszki nasze i plyny sa mocno skoncetrowane i chemiczne :) jedno pranie w ta czy w ta nie robi mi roznicy a lubie ten zapaszek :) co do trzymania ja trzymam na prosto ale staram sie zeby wiecej lezala poki co , tez moja malo spedza czasu w lozeczku tylko co karuzele oglada i spi w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj sie tez nie przekręca i tez jak klade na brzuchu to chce lizac ręcę. Kupiłam 2 czapeczki w h&m, te same co ma mamakubusia. Dzis sie zwazylam i jest 66kg, czyli 8 kg mam dalej na plus , wazylam przed ciązą 58, musze to zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
moj tez nie ma uczulenia po zwyklym proszku ale piore w dzieciecym narazie, ladnie pachnie i jest niedrogi wiec narazie bede tak prać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja miałam fajny dzień rano pojechaliśmy do muzeum przyrody Kubuś uwielbia poszli z m a ja z małym spacererowalam bo spał potem pojechaliśmy do galerii musiałam kilka rzeczy do zerówki kupić mały spał to spacerował z m, a ja z Kubusiem zakupy zrobiliśmy weszliśmy do sklepu z zabawkami i nic nie kupiliśmy Kuba stwierdził że do urodzin poczeka :). Potem mały zjadł cycka i pojechaliśmy do rodziców nich na obiad. Tam się dzieciaki wybawily ta dziewczynka to mojego brata córcia pani na placu mówiła ze podobni myślała ze bliźniaki. Wróciliśmy o 18 i dzieciaki juz śpią. M coś w piwnicy robi a ja zaraz wstaje posprzątać i chyba prasowanko. Asia juz Oki mały. Nie lubię jak dzieci źle się czują wtedy jest tak ciszej w domu. Sisilka śliczności. Dziewczyny tacia msminia początek satana mamo 3 odezwijcie się i inne które mało piszą. Esmi Kubuś bardzo do ciebie podobny taj jak agaty adaś i milenka do Asik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pranie dziele na ciemne i jasne piore w dziecięcym ale zdarza się że i w zwykłym i z wasze dodaje silan lub lenor sensitive tak delikatnie. Chyba nici z prasowania i sprzątania mały się wierci wiec leżę przy nim trzeba smoka poprawić albo pocacać po głowie poszperam w necie :). Wczoraj kombinezon wyszeptał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka moim zdaniem te proszki dla dzieci są tak delikatne ze ledwo czuć zapach ja mam lovela jest ok, okropny dla mnie jest jeelp czy jakoś tak przy Kubie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaK super, że miałaś fajny dzień :) Pola przewraca się z brzuszka na plecki i odwrotnie. Co do proszku to jeszcze jak byłam w ciąży kupiłam trzy sztuki mleczka do prania lovela i mam jeszcze dwa, więc w tym piorę, jak się skończy będę prała w normalnym. Mam zapas ariela z Niemiec ( jest świetny! ) dostałam w prezencie od szwagierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto testował pampersy z lidla? Jak wrażenia? Pytam bo dostałam od koleżanki (jej córka wyrosła ) dady i z lidla toujours i te drugie mi się podobają. Po dwóch dniach tylko na dadzie odparzyła się pupa, więc już ich więcej nie będę używać oddam komuś, a te tou są ok, nic się złego nie dzieje i pieluszka nie jest mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Ilonek z lidla 33ona chyba testowala cos nie byly ok :) Mamokuybusia Milenka do mojego meza podobna tylko usta ma moje i brode i minki moze oczy nosek uszy glowa męża mam nawet zdjecia takie dwa zlaczylam dla porownania :) Ja uzywam Bobini plyn do prania i plyn do plukania i pachna super naprawde i nie sa drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamokubusia moja tez sie budzi jak smoka wypluje i trzeba jej wkladac bo placze ale smokcze rekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę żeby 2,5 miesięczne dziecko turlało się.... świadomie na pewno tego nie robi a przez przypadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kruszynko, test kerrego robi się z kupy, musisz karmić malucha albo swoim mlekiem albo takim które zawiera laktozę, więc nutramigen odpada . Najlepiej ze dwa dni przed dniem badania przejdź na inne mleko. Znajdź laboratorium które robi ten test i zanieś próbkę. Bebilon pepti możesz kupić np w aptece gemini, kosztuje coś około 20 zł bez recepty, różni się od nutramigenu tym że zawiera białka serwatkowe a nutra kazeinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto napisał, że się turla? :) Leży na brzuszku i zaczyna się tak jakby bujać, przechyla się w jedną stronę, pada na boczek a z boczku na plecki. Często tak robi. Albo leży na pleckach i tak się wybija, wygina, że ułoży się na bok, a z boku na brzuch próbuje i czasami się udaje, ale nieporadnie bo rączek spod siebie wyjąć nie umie i zaczyna płakać. 6 września będzie miała równo 3 miesiące, a robi tak od tyg na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna89
Filipek za tydz kończy 3 ms i główkę już dawno trzyma dość mocno wiadomo czasami mi leci. Jak mam go w pozycji pół leżącej to się podrywa do siadania, ale się nie przekręca. Co do proszków do używałam lovely a teraz piorę w normalnym proszku nic mu nie jest a płyn do pukania mam lenora dla dzieci. Dzisiaj cały dzień u rodziców na wiosce mały zadowolony bo na dworze cały czas a on uwielbia kursować wszędzie go wożę. Ostatnio byliśmy z nim w Krynicy morskiej i gdańsku super mały się czuł ciekawy nowości cały czas obserwował. Nie chce już leżeć tylko najlepiej by siedział ma najlepsze widoki. A jak chciałam ostatnio go na kolana w wziąć to nogi sztywno wyprostował i nie chciał usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie przewraca się bo jest mało stabilna, pewnie jeszcze jej wiatr zawiewa jak się ją trzyma w pionie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia pytała to napisałam jak u nas jest, a w durne kłótnie z zazdrośnicą nie dam się wciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam dziś, że dzieciom karmionym mm nie można podawać butelki częściej niż 3 godz od ostatniego karmienia. Mm jest ciężkostrawne i tyle trwa jego trawienie. Przez częstsze karmienie dziecku jest ciężko. Jutro spróbuję tak karmić. W przerwach będę podawać wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
wiecie co jakie laski tak drą gęby ze na cala klatke i na balko az ktos z balkony je uciszal chyba zobacze gdzie i zadzwonie na policje co za pi.... ja nie wiem tez bylam mlodsza i chodzilam na imprezy na dyskoteki i nigdy sie tak nie zachowywalam co za wrr niech mi tylko dziecko obudza to pojde i normlanie niewiem taka zlosc ogarbnia mnie .. Ilonek u mnie bez szans ;p smok woda nic nie da sie jej oszukac a jak tylko sprobuje to zrobic to dziwi wisk i pisk to szkoda dziecka :D moja np jak zj po kapieli powiedzmy dzisiaj i nie zasnie odrazu bo wyspoi sie przed to sie bawi i po godz dojada ok 60 i zasypia ale nie szkoda jej... mysle ze szybko trawi bo jak co 2h je to nor mlanie slychac pustke w brzuchu jak mleko sie wlewa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
ja tez piore w loveli ale czasami w zwyklym proszku i sie nic mu nierobi.moj coraz lepiej glowe podnosi i trzyma ale nie przewraca sie bardzo.z boku na brzuch i plecy to tak.ja jestem padnieta.bylam u lekarza i chyba czeka mnie tomograf bo okropnie noga mnie boli od porodu a po leku serce kolacze i w glowie sie kreci.Igorek zasnal marudzil godzine az zasnal podczas karmienia,ja tez mykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×