Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość ewinkaa
Asik bardzo chcielibysmy,żeby to byla blahostka,z takim dokladnie nastawieniem jechałam dzisiaj do lekarza .bo wszyscy pediatrzy mowili,ze to raczej normalne... Ale dzisiaj specjalista od krwi (nie pediatra ogólny,tylko ktoś kto leczy dzieci z chorob krwi) powiedział nam to wszystko i jakos tak powaznie sie stało... Póki co będziemy uwazac,żeby mamy nie zachorowal a co będzie to sie okaze,zamartwianie sie na zapas nic nie da,chociaz z tylu Glowy siedzi:-( zaczelo sie od stanu podgoraczkowego,mial tydzień po szczepieniu przez dwa dni ok 38,3 i byl inny niż zwykle,ja bylam wtedy u rodzicow i po prostu powiedzialam,ze chce do lekarza bo dziecko jest dziwne,troche mowili na mnie,ze jestem przewrażliwiona,ale mialam to gdzieś.lekarz zlecil morfologię bo nie wiedzial jaka przyczyna gorączki i wyszly bardzo niskie leukocyty..dostalismy skierowanie do szpitala i od tamtej pory badamy krew co jakiś czas.leukocyty są w normie,jednak neutrofile są dramatycznie niskie.jak to dzisiaj wutlumaczyla nam Pani doktor-kazdy ma swoja armie która walczy w organizmie z chorobami a u Stasia z tej armii zostalo kilka żołnierzyków,które mogą z katarem sobie nie poradzić:-( tak to wygląda... A ja glupia -galeria,restauracje,sklepy,kościół,wszędzie z nim jeździliśmy! Dobrze,ze nic nie złapał... dziękuję dziewczyny,ze jestescie. Jak wyszlam od lekarza to mialam ochote zrobić trzy rzeczy-zadzwonić do mamy i siostry(najblizszych mi osób) i napisać do Was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Asik Michaś je co 1,5h i najczęściej podczas ssania robi kupkę jakby ssanie pobudzało jelita. Kupki są półpłynne. Porobiłam parę zdjeć i m ma jutro pokazać pani doktor ( bo tak prosiła) zobaczym yco powie jutro. Tez miałam oglądać ten program ale zapomnialam a teraz juz nie chce mi sie wstac o laptopa. Warto obejrzec? Pewnie śmiesznie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinko macie 7 tyg czekać na kolejne wyniki dobrze zrozumiałam, współczuję wam z całego serca. Nie chce wyobrazić sobie co czujesz. Ja bardzo boje się chorób. Jak Kubuś pyta czy się czegoś boje mowie ze chorób i szpitali. Ewinka a ostatnio w ogóle mnie piszesz mniej się cieszysz to ma związek z tym co się dzieje. Mam nadzieje ze to tylko jakieś przypuszczenia i ze wszystko będzie ok. Oczekująca a jak twój synek. Nomatic to samo mam nie ma opcji zaśnięcia samemu rączki i koniec.pisalam ci co je Kubuś ale się nie zapisało. - naleśniki z dzemem/ miodem/ szynka - racuszki z jabłkiem plus Danone do picia - Płatki na mleku i kanapki z dzdmem/szynka -omlet - kanapki z warzywami tylko tak sałata to uszy pomidor uśmiechnięta buzia ogórki oczy szczypior wąsy - tosty z serem i szynka do picia nesguik - jajecznica czasami. Chyba tyle nic ki niego nie przychodzi a czasem croisanty z nesqikiem Kuba ogólne zjada wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Albo nie dodało postu albo strona nie przeskoczyła. Wrrrrrrrrrrrr Fajnie czytać o Waszych miłościach, że jesteście spełnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa z bratem m mogłaby brać w tym udział :D. Asik pytanie zawodowe :). Szczepić musze Kubę na Krzysiek polo itd rocznik 2009 zgodziłam się na tą 2 zastrzyki ta za 90 zł martwa czy jakoś tak to ok??? Ewinko jeszcze jedno jesteście cudowna rodzina pełna szczerej miłości będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
Ewinka wiem co przezywacie,ja myslalam ze zglupieje w poniedzialek i wczoraj.naczytalam sie w necie i strach,bol dlaczego moje dziecko ma byc chore.nie zycze nikomu tego co przezylam.ewinka musi byc dobrze niema innej opcji!ja tez wierze ze Igorek bedzie zdrowy a wynik sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 85
Ewinkaa dacie radę! My matki jesteśmy silne. Musisz być dobrej myśli żeby Stasiu nie odczuł negatywnych emocji. Teraz jesteś mu bardzo potrzebna. Będę się za Was modlić i wierzę , ze będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik bez log
Mamokubusia szczepienie 6latka nie powinnas nic placic sklada sie ono z polio doustnego (zywa szczepionka) jesli nie ma na stanie to dostaje dziecko polio w zastrzyku czyli imovax (zabita) ale jedne grzyb , a błonica krztusiec tezec sa dwa preparaty albo infanrix dtp-a albo tripacel i oba maja krztusiec acelularny czzyli ten lepszy bo 6latkom taka szczepionka przysluguje i absolutnie nie placi sie za nią ... bo to jest zawarte w kalendarzu szczepien .. Gosc 85 zapytaj pediatre o te kupki bo 7 to rzeczywiscie troche czesto chyba Ewinka a czemu was nie skierowala odrazu do szpitala? po co czekac i sie denerwowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinka czy jesteście jakoś czymś zabezpieczeni pytam o jakieś leki czy póki co czekać. To przerażające co piszesz naprawdę boje się o was dobrze ze masz męża który potrafi ciebie wspierać i mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca1234
wogole moj Igorek aby ze mna chce byc i dokucza okropnie od wczoraj.jutro m musinas zawiesc na te wosk.maly placze marudzi i nie chce spac.zasypia na chwile i sie budzi zaraz,wystraszony jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 22:17 to ja mama Kubusia. Asik no właśnie wiem ze za darmo ale pani pielęgniarka mówiła ze będzie ta lepsza ja nie kumam :(. Kubuś ma 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
mamku zadzwon jutro albo podejdz jak masz czas jakie szczepionki sa za darmo nazwy a jaka chca ci dac za kase i mi napisz , bo szczerze ci powiem pierwszo slysze , wyglada mi npo cenie ze chca ci dac infanrix dtpa za kase , ktory normlanie jest dla 6latkow za free ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
ja mowie 6latki po dziecko po 5 urodzinach i 1dniu ma 6lat juz wg kalendarza szczepien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
co do milosci ja zakochalam sie jak bylam w liceum taki grom on byl o klase wyzej piekna szczenieca milosc raz ja go nie chcialam raz on mnie mielismy innych na zlosc chyba sobie nie wiem teraz jak na to patrze mimo to ciagle sie spotykalismy , oprocz szkoly to oczywiscie przez przypadek na dyskotekach w kazdy pt sb (w dobie gg i opisow gdzie jestem taki to byl przypadek hehe)opowiadalismy sobie jak bardzo sie kochamy oczywiscie jak bylismy juz po % zeby pozniej sie jeszcze bardziej sie nienawidziec i tak wkolko nasze klotnie to normlanie jakby ktos z boku popatrzyl to az wstyd , meczące to bylo wylalam morze łez , bo juz mialam dosc tej milosci spotkalam sie z nim ostatni raz jak bylam juz rok z moim obecnym mezem i powiedzialam mu ze żegnaj raz na zawsze koniec tej idiotycznej relacji, jakas czesc mnie pewnie zawsze bedzie go kochała, milosc do mojego meza jest wogole inna dojrzala, swiadoma i silna jakis rok temu przyszedl do mnie do przychodni widzial mnie ze tam pracuje , bo mieszkał na tym osiedlu i szzczerze wole go nie widziec bo zawsze pozniej mam depresje przez tydzien , czasem mi sie jeszcze sni , nawet teraz jak o tym pisze to go nienawidze za to ze sie pojawil w moim zyciu , dawno nikomu o tym nie mowilam , szczerze to nawet moj maz o tym wie bo nie potrafilam sie uwolnic od tego uczucia ale mi pomogl , mysle ze juz jest dobrze , duzo czasu minelo i chyba troche juz zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik love story. Ja to jak dziewica od poczatku z moim m :). Wiecie michas wlasnie pije cycka a z drugiego leci mleko on ramrego nie chcial i juz nie lecialo zaczelam mu go dawac jsk nie marudzi tak do popicia i zmow wiecej leci :), Ewinka dobranoc. mysle o tobie i nie moge zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie mam pojecia od czego zaczac! Chcialabym jakos nadrobic ostatnie pare miesiecy, ale nie bede klamac - raczej mi sie nie uda przeczytac kilkunastu stron. Mam nadzieje, ze wszystkie urodzilyscie bez problemow i dzieciaczki sa zdrowe, a Wy szczesliwe. U nas wszystko w porzadku, wychodzimy z dolka. Nigdy wczesniej nie rozumialam depresji i ciagle trudno mi uwierzyc, ze akurat mnie to dotknelo, ale stalo sie i nikomu nie zycze. Postaram sie czesciej tu zagladac i na nowo sie "zagniezdzic". Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze opisze w skrocie, co poszlo nie tak, chociaz sama nie bardzo wiem. Dopadlo mnie w dniu wyjscia ze szpitala. Duzo plakalam i nie moglam jesc, za to moglabym spac non stop. Leon wisial na cycu 24 godziny na dobe, co nie pomagalo. Mama tez nie pomagala, bo sama byla sfrustrowana i krzyczala na mnie, ze mam jesc****ic, bo inaczej nie bede miec pokarmu. Pokarmu faktycznie mialam malo (jak zwykle), okazalo sie, ze maly jest odwodniony i nie przybiera na wadze, ale polozna zabronila dokarmiac. Tu tez byl pies pogrzebany, bo Leon byl glodny, a ja zdeterminowana, zeby karmic piersia. On plakal, ja plakalam i karmilam, odciagalam, pilam specjalne herbatki i Karmi, i gowno z tego. Zaczelam dokarmiac mlekiem modyfikowanym jak mial 3 tygodnie i tez zle, bo wszyscy patrzyli na mnie jak na wyrodna matke. Do tej pory mam takie wyrzuty sumienia, ze masakra. Ktoras z Was przez to przeszla?? Tak mi glupio, ze tak dlugo nie pisalam, ale sytuacja mnie przerosla. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewinkaa, nie wiem dokladnie, o co chodzi, ale cora kuzyna mojego meza miala bardzo zle wyniki krwi i spedzila 3 miesiace w szpitalu, bo podejrzewali bialaczke, a potem wszystko rozeszlo sie po kosciach. Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok. Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakarmilam michalka i zjadlam banana jakos sie krece i pomyslalam ze tu zajrze i co widze Mama 3 :))), wiem ze sie nie znamy ale strasznie czekalam na twoj post martwilam sie o ciebie bo sama mialam depresje teraz to wiem wczesniej sie wzbranialam i mowilam ze nie mam tylko u mnie chodzilo o brzuch o brak czasu dla kubusia z pokarmem bylo ok. Wyobraz sobie ze do tej pory jezdze na kontrole i mam obrzek nad rana i czerwone ale nie chce zanurzac dziewczyn juz. JA nie pisalam tez ale jakies 3 tyg mnie dopadlo w szpitalu zreszta pamietam jak mnie pocieszalas. Ja bylam poza swiatem m w domu mowil ze mialam takie zawieszenia, balam sie sama zostac z nimi masakra jak bedziesz chciala to na @ ci napisze bo by mamy @ i wiemy jak wygladamy i na fb siebie mamy. Zagnizdzona sie czuc mozesz odrazu to super ze napisalas :) poczytaj poczytaj posty zobaczysz ze co jakis czas pisalam ze masz sie odezwac. Asik ci powie jak z nasza poczta ona ci poda haslo dawaj @ na czerwcowemamy@wp.pl . Nie miej wyrzutow zwiazanych z karmieniem. POwiedz mi jeszze jak z tym sobie poradzily dzieci z twoja choroba. moj kuba troche przezyl to na poczatku jie chcial sam ze mna zostawac chcial zeby nyl ktos :(. Teraz to jest raj na ziemi w porownaniu do tego co przeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 dodam tylko ze w szpitalu bylam 2 tyg a po wyjsciu na kontrolach jedzcze dwa razy mi otwierali rane ostatnie otwarcie skonczylo sie nadzianiem na naczynko szyciem wewnatrz i na zewnatrz pitem moj gin wrocil z urlopu i fo dzis kontroluje to gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
O MAma!! Smieszne ale wczoraj pomyslalam ze trzeba Cie dodac do naszej nowe tabelki i prosze :) no strony nasze to w setkach juz chyba wiec lepiej nie zaglebiac ze w lekture bo mozna zniknac na kolejne mc :)idezwij sie na poczte i napisx swoje inicjaly , pozniej z zalogowanego loginu napisz je tu i wysle haslo - to takie nasze zasady bezpieczenstwa :) jestesmy tez na fb Ja tez karmie mm , mimo ze mialam full mleka moja mala nie chciala ssac ! Odciagalam mc u mnue nie bylo terroru laktacyjnego z zadnej strony i szkoda ja zaluje ze nie moge karmic zeby bylo smiesznie to dzis snilo mi sie ze karmie ze leci mi mleko fajny sen ake tylko sen Moja gwiaza o 5 wstala musze gdzies zapisac ten dzien , teraz chyba zasnela w lizeczku bo sapie juz cos i pewnie lapki slimaczy wypluwa smoka i wklada rece i ssie a ja mam katar i ciezko spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Moze kazda napisze ci kilka slow jak bylo i jak jest to nie bediwsz musiala tyle czytac a bedziesz na bierzaco :) MAmakubusia juz to zrobila a u niej bylo troche tego :/ , ja przekimam i tez napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asik
Bieżąco oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamokubusia I Asik, dzieki za dobre slowo, dziewczyny :) Tez wlasnie nakarmilam malego, lezy kolo mnie I sapie. Swietny jest, straszny smieszek I juz mi probuje siadac!!! Mamokubusia, tez mialam lekka infekcje w ranie, ale nic wielkiego, dostalam antybiotyk I bylo ok. Ty faktycznie mialas pecha, nic dziwnego, ze Cie depresja dopadla. Ale strasznie sie ciesze, ze juz u Ciebie w porzadku. sie czulam okropnie winna ze wzgledu na chlopcow, bo kompletnie nie mialam dla nich czasu - albo karmilam, albo odciagalam pokarm, albo spalam. Leon za skarby swiata nie chcial jesc na lezaco, wylacznie w pozycji siedzacej I na rekach. W efekcie zaczal mi napierniczac kregoslup w miejscu wklucia znieczulenia I bolalo jak cholera. Ja sie zadreczalam mala iloscia pokarmu, non stop czytalam jakies straszne historie o zamartwicy jelit u dzieci karmionych mm, plakalam I odciagalam I znowu plakalam, ze tak malo - bledne kolo! Asik, jak Ci sie w koncu udalo urodzic, ze znieczuleniem, czy bez? Synek znajomej tez mial problem ze ssaniem, meczyla sie 2 miesiace, nawet poszla na jakies warsztaty, ale w koncu sie poddala. Leon nie mial z tym problemu, dopoki nie posmakowal butelki :-D Z butli latwiej leci I cyca juz nie chcial, teraz wszystko odciagam I karmie butelka. Ale ciagle sie zadreczam, ze nie karmie wylacznie piersia I nic nie moge na to poradzic :-( Mam dni, kiedy lapie dola, ale sie wtedy zmuszam do bycia aktywna, bo nie chce znowu wpasc w czarna dziure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyzej to bylam ja, Mama3chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3chłopców,ja też odciągam mleko i podaję z butelki,córcia pije tylko moje mleczko.Nie ma znaczenia,że nie karmi się piersią,tak jest wygodniej i dla mnie i dla małej.Przy piersi dziecko potrafi wisieć non stop bo musi odpoczywać,męczy się przy ssaniu.A z butelki szybciej zaspokoi głód.Nigdy nie myślałam w ten sposób,żeby mieć wyrzuty sumienia że nie karmię piersią.Nikt w rodzinie nie zwrócił mi uwagi na to,że powinnam karmić piersią.¤ Ewinka,gdyby nie podwyzszona temperatura,to mogłabyś się nigdy nie dowiedzieć że maleństwo ma nieprawidłowe wyniki.A tak przynajmniej można podjąć się leczenia.Ale uwierz ,że niemowlęta niemal zawsze mają inne wyniki niż wskazują parametry a pediatrzy niepotrzebnie sieją panikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Dziewczyny nie było mnie 2 dni, a czytania jest tyyyle :) przede wszystkim -Ewinka - trzymam kciuki, żeby wszystko bylo ze Stasiem w porządku. Musieliście najeść się strachu. Ściskam mocno!!!! my jesteśmy nad,morzem, Małgosia ok - śpi grzecznie w wózku. Chodzimy na spacery, pogoda super, bezchmurne niebo. Jeszcze nie wiemy do kiedy zostajemy, bp chcemy, żeby Mala nawdychała się jodu jak najwięcej. Mamy widok na port u morze, i mozna siedziec i siedziec i się patrzycwbez końca - co mi pomaga przy nocnych karmieniach :) Malej na szczeście pomimo wyjazdu system nocnych karmien sie nie rozregulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo 3 a sama z tego wyszłaś czy korzystałaś z pomocy lekarza i jak m w ogóle jaki jest synek pisz pisz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakubusia09
Mamo 3 nie robisz mu krzywdy!!! Karmisz tak żeby było my wygodnie, musisz być silna. Oczekująca daj znać jak nastrój Ewinka jak po nocy No i jak dzieciaczki po szczepieniach juz spokojne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata89R bez loginu
tyle napisałam ale te głupie forum uwaza za spam, trzymam kciuki ewinka za małego, jestem pewna ze bedzie dobrze, choc te słowa są błache, mama3chłopców fajnie ze napisałaś, nie martw sie tymi docinkami, kogo to obchodzi jak ty swoje dziecko karmisz? Asik super młoda przybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×